Powermeter.

Avatar

By DZ 23.08.2016 14:36:16

Member · 3,499 comments

Ja jebkuram no šī foruma maksātu vairākus desmitus tūkstošus gadā par braukšanu ar Peugeot, ar sakostiem zobiem, bet brauktu.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By NilsS 23.08.2016 14:49:52

Member · 775 comments
DZ wrote

Ja jebkuram no šī foruma maksātu vairākus desmitus tūkstošus gadā par braukšanu ar Peugeot, ar sakostiem zobiem, bet brauktu.


Ar  407  un 507  esmu  gatavs  uzupurēties un braukt  pa velti smile  jo man tiešām patīk smile
Bet  ja pie tēmas - tiešām  jāsaprot, ka tur  brauks ar to,  ko  iedos un ņem to, par ko labi samaksā

Last edited by NilsS (23.08.2016 14:50:48)

Avatar

By jūrmalnieks 23.08.2016 15:09:55

Member · 51 comments
NilsS wrote
DZ wrote

Ja jebkuram no šī foruma maksātu vairākus desmitus tūkstošus gadā par braukšanu ar Peugeot, ar sakostiem zobiem, bet brauktu.


Ar  407  un 507  esmu  gatavs  uzupurēties un braukt  pa velti smile  jo man tiešām patīk smile
Bet  ja pie tēmas - tiešām  jāsaprot, ka tur  brauks ar to,  ko  iedos un ņem to, par ko labi samaksā

Tomēr Team Sky nav no tām mazākajām komandām lai neatļautos labākus PM, ja Stages būtu tādi mēsli par kādiem te viņus uzskata.

Avatar

By DZ 23.08.2016 15:20:48

Member · 3,499 comments

Turpini sevi mierināt ar šādu filozofiju.
Armstrongs arī visas razģelkas brauca ar Hed H3, pat tās, kur spieķu rats būtu ātrāks. Taču viņš par pāris razģelkām gadā ar HED H3 priekšu saņēma vairāk, nekā Tu spēsi nopelnīt visas savas dzīves laikā. Bolts simtu miljonu auditorijas priekšā parādot ar pirkstu uz Nike kepku nopelna vairāk, nekā pieci tādi kā Tu savas dzīves laikā. Taču ko viņam darīt? Valkāt kādu ērtāku kepku vai nevalkāt nemaz, jo viņam nepatīk?


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Aigi_nr1 23.08.2016 15:35:02

Member · 281 comments

Informācijai, attiecībā par IronMan:

2015. gada Konā, Stage izmantoja 8% no visiem kuriem bija PM (48% no kopskaita), un tas bija 3. labākais rezultāts aiz Quarq (13%) un Garmin (10%), man bija pārsteigums!!!!!!
SRM tikai 5% izmantoja, Power2Max 6%.

Ko tas nozīmē?

A) Stage ir lietojams un pat ļoti labi lietojams.

B) Stage ir bagāts un labi maksā, lai reklamētu savus nederīgos PM.

P.S. Jā, Stage ir tikai viens liels līgums ar Sky. Bet nu pārmaksāt, mums, amatieriem par PM 4x ....

Avatar

By jūrmalnieks 23.08.2016 15:38:05

Member · 51 comments
DZ wrote

Turpini sevi mierināt ar šādu filozofiju.
Armstrongs arī visas razģelkas brauca ar Hed H3, pat tās, kur spieķu rats būtu ātrāks. Taču viņš par pāris razģelkām gadā ar HED H3 priekšu saņēma vairāk, nekā Tu spēsi nopelnīt visas savas dzīves laikā. Bolts simtu miljonu auditorijas priekšā parādot ar pirkstu uz Nike kepku nopelna vairāk, nekā pieci tādi kā Tu savas dzīves laikā. Taču ko viņam darīt? Valkāt kādu ērtāku kepku vai nevalkāt nemaz, jo viņam nepatīk?

