Viuk, par noiešanu no trases, komentētājs bieži atgādināja, kur tas darāms. Un dzeramais ūdens bija blakus dušām - mašīna ar cisternu.
Nu, kad es minos trasē, komentētājs var arī Blaumaņa noveles lasīt.
By bonuss 07.07.2007 22:10:28
Member+ · 148 commentsNu shiten vareja redzeet kursh ir kursh, nevis ka unibankaa atseedeet
By viuks 08.07.2007 14:42:18
Member · 180 commentsForši būtu rezultātus kaut kur apskatīt.
By 19 08.07.2007 15:55:06
Local.Auth · 630 commentsJā, visu cieņu organizatoriem par gonku! Noteikti 5 ar + jo kā jau tas vienmēr ir visi Latvijā ir izslāpuši pēc tehniskām gonkām kā šī! Rezūltāti man ir nobildēti, tiesa gan ne čempim bet Vaidavas kausam. Pēc kāda laika ielikšu visus foto t.sk. arī foto no pēdējā brauciena.
Priekā!
"I do the thinking, you do the suffering" /TREŅER/
https://twitter.com/JanisMusins
https://www.facebook.com/musins
https://www.train2win.cc
By costx 08.07.2007 18:11:45
Member+ · 386 commentsJā trase tiešām liek aizdomāties par dzīvi... Žēl, ka tāda ir tikai vienu reizi gadā (Latvijā). Varbūt Riekstu kalnā arī tāda taps (ja labi uzvedīsimies...)?
Vai neviens nezin, kur varētu apskatīties LČ OX rezultātus?
By Baltais 09.07.2007 10:48:25
Local.Auth · 5,425 commentsVaidavas kauss, Ape, 7/07/2007
REZULTĀTI pa grupām
Grupa garumsm Vieta Nr Dalibnieks Gads Parstav Laiks
Dāmas 12600m
1 133 Inguna Korņejeva 1964 Valmieras raj. 0:55:32
Jaunieši 12600m
1 172 Patriks Pāvuls 1993 NN Marss 0:42:15
2 25 Elvis Voika 1993 Spars Ventspils 0:44:17
3 174 Pēteris Janevics 1994 NN Marss 0:45:22
4 86 Jānis Miķelsons 1991 Sigulda 0:46:02
5 47 Oskars Breivids 1991 Sigulda 0:46:04
6 35 Gatis Caune 1993 Focus 0:46:43
7 199 Rūdolfs Kalniņš 1991 0:46:55
8 128 Mārcis Sīmanis 1992 Smiltene 0:47:05
9 186 Kristers Kovgers 1992 Alūksne 0:47:14
10 103 Artūrs Pētersons 1993 Divex 0:47:39
11 24 Zigmunds Bethens 1992 Ventspils Spars 0:48:48
12 212 Lauris Tukišs 1992 Alūksne 0:49:25
13 28 Normunds Pipars 1994 Pipariņi 0:51:14
14 14 Krišs Andrejevs 1991 MK Ape 0:52:45
15 29 Jānis Zviedris 1993 Ventspils Spars 0:55:17
16 113 Valdis Cielēns 1992 Sigulda 0:56:03
17 27 Raivo Anuzis 1994 Ventspils Spars 0:57:30
18 84 Mārcis Gavars 1994 Sigulda 1:07:24
19 137 Nauris Jostsons 1994 Sīļi 0:44:52
20 176 Emīls Karro 1992 MK Ape 0:24:26
Jaunietes 12600m
1 185 Beāte Kovgare 1994 Alūksne 0:55:19
2 141 Līga Šmite 1991 Sīļi 0:55:58
3 195 Herta Bernāne 1991 Priekuļi 0:56:12
4 45 Liene Gusta 1992 Jaunlaicene 1:00:41
5 121 Ieva Palkavniece 1994 Ape 0:50:31
6 88 Guntra Šuma 1993 Prometāls 0:50:38
7 132 Ilze Karro 1992 Ape 0:58:40
8 129 Līva Levane 1992 Ape 0:58:52
9 127 Sabīne Bārbale 1994 0:31:02
10 131 Elīze Drīksne 1992 Rīga 0:31:03
Kungi 35 16800m
1 62 Guntis Kozilāns 1965 RK Velo 0:54:17
2 170 Viesturs Meijers 1964 Talsi 0:54:46
3 165 Māris Fūrmanis 1971 3V 0:54:57
4 105 Ainārs Leinarts 1963 Divex 0:56:17
5 8 Agnis Apse 1971 Spectus Smiltene 0:56:28
6 37 Juris Prižavoits 1965 Ķegums 0:56:47
7 124 Jānis Brakovskis 1967 Smiltene 0:57:40
8 135 Aldis Slaidiņš 1965 Norde 0:57:53
9 120 Ģirts Eliass 1966 Rīga 1:01:02
10 7 Oskars Gailušs 1969 1:02:37
11 173 Jānis Roģis 1964 Madona 1:02:40
12 69 Edvins Panders 1969 Autonams 1:03:32
13 136 Dainis Jostsons 1965 Mazsalaca 1:04:20
14 171 Pāvels Tarasovs 1970 Madona 1:04:37
15 65 Ēriks Kalniņš 1965 Autonams 1:07:08
16 108 Aldis Simsons 1964 Cēsis 1:07:41
17 109 Andris Pastors 1967 Rīga 1:09:44
18 12 Andris Andrejevs 1967 MK Ape 1:11:03
19 197 Aivis Kalniņš 1968 1:11:54
20 98 Māris Kilups 1970 1:28:57
21 201 Jānis Bergs 1968 Stats 0:17:58
Kungi 45 16800m
1 38 Viesturs Kazainis 1960 Ilzene 0:54:11
2 192 Agris Kalējs 1962 Velo Biķeri 0:54:37
3 196 Juris Kairišs 1961 Balvi 0:57:02
4 200 Gunārs Rozenbergs 1956 Veloserviss 0:57:55
5 9 Uldis Puzaks 1956 BSC Serviss 1:00:23
6 53 Jānis Splīte 1956 1:02:57
7 51 Voldemārs Surgunts 1950 Jūrmala 1:04:56
8 67 Juris Priednieks 1958 RK Velo 1:05:40
9 34 Vismants Caune 1943 Focus 1:06:10
10 198 Ēriks Apšenieks 1953 Balvi 1:11:55
11 134 Igors Korņējevs 1962 Vecate 1:12:20
12 17 Zigurds Krasts 1933 MK Ape 1:40:45
Meitenes 4200m
1 100 Rūta Brakovska 1997 CBM Smiltene 0:21:39
2 123 Jolanta Miezīte 1996 Ape 0:24:00
3 40 Alise Kazaine 1995 Ilzene 0:25:10
4 39 Vineta Freimane-Medne 1995 Cēsis 0:25:16
5 46 Lelde Gusta 1995 Jaunlaicene 0:28:00
Sievietes 12600m
1 118 Una Līce 1980 Rīga 0:51:27
2 41 Santa Kazaine 1990 Ilzene 0:52:17
3 33 Maija Kvedere 1980 Sigulda 0:52:55
4 190 Kristīne Zariņa 1980 Rīga 0:53:02
5 36 Dana Prižavoite 1990 Ilzene 0:53:24
6 138 Ieva Slaidiņa 1990 Norde 0:54:53
7 191 Agnese Fogele 1977 Trek Philips Metaleks 0:54:54
8 143 Laura Krūklīte 1988 Priekuļi 0:56:13
9 142 Ginta Kleinberga 1990 Trek Philips Metaleks 0:59:00
10 30 Inga Pipare 1976 Pipariņi 1:00:03
11 83 Viktorija Degača 1989 Spars 1:03:01
