Kross Kuldīgā 02.10

Avatar

By radio2 26.09.2011 23:12:04

Member · 62 comments

Sveiki,
Kā jau varbūt esat dzirdējuši, katru rudeni Kuldīgā notiek kross. Arī šis gads nav izņēmums.
VIETA UN LAIKS.
Sacensības notiek Kuldīgā, Krauļu priedēs 2011. gada 2. oktobrī plkst. 12.00
DALĪBNIEKI
Dalībnieki startē  šādās vecuma grupās:
Zēni        1999.-2000.            6 km
Zēni        1997.-1998.            10 km
Jaunieši    1995.-1996.            14 km
Juniori    1993.-1994.            18 km
Vīrieši    1992. – un vecāki              18 km

Meitenes     1997. un jaunākas        6 km
Sievietes    1996. un vecākas        10 km

APBALVOŠANA.
Individuāli 1.-3. vietu ieguvēji katrā vecuma grupā tiek apbalvoti ar attiecīgās pakāpes medaļām un diplomu, uzvarētājs – ar kausu.
PIETEIKUMI
iesniedzami sacensību vietā  līdz plkst. 10.45 vai iepriekšējā pieteikšanās: e-pasts ilze.st@inbox.lv līdz 30. septembrim

Kā jau ierasts sacensībām NAV dalības maksa, jo sacensības organizē Kuldīgas novada sporta skola kur galvenie mērķi ir pilnveidot sacensību sistēmu, popularizēt veselīgu dzīvesveidu. Noskaidrot labākos riteņbraucējus un dot iespēju pārbaudīt savus spēkus.

Last edited by radio2 (26.09.2011 23:12:35)

Avatar

By andris 26.09.2011 23:22:33

Member++ · 403 comments

Radio2, kā tur īsti ir ar pareizo datumu - 1.vai 2.oktobris? LRF mājas lapā un šeit kalendārā ir 1.oktobris, lai gan sākotnēji bija paredzēts svētdien, 2.oktobrī.

Avatar

By radio2 26.09.2011 23:27:21

Member · 62 comments
andris wrote

Radio2, kā tur īsti ir ar pareizo datumu - 1.vai 2.oktobris? LRF mājas lapā un šeit kalendārā ir 1.oktobris, lai gan sākotnēji bija paredzēts svētdien, 2.oktobrī.


Sacensību organizatori,domājot par dalībnieku daudzumu, nolēma mainīt datumu uz 2. oktobri, jo 1. oktobrī Baložos notiek sacensības.

Avatar

By kalnminis 26.09.2011 23:32:54

Member · 1,471 comments

Kur tad tādus gaisa klučus mīt!

Avatar

By radio2 27.09.2011 23:30:37

Member · 62 comments

GPS koordinātes- 56.970585,21.92414

fmv2ppcelqdwa9v9455g_thumb.jpg

Avatar

By apelsiins 29.09.2011 12:52:59

Member · 2 comments

Kuldīgā 2.10.2011. būs arī grupa 40+
laipni aicināti!

Avatar

By radio2 03.10.2011 21:45:45

Member · 62 comments

Oficiālie rezultāti.
Zēni 1999-2000 / 2 apļi x 3 km /
1. 106    Aleksandrs Bļizņuks        1999    RRS – Baloži            20:24.5
2. 19        Artūrs Orskis            1999    RRS – Vecmīlgrāvis        22:57.1
3. 4        Arno Ķikurs            1999    Kuldīgas nSS            25:08.6
4. 25        Kristiāns Rūsiņš            2000    RRS – Vecmīlgrāvis        26:11.1
5. 70        Daniels Selens            1999    Dobeles SS            28:20.0

Zēni 1997-1998 / 3 apļi x 3 km /
1. 30        Dāvis Perševics            1997    sk NN / MSĢ – Tukums        25:35.7
2. 26        Kristaps Jānis Rūsiņš        1997    RRS – Vecmīlgrāvis        27:10.6
3. 63        Emīls Jaunpujens – Pujens    1997    Dobeles SS            27:44.1
4. 107    Niklāvs Bolšis            1998    RRS – Baloži            29:14.5
5. 5        Pauls Matīss Sarma        1997    Kuldīgas nSS            29:24.6
6. 6        Horens Ulvis Korbergs        1998    Kuldīgas nSS            29:25.1
7. 64        Kārlis Vīndedzis            1997    Dobeles SS            29:39.0
8. 96        Edvinas Mikašauskas        1998    Klaipeda             30:43.7
9. 108    Maksims Maslovs        1998    RRS – Baloži            30:44.0
10. 109    Andrejs Ļeļkovs            1997    RRS – Baloži            31:16.9
11. 66    Aksels Roberts Vārslavs        1998    Dobeles SS            31:34.5
12. 8        Roberts Poriņš            1998    Kuldīgas nSS            33:38.1
13. 95    Oksen Aviatian            1997    Klaipēda            38:31.7
14. 23        Ričards Valgers            1997    RRS – Vecmīlgrāvis        38:41.9
15. 103    Reinis Kupelis            1998    Ventspils BMX            - 1 aplis
7        Mārcis Kalniņš            1998    Kuldīgas nSS            izstājās