Vēlētos redzēt arī konkrētus faktus kas pierāda cik nelietojams ir Stages, nevis tikai tukšus spriedumus.

Avatar

By DZ 23.08.2016 15:39:14

Member · 3,499 comments

Pameklē taču, linku vismaz reizi šeit jau esmu licis.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Papuass 23.08.2016 15:41:18

Member+ · 2,974 comments
jūrmalnieks wrote

Tomēr Team Sky nav no tām mazākajām komandām lai neatļautos labākus PM, ja Stages būtu tādi mēsli par kādiem te viņus uzskata.

Acīmredzot Stages nav nometuši naudu zemē, kā varam redzēt, mārketings strādā smile

Avatar

By jūrmalnieks 23.08.2016 15:51:27

Member · 51 comments
DZ wrote

Pameklē taču, linku vismaz reizi šeit jau esmu licis.

image44.png
Jēga man pārmaksāt par, teiksim, quarq pm, ja atšķirība ir gandrīz nekāda?

Avatar

By JanisRC 23.08.2016 15:52:36

Member · 544 comments
Eduards wrote

Savukārt stages ir viens "bonuss", kāpēc tas īsti neder uz MTB.  Nobraucienos stāvot uz pedāļiem var dabūt jaudas pīķus 1.5K vatu apmērā.

Šo ir samērā viegli konstatēt un izlabot, jo pīķis nāk komplektā ar >140 kadenci. Kļūdainais datu bloks izskatās apmēramšāds : sākumā pāris sekundes ar 0 W, jo nobrauciens, tad pīķis ar 1500 W un cad 140, cadence vēl 2 sekundes un tad atkal 0 W un  0 cad.
MTB brauciena faila izlabošana aizņem ne vairāk kā 2 min. Kā Stage lietotājs (gan MTB, gan šosejai), neuzskatu to par kritisku problēmu.


Avatar

By DZ 23.08.2016 15:56:03

Member · 3,499 comments

Tev ir jēga pārmaksāt par datora lietošanas kursiem, lai iemācītos lietot fluxbb foruma meklēšanas iespējas un nelikt katram, kurš uzdod vienu un to pašu jautājumu, visu pasniegt uz paplātes bez samaksas par iztērēto laiku.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By jūrmalnieks 23.08.2016 16:06:35

Member · 51 comments
DZ wrote

Tev ir jēga pārmaksāt par datora lietošanas kursiem, lai iemācītos lietot fluxbb foruma meklēšanas iespējas un nelikt katram, kurš uzdod vienu un to pašu jautājumu, visu pasniegt uz paplātes bez samaksas par iztērēto laiku.

Datora lietošanas kursos nemāca kā lietot forumu un tā meklēšanas iespējas. Iesaku tev pašam nebūt tik iedomīgam. smile

Avatar

By Vaskis 23.08.2016 16:16:57

Member · 2,612 comments
Aigi_nr1 wrote

Bet nu pārmaksāt, mums, amatieriem par PM 4x ....

Kādēļ 4X?

Avatar

By Aigi_nr1 23.08.2016 20:58:36

Member · 281 comments
Vaskis wrote
Aigi_nr1 wrote

Bet nu pārmaksāt, mums, amatieriem par PM 4x ....

Kādēļ 4X?

nu jauns SRM maksā 2000+ EUR. Stage 700EUR.

Avatar

By DZ 23.08.2016 21:17:49

Member · 3,499 comments

XT SRMu no pasaules TOP klases braucējas pirms gada pārdevu par 670Eur. Tā IMHO ir ļoti liela sviestmaize, bet reti kurš saprot, kāpēc SRM maksā tik, cik tas maksā. Man kādi 10SRMi ir bijuši ir nekas cits nestāv blakus vecam un labam SRMam. Es labprātāk vispār lietotu SRMu var vadu, bet man nepatīk PCV interfeiss.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By ptsns 23.08.2016 22:58:18

Member · 1,175 comments
DZ wrote

Man kādi 10SRMi ir bijuši ir nekas cits nestāv blakus vecam un labam SRMam...