12 150 Dana Rožlapa 1979 Rīga 1:05:37
13 75 Linda Sala 1982 ME Auto 1:06:38
14 19 Beāte Baltaisbrence 1983 Nordea Banka 1:15:03
15 57 Kristīne Seņkāne 1983 Anocentis 1:17:15
16 4 Lolita Šteinberga 1982 1:22:36
Vīrieši sports 25200m
1 10 Dmitrijs Sorokins 1982 Fans Cube Team 1:15:46
2 11 Toms Knostenbergs 1990 CBM Smiltene 1:16:29
3 73 Jānis Rubiks 1989 Sensa Cycling team 1:17:14
4 154 Ingus Zagorskis 1984 3V 1:19:10
5 96 Reinis Jasliņš 1973 Rīga 1:20:54
6 60 Renārs Šarākovs 1975 FOCUS 1:20:54
7 18 Aigars Krasts 1966 MK Ape 1:21:15
8 125 Jānis Brakovskis 1989 Smiltene 1:21:45
9 147 Rolands Rudzītis 1977 Fans Cube Team 1:22:16
10 168 Juris Sniķis 1973 Madona 1:22:40
11 61 Jānis Pivs 1990 Ventspils Spars 1:23:23
12 58 Mārcis Jonass 1979 HP Motors 1:24:19
13 70 Normunds Šuksts 1973 Trek Philips Metaleks 1:24:58
14 205 Gints Skrodelis 1985 Smiltene 1:25:14
15 117 Normunds Beika 1976 VIP Motors 1:25:14
16 157 Jānis Prižavoits 1985 Ķegums 1:27:14
17 106 Guntis Bundzenieks 1978 Cēsis 1:27:18
18 79 Dzintars Knēža 1972 Sigulda 1:27:44
19 119 Osvalds Eiduks 1972 ZZK Extreme Sport 1:31:19
20 148 Romāns Ignatjevs 1969 Rīga 1:31:39
21 64 Krišjānis Grigalinovičs 1983 Frukawa 1:32:27
22 54 Kārlis Kalējs 1982 Valmiera 1:33:46
23 149 Jānis Mūsiņš 1981 Buru Sports 1:34:33
24 5 Jānis Vasks 1979 1:37:20
25 94 Jānis Siliņš 1981 Gulbene 1:37:29
26 177 Mārtiņš Bernāts 1978 1:38:43
27 1 Valērijs Giņko 1970 Extrem 1:19:07
28 20 Ēriks Mikštas 1967 Prometāls 1:25:14
29 97 Gundars Meldrājs 1967 Ķucava 1:27:37
30 92 Aigars Šuma 1970 Prometāls 1:29:38
31 22 Kārlis Dimze 1987 Venstpils Spars 0:57:38
32 167 Sergejs Vaivodišs 1981 Rīga 0:57:53
33 77 Mārtiņš Lasmanis 1973 Ropaži 0:31:43
34 91 Sandis Āķis 1975 Rīga 0:15:34
35 95 Raitis Vanags 1982 Gulbene 0:18:22
Vīrieši tauta 16800m
1 145 Krišjānis Jansons-Ratiniks 1984 Hawaii Express 0:53:19
2 68 Mārtiņš Ulāns 1978 Trek Philips Metaleks 0:53:20
3 13 Jānis Roskošs 1973 Spectus/BH/Smiltene 0:53:50
4 32 Inguss Grīntāls 1979 Big Team 0:54:53
5 204 Ivars Lazdiņš 1986 Juniors A 0:55:20
6 31 Renārs Seiksts 1980 ANTI 0:55:26
7 6 Juris Visockis 1979 0:56:13
8 71 Uvis Zemītis 1974 Trek Philips Metaleks 0:56:58
9 162 Andrejs Korolī 1969 Tukums 0:57:56
10 87 Uldis Miķelsons 1966 Sigulda 0:58:39
11 158 Raivis Elliņš 1972 0:59:46
12 112 Aivars Duklavs 1973 Codes Malēji 1:00:04
13 188 Edijs Ardavs 1982 Trek Philips Metaleks 1:00:20
14 211 Emīls Broks 1980 Sigulda 1:01:51
15 107 Igo Bundzenieks 1976 Cēsis 1:02:38
16 23 Raimonds Sergejevs 1980 ANTI 1:02:54
17 214 Jānis S'vika 1984 Lejasciems 1:04:13
18 208 Didzis Žīgurs 1971 Ilzene 1:04:20
19 80 Aldis Gavars 1969 Sigulda 1:04:54
20 76 Gints Slēziņš 1982 Trek Philips Metaleks 1:05:51
21 144 Māris Krūklītis 1960 Priekuļi 1:07:02
22 50 Ilgvars Grīnbergs 1947 Valmiera 1:07:21
23 56 Gatis Maķevics 1980 Rīga 1:07:22
24 160 Andris Fūrmanis 1973 Rīga 1:07:54
25 206 Andris Ūdris 1985 Smiltene 1:09:14
26 213 Rolands Laiva 1986 Zeltiņi 1:09:25
27 44 Artis Rutks 1977 Alūksne 1:10:05
28 140 Dāvis Prikulis 1989 Rīga 1:11:06
29 182 Uģis Balodis 1979 Rebeka PIGEONS 1:11:10
30 43 Mārtiņš Šlēziņš 1977 Cēsis 1:11:52
31 207 Normunds Dārznieks 1978 Rīga 1:12:04
32 175 Didzis Andersons 1973 Rīga 1:13:12
33 3 Artis Zariņš 1967 ZZF 1:14:05
34 184 Miks Balodis 1979 Rebeka PIGEONS 1:14:45
35 146 Valters Mitāns 1978 Mazsalaca 1:15:46
36 114 Kaspars Brazovskis 1977 Codes Malēji 1:19:18
37 116 Arnis Pāvulāns 1976 Codes Malēji 1:22:37
38 2 Andris Bogdanovs 1979 1:34:45
39 126 Mārcis Brakovskis 1990 Smiltene 0:41:58
40 102 Inguss Bunkovskis 1976 0:43:59
41 59 Uģis Zvirgzdiņš 1990 0:27:07
42 202 Jānis Baltaisbrencis 1977 Ape 0:31:26
43 161 Gatis Krūklītis 1972 Cēsis 0:38:04
44 155 Māris Zagorskis 1957 Lielvārde 0:38:50
45 55 Raivis Justs 1977 Rīga 0:42:11
46 104 Raivis Bunkovskis 1976 0:16:16
47 215 Toms Blate 1975 Ķekava 0:21:41
48 187 Jānis Balodis 1973 Rīga 0:25:08
Zēni 4200m
1 49 Reinis Gusts 1995 Jaunlaicene 0:18:51
2 63 Rolands Zarītis 1995 Alūksne 0:19:26
3 111 Toms Tipainis 1996 Madona 0:19:50
4 166 Reinis Semjonovs 1995 Ape 0:20:05
5 101 Rinalds Ozols 1995 Talsi 0:20:07
6 26 Gints Pipars 1997 Pipariņi 0:20:09
7 48 Dāvis Gusts 1995 Jaunlaicene 0:20:32
8 42 Dāvis Perševics 1997 Tukums 0:20:39
9 74 Klāvs Karelis 1997 Liepāja 0:20:44
10 85 Rinalds Circens 1996 Sigulda 0:21:01
11 16 Edžus Andrejevs 1995 Alūksne 0:21:18
12 81 Elviss Žīgurs 1996 Ape 0:22:50
13 181 Kārlis Dauškans 1995 Rīga Ape 0:22:51
14 115 Matīss Liemanis 1997 Ape 0:23:37
15 110 Arvis Simsons 1995 Cēsis 0:23:55
16 99 Jānis Veļķeris 1997 Alūksne 0:24:31
17 210 Andis Tukišs 1996 Alūksne 0:24:33
18 78 Edgars Rēdelis 1995 Ape 0:25:27
19 52 Kristiāns Silamednis 1995 0:25:44
20 209 Juris Lilientāls 1996 Ape 0:27:25
21 178 Dins Zagorskis 1999 Maliena 0:30:18
Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!
