SEB 2. posms, Krimulda

Avatar

By Ints 26.05.2009 11:30:00

Member+ · 868 comments

Vairāk jau runa ir par attieksmi pret parējiem braucejiem un sportisko principu ignorēšanu. Ja tadā veidā iegūtās vietas dod gandarījumu, tad tik uz priekšu !!!

Avatar

By Rolis 26.05.2009 11:34:12

Member+ · 298 comments

Godīga atbilde, kura gan cieņu pret rakstītāju nepalielina. Vienā jautājumā gan Martins kļūdās - lielākā daļa foruma lasītāju noteikti ir pārliecinātu, ka "labām draugu attiecībām" ir ļoti liela nozīme viņa panākumos. Labi draugi ir gan orgu vidū, gan trasē ar šosejniekiem. Piedodiet, bet nespētu būt tik labs draugs Martinam. Bet draugi noteikti palīdz arī Martinam kopīgos treniņos, tādēļ novēlu, lai draugi biežāk Martinu izvelk ikdienā laukā garākos treniņos un palīdzība sacensībās no malas varbūt izrādīsies lieka! smile

Avatar

By eagle 26.05.2009 11:48:29

Member · 259 comments
Avatar

By bobcom 26.05.2009 11:58:48

Member++ · 1,217 comments

Sen jau bija laiks tautas "gonkas" koridorus pēc materiālās situētības un stāvokļa sabiedribā piešķirt wink

Palasot šo par atsevišķu dalībnieku iznešanos, nāk prātā vecais teiciens par to, ka sajaucot 9kg ievārījuma ar 1kg .ūdu, iegūst 10 kg .ūdu... Žēl, bet pasākums no sportiskā viedokļa arvien vairāk iet uz miskasti

Last edited by bobcom (26.05.2009 12:11:43)


Caur atsperēm uz asterēm

Avatar

By onkulis 26.05.2009 12:08:40

Member · 432 comments
bobcom wrote

Sen jau bija laiks tautas "gonkas" koridorus pēc materiālās situētības un stāvokļa sabiedribā piešķirt wink

un rezultātus arī big_smile

Avatar

By fusio 26.05.2009 12:10:46

Member · 784 comments

nu cik var cepties? Ne kas jauns, ne pārsteidzošs... protams žēl, ka Latvijā lielākā gonka ir švaki organizēta, bet tāpēc jau var izvēlēties citas...


tiekamies Pļaviņās!

Avatar

By MKI 26.05.2009 12:28:25

Member+ · 357 comments

Visu cieņu FR viss ir OK, bet bez 'stūmējiem' no malas. Tas vienkārši neizskatās smuki... un ir negodīgi pret citiem un domāju arī pret tevi pašu.
intervija db.lv bija interesanta- izlasīju!

Avatar

By a51 26.05.2009 12:29:59

Member · 186 comments

Par 525... es nezinu vai ir vērts šeit to apspriest... rakstiet vestules vai iesniegumus uz mtb@tl.lv un bildes pielikuma, un tas noteikti tiks izskatits... jo vairāk cilveku to uzrakstis, jo lielāka iespejamiba ka kaut kas notiksies, bet nerakstiet anonimi, tas nepalīdzēs.

Avatar

By gunku 26.05.2009 13:05:01

Member · 59 comments

Heh, citāts no intervijas ar 525:
"Esi par godīgu biznesu un godīgām lietām?
Mēs visi varam deklarēt godīgumu, bet būtībā jautājums ir par sirdsapziņu. Arī biznesā cilvēki bieži domā – oh, kā es viņu «uzmetu», kā es vinnēju! Es šiem cilvēkiem piedodu, jo arī pats esmu kļūdījies. Proti – ir lietas, kurās pats neesmu bijis līdz galam godīgs, un par to esmu samaksājis."
Mēs arī tev piedodam... gan jau arī par šo veiksmi nāksies samaksāt tev pašam.