DZ laikam ir iekrājušies daudzi nepārdoti SRMi...

P.S. Drīz laikam būs jauns posts sadaļā "Pārdod"

big_smile

Avatar

By DZ 23.08.2016 23:07:49

Member · 3,499 comments

SRMi nav, tie parasti aiziet prom momentā.
15 gadīgi SRMi ar vadu pilnā komplektā joprojām tirgū maksā tikpat cik lētākie Stages (Rival, 105) jauni. Jēga diskusijai?
Es Stages esmu lietojis, jā, par 300Eur var ņemt Rival, 105 klani, bet nejau 600Eur.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Vaskis 23.08.2016 23:25:36

Member · 2,612 comments
Aigi_nr1 wrote
Vaskis wrote
Aigi_nr1 wrote

Bet nu pārmaksāt, mums, amatieriem par PM 4x ....

Kādēļ 4X?

nu jauns SRM maksā 2000+ EUR. Stage 700EUR.

Kādēļ uzreiz ar pašu dārgāko jāsalīdzina? Kad runā par letāko no variantiem, tad parasti a la mersi bezjēdzīgi pieminēt.
Lai cik īpaši un noslēpumaini nebūtu SRM labumi, tas rāda ciparus un PM gadījumā, kritiski svarīgi, lai tie ir korekti.
Kā jau minēju iepriekš nav stulbākas sajūtās kā skatīties ciparos no aparatā par nepilnu štuku un neticēt! Kā, piemēram, ripinoties uzgriezt FTP rekordu, vai sezonas A mačos neizgriezt pat pusi no FTP. Tik kritisku, piemēru, domāju, ka grūti atrast starp reālajiem PM tirgus līderiem. Taču ar lietotiem tas mani vairs nepārsteigtu.
Man nav bijis stages, bet tas bija pirmais no lētajiem ko atmetu, vienkārši nepatika sajūta, ka ir risks izmest naudu, turklāt diezgan daudz! Otrs iemesls bija dizains un tā riski, t.i. apraut vītnes vai vienkārši saliekt klani krītot, pēdējais gan sabeigtu visdrīzāk jebkuru crank based PM.

Avatar

By Horny 24.08.2016 01:51:34

Member · 52 comments
DZ wrote

XT SRMu no pasaules TOP klases braucējas pirms gada pārdevu par 670Eur. Tā IMHO ir ļoti liela sviestmaize, bet reti kurš saprot, kāpēc SRM maksā tik, cik tas maksā. Man kādi 10SRMi ir bijuši ir nekas cits nestāv blakus vecam un labam SRMam. Es labprātāk vispār lietotu SRMu var vadu, bet man nepatīk PCV interfeiss.

Pasaules TOP klases braucējas big_smile:D:D

Avatar

By DZ 24.08.2016 01:58:15

Member · 3,499 comments

Par ko tieši nāk smiekli? Ceturtā vieta Rio nav pasaules top klase, vai arī aiz ragainā segvārda slēpjas kāds/-a ātrāks braucējs?


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By ptsns 24.08.2016 09:44:24

Member · 1,175 comments

Viena no Stages priekšrocībām ir vienkāršība ar kuru to var uzlikt jaunam (citam) ritenim. Piemēram tiem, kas brauc uz treniņnometnēm un īrē riteni uz vietas. Velo nomas kantoros atrast riteni ar Shimano klaņiem un uzskrūvēt kreiso klani ir ļoti vienkārši. Tas aizņem maz vietas bagāžā un sver tikai 208g. Līdzīgi ērti ir transportēt PM pedāļus (Vector, PowerTap)... tie gan ir dārgi.

P.S. Kaut kur lasīju ka 75% klaņu ir 172,5mm.