By Baltais 09.07.2007 10:52:53
Local.Auth · 5,425 commentsREZULTĀTI pa grupām
Grupa garumsm Vieta Nr Dalibnieks Gads Parstav UCIkods Laiks Apli
Jaunieši 24000m
1 67 Toms Skujiņš 1991 NN-Marss LAT 19910615 1:18:00 4
2 75 Armands Bēcis 1991 Focus/Baltika LAT19910116 1:19:49 4
3 68 Ivo Sirmais 1991 NN-Marss LAT 19910131 1:20:12 4
4 72 Raivis Skujiņš 1991 Kuldīga/HP motors LAT 19910326 1:22:36 4
5 71 Artūrs Siliņš 1991 Kuldīga/HP motors LAT 19910507 1:23:16 4
6 66 Atis Šaicāns 1991 Alūksne LAT19910408 1:26:13 4
7 73 Raitis Kārkliņš 1991 Kuldīga LAT 19910909 1:27:19 4
8 70 Arvis Meldrājs 1992 NN-Marss LAT 19920901 1:36:01 4
9 74 Edvīns Jureckis 1992 Kuldīga LAT 19920613 1:36:07 4
10 79 Henrijs Vimba 1992 3V LAT19920925 1:42:43 4
11 77 Matīss Preimanis 1991 Focus/Baltika LAT19910906 1:01:27 3
12 78 Artis Pujats 1991 Spars LAT19910922 0:20:41 1
13 69 Deins Klūga 1992 NN-Marss LAT19920120 1:20:56 4
Juniori 30000m
1 45 Valdis Berķis 1990 Focus LAT 19900505 1:33:49 5
2 41 Ingus Eislers 1989 Sensa Cycling Team LAT 19890128 1:35:39 5
3 46 Ernests Benhens 1990 Baltika LAT19901121 1:38:04 5
4 44 Jurģis Stukuls 1990 Fuji Schwalbe/Kuldīga LAT 19901022 1:44:36 5
5 48 Reinis Markss 1990 Alūksne/Veloserviss LAT19900117 0:42:14 2
6 43 Toms Knostenbergs 1990 Smiltene/CBM LAT19900324 0:46:26 2
7 42 Jānis Rubiks 1989 Sensa Cycling Team LAT 19890630 0:46:27 2
8 47 Rihards Bartuševičs 1990 Focus/Baltika LAT19900123 0:20:20 1
Seniori 36000m
1 57 Jānis Rezins 1962 Winsports-KTM LAT19621004 1:57:24 6
2 56 Aleksandrs Lavišs 1974 Winsports-KTM LAT 19740418 2:03:08 6
3 95 Jānis Rapa 1974 Fuji Schwalbe LAT19740327 2:04:36 6
4 98 Aivars Skutelis 1968 ZZK EXTREME SPORT LAT 19680110 2:08:28 6
5 58 Ints Celmaraugs 1965 Winsports-KTM LAT 19650219 2:10:06 6
6 63 Mareks Marčenkovs 1970 Salaspils/Zīriņi LAT 19700605 2:12:31 6
7 62 Jānis Hāze 1972 LAT19720110 2:17:49 6
8 99 Janis Kleinbergs 1957 ZZK EXTREME SPORT LAT 19570901 2:19:32 6
9 100 Arnis Lācis 1970 Winsports-KTM LAT19700921 1:59:38 5
10 61 Sergejs Pomarņevskis 1954 FotoPlus Latvello LAT 19540220 2:03:02 5
11 60 Edmunds Spigovskis 1962 FotoPlus Latvello LAT 19621110 2:06:55 5
12 59 Aldis Pundurs 1965 FotoPlus Latvello LAT 19650222 2:23:30 5
13 64 Armands Berķis 1966 LAT19660122 1:47:56 4
14 65 Mečislavs Bartuševics 1941 Focus/Baltika LAT19410209 2:03:55 4
15 17 Jānis Roskošs 1973 CMB/Smiltene LAT19730913 0:44:22 2
Sievietes 36000m
1 92 Maaris Meier 1983 Alexela Pro Agency Team EST19830222 2:05:07 6
2 91 Ivanda Eiduka 1977 ZZK EXTREME SPORT LAT 19770329 2:07:06 6
3 96 Anda Savļenko 1979 NN-Marss LAT 19790703 2:15:15 5
4 76 Lija Laizāne 1993 Focus/Baltika LAT19930706 2:02:54 4
Vīrieši 42000m
1 3 Caspar Austa 1982 Rietumu Banka - Rīga EST 19820128 1:58:03 7
2 1 Oļegs Meļehs 1982 Rietumu Banka - Rīga LAT 19820324 1:59:42 7
3 2 Aleksejs Saramotins 1982 Rietumu Banka - Rīga LAT 19820408 1:59:43 7
4 4 Taavi Selder 1984 Alexela Pro Agency Team EST19840728 2:00:16 7
5 36 Allan Oras 1975 Arctic Sport Club EST19751220 2:00:57 7
6 21 Dzintars Ozoliņš 1984 NN-Marss LAT 19840123 2:02:48 7
7 18 Reinis Andrijanovs 1988 NN-Marss LAT 19880409 2:06:50 7
8 24 Martin Loo 1988 Alexela Pro Agency Team EST19880409 2:08:59 7
9 6 Didzis Prauliņš 1987 NN-Marss LAT 19870122 2:09:37 7
10 20 Ervīns Smoļins 1987 NN-Marss LAT 19870421 2:14:35 7
11 26 Mārtiņš Biezais 1971 Cēsis SEB LAT19711220 2:18:23 7
12 37 Mārtiņš Rullis 1985 NN Marss LAT19850909 1:59:27 6
13 8 Roberts Draugs 1976 NN-Marss LAT 19760719 2:00:50 6
14 30 Jānis Kaupe 1983 FOCUS LAT19830208 2:01:06 6
15 10 Gints Jakovels 1982 TREK-PHILIPS-METALEKS LAT19821123 2:04:28 6
16 12 Konstantīns Smotrovs 1985 FOCUS LAT 19850221 2:04:56 6
17 27 Reinis Avens 1978 SEB Cēsis LAT 19780210 2:08:09 6
18 23 Kārlis Smilktens 1972 NN-Marss LAT 19721003 2:10:36 6
19 29 Miķelis Bernāns 1988 Cēsis SEB LAT19881029 2:12:01 6
20 14 Rihards Zvaneris 1979 Trek Philips Metaleks LAT19791007 2:10:24 5
