Aptauja- kādas treniņu programmas un vietnes Tu izmanto?

Avatar

By cuu508 03.12.2014 13:46:28

Member+ · 461 comments

Aptauja šeit: http://goo.gl/forms/l5RfkgI91g

Iesniegtās atbildes

Ideja aptaujai sākās šeit, jēga laikam jau nekāda īpaša–lai interesanti ;-)

Avatar

By McDrevich 04.12.2014 08:27:35

Member · 351 comments

Jautajums par seb koridoru ir nekorekts, jo kkada dala to nebrauc smile No otras puses, ja tu neesi sebā, tevis nav vispar big_smile

Avatar

By wattanens 05.12.2014 08:17:33

Member · 793 comments

Neesmu sebā, bet tomēr esmu, kā arī zinu kur būtu, ja būtu. Interesanti būtu zināt kāds treniņu plāns ir lietotājam kurš vidēji trenējas 3-5h nedēļā, bet startē no pirmā koridira, vai arī lietotājs kurš nedēļā trenējas mazāk par trim stundām un bliež no otrā koridora. Nevar lūdzu salikt kopā pārredzami stundas-koridoris, būtu interesanti. Bet lai vai kā, aptauja forša, par ko liels paldies autoram.


3/4

Avatar

By Tantrix 05.12.2014 08:45:28

Member · 527 comments

"Interesanti būtu zināt kāds treniņu plāns ir lietotājam kurš vidēji trenējas 3-5h nedēļā, bet startē no pirmā koridira,"- zinu vienu tādu piemēru. Džeks ar lielu treniņbagāžu no iepriekšējiem laikiem gan velo, gan slēpošanas treniņiem. Tagad vēl kādu laiku brauc "uz vecajām rezervītēm " sacenēs smile

Last edited by Tantrix (05.12.2014 09:06:16)


rakstiet lūdzu uz šo e mail : mareks.kirilovs13@gmail.com

Avatar

By wattanens 05.12.2014 09:03:09

Member · 793 comments

Es ne mirkli nešaubos, ka pareizi trenējoties nav nepieciešams visu laiku dragāt garas stundas, bet pietiek ar vienkāršu sevis uzturēšanu formā. Vnk interesē kā to panāk tie kas panāk... Ko viņi dara šajās trijās līdz piecās stundās? Dod virsū, vai pa mierīgo? Piecreiz pa vienai stundai, vai vienreiz pa piecām?


3/4

Avatar

By Redlihs 05.12.2014 11:26:07

Member · 91 comments
wattanens wrote

Es ne mirkli nešaubos, ka pareizi trenējoties nav nepieciešams visu laiku dragāt garas stundas, bet pietiek ar vienkāršu sevis uzturēšanu formā. Vnk interesē kā to panāk tie kas panāk... Ko viņi dara šajās trijās līdz piecās stundās? Dod virsū, vai pa mierīgo? Piecreiz pa vienai stundai, vai vienreiz pa piecām?

Man šķiet, ka ļoti daudz rezultātu ietekmē tas, cik daudz tev daba ir iedevusi. Piemēram, man labi pazīstams igauņu braucējs trenējas 1-2 reizes nedēļā - trešdienas vakarā 1.5h pabrauc pa mežu un ja nedēļas nogalē nav sacensības, tad uztaisa arī vienu garāku treniņu (~3h). Tas sanāk ap 5h nedēļā. Un nekādus intervālus viņš nebrauc. Bet rezultāti ir ļoti labi- Tartu maratonā katru gadu brauc ap 30. vietu. Pāris reizes viņš braucis arī mūsu VIVUSā un visas reizes finišējis pirmajā desmitniekā.

Es varētu kaut no ādas līst laukā, bet tādus rezultātus vinalga nesasniegt.

Avatar

By Tantrix 05.12.2014 11:34:38

Member · 527 comments

daba un tomēr iepriekšējo gadu ieliktās iestrādes.  Domāju, ka Smukulis vēl pāris gadus varētu pa 5 h nedēļā trenēties un pa Latvijas vietējo maču pjedestāliem dzīvoties smile))


rakstiet lūdzu uz šo e mail : mareks.kirilovs13@gmail.com

Avatar

By Velomens 05.12.2014 12:36:07

Member+ · 1,681 comments

Treniņi un vizināšanās (man patīk Eduarda teiktais - fitnesa izklaides) tomēr ir divas dažādas lietas. Trenējos 0 h gadā.