Avatar

By voldemars 26.05.2009 13:34:48

Member · 63 comments
ugis wrote

Nekā personīga - komanda strādā. Gregers līdz finišam netiek.

http://lh3.ggpht.com/_mixoBR2Cvik/ShrcI … G_9213.jpghttp://lh4.ggpht.com/_mixoBR2Cvik/ShrcJ … G_9214.jpg
Palaboju:

labi saglabājies šis 1971 gadā dzimušais censonis!!!!!!!
opā, bet šis taču ir tas pats varonis kas pēc pirmā posma, šeit diskusijās, solīja vienam otram zobus izdauzīt!!!!:):):) protams šis textiņš tika tā aātri izņemts, bet bija....!!!!!!! jau pirmajā posmā strādāja uz savu mammu, tikai bez numura....!!!!!!
pilnīgs sviests te notiekās SEBā!!!!!! pretīgi šie varoņi!!!

Avatar

By egils13 26.05.2009 13:41:18

Member+ · 1,204 comments

man jau liekas, ka būtu labi, ja kāds te visu tā mazliet patīrītu. laikam krīze visiem uz smadzenēm spiež, tik daudz negāciju. cilvēki, jūs taču ar riteni braucat sava prieka pēc, bet komentos ir gatavi otru ar visiem s...iem apēst. nu nesmuki izdarījās, nu noziņojam, kur vajag. un pietiek. pie tam ne visi pat ar palīdzību no malas varētu atbraukt 35.vietā.

Avatar

By fanis 26.05.2009 14:11:09

Member+ · 240 comments
aapsis wrote
egils13 wrote

starp citu, no kura avota ir šie foto (sporta klases nobrauciens), gribu redzēt visus smile

http://picasaweb.google.com/aapsis77

bet būs pamaz no sporta

Lielais PALDIES!!! izcili un tomēr esmu ticis pie foršas bildes:)

p.s. pamanīju, ka apakšā ir arī iniciāļi - tiešām visu cieņu! kvalitāte atbilstoša!

Last edited by fanis (26.05.2009 16:16:12)


KTM paceļ spārnos

Avatar

By Kalpax 26.05.2009 15:00:46

Member+ · 373 comments

Tas skats, kā Arnis Gromovs stumj kalnā Zemīti, ir vnk ANEKDOTISKS!!!:))) Tāds spēcīgs vecis vēl jāstumj? Ko Tu, Martin, ar to vinnēji? Tik vien, kā pazors pa visu ģīmi un visu LV velosabiedrību.:)))
Par morāli...cilvēkiem, kuru pamatnodarbošanās cieši saistīta ar noderīgu sakaru dibināšanu, uzturēšanu, kontaktiem, sarunāšanu, čomošanos utt., bieži vien ar laiku aizpeld tās robežas, kur tas ir attaisnojami, kur tas ir tikai bizness. Diemžēl...
Un vēl, Martin, nevajag iedomāt ne mirkli, ka pārējā velosabiedrība ir pamatdarbā, mācībās, karjerā, biznesā utt. mazspējīga- man šķiet, ka Tavā tekstā novirmoja tāda doma. Ap Tevi, pirms Tevis, aiz Tevis brauc ļoti daudz ievērojamu un nobriedušu personību, kuriem velogonkas vnk ir sirdslieta. Un viņi ar neizpratni un smaidu noraugās uz Tavu izrādīšanos, šiverēšanos, negodīgumu un PĀRCENŠANOS.
PS. Tikpat smieklīgs ir tas stūrgalvīgais "pa zobiem" solītājs no Talsiem, kuram nepielec, ja 1x pieklājīgi palūdz tā vairs nedarīt. Tagad uz otro posmu piekabinājis numuru, tiesa- laikam jau ne savu...teicami saglabājies savos 38 gados...:)))))) Lai šmuce neietu plašumā, varbūt Raimaks komanda kkā pati var tikt galā ar to savu Talsu Ērgli?

Last edited by Kalpax (26.05.2009 15:29:35)


Mēs visi izliekamies. Tāpēc ļoti uzmanīgi jāizvēlas, par ko izlikties.

Avatar

By ugis 26.05.2009 15:30:56

Member+ · 412 comments
Kalpax wrote

....  Tāds spēcīgs vecis vēl jāstumj? Ko Tu, Martin, ar to vinnēji? Tik vien, kā pazors pa visu ģīmi un visu LV velosabiedrību.:)))
Par morāli nerunāsim...