21 5 Toms Veinbergs 1986 Rietumu Banka - Rīga LAT 19861107 1:15:59 4
22 31 Ivars Ganzburgs 1982 NN-Marss LAT 19820226 1:24:19 4
23 16 Didzis Slaidiņš 1988 Norde LAT19881120 1:33:25 4
24 32 Andris Ponomarenko 1987 Fans Cube Team/Baltika LAT19870522 0:40:49 2
25 22 Raimonds Brokāns 1973 NN-Marss LAT 19730623 0:20:25 1
26 15 Lauris Purniņš 1986 Trek Philips Metaleks LAT19860901 0:21:24 1
27 13 Kārlis Balgalvis 1983 LAT19830603 0:21:38 1
28 25 Andris Krūmiņliepa 1983 FotoPlus Latvello LAT 19830824 0:23:01 1
Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!
By ivanda 09.07.2007 11:16:57
Local.Auth · 76 commentsPaldies organizatoriem par trasi un servisu pēc sacensībām.
Trase lieliska, varētu būt vēl mazliet tehniski posmi pa mežu, bet tas tikai mans viedoklis.
Vairākas reizes uzbraucot un nobraucot var diezgan piekust, piedzīt kājas un izjust krosu.
Žēl ka šoreiz zaudēju mājās, bet ... pašas vaina, katra kļūda trasē maksā...nākamo reizi jābrauc pratīgāk.
Nu tad tagad uz Turciju, atā
By Kaspi4 09.07.2007 11:18:27
Member++ · 2,282 commentsNeķer krenķi
Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience
By viuks 09.07.2007 11:28:28
Member · 180 commentsŽēl, ka vaidavas kausā nav redzami nobrauktie apļi.
By Baltais 09.07.2007 12:02:34
Local.Auth · 5,425 commentsir redzami.
kur nosuutiit?
Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!
By Kaspi4 09.07.2007 12:17:32
Member++ · 2,282 commentsApļu laiki naf?
Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience
By viuks 09.07.2007 12:18:00
Member · 180 commentsja te nevar ielikt, tad uz mitans[et]inbox
By Baltais 09.07.2007 12:29:40
Local.Auth · 5,425 commentsVaidavas kauss, Ape, 7/07/2007
Apļu laiki pa grupām
Grupa Pos Nr Dalibnieks Gads Parstav ApluSK Laiks a1 a2 a3 a4 a5 a6
Zēni, garums: 4200m
1 49 Reinis Gusts 1995 Jaunlaicene 1 0:18:51 0:18:51
2 63 Rolands Zarītis 1995 Alūksne 1 0:19:26 0:19:26
3 111 Toms Tipainis 1996 Madona 1 0:19:50 0:19:50
4 166 Reinis Semjonovs 1995 Ape 1 0:20:05 0:20:05
5 101 Rinalds Ozols 1995 Talsi 1 0:20:07 0:20:07
6 26 Gints Pipars 1997 Pipariņi 1 0:20:09 0:20:09
7 48 Dāvis Gusts 1995 Jaunlaicene 1 0:20:32 0:20:32
8 42 Dāvis Perševics 1997 Tukums 1 0:20:39 0:20:39
9 74 Klāvs Karelis 1997 Liepāja 1 0:20:44 0:20:44
10 85 Rinalds Circens 1996 Sigulda 1 0:21:01 0:21:01
11 16 Edžus Andrejevs 1995 Alūksne 1 0:21:18 0:21:18
12 81 Elviss Žīgurs 1996 Ape 1 0:22:50 0:22:50
13 181 Kārlis Dauškans 1995 Rīga Ape 1 0:22:51 0:22:51
14 115 Matīss Liemanis 1997 Ape 1 0:23:37 0:23:37
15 110 Arvis Simsons 1995 Cēsis 1 0:23:55 0:23:55
16 99 Jānis Veļķeris 1997 Alūksne 1 0:24:31 0:24:31
17 210 Andis Tukišs 1996 Alūksne 1 0:24:33 0:24:33
18 78 Edgars Rēdelis 1995 Ape 1 0:25:27 0:25:27
19 52 Kristiāns Silamednis 1995 1 0:25:44 0:25:44
20 209 Juris Lilientāls 1996 Ape 1 0:27:25 0:27:25
21 178 Dins Zagorskis 1999 Maliena 1 0:30:18 0:30:18
Jaunieši, garums: 12600m
1 172 Patriks Pāvuls 1993 NN Marss 3 0:42:15 0:14:39 0:13:40 0:13:56
2 25 Elvis Voika 1993 Spars Ventspils 3 0:44:17 0:14:58 0:14:36 0:14:43
3 174 Pēteris Janevics 1994 NN Marss 3 0:45:22 0:15:21 0:14:48 0:15:13
4 86 Jānis Miķelsons 1991 Sigulda 3 0:46:02 0:16:27 0:15:00 0:14:35
5 47 Oskars Breivids 1991 Sigulda 3 0:46:04 0:16:36 0:14:54 0:14:34
6 35 Gatis Caune 1993 Focus 3 0:46:43 0:15:56 0:15:33 0:15:14
7 199 Rūdolfs Kalniņš 1991 3 0:46:55 0:16:50 0:14:50 0:15:15
8 128 Mārcis Sīmanis 1992 Smiltene 3 0:47:05 0:16:27 0:15:23 0:15:15
9 186 Kristers Kovgers 1992 Alūksne 3 0:47:14 0:16:15 0:15:36 0:15:23
10 103 Artūrs Pētersons 1993 Divex 3 0:47:39 0:16:53 0:15:19 0:15:27
11 24 Zigmunds Bethens 1992 Ventspils Spars 3 0:48:48 0:16:10 0:16:17 0:16:21
12 212 Lauris Tukišs 1992 Alūksne 3 0:49:25 0:17:14 0:15:47 0:16:24
13 28 Normunds Pipars 1994 Pipariņi 3 0:51:14 0:18:05 0:16:28 0:16:41
14 14 Krišs Andrejevs 1991 MK Ape 3 0:52:45 0:18:41 0:17:14 0:16:50
15 29 Jānis Zviedris 1993 Ventspils Spars 3 0:55:17 0:18:59 0:17:42 0:18:36
