FANS/MULTIPOWER komandas 2010.gada sezona.

Līdzīgi kā lielākajai daļai Latvijas velomānu,arī Fans/Multipower komandai sezona ir noslēgusies. Ņemot vērā šī brīža situāciju un krīzes ierobežoto atbalstu un resursus, entuziasma, enerģijas un kopējās idejas vārdā veidotajai komandai, sezonu izdevās noslēgt pat veiksmīgāk kā sākotnēji tika cerēts un prognozēts.
thumb_20101005-foto by talants - 33925m.jpg20101005-foto by talants - 34512m.jpg20101005-foto by talants - 34285m.jpg20101005-foto by talants - 34325m.jpg20101005-foto by talants - 34271m.jpg
Tā Latvijas lielākajā – SEB MTB maratonu seriālā Sporta klases komanda ieņēma augsto 6.vietu 20 komandu konkurencē, kas ir līdz šim augstākais komandas sasniegums(iepriekšējās sezonas komanda startēja zem Fans Cube Team nosaukuma).
Savā, cienījamo kungu – M-50, vecuma grupā Leonīds Aleksejevs pārliecinoši izcīnīja 1.vietu sezonas kopvērtējumā.
Augstāko rezultātu no Sporta klases dalībniekiem sezonā sasniedza Jānis Kaupe – 30.vieta.
Tautas klasē tomēr mazliet pietrūka sportiskās veiksmes, lai trešo gadu iekļūtu labāko trijniekā, taču ņemot verā pēdējo gadu Latvijas fenomenu – sīksti pieaugošo konkurenci šajā klasē – 4.vieta ir augsts rezultāts 98 komandu vidū.
Labākie Tautas klasē – mūsu jaunie talanti Krists Neilands un Emīls Dreijers, kuri izcīnīja attiecīgi 5. un 9. vietu kopvērtējumā, savukārt savā TM-18 grupā Kristam tikai daži punkti pietrūka līdz augstākajam pakāpienam – rezultātā 2.vieta sezonā. Emīlam šai pašā grupā 3.vieta sezonas kopvertējumā grupu vērtējumā.

Vērā ņemami rezultāti tika sasniegti arī citos Latvijā notiekošajos MTB seriālos un atsevišķās sacensībās.
Latvijas sarežgītākajā un smagākajā seriālā – Trek MTB kausa izcīņā, Jānis Kaupe trīs posmu kopvērtējumā vīru grupā izcīnīja 5.vietu.
Par savu spožāko sezonas panākumu ar pārliecinošu izrāvienu Siguldas kalnā, Jānis noteikti var uzskatīt uzvaru Vienības velobrauciena Tautas šosejas braucienā – 1.vieta.

Fans/Multipower dalībnieki aktīvi piedalās arī „universālā sportista” – Sportlat seriālos, kas sevī ietver distanču slēpošanas, triatlona, riteņbraukšanas, orientēšanās un skriešanas posmus.
Individuālajā vērtējumā V-30 grupā 1.vietu sezonā izcīnīja Rolands Rudzītis. V-35 grupā Valdim Ukinam 4.vieta. Šādu pašu vietu V-40 grupā ieguva arī Raimonds Aļuskins.

Šī gada „dubļainākajā gonkā” -Tartu MTB maratonā pavisam kopā piedalījās seši komandas dalībnieki. Labākais rezultats – 90.vieta Valdim Ukinam.

Tāpat Fans/Multipower komanda šogad aktīvi piedalījās šosejas X-Sports kausa sacensībās. Pirmajā posmā kā 5. finišēja šajā seriālā Fans/Multipower pārstāvošais Kristaps Knops.

Arī nākamajā sezonā FANS/MULTIPOWER komanda aktīvi iesaistīsies sacensību apritē. Komandas devīze: nevis „galvenais ir piedalīties”, bet gan „galvenais ir cīnīties”. Veiksmīgu nākamo sezonu vēam gan sev gan visiem velomīļiem!