Domāju ka šī ir "slimība", kura vai nu NO vai UZ augstākajiem gaiteņiem laika gaitā aizslīdot, parādas visas tautas acīs. Un šīs visas diskusijas cerams vismaz profilaktiki spēj apturēt tās izplatīšanos plašumā.

Kalpax wrote

PS. Tikpat smieklīgs ir tas stūrgalvīgais "pa zobiem" solītājs no Talsiem, kuram nepielec, ja 1x pieklājīgi palūdz tā vairs nedarīt. Tagad uz otro posmu numuru piekabinājis, tiesa- ne savu. Jā, ļoti teicami saglabājies savos 38 gados...:)))))) Lai šmuce neietu plašumā, varbūt Raimaks komanda kkā pati var tikt galā ar to savu Talsu Ērgli?

Es domāju ka šeit pašā kolektīva ieaudzinātā kultūra parādās. Neapšaubāmi spēcīga komanda, bet  "Fair Play" principi ir diezgan sveši.


/* Komentāru nav */

Avatar

By GatisG 26.05.2009 15:36:09

Member · 30 comments
Kalpax wrote

Tas skats, kā Arnis Gromovs stumj kalnā Zemīti, ir vnk ANEKDOTISKS!!!:))) Tāds spēcīgs vecis vēl jāstumj? Ko Tu, Martin, ar to vinnēji? Tik vien, kā pazors pa visu ģīmi un visu LV velosabiedrību.:)))
Par morāli...cilvēkiem, kuru pamatnodarbošanās cieši saistīta ar noderīgu sakaru dibināšanu, uzturēšanu, kontaktiem, sarunāšanu, čomošanos utt., bieži vien ar laiku aizpeld tās robežas, kur tas ir attaisnojami, kur tas ir tikai bizness. Diemžēl...
Un vēl, Martin, nevajag iedomāt ne mirkli, ka pārējā velosabiedrība ir pamatdarbā, mācībās, karjerā, biznesā utt. mazspējīga- man šķiet, ka Tavā tekstā novirmoja tāda doma. Ap Tevi, pirms Tevis, aiz Tevis brauc ļoti daudz ievērojamu un nobriedušu personību, kuriem velogonkas vnk ir sirdslieta. Un viņi ar neizpratni un smaidu noraugās uz Tavu izrādīšanos, šiverēšanos, negodīgumu un PĀRCENŠANOS.
PS. Tikpat smieklīgs ir tas stūrgalvīgais "pa zobiem" solītājs no Talsiem, kuram nepielec, ja 1x pieklājīgi palūdz tā vairs nedarīt. Tagad uz otro posmu piekabinājis numuru, tiesa- laikam jau ne savu...teicami saglabājies savos 38 gados...:)))))) Lai šmuce neietu plašumā, varbūt Raimaks komanda kkā pati var tikt galā ar to savu Talsu Ērgli?

Ir kaut kur tas skats, kā to čali stumj kalnā, gribu sev uz maikas uzprintēt to bildi ar uzrakstu apakšā- IESPĒJAMS, KA MAN VEICAS!!!

Avatar

By Andersons 26.05.2009 15:40:27

Member+ · 2,638 comments

Domājams ka daudzi par šo uzprintēto uz maikas anekdoti pasmaidīs redzot.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By FR 26.05.2009 15:48:24

Member · 3 comments

Labdien!


Ar šo es, Martins Zemītis, vēršos pie SEB Maratona organizatora   Igo Japiņa Sporta aģentūra ar lūgumu anulēt manu otrā posma rezultātu, ņemot vērā, ka trases beigu daļā (Siguldas kalnā) saņēmu nelielu (50 m garumā) sacensībās nestartējoša komandas biedra atbalstu. Es atvainojos visiem sacensību dalībniekiem par šo nesportisko soli un sabojāto sacensību prieku. Ļoti ceru, ka mana atteikšanās no iegūtās 35. vietas un iegūtajiem punktiem kopvērtējuma ieskaitē kalpos par piemēru citiem sacensību dalībniekiem.
Paldies par sapratni!