16 113 Valdis Cielēns 1992 Sigulda 3 0:56:03 0:18:59 0:18:15 0:18:49
17 27 Raivo Anuzis 1994 Ventspils Spars 3 0:57:30 0:21:16 0:17:56 0:18:18
18 84 Mārcis Gavars 1994 Sigulda 3 1:07:24 0:23:23 0:22:21 0:21:40
19 137 Nauris Jostsons 1994 Sīļi 2 0:44:52 0:21:31 0:23:21
20 176 Emīls Karro 1992 MK Ape 1 0:24:26 0:24:26
Kungi 35, garums: 16800m
1 62 Guntis Kozilāns 1965 RK Velo 4 0:54:17 0:14:12 0:13:18 0:13:23 0:13:24
2 170 Viesturs Meijers 1964 Talsi 4 0:54:46 0:14:36 0:13:26 0:13:21 0:13:23
3 165 Māris Fūrmanis 1971 3V 4 0:54:57 0:14:27 0:13:34 0:13:36 0:13:20
4 105 Ainārs Leinarts 1963 Divex 4 0:56:17 0:15:03 0:13:41 0:13:59 0:13:34
5 8 Agnis Apse 1971 Spectus Smiltene 4 0:56:28 0:14:44 0:14:05 0:13:49 0:13:50
6 37 Juris Prižavoits 1965 Ķegums 4 0:56:47 0:14:34 0:14:00 0:14:11 0:14:02
7 124 Jānis Brakovskis 1967 Smiltene 4 0:57:40 0:15:36 0:14:01 0:14:12 0:13:51
8 135 Aldis Slaidiņš 1965 Norde 4 0:57:53 0:15:35 0:14:00 0:14:13 0:14:05
9 120 Ģirts Eliass 1966 Rīga 4 1:01:02 0:16:17 0:14:41 0:15:04 0:15:00
10 7 Oskars Gailušs 1969 4 1:02:37 0:16:41 0:15:13 0:15:19 0:15:24
11 173 Jānis Roģis 1964 Madona 4 1:02:40 0:15:51 0:15:17 0:16:28 0:15:04
12 69 Edvins Panders 1969 Autonams 4 1:03:32 0:17:44 0:15:20 0:15:07 0:15:21
13 136 Dainis Jostsons 1965 Mazsalaca 4 1:04:20 0:17:00 0:15:35 0:15:56 0:15:49
14 171 Pāvels Tarasovs 1970 Madona 4 1:04:37 0:16:23 0:16:05 0:15:28 0:16:41
15 65 Ēriks Kalniņš 1965 Autonams 4 1:07:08 0:17:58 0:16:22 0:16:30 0:16:18
16 108 Aldis Simsons 1964 Cēsis 4 1:07:41 0:17:14 0:16:46 0:16:42 0:16:59
17 109 Andris Pastors 1967 Rīga 4 1:09:44 0:18:26 0:17:08 0:17:15 0:16:55
18 12 Andris Andrejevs 1967 MK Ape 4 1:11:03 0:19:18 0:16:23 0:16:34 0:18:48
19 197 Aivis Kalniņš 1968 4 1:11:54 0:19:13 0:17:22 0:17:46 0:17:33
20 98 Māris Kilups 1970 4 1:28:57 0:22:43 0:22:36 0:21:43 0:21:55
21 201 Jānis Bergs 1968 Stats 1 0:17:58 0:17:58
Kungi 45, garums: 16800m
1 38 Viesturs Kazainis 1960 Ilzene 4 0:54:11 0:14:09 0:13:20 0:13:27 0:13:15
2 192 Agris Kalējs 1962 Velo Biķeri 4 0:54:37 0:14:43 0:13:35 0:13:23 0:12:56
3 196 Juris Kairišs 1961 Balvi 4 0:57:02 0:15:05 0:13:53 0:13:59 0:14:05
4 200 Gunārs Rozenbergs 1956 Veloserviss 4 0:57:55 0:14:29 0:13:45 0:15:28 0:14:13
5 9 Uldis Puzaks 1956 BSC Serviss 4 1:00:23 0:15:39 0:14:46 0:15:03 0:14:55
6 53 Jānis Splīte 1956 4 1:02:57 0:16:48 0:15:02 0:15:14 0:15:53
7 51 Voldemārs Surgunts 1950 Jūrmala 4 1:04:56 0:17:16 0:15:32 0:16:00 0:16:08
8 67 Juris Priednieks 1958 RK Velo 4 1:05:40 0:17:12 0:15:50 0:16:20 0:16:18
9 34 Vismants Caune 1943 Focus 4 1:06:10 0:17:05 0:15:58 0:16:24 0:16:43
10 198 Ēriks Apšenieks 1953 Balvi 4 1:11:55 0:19:16 0:17:23 0:17:55 0:17:21
11 134 Igors Korņējevs 1962 Vecate 4 1:12:20 0:19:25 0:17:17 0:17:48 0:17:50
12 17 Zigurds Krasts 1933 MK Ape 4 1:40:45 0:41:26 0:08:00 0:24:56 0:26:23
Vīrieši sports, garums: 25200m
1 10 Dmitrijs Sorokins 1982 Fans Cube Team 6 1:15:46 0:13:50 0:12:17 0:12:13 0:12:29 0:12:51 0:12:06
2 11 Toms Knostenbergs 1990 CBM Smiltene 6 1:16:29 0:13:36 0:12:22 0:12:13 0:12:37 0:12:54 0:12:47
3 73 Jānis Rubiks 1989 Sensa Cycling team 6 1:17:14 0:13:48 0:12:16 0:12:35 0:13:02 0:12:50 0:12:43
4 154 Ingus Zagorskis 1984 3V 6 1:19:10 0:13:49 0:12:50 0:13:04 0:13:05 0:13:04 0:13:18
5 96 Reinis Jasliņš 1973 Rīga 6 1:20:54 0:14:35 0:13:13 0:13:10 0:13:22 0:13:21 0:13:13
6 60 Renārs Šarākovs 1975 FOCUS 6 1:20:54 0:13:56 0:13:36 0:13:23 0:13:13 0:13:36 0:13:10
7 18 Aigars Krasts 1966 MK Ape 6 1:21:15 0:14:37 0:13:18 0:13:23 0:13:37 0:13:16 0:13:04
8 125 Jānis Brakovskis 1989 Smiltene 6 1:21:45 0:13:59 0:13:33 0:13:16 0:13:45 0:13:37 0:13:35
9 147 Rolands Rudzītis 1977 Fans Cube Team 6 1:22:16 0:14:14 0:13:35 0:13:42 0:13:25 0:13:39 0:13:41
10 168 Juris Sniķis 1973 Madona 6 1:22:40 0:14:28 0:13:35 0:13:45 0:13:40 0:13:42 0:13:30
11 61 Jānis Pivs 1990 Ventspils Spars 6 1:23:23 0:13:59 0:13:34 0:13:24 0:13:33 0:13:52 0:15:01