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By Tantrix 05.12.2014 12:45:35

Member · 527 comments

to Veloments : man jau tomēr domāt, ka galvenais ir , ko tu dari , nevis kā to apzīmē. Apsaukt treniņus var dajebkā, kaut vai par aerobiku grūtniecēm smile


rakstiet lūdzu uz šo e mail : mareks.kirilovs13@gmail.com

Avatar

By Eduards 05.12.2014 14:55:29

Member# · 2,686 comments

Ieviesīšu skaidrību. Velomens pats saka, ka viņš netrenējas, tad kāpēc jūs negribat ticēt? Pirms pāris gadiem sastādīju viņam treniņu plānu mēnesim. Nobrauca 2-3 treniņus, un secināja, ka tas nav viņam, foršāk ir vienkārši braukt. Pie tā arī paliekam. Domāju, ka jebkurš treneris apskatoties viņa braucienu pulsu, jaudu (ja šādi dati ir), piekristu, ka tie nav sistemātiski treniņi.

Forumā var atrast Velomena ierakstu, kur viņš pats saka, ka treniņi ir ellīgi smags, un bieži vien garlaicīgs darbs. Kāpēc darīt to, kas nepatīk? Un jā, var nobraukt tūkstošiem kilometru netrenējoties.

Avatar

By KKTK 05.12.2014 17:56:29

Member+ · 2,298 comments

Priekš kam ir jātrenējas, ja sezonā ir tik daudz sacensības? big_smile

Avatar

By cuu508 05.12.2014 18:15:19

Member+ · 461 comments

Paldies par iesniegtajām atbildēm (bet droši var iesniegt vēl!). Izpētei vajadzēs kārtīgu brīvdienu...

Bet, pagaidām, vizualizēsim stundas/koridoru:

OjzJcBU.png

Skaitļi ir mazi un grafiks robains, bet diagonālu tendenci var saskatīt: 1. koridors trenējas vairāk stundas, 2. koridors nedaudz mazāk, 3. nedaudz mazāk utt.

ZXdnHO8.gif

Avatar

By cuu508 05.12.2014 18:18:35

Member+ · 461 comments

Ak jā, un aptaujas pamatjautājums:

YRt2rv1.png

Avatar

By gaga 05.12.2014 18:39:04

Member+ · 2,160 comments

pati galvenā atziņa ka lai brauktu 4-5 koridoros ir jātrenējās, visos pārējos var iztikt bez treniņiem big_smile

Avatar

By Ģirts_MTB 05.12.2014 23:55:17

Member · 319 comments

tas tomēr ir ļoti individuāli! smile Es ja nemaldos, tad trenējos ~ 8-9h nedēļā (ietverot šajās stundās gan 1h izbraucienu pirms gonkām gan pašas sacensības) un personīgi biju 1. koridorā. P.s. žēl ka nepaspēju aizpildīt.

Avatar

By six6 06.12.2014 00:42:57

Member+ · 1,287 comments
Eduards wrote

Ieviesīšu skaidrību. Velomens pats saka, ka viņš netrenējas, tad kāpēc jūs negribat ticēt? Pirms pāris gadiem sastādīju viņam treniņu plānu mēnesim. Nobrauca 2-3 treniņus, un secināja, ka tas nav viņam, foršāk ir vienkārši braukt. Pie tā arī paliekam. Domāju, ka jebkurš treneris apskatoties viņa braucienu pulsu, jaudu (ja šādi dati ir), piekristu, ka tie nav sistemātiski treniņi.

Forumā var atrast Velomena ierakstu, kur viņš pats saka, ka treniņi ir ellīgi smags, un bieži vien garlaicīgs darbs. Kāpēc darīt to, kas nepatīk? Un jā, var nobraukt tūkstošiem kilometru netrenējoties.

Es ar domāju, ka viņš netrenējas, jo ar tik h un km tik švaki braukt, tad tie tiešām ir iZbraucieni un čils, ne treniņi.

Avatar

By KasparsS 06.12.2014 09:56:00

Member+ · 2,280 comments

Tad jau es vispār esmu nožēlojams salaga.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By Velomens 06.12.2014 13:39:47

Member+ · 1,681 comments
six6 wrote
Eduards wrote

Ieviesīšu skaidrību. Velomens pats saka, ka viņš netrenējas, tad kāpēc jūs negribat ticēt? Pirms pāris gadiem sastādīju viņam treniņu plānu mēnesim. Nobrauca 2-3 treniņus, un secināja, ka tas nav viņam, foršāk ir vienkārši braukt. Pie tā arī paliekam. Domāju, ka jebkurš treneris apskatoties viņa braucienu pulsu, jaudu (ja šādi dati ir), piekristu, ka tie nav sistemātiski treniņi.

Forumā var atrast Velomena ierakstu, kur viņš pats saka, ka treniņi ir ellīgi smags, un bieži vien garlaicīgs darbs. Kāpēc darīt to, kas nepatīk? Un jā, var nobraukt tūkstošiem kilometru netrenējoties.