Ar cieņu,
               Martins Zemītis

Avatar

By Eduards 26.05.2009 15:54:56

Member# · 2,686 comments

Cepuri nost!

Avatar

By MKI 26.05.2009 15:59:24

Member+ · 357 comments

Ja vēstuli ar šādu tekstu ir saņēmis Japiņa kungs, tad domāju, ka pietiek šeit 'riet' par 525 nr., savādāk būs sabojāta šī jaukā foruma aura..
Kādas 10 lpp jau velkas šitas seriāls big_smile

Avatar

By airavs 26.05.2009 16:04:08

Member · 1,643 comments
FR wrote

Labdien!


Ar šo es, Martins Zemītis, vēršos pie SEB Maratona organizatora   Igo Japiņa Sporta aģentūra ar lūgumu anulēt manu otrā posma rezultātu, ņemot vērā, ka trases beigu daļā (Siguldas kalnā) saņēmu nelielu (50 m garumā) sacensībās nestartējoša komandas biedra atbalstu. Es atvainojos visiem sacensību dalībniekiem par šo nesportisko soli un sabojāto sacensību prieku. Ļoti ceru, ka mana atteikšanās no iegūtās 35. vietas un iegūtajiem punktiem kopvērtējuma ieskaitē kalpos par piemēru citiem sacensību dalībniekiem.
Paldies par sapratni!


Ar cieņu,
               Martins Zemītis

respect

Avatar

By trulli 26.05.2009 16:05:42

Member# · 134 comments

Robežu starp diskusiju un klačošanos novilksim šeit!
Domājams. ka M.Zemītis lasa, domā un izdara secinājumus.
Ja ir konstruktīvi komentāri par situāciju kopumā- lūdzu, bet turpmākie ieraksti, kas tieši adresēti Nr.525, tiks dzēsti!

Avatar

By Kalpax 26.05.2009 16:11:08

Member+ · 373 comments

Vispār jau tā neveixmīga posma un pēdējā koridora problēma tiek viļāta gadiem, tas tiešām ir obidna, kad tevi kkādu subjektīvu faktoru dēļ uz visu sezonu atmet pēdējā koridorā, kaut spēkos esi līdzvērtīgs 1-3. koridoram. Nu, nevar no beigām izrāpties uz kaut cik normālu vietu, sities vai nost... Bet Igo spītīgi turas pie esošā principa.
Martins Zemītis lūdz anulēt savu posma rezultātu...OK, viņš tiešām manipulēja gan ar starta koridoru, gan vairākkārt distancē ar piepalīgiem no malas. Bet tagad visus posmus (līdz Smiltenei) likt viņam braukt no pašām beigām...vnk neloģiski. Un galu galā- arī viņš nedaudz ir šīs stīvās starta koridoru shēmas upuris- cik zinu, viņam 1.posmā bija kkāda tehniska ķibele un lūk, tagad pa beigām vien tāpēc vien?
...Pagājušā gada 1.posmā nokrāvos un salauzu atslēgas kaulu. Atsāku ar 3.posmu, protams, fiziski nekāds- nooperēts, netrenējies utt. Kā bijušais Igo audzēknis sadūšojos piezvanīt un palūgt, lai neaizdzen mani uz pašām beigām, Igo iedeva vietu 5.koridorā...jā, blatošanās un fui utt.:))) Pārējos posmus jau kapājos pats...no 7., 6., 5.koridora. Tas bija stulbi un neinteresanti- visu distanci kapā razģelku pa takas malu, apdzenot tautas zosu gājienu.:) Un tā katru posmu pa jaunam.

Last edited by Kalpax (26.05.2009 16:34:15)


Mēs visi izliekamies. Tāpēc ļoti uzmanīgi jāizvēlas, par ko izlikties.

