Liepājas velomaratons 2016

Avatar

By Aģents 19.08.2016 18:40:02

Member+ · 845 comments

Viens no retajiem pasākumiem, kur visiem viss skaidrs. smile Ja nu tomēr ne, tad nolikums te - http://baltijasmaratoni.lv/marathon/lie … /nolikums/

Pasākums jau rīt.

Avatar

By Aģents 20.08.2016 16:27:15

Member+ · 845 comments

Bruģim un sliedēm nebija ne vainas. Sava rozīnīte. Vienmēr var vēlēties ideālus ceļus, bet tas lai citām gonkām tiek. Priecē operatīvie rezultāti uz sms.

Avatar

By Dantes 20.08.2016 21:56:23

Member · 10 comments
Aģents wrote

Bruģim un sliedēm nebija ne vainas. Sava rozīnīte. Vienmēr var vēlēties ideālus ceļus, bet tas lai citām gonkām tiek. Priecē operatīvie rezultāti uz sms.

Garām braucot ,kritiens aiz sliežu ceļa, ar salauzto dakšu, izskatījās briesmīgi. Cerams braucējs cieta maz!

Avatar

By nextglory 20.08.2016 22:27:16

Member · 153 comments

Neilgi pēc starta diezgan brutali nr 204 nogaza kadu damu.Cerams ka vinai viss ok...

Nekad nebiju bijis Liepaja,tadel izlemu aizlaist sogad.
Trase-savdabiga,un rokas nogurdinosa.


-Look Alike, Ride Alike-

Avatar

By bumbierene 21.08.2016 12:47:18

Member · 3 comments

Neilgi pēc starta diezgan brutali nr 204 nogaza kadu damu.Cerams ka vinai viss ok...

Paldies, meitenei nekas lauzts nav, ķivere paglāba no smagām traumām, sasitumi un nobrāzumi. Sabojāts ritenis.

Avatar

By Aģents 21.08.2016 12:58:31

Member+ · 845 comments
Dantes wrote
Aģents wrote

Bruģim un sliedēm nebija ne vainas. Sava rozīnīte. Vienmēr var vēlēties ideālus ceļus, bet tas lai citām gonkām tiek. Priecē operatīvie rezultāti uz sms.

Garām braucot ,kritiens aiz sliežu ceļa, ar salauzto dakšu, izskatījās briesmīgi. Cerams braucējs cieta maz!

Vienīgais piefiksētais kritiens bija uzreiz pēc 2. apļa pirms iebraukšanas aplī. Tā kā notika aiz muguras, īsti nebija skaidrs vai pie vainas sliedes vai dzirdināšanas punktā bremzējošie braucēji.

Avatar

By nextglory 21.08.2016 15:35:43

Member · 153 comments
bumbierene wrote

Neilgi pēc starta diezgan brutali nr 204 nogaza kadu damu.Cerams ka vinai viss ok...

Paldies, meitenei nekas lauzts nav, ķivere paglāba no smagām traumām, sasitumi un nobrāzumi. Sabojāts ritenis.


Labi, ka bez smagām traumām... smile

Bet minēta kunga manevrs man nebija izprotams - nesakot ne vārda, iet garām pa malu, kur jau sākuma redzams, ka vietas nepietiek....


-Look Alike, Ride Alike-

Avatar

By Sergey HIM 21.08.2016 19:20:17

Member · 3 comments
jan4ukss wrote
Aģents wrote
Dantes wrote

Garām braucot ,kritiens aiz sliežu ceļa, ar salauzto dakšu, izskatījās briesmīgi. Cerams braucējs cieta maz!

Vienīgais piefiksētais kritiens bija uzreiz pēc 2. apļa pirms iebraukšanas aplī. Tā kā notika aiz muguras, īsti nebija skaidrs vai pie vainas sliedes vai dzirdināšanas punktā bremzējošie braucēji.

Tas biju es ,kas izcelas big_smile braucu grupas prieksa panemu pudeliti un nesapratu no kurienes jau viena pudelite man bija prieksa uz cela ,del kuras ari strauji sabremzejos. Talak neatceros neko viss notika loti atri zinu ,ka viens man ielidoja aizmugure un tad jau pamodos uz zemes sad reali viss bija pashas vainas pec, beigas salazta ritenim daksa pasam, lauzta roka un sezona beigusies sad( cerams ka nevienam citam neizbojaju gonku

Это падение после второго круга, начало третьего за пунктом воды? Ты очень сильно затормозил. У нас была большая скорость и в один момент я понял, что у меня нет варианта для маневра. я пытался тормозить, но было поздно. удар в самом деле был сильный. выздоравливай. Я не смог продолжить гонку, так как прокололось заднее колесо, а технички у baltijasmaratoni - нет. но это не главное, главное что ты в порядке. рука заживет wink

Avatar

By m58 21.08.2016 20:06:55

Member · 60 comments

Starts: no beigām finišs #13 vieta

https://youtu.be/QzyU0uIrKcI

Avatar

By jt 21.08.2016 23:24:01

Member+ · 1,195 comments

jan4ukss, būtu labāk nerakstījis, nekā citādāk kā par idiotismu šo nevar nosaukt.... tas vēl ir maigi teikts

https://youtu.be/QzyU0uIrKcI?t=2420

Avatar

By nextglory 22.08.2016 01:08:17

Member · 153 comments

Prieks tik neliela dalibnieku skaita,pat loti traumatiska sacikste.
Ari man finisa kas lidzigs vareja but...Pedejos metros saku pacinities ar vienu no RietumuD.iemeslus,kadel, nezinu,bet redzot,ka lenam eju garam,saka mani spiest uz malu,kur gabalinu prieksa ripinaja kads meituks...Tur tad man atlika 3 iespejas - 1) iet uz malu un ar 46kmh ielikties tai meituka 2) Turpinat taisna  virziena un tad gan jau mes finisa abi uz D iesluktu vai 3) Nomest atrumu,lai varu paraut atpakal uz vidu.
Tomer izdomaju ka neizbojats vasaras noslegums ir daudz vertigaks par to 1vietu finisa n-taja desmita....


-Look Alike, Ride Alike-

Avatar

By Aģents 23.08.2016 23:12:24

Member+ · 845 comments

Šķiet, ka ne pārāk veiksmīgi bija izvietots dzirdīšanas punkts + blakus arī sliežu šķērsošana un tad visi prieki sākās. Nebūtu tā, būtu drošvien jāsūdzas par īso bruģa posmu Karostā.