12 58 Mārcis Jonass 1979 HP Motors 6 1:24:19 0:14:51 0:13:42 0:13:38 0:13:48 0:14:07 0:14:13
13 70 Normunds Tvūksts 1973 Trek Philips Metaleks 6 1:24:58 0:14:19 0:13:54 0:14:09 0:14:02 0:14:39 0:13:55
14 205 Gints Skrodelis 1985 Smiltene 6 1:25:14 0:14:30 0:14:16 0:13:49 0:13:51 0:14:38 0:14:10
15 117 Normunds Beika 1976 VIP Motors 6 1:25:14 0:14:57 0:13:43 0:14:01 0:14:05 0:14:32 0:13:56
16 157 Jānis Prižavoits 1985 Ķegums 6 1:27:14 0:15:38 0:14:04 0:14:28 0:15:05 0:13:50 0:14:09
17 106 Guntis Bundzenieks 1978 Cēsis 6 1:27:18 0:14:41 0:14:44 0:15:11 0:14:26 0:14:03 0:14:13
18 79 Dzintars Knēža 1972 Sigulda 6 1:27:44 0:15:52 0:13:59 0:14:12 0:13:56 0:15:04 0:14:41
19 119 Osvalds Eiduks 1972 ZZK Extreme Sport 6 1:31:19 0:15:47 0:15:07 0:15:07 0:15:16 0:15:04 0:14:58
20 148 Romāns Ignatjevs 1969 Rīga 6 1:31:39 0:17:02 0:14:35 0:14:44 0:15:01 0:15:12 0:15:05
21 64 Krišjānis Grigalinovičs 1983 Frukawa 6 1:32:27 0:14:57 0:14:41 0:15:31 0:15:30 0:16:27 0:15:21
22 54 Kārlis Kalējs 1982 Valmiera 6 1:33:46 0:15:49 0:14:51 0:15:33 0:15:37 0:15:57 0:15:59
23 149 Jānis Mūsiņš 1981 Buru Sports 6 1:34:33 0:17:22 0:16:12 0:14:58 0:15:56 0:15:03 0:15:02
24 5 Jānis Vasks 1979 6 1:37:20 0:18:01 0:15:26 0:15:34 0:15:37 0:16:01 0:16:41
25 94 Jānis Siliņš 1981 Gulbene 6 1:37:29 0:17:59 0:15:20 0:16:07 0:16:17 0:16:32 0:15:14
26 177 Mārtiņš Bernāts 1978 6 1:38:43 0:17:16 0:15:53 0:16:11 0:16:15 0:16:15 0:16:53
27 1 Valērijs Giņko 1970 Extrem 5 1:19:07 0:19:37 0:17:33 0:17:40 0:17:37 0:06:40
28 20 Ēriks Mikštas 1967 Prometāls 5 1:25:14 0:19:36 0:16:18 0:16:24 0:16:43 0:16:13
29 97 Gundars Meldrājs 1967 Ķucava 5 1:27:37 0:19:20 0:16:36 0:16:49 0:17:04 0:17:48
30 92 Aigars Šuma 1970 Prometāls 5 1:29:38 0:18:29 0:16:53 0:16:49 0:17:39 0:19:48
31 22 Kārlis Dimze 1987 Venstpils Spars 4 0:57:38 0:16:03 0:13:53 0:14:00 0:13:42
32 167 Sergejs Vaivodišs 1981 Rīga 4 0:57:53 0:15:56 0:13:56 0:13:50 0:14:11
33 77 Mārtiņš Lasmanis 1973 Ropaži 2 0:31:43 0:16:42 0:15:01
34 91 Sandis Āķis 1975 Rīga 1 0:15:34 0:15:34
35 95 Raitis Vanags 1982 Gulbene 1 0:18:22 0:18:22
Vīrieši tauta, garums: 16800m
1 145 Krišjānis Jansons-Ratiniks 1984 Hawaii Express 4 0:53:19 0:14:02 0:12:58 0:13:04 0:13:15
2 68 Mārtiņš Ulāns 1978 Trek Philips Metaleks 4 0:53:20 0:13:57 0:13:03 0:13:02 0:13:18
3 13 Jānis Roskošs 1973 Spectus/BH/Smiltene 4 0:53:50 0:13:57 0:13:07 0:13:23 0:13:23
4 32 Inguss Grīntāls 1979 Big Team 4 0:54:53 0:13:56 0:13:35 0:13:53 0:13:29
5 204 Ivars Lazdiņš 1986 Juniors A 4 0:55:20 0:14:23 0:13:49 0:13:56 0:13:12
6 31 Renārs Seiksts 1980 ANTI 4 0:55:26 0:14:25 0:13:35 0:13:43 0:13:43
7 6 Juris Visockis 1979 4 0:56:13 0:14:56 0:13:49 0:13:41 0:13:47
8 71 Uvis Zemītis 1974 Trek Philips Metaleks 4 0:56:58 0:14:48 0:14:09 0:13:52 0:14:09
9 162 Andrejs Korolī 1969 Tukums 4 0:57:56 0:15:55 0:13:57 0:14:13 0:13:51
10 87 Uldis Miķelsons 1966 Sigulda 4 0:58:39 0:15:41 0:14:06 0:14:15 0:14:37
11 158 Raivis Elliņš 1972 4 0:59:46 0:15:45 0:14:35 0:14:29 0:14:57
12 112 Aivars Duklavs 1973 Codes Malēji 4 1:00:04 0:16:31 0:14:19 0:14:36 0:14:38
13 188 Edijs Ardavs 1982 Trek Philips Metaleks 4 1:00:20 0:15:29 0:14:50 0:14:57 0:15:04
14 211 Emīls Broks 1980 Sigulda 4 1:01:51 0:16:39 0:15:07 0:15:17 0:14:48
15 107 Igo Bundzenieks 1976 Cēsis 4 1:02:38 0:16:32 0:15:22 0:15:12 0:15:32
16 23 Raimonds Sergejevs 1980 ANTI 4 1:02:54 0:17:18 0:15:02 0:15:18 0:15:16
17 214 Jānis S'vika 1984 Lejasciems 4 1:04:13 0:18:16 0:15:41 0:15:21 0:14:55
18 208 Didzis Žīgurs 1971 Ilzene 4 1:04:20 0:17:26 0:15:38 0:15:31 0:15:45
19 80 Aldis Gavars 1969 Sigulda 4 1:04:54 0:16:32 0:14:55 0:15:45 0:17:42
20 76 Gints Slēziņš 1982 Trek Philips Metaleks 4 1:05:51 0:16:52 0:16:29 0:16:29 0:16:01
21 144 Māris Krūklītis 1960 Priekuļi 4 1:07:02 0:17:54 0:16:35 0:16:28 0:16:05
22 50 Ilgvars Grīnbergs 1947 Valmiera 4 1:07:21 0:18:43 0:16:14 0:16:09 0:16:15
23 56 Gatis Maķevics 1980 Rīga 4 1:07:22 0:18:32 0:16:25 0:16:09 0:16:16