Last edited by ptsns (24.08.2016 09:45:12)

Avatar

By toms79 24.08.2016 10:08:28

Member · 465 comments
ptsns wrote

Viena no Stages priekšrocībām ir vienkāršība ar kuru to var uzlikt jaunam (citam) ritenim. Piemēram tiem, kas brauc uz treniņnometnēm un īrē riteni uz vietas. Velo nomas kantoros atrast riteni ar Shimano klaņiem un uzskrūvēt kreiso klani ir ļoti vienkārši. Tas aizņem maz vietas bagāžā un sver tikai 208g. Līdzīgi ērti ir transportēt PM pedāļus (Vector, PowerTap)... tie gan ir dārgi.

P.S. Kaut kur lasīju ka 75% klaņu ir 172,5mm.

Stages ir normāli PM, 2. paaudze, man nav bijis nevienas problēmas pa gadu, ko tur var nolikt... svars arī tikai + 10 grami (mana pieredze, 6800 klanis).. baterija iet ilgi... katram savas vajadzības, kur arī pēc vajadzībām un iespējām tiek pirkts attiecīgs verķis.


Avatar

By jt 24.08.2016 10:18:01

Member+ · 1,195 comments

Kad pirku savu stages, tad vēl bija pirmā paaudze, kas pēc pusgada izbeidzās, sākās ar to, ka ik pēc diviem braucieniem bija jāmaina baterija un beigās arī sāka rādīt greizus ciparus pie kalibrēšanas. Par cik bija garantija, tad rakstīju pa taisno uz Stages un divu nedēļu laikā atsūtīja otrās paaudzes Stages. Ar šo jau būs gads apkārt un viss ir kārtībā, baterija iet ilgi un nekādu problēmu ar saslēgšanos ar Garmin, kā arī PC.

Last edited by jt (24.08.2016 10:27:29)

Avatar

By Papuass 24.08.2016 11:37:24

Member+ · 2,974 comments
ptsns wrote

P.S. Kaut kur lasīju ka 75% klaņu ir 172,5mm.

Šo saka tie dāņi ZWATT Kickstarterī.

Man ir 172,5mm, bet, piemēram, Canyon L izmērā jau nāk ar 175mm.

Avatar

By ptsns 24.08.2016 23:02:05

Member · 1,175 comments
Eduards wrote

Savukārt stages ir viens "bonuss", kāpēc tas īsti neder uz MTB.  Nobraucienos stāvot uz pedāļiem var dabūt jaudas pīķus 1.5K vatu apmērā.

Šodien Biķerniekos mēģināju dabūt pīķus uz vienas trepes. No astoņiem mēģinājumiem vienu reizi sanāca dabūt 1800W. Cik sapratu tad Stages kadences sensors (akselerometrs) tiek ņemts vērā un jauda netiek mērīta ja softs domā kā pedāļi negriežas. Retos gadījumos vibrācijas dod mērījumus, kas izskatās pēc kadences un tad tiek piereģistrēta jauda tajā brīdī.

Avatar

By Vaskis 26.08.2016 23:13:13

Member · 2,612 comments

Tātad "kasjaki" ir, bet gan jau šie strādā un ar erroriem mierīgi var sadzīvot.

Parējie var mesties un izmantot mega piedāvājumu no P2M:
http://www.power2max.de/europe/en/Produ … 3d30-road/

Tas gan pirms lielās velo izstādes, kur atkal paspīdēs kāds solītājs ar saldām super lēto PM dziesmām:) Bet nevar izslēgt, ka pats P2M ko jaunu prezentēs:D
http://www.bikeradar.com/tags/eurobike/

Avatar

By hrkama 29.08.2016 08:23:58

Member · 114 comments

p2m driz busot jauns jaudas meritajs. Galvena atskiriba ar esoso type S ir papildus bluetooth un iespeja ladet caur usb