vajag kāda pieredzi: šosejnieks vai TT un original/ chineese

Avatar

By charlz 21.08.2016 13:43:18

Member · 6 comments

Sveiki! Ļoti priecātos, ja šo lasītu kāds ar TT un šosejas velo pieredzi.

Pērku velo tikai ātru (mans stils) treniņu un reizi (max divas) gadā simboliskām triatlona saacensībām.  Šobrid plivinos ar prastu mtb.
Ir vairāki varianti: alloy/carbon road bike;  alloy/carbon entry level TT bike.  Izejot no mana treniņu stila un tām pāris triathlon gonkām, sliecos TT bike virzienā

Skatījos vairākus video YT par ķīniešu karbonbaikiem - tas kopējais rezumē, ka tieši pēdējā laikā ķīniešu kopiju kvalitāte ir tikai nedaudz  zemāka kā oriģināliem, un šo atšķirību reāli var just tikai testa stendos nevis venkārši lietojot baiku

jautājumi:
1: kam ir pieredze ar ķīniešu karbona baikiem? ideāli ja TT baikiem
2. kādi ir mīnusi (ja neskaita nevarēšanu braukt parastās šosejas gonkās) braucot ar TT baiku un vai tā ātruma starpība ir gana jūtama pret road baiku?
3. ja ir vēlme pirkt tagad sezonai beidzoties uz atlaidēm, tad kurā vietā, kur jūs ķerat tos izdevīgos dīlus ?

Domāju mana situācija ir skaidra - ja ir labs padoms no pieredzes nevis tikai viedoklis, tad tik uz priekšu

Avatar

By hrkama 30.08.2016 12:29:38

Member · 114 comments

2. bieži simboliskajos triatlonos ir aizliegts braukt ar guļstūrēm, ātruma starpīb ir jūtama
3. manuprāt visizdevīgākais ir pirkt ziemā preorder un NEķīniešu

ja Tev nav šosejas velo tad es ieteiktu tomēr pirkt šosejas velo ar aero rāmi (LV laba izvēle būs scott foil vai cervelo s2) un TT izmantot clip-on guļstūri

Avatar

By vitamiins_xc 30.08.2016 13:03:15

Member+ · 2,832 comments

paņemt pavecāku karbona TT freimsetu. tie samērā kapeikas (pret jaunajiem)


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By Slowmo 30.08.2016 14:52:10

Member+ · 1,166 comments

Ja tikai pāris simboliski triatloni gadā, tad lielāka jēga būs no šosejnieka. Tam vismaz plašāks pielietojums, kā arī jau minētos clip-on var uzlikt, ja nedaudz aerodinamiskāku uzsēdi gribas.