Avatar

By GatisG 26.05.2009 16:14:15

Member · 30 comments
Kalpax wrote

Vispār jau tā neveixmīga posma un pēdējā koridora problēma tiek viļāta gadiem, tas tiešām ir obidna, kad tevi kkādu subjektīvu faktoru dēļ uz visu sezonu atmet pēdējā koridorā, kaut spēkos esi līdzvērtīgs 1-3. koridoram. Nu, nevar no beigām izrāpties uz kaut cik normālu vietu, sities vai nost... Bet Igo spītīgi turas pie esošā principa.
Martins Zemītis lūdz anulēt savu posma rezultātu...OK, viņš tiešām šmaucās gan ar starta koridoru, gan vairākkārt distancē ar piepalīgiem no malas. Bet tagad visus posmus (līdz Smiltenei) braukt no pašām beigām...vnk neloģiski. Varbūt uz šīs VIP personas piemēra Igo ieviesīs korekcijas?
Pagājušā gada 1.posmā nokrāvos un salauzu atslēgas kaulu. Atsāku ar 3.posmu, protams, fiziski nekāds- nooperēts, netrenējies utt. Kā bijušais Igo audzēknis sadūšojos piezvanīt un palūgt, lai neaizdzen mani uz pašām beigām, Igo iedeva vietu 5.koridorā...jā, blatošanās un fui utt.:))) Pārējos posmus jau kapājos pats...no 7., 6., 5.koridora. Tas bija astulbi un neinteresanti- visu distanci kapā razģelku pa takas malu, apdzenot tautas zosu gājienu.:)

man gan tas,ka varu rāpties augstāk pa koridoriem un cīnieties tik uz augšu ir kā motivātors!!!
Tur arī ir tas azarts, tādejādi zinu kur esmu un zinu savu vietu un ir motivācija vairāk braukt utt.

Last edited by GatisG (26.05.2009 16:15:30)

Avatar

By MLc 26.05.2009 16:22:52

Member+ · 284 comments

Pārdomas:
Tākā gan 6dien un 7dien bija velo-orient sacensības Siguldā nolēmu izbraukt trasi treniņrezīmā pieslēdzoties tautas astes galam kur šie izlīda uz asfalta. Uzliku pulsa sliekšņus, lai nesadomātos, ka nu tik būs. Vizinājos un tu zini, man patika. Patīkami, ka bija ka kalni, kuros ritms uzvarēja eksplozīvo spēku. Dubļus tā mierīgi pārvarēju kā ziemassvētku jampadracī - pa maliņu. Kustību veicu tautas pakaļgalā, bet nu "stūķīšu" nobraucienos čaļi bezbailīgi močī garām -> šis ieguvums pret risku ir neadekvāts. Izvēlos nekrist un ievērot distanci.
Vienā brīdī ceļa malā parādījās interesants tipāžs, laikam tika apskatīts topikā "kā grami pārvēršas stundās", - cilvēks, kuram ir viss izņemot kameru, nu izlīdzēju viņam, jo es nesteidzos un baudu noguruma prieku. Labs bija meža ceļš ar vienu parezo, cieto trajektoriju. Patīkami arī bezmaksas pus banāns, cepumi un izotoniķis wink. Iesaku ieķert 5. kalnu - šauro veco serpentīnu, kaut gan viņš tāds gluds palicis.

Pārdomas par super rēcīgo tēmu:
Tās bildes būtu labs logo tautas sacensībām (fonā bēdīgs braucējs bez "drauga"), domāju ka Herkuless vai Montavit's būtu priecīgs. Mans novēlējums - katram pa draugam un atkal būsim vienlīdzīgi.
Vēl jau var mazas uzlīmes sataisīt un visiem dalīt uz rāmjiem ko līmēt.... Tas tāds masu akcijas piedūriens.

Svarīgākasi ir gandarījums

peace un tiekamies Pļaviņu kāpumos - šoreiz oficiāli

Avatar

By arturinss85 26.05.2009 16:46:59

Member · 53 comments

Nu, nevar no beigām izrāpties uz kaut cik normālu vietu, sities vai nost... Bet Igo spītīgi turas pie esošā principa.

nepiekritīšu šim citatam. neesoša finansējuma dēļ, mūsu komandai izdevās pārvilināt no sporta klases 1-simtnieka braucēju, kurš pie reizes arī ir mans kolēģis, un tapēc zinu ka viņš ir ļoti mierīgs cilvēks pēc dabas. tapēc dabūjis pēc "nopelniem" vienu no pēdējiem koridoriem. Cēsis-Valmiera startā viņš stāvēja visas garās braucēju kolonnas pēdējā rindā un īpaši nestresoja. iebraucot finišā viņš bija ticis jau līdz 2.koridoram.
ar to gribu teikt ka nekas neiespējams nav.