Es ar domāju, ka viņš netrenējas, jo ar tik h un km tik švaki braukt, tad tie tiešām ir iZbraucieni un čils, ne treniņi.

Nevajag vilkt korelācijas ar nobrauktiem km un rezultātiem. Tad jau visi ''fūristi'' būtu potenciālie F1 uzvarētāji.


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By DZ 06.12.2014 14:00:39

Member · 3,501 comments
Velomens wrote

Nevajag vilkt korelācijas ar nobrauktiem km un rezultātiem. Tad jau visi ''fūristi'' būtu potenciālie F1 uzvarētāji.

Sevi par tādiem viņi uzskata.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Mutesprieks 07.12.2014 18:26:48

Member · 231 comments
KasparsS wrote

Tad jau es vispār esmu nožēlojams salaga.

Nu kā tad bez tevis, Kaspar, šajā tēmā neiztikt. Esi taču, protams, viens no elites braucējiem, viens no labākajiem, ja ne pats labākais. Neviens nevar nobraukt tādas kilometru jūras kā tu vai, teiksim, sēdēt aiz fūres un fočēt ar telefonu savu ātrumu uz spidometra. Es tik tā domāju.. Nevajag apstāties, fūres lai paliek amatieriem, ir jākāpj līmeni augstāk un jāsēž aizvējā teiksim aiz lidmašīnas. Varēs endomondo rekordu pārspēt. Tad visi fani tavi. smile

/papliķē pa pleciņu

Last edited by Mutesprieks (07.12.2014 18:28:35)

Avatar

By Mutesprieks 07.12.2014 21:12:47

Member · 231 comments
peepers wrote
Mutesprieks wrote
KasparsS wrote

Tad jau es vispār esmu nožēlojams salaga.

Nu kā tad bez tevis, Kaspar, šajā tēmā neiztikt. Esi taču, protams, viens no elites braucējiem, viens no labākajiem, ja ne pats labākais. Neviens nevar nobraukt tādas kilometru jūras kā tu vai, teiksim, sēdēt aiz fūres un fočēt ar telefonu savu ātrumu uz spidometra. Es tik tā domāju.. Nevajag apstāties, fūres lai paliek amatieriem, ir jākāpj līmeni augstāk un jāsēž aizvējā teiksim aiz lidmašīnas. Varēs endomondo rekordu pārspēt. Tad visi fani tavi. smile

/papliķē pa pleciņu

25 kilogramu velo negribi pacelt.!ar tadiem ir bijusi brauksana.

Pareizajā topikā trāpīji? smile

Avatar

By Mutesprieks 07.12.2014 22:00:19

Member · 231 comments
peepers wrote

trāpīju
gan.nevajag parejos apcelt!katrs pec saviem fiziskiem parametriem.

Tu īsti nezini par ko runāju, viss kārtībā. Malacis, ka aizstāvi. Gan iepazīsies pamazām ar visiem foruma dalībniekiem lielībniekiem. smile

Last edited by Mutesprieks (07.12.2014 22:09:52)

Avatar

By Trax 07.12.2014 23:57:16

Member · 318 comments

Mani nepārsteidz, ka vairums lieto Endomondo, bet esmu pārsteigts, ka Strava tik populāra. Garmin conn - tas noteikti Garmin ierīču popularitātes dēļ.
Par treniņu laiku vs koridors - tur nav un nevar tikt veiktas nekādas korelācijas, diemžēl. Tie dati ir nepilnīgi.

Taču runājot par treniņu plāniem - vai to piekritēji (sekotāji) ir uzlabojuši savus rezultātus?

Avatar

By NarchiX 08.12.2014 10:45:03

Member+ · 423 comments
Trax wrote

Taču runājot par treniņu plāniem - vai to piekritēji (sekotāji) ir uzlabojuši savus rezultātus?

Sezonas sākums bija ļoti vājš, ziemā 4us mēnešus ārstēju mistisku traumu, uz nometni arī neaizbraucu, motivācija kliboja, tāpēc pieteicos pēc palīdzības.

Sataisīja plānu, piekoriģeja režīmu, bija zināma atbildība (sezonas laikā izlaidu tikai 2us treniņus), ļoti palīdzeja (vismaz man tā likās) treniņu vietas pielāgošana nākamajām sacensībām, piemēram, Sigulda vs Garkalne. Protams, pieauga apjoms un treniņu stundas, bet rezultāts pieauga daudz ievērojamāk - labākā sezona smile.


Scale 29er carbon edition - 7.9kg
Hawaii Express Team
facebook.com/Cainiki

Avatar

By KasparsS 13.12.2014 00:30:04

Member+ · 2,280 comments
Mutesprieks wrote

/papliķē pa pleciņu

5b9.jpg


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs