FANS/MULTIPOWER SEB MTB 1.posmā.

Sogad pavasaris, vismaz pagaidām, mūs pārāk nelutina ar jauku laiku. Tā bija arī 4.maijā. Laika apstākļi 1. SEB Maratona dalībniekus sagaidīja ar netipiski zemu temperatūru šim kalendārajam laikam, asu vēju un īslaicigu lietu. Tomēr senākā pagātnē ir bijis arī pirmais posms ar apledojušām peļķēm un sniegu mežā. Lai vai kā nedaudz reizēm braukt skarbākos laika apstākļos, salīdzinot ar vasaru, nenāk par ļaunu.
Sogad pirmo reizi apvienojot intereses, resursus, domubiedrus un varbūt arī vēl citus. „augstākos” spēkus, bijusī Fans Cube Team pārtapa par Fans/Multipower un, kā teica kāds gudrais „viss, kas notiek notiek tikai uz labu”.
Startam tika pieteiktas 2 komandas. Viena Sporta, Maratona distancē, otra Tautas klasē.

Sporta distancē startēja 20 komandas. Trases 23 km cilpa pie Cēsim šogad bija nedaudz pamainīta, līdz ar to bia daži kāpumi vairāk kā iepriekšējos gadus. Atlikusī daļa lidz Valmierai bez izmaiņām. Kopā – 68 km. Fans/Multipower ieņēma 10.vietu. Jāsaka, ka komandas, kuras ieņēma 7.-12.vietu, bija nopelnījušas ļoti līdzīgu punktu skaitu.
Labākais Sporta klasē – Aigars Paegle, izcīnot 26.vietu kopvērtējumā.

Tautas distancē 96 komandu vidū Fans/Multipower ieņēma augsto 2.vietu tikai par 3 punktiem atpalika no pirmajā vietā esošās Buru sport komandas. Sāds rezultāts ļauj cerēt uz ļoti augstiem rezultātiem sezonas kopvērtējumā.
Labākie no komandas šoreiz jaunākie dalībnieki Krists Neilands, un Emīls Dreijers, kuri ieņema attiecigi augsto 3. un 5.vietu kopvertējumā.