Zaļais bruģis

Avatar

By Kašpis 26.05.2009 16:51:00

Member · 159 comments

Pašam patika šis posms. Beidzot bija pietiekami daudz vietas trasē, lai apdzītu. Jo nēesmu es tas agresīvākais braucējs, tāpēc apdzenu tikai kalnā vai platākās taisnēs, jo braucu sava prieka pēc, bet, redzot kādu priekšā - ļoti gribās apdzīt. wink Ja neskaita kritienu dubļainajā nobraucienā 1 aplī un uz taisnas grantenes ap 35km/h, tad viss pārējais bija ok. Abi kritieni notika dēļ priekšā braucošajiem. Dubļos viens paslīdēja-nokrita, lai neuzbrauktu virsū, rāvu malā, bet priekšējais ritenis izslīdēja un uz mutes malā biju. Atpakaļ ierindā gan bija problēma tikt, jo, neskatoties uz salīdzinoši lēno nobraucienu, neviens tak tevi netaisās ielaist. Bet nu po, kaut kā tiku atpakaļ. Bet uz grants... priekšējam viens nogrieza ceļu - tas krita un... atkal, lai neuzbrauktu virsū, maucu malā...krūmos. Vēlāk gan noķēru "piegriezēju" un šis zolīdi atvainojās. Prieks par saprotošiem braucējiem. Saprotu arī viņu - sēdēja astē citiem un gan jau, ka negribot sanāca piegriezt. Bet tas nu viss pofig - kauli veseli un gonka patika.
      Par Martinu... mērķtiecīgs, ļoti mērķtiecīgs cilvēks! Tā palīdzība no malas... nu ja to noņem nost, cik tad viņš zaudētu? 30sec? Da beidziet! Protams, arī man ir "abida", ka kāds to dara, bet, man pat ar palīdzību neizdotos iebraukt labāko 50niekā startējot no 1.koridora! (Nr.1571). Piekritu arturinss85 par kādu 5min sodu un miers! Kā nekā, tā jau ir Igo nolaidība, ka, manuprāt, darbība trasē tiek kontrolēta ļoti švaki. Piem. Inciemā (tālākais punkts) varēja ielikt starpkontroli čipiem. Sarunātu ar Sportlatu un miers. Lai gan, ne es organizēju, ne man par to domāt, kā to visu uzlabot. wink

Last edited by Kašpis (26.05.2009 16:56:38)

Avatar

By onkulis 26.05.2009 17:15:54

Member · 432 comments

arī pārdomas:
mērķtiecība ir laba lieta, bet liekas ka nav nekāda varonība rīkoties negodīgi un pēc tam ar plašu žestu atteikties no iegūtās vietas, lai saņemtu vispārēju apbrīnu (par ko?) ar komentiem - cepuri nost, respect utt. Man domāt ka lielāka varonība ir godīgi cīīties, bet ne visi ta domā. Cilvēki ir dažādi, un citam svarīgāka ir vieta, punkti, reitings utt  neatkarīgi no veida ka tas iegūts. Šādi cilvēki ir mums apkārt ik uz soļa. Varam viņus ignorēt, bet ne vienmēr tas izdodas sad Iespējams ka viņi no tā gūst tikpat patiesu gandarījumu, ka tie otri, kas godīgi cīnās. Ja tā lielos vilcienos skatīt, tad kats atpūīšas ka grib un arī sev prieku sagādā kā viņam pašam tīk. Ja kas, tad katrs var sev nopirkt medāli  un piekart pie sienas redzama vietā. Un pilnīgi iespējams, kas tiesi tas viņam palīdzēs iegūt autoritati attiecīgās aprindās un varbūt pat būs par iemeslu veiksmīgam biznesam. Visa dzīve ir spēle, citiem veicas, citiem ne .
P.S> arī tā saucamie "biologiskie lauksaimnieki" pa kluso pieber mineralmēslus un vēl šo to , kas nav atļauts, bet tāda ir latvieša daba  big_smile