24 160 Andris Fūrmanis 1973 Rīga 4 1:07:54 0:17:26 0:16:52 0:16:54 0:16:42
25 206 Andris Ūdris 1985 Smiltene 4 1:09:14 0:16:59 0:17:22 0:17:35 0:17:18
26 213 Rolands Laiva 1986 Zeltiņi 4 1:09:25 0:17:28 0:16:34 0:17:00 0:18:23
27 44 Artis Rutks 1977 Alūksne 4 1:10:05 0:16:49 0:16:48 0:18:02 0:18:26
28 140 Dāvis Prikulis 1989 Rīga 4 1:11:06 0:19:24 0:16:31 0:16:49 0:18:22
29 182 Uģis Balodis 1979 Rebeka PIGEONS 4 1:11:10 0:20:34 0:17:05 0:16:40 0:16:51
30 43 Mārtiņš Šlēziņš 1977 Cēsis 4 1:11:52 0:18:45 0:17:42 0:17:55 0:17:30
31 207 Normunds Dārznieks 1978 Rīga 4 1:12:04 0:19:41 0:16:59 0:17:29 0:17:55
32 175 Didzis Andersons 1973 Rīga 4 1:13:12 0:19:00 0:17:21 0:18:14 0:18:37
33 3 Artis Zariņš 1967 ZZF 4 1:14:05 0:19:57 0:18:03 0:17:59 0:18:06
34 184 Miks Balodis 1979 Rebeka PIGEONS 4 1:14:45 0:20:46 0:17:45 0:17:48 0:18:26
35 146 Valters Mitāns 1978 Mazsalaca 4 1:15:46 0:20:36 0:17:36 0:19:19 0:18:15
36 114 Kaspars Brazovskis 1977 Codes Malēji 4 1:19:18 0:21:42 0:18:44 0:19:55 0:18:57
37 116 Arnis Pāvulāns 1976 Codes Malēji 4 1:22:37 0:21:48 0:20:23 0:19:43 0:20:43
38 2 Andris Bogdanovs 1979 4 1:34:45 0:25:29 0:24:31 0:24:04 0:20:41
39 126 Mārcis Brakovskis 1990 Smiltene 3 0:41:58 0:14:54 0:13:24 0:13:40
40 102 Inguss Bunkovskis 1976 3 0:43:59 0:14:16 0:13:30 0:16:13
41 59 Uģis Zvirgzdiņš 1990 2 0:27:07 0:13:58 0:13:09
42 202 Jānis Baltaisbrencis 1977 Ape 2 0:31:26 0:16:01 0:15:25
43 161 Gatis Krūklītis 1972 Cēsis 2 0:38:04 0:19:58 0:18:06
44 155 Māris Zagorskis 1957 Lielvārde 2 0:38:50 0:21:18 0:17:32
45 55 Raivis Justs 1977 Rīga 2 0:42:11 0:21:20 0:20:51
46 104 Raivis Bunkovskis 1976 1 0:16:16 0:16:16
47 215 Toms Blate 1975 Ķekava 1 0:21:41 0:21:41
48 187 Jānis Balodis 1973 Rīga 1 0:25:08 0:25:08
Meitenes, garums: 4200m
1 100 Rūta Brakovska 1997 CBM Smiltene 1 0:21:39 0:21:39
2 123 Jolanta Miezīte 1996 Ape 1 0:24:00 0:24:00
3 40 Alise Kazaine 1995 Ilzene 1 0:25:10 0:25:10
4 39 Vineta Freimane-Medne 1995 Cēsis 1 0:25:16 0:25:16
5 46 Lelde Gusta 1995 Jaunlaicene 1 0:28:00 0:28:00
Jaunietes, garums: 12600m
1 185 Beāte Kovgare 1994 Alūksne 3 0:55:19 0:18:56 0:18:19 0:18:04
2 141 Līga Šmite 1991 Sīļi 3 0:55:58 0:20:00 0:17:56 0:18:02
3 195 Herta Bernāne 1991 Priekuļi 3 0:56:12 0:20:45 0:17:58 0:17:29
4 45 Liene Gusta 1992 Jaunlaicene 3 1:00:41 0:20:14 0:20:18 0:20:09
5 121 Ieva Palkavniece 1994 Ape 2 0:50:31 0:25:33 0:24:58
6 88 Guntra Šuma 1993 Prometāls 2 0:50:38 0:25:09 0:25:29
7 132 Ilze Karro 1992 Ape 2 0:58:40 0:29:51 0:28:49
8 129 Līva Levane 1992 Ape 2 0:58:52 0:29:48 0:29:04
9 127 Sabīne Bārbale 1994 1 0:31:02 0:31:02
10 131 Elīze Drīksne 1992 Rīga 1 0:31:03 0:31:03
Sievietes, garums: 12600m
1 118 Una Līce 1980 Rīga 3 0:51:27 0:18:19 0:16:28 0:16:40
2 41 Santa Kazaine 1990 Ilzene 3 0:52:17 0:18:13 0:17:00 0:17:04
3 33 Maija Kvedere 1980 Sigulda 3 0:52:55 0:19:21 0:16:51 0:16:43
4 190 Kristīne Zariņa 1980 Rīga 3 0:53:02 0:19:43 0:16:42 0:16:37
5 36 Dana Prižavoite 1990 Ilzene 3 0:53:24 0:19:39 0:16:45 0:17:00
6 138 Ieva Slaidiņa 1990 Norde 3 0:54:53 0:19:58 0:17:59 0:16:56
7 191 Agnese Fogele 1977 Trek Philips Metaleks 3 0:54:54 0:19:42 0:17:55 0:17:17
8 143 Laura Krūklīte 1988 Priekuļi 3 0:56:13 0:20:45 0:17:59 0:17:29
9 142 Ginta Kleinberga 1990 Trek Philips Metaleks 3 0:59:00 0:20:04 0:19:02 0:19:54
10 30 Inga Pipare 1976 Pipariņi 3 1:00:03 0:20:56 0:18:39 0:20:28
11 83 Viktorija Degača 1989 Spars 3 1:03:01 0:19:36 0:22:20 0:21:05
12 150 Dana Rožlapa 1979 Rīga 3 1:05:37 0:24:43 0:20:41 0:20:13
13 75 Linda Sala 1982 ME Auto 3 1:06:38 0:23:15 0:21:34 0:21:49
14 19 Beāte Baltaisbrence 1983 Nordea Banka 3 1:15:03 0:25:25 0:24:34 0:25:04
15 57 Kristīne Seņkāne 1983 Anocentis 3 1:17:15 0:25:32 0:25:24 0:26:19
16 4 Lolita Šteinberga 1982 3 1:22:36 0:29:34 0:26:49 0:26:13
Dāmas, garums: 12600m
1 133 Inguna Korņejeva 1964 Valmieras raj. 3 0:55:32 0:20:37 0:17:24 0:17:31
Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!