Meitenes 1997 un jaunākas / 2 apļi x 3 km /
1. 105    Andžela Utināne        1997    RRS – Baloži            21.55.1
2. 92        Laima Cīrule            1998    Talsu nSS            24:37.8
3. 41        Krista Zariņa            1997    Dobeles SS            24:39.8
4. 18        Viktorija Loiko            2000    RRS – Vecmīlgrāvis        24:44.8
5. 48        Diāna Grīslīte            1997    Dobeles SS            27:59.0
6. 50        Megana Grīslīte            2000    Dobeles SS            28:21.9
7. 101    Ernesta Bučyte            1998    Klaipēda            29:18.1
8. 49        Megija Grīslīte            2000    Dobeles SS            30:18.4

Sievietes  1996 un vecākas / 2 apļi x 3 km /
1. 99        Egle Purvinyte            1996    Klaipēda            20:22.2

Jaunieši 1995-1996 / 5 apļi x 3 km /
1. 100    Kristaps Būdenieks        1995    sk NN / MSĢ – Kuldīga        41:21.2
2. 71        Kristaps Garkājs            1995    Ra Cafe/Tandēms – MSĢ    42:55.9
3. 97        Mantas Kuzminskas        1995    Klaipēda            43:40.8
4. 98        Vaidas Jonušas            1995    Klaipēda            43:48.1
5. 104    Nauris Melnbārdis        1996    Ventspils BMX            47:40.0
6. 62        Deins Jaunpujens Pujens    1996    Dobeles SS            50:00.3
40        Endijs Kviesis            1995    Ventspils BMX            izstājās

Juniori 1993-1994 / 7 apļi x 3 km /
1. 37        Roberts Bahmans        1994    Ventspils BMX            1:01.48
2. 13        Kristaps Grūslis            1993    Kuldīgas nSS            - 1 aplis
3. 12        Endijs Blūms            1993    Kuldīgas nSS            - 1 aplis
4. 29        Mārtiņš Bierands Bierends    1994    sk Kuldīga/Renda        - 1 aplis

Vīrieši 1992-1972 / 7 apļi x 3 km /
1. 14        Viesturs Lukševics        1987    Alpha Baltic /Kuldīga        53:11.1
2. 90        Dzintars Ausmanis        1990    RK Kuldīga            56:59.0
3. 91        Nauris Ķiepe            1976    Talsi                57:14.4
4. 102    Jānis Šķeperis            1987    Ventspils BMX            1:00.33
5. 58        Jānis Teivišs            1982    RK Kuldīga/Rīga            1:01.35
6. 2        Jurģis Stukuls            1990    RK Kuldīga            - 1 aplis
7. 39        Guntis Grīnvalds        1992    Ventspils BMX            - 1 aplis
8. 93        Arvis Sprude            1987    RK Kuldīga            - 1 aplis
9. 81        Juris Kudiņš            1975    RK Kuldīga            - 1 aplis
10. 55    Edgars Poriņš            1972    RK Kuldīga            - 2 apļi
17        Lauris Rimaševskis        1989    RK Kuldīga/Rīga            izstājās
28        Krišjānis Vēsmiņš        1986    Liepāja                izstājās
57        Gints Lasmanis            1982    Talsi                izstājās

Seniori  1971 un vecāki / 5 apļi x 3 km /
1. 24        Oskars Gailišs            1969    sk NN /RRS            41:22.1
2. 16        Uldis Čukurs            1969    Liepāja                43:05.8
3. 15        Aigars Zvingulis            1961    RK Kuldīga            43:28.9
4. 56        Viktors Gotfridsons        1956    RK Kuldīga            44:26.6
5. 89        Vilnis Mellups            1963    Aizpute                - 1 aplis

Avatar

By radio2 03.10.2011 21:46:48

Member · 62 comments

Neaizmirstam, arī šo sestdien  notiek kross Kuldīgā. 8. oktobrī 12.00, Krauļu Priedēs.