By ingars 09.07.2007 13:01:19
Local.Auth · 94 commentskad un kur būs bildes? Redzēju ka looks bildeeja..:)
By Indulis 09.07.2007 22:05:52
Member · 130 commentsdiemzel, pedejas nedelas darba del ar sportu biju uz Jus, tadel izskiros tikai par Vaidavas kausa tautas startu, un pat tad ar zinamam bazam. bija tiesam zel, ka nebiju gatavs staties preti LC trases kapumiem un kritumiem.
zaudeto mazliet kompenseju ar fotokameru. ta ka kvantitate nebija galvenais tad paveicas tikai daziem. rezultati seit - http://fotki.lv/?x=OS5RKFxDRy06RDxIU1M5 … RTQVRGUg==
komentetajs gan soreiz nebija isti profesionals un ari velosports vinu ta ne visai interese. viena perle bija - "finisam tuvojas jauniesu grupas uzvaretaja. mes nezinam, kas vina ir, bet zinam, ka vina uzvares, jo sava grupa ir vieniga brauceja". ))
By Martins_L 10.07.2007 07:45:37
Member++ · 755 commentsTas jau nebija tikai kalnu velosipēdu festivāls, bet gan krietns sporta-atpūtas vīkends.
Velo- tradicionāli augstā līmenī, "džipu" šovs- negaidīti jautrs pasākums un augsta līmeņa motokross.
Visu laiku bija ko darīt, redzēt.
PALDIES!
By LOOK 10.07.2007 16:03:20
Member# · 2,703 commentsTātad ir parādījušās bildes no manas kameras: http://www.trek-team.lv/fotogalerija/VaidavasKauss2007/
Vaidavas Kausa brauciena laikā biju aizņemts ar organizatoriskām lietām, tamdēļ ja kādam fotomeistaram ir kādas bildes, labprāt izvietotu galerijā.
Karbons vienkārši brauc ātrāk!
By Anda 10.07.2007 17:12:05
Local.Auth · 434 commentsbūs tāds "paldies" meils )
paldies LOOK un pārējiem fotogrāfiem.
čempis sanāca īsta cīņa ar sevi. ceru, ka arī es nākamgad varēšu nobraukt pa tiem stāvākajiem kalniem. šogad treniņā dienu iepriekš vairāk sanāca nolidot nekā nobraukt. labi, ka bija kaska, robs ir tajā nevis manā galvā
no malas un bildēs izskatās īzī.
līdzjutēji (pretēji komentētāju viedoklim) bija savā labākajā formā, paldies par uzmundrinājumiem! nejutos trasē tik vientuļa un pamesta )
unvisbeidzot - Mairi, paldies par tehnisko palīdzību šampanieša atvēršanā!
By Baltais 10.07.2007 17:52:05
Local.Auth · 5,425 commentsVK rezultāti - http://www.trek-team.lv/arhivs/trek_jau … ultati.php
Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!
By viuks 10.07.2007 21:32:23
Member · 180 commentsčempis sanāca īsta cīņa ar sevi. ceru, ka arī es nākamgad varēšu nobraukt pa tiem stāvākajiem kalniem. šogad treniņā dienu iepriekš vairāk sanāca nolidot nekā nobraukt. labi, ka bija kaska, robs ir tajā nevis manā galvā
no malas un bildēs izskatās īzī.
Nē no malas nemaz ar neizskatījās īzī, kad skatītāji, lai tur varētu nokāpt, gāja ar līkumu. Andu var tika apbrīnot, ka jebkurā grūtā trases posmā tomēr fotogrājam pasmaidīs
By SiSe 12.07.2007 09:52:00
Member++ · 775 commentsgonītis labs un beidzot sen kārotā iespēja paskatīties uz to no malas. malači visi tie, kuri izturēja līdz beigām. varu piekrist trases autoriem, ka mūsu spēcīgākās kājas ir jādzenā pa kalniņiem un tehniskām vietām; žēl tikai, ka šoreiz igauņi bija karstasinīgāki.
un, starp meitenēm runājot, apbrīna, ka var nobraukt 5 un 6 apļus. Anda un Ivanda ir stiprinieces, Ivandai skaisti nobraucieni, bet Andai kā lokomotīvei- savs temps uzņemts un cak-cak-cak savā nodabā, pie viena vēl parunājoties ar atbalstītājiem un smaidot ))
By Anda 12.07.2007 12:23:51
Local.Auth · 434 commentslaikam gribat, lai man sejas krāsas piestāv formai
vnk man vienmēr priex redzēt "savējos"
SiSe, Tu ar varētu 5 un pat 6 apļus nobraukt, šaubu nav! un ja vajadzētu, tad arī vairāk! galvenais ir gribasspēks.
By mairis 12.07.2007 17:08:59
Local.Auth · 335 commentsČau meitenes un visi pārējie "velomīļi". Paldies par cīņu ar sevi un Apes trasi. Prieks arī par tiem, kuri devās trasē apzinoties, ka visu distanci veikt nevarēs. Varbūt izdosies nākamreiz. Ceru, ka jums tomēr bija interesanti un varbūt savādāk kā citviet. Iepriekš izskanējušie aizrādījumi par it kā sīkumiem ir vietā. Esmu pārliecināts, ka tos novērsīsim.
Anda, arī Baltais ievēroja, ka Tavas pudeles korķis aizlidoja kaut kur neredzamos tālumos...
Lelde, kā Tu jūties pēc tā baisā kritiena?
Gaidīsim jūs un jūsu draugus septembrī uz MTB maratonu Apē.
By andris 12.07.2007 20:12:34
Member++ · 403 commentsGaidīsim jūs un jūsu draugus septembrī uz MTB maratonu Apē.
Mairi, kurā septembrī lūdzu? Vai tiešām septembra pēdējās brīvdienās Tempļakalna vietā būs Ape, jeb arī es ko jaucu?
By Baltais 12.07.2007 21:47:45
Local.Auth · 5,425 commentsAndri - 9.septembris. iet trek kausa ieskaitee. seit arii tiks izlozeeti slavenie TREK 4300 velosipeedi
Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!
By Kasis 12.07.2007 21:48:58
Member+ · 521 commentsGaidīsim jūs un jūsu draugus septembrī uz MTB maratonu Apē.
Mairi, kurā septembrī lūdzu? Vai tiešām septembra pēdējās brīvdienās Tempļakalna vietā būs Ape, jeb arī es ko jaucu?
Viss info ieksh www.trek-kauss.lv!!!
Last edited by Kasis (12.07.2007 21:51:09)
By viuks 07.07.2007 21:39:55
Member · 180 comments