VeloPiekabes stiprinājums

Avatar

By Miky 25.07.2016 09:47:10

Member · 45 comments

Nopirku sev "tūrisma" ričuku un gribu viņam pielikt piekabi, kur bērnus vilkt. Tas būtu ~40 kg bērni un ~10 kg pati piekabe. Piekabe stiprinās uz ass. 

Piekabe ir

Piekabes nav

Apvaicājos pāris veloservisos, vai viss būs OK. Divi meistari teica, ka šis stiprinājums ir paredzēts resnajām asīm ar uzgriežņiem abos galos un manu ekscentru iznīcinās tuvāko 50 km laikā. Vēl divi meistari teica, ka viss ir normāli, tikai brakt vajag uzmanīgi. Nu un viens meistars no Gandra teica, ka šito sistēmu viegli var pārtaisīt lai viss būtu labi, tikai neatceras kā. Gribētos dzirdēt foruma viedokli šajā jautājumā. Nu un varbūt kāds var padalīties piekabju pieredzē.


(¯`·._.·(¯`·._.· Tūdaliņš parastais ·._.·´¯)·._.·´¯)

Avatar

By Miky 25.07.2016 14:47:17

Member · 45 comments

Redz kur ir problēmiņa - "uz asfalta mierīgi braucot" būtu iespējams, ja es no Jelgavas uz Rīgu pa šoseju piekabē vestu arbūzus. Tie bērni pat piesprādzēti piekabē raustās un dauzās. Un pilsētās ir apmalītes. Es baidos tieši no tā, ka sakrītot apmalītei ar kārtējo sīkā rāvienu kopējais pieliktais spēks uz asi būs lielāks par tās plānoto izturību. Var jau līdzi rezerves kamerai vadāt arī rezerves ekscentru, bet nav pārliecības, ka sabojāsies _tikai_ ekscentrs.


(¯`·._.·(¯`·._.· Tūdaliņš parastais ·._.·´¯)·._.·´¯)

Avatar

By edgarsbaltins 26.07.2016 13:54:11

Member · 310 comments

cien Miky, pašu piekabi neredzu , bet man ir piekabe ar šādu stiprinājumu, braucu jau gadus piecus, kabinu savam sport velo, neko salauzt man nav izdevies , vizinu sīčus pa kāpām , braucu pāri guļošiem kokiiem un citādi izklaidējos , piekabe seko ļoti labi, vienīgi pāris reizes ir gadījies to apgāzt uz sāniem, esmu izmantojis arī kravu vizināšanai tūrisma braucieenos, lieto droši
vienīgi bildē redzams , ka esi nepareizi pieskrūvējis, tai daļai kur ekscentrs iet cauri ir jābūt paralēli ceļam, ne kā sanāk

Avatar

By Miky 29.07.2016 09:15:44

Member · 45 comments

Tā kā arī foruma viedoklis dalās, tad nolēmu meklēt citu stiprinājuma risinājumu. Parakos pagrabā un atradu rāmja aizmugurē stiprināmu peku. Domāju, ka risinājums ir ģeniāls un elegants, bet...
Risinājums
Diemžēl tieši šī peka neder tieši šim rāmim. sad
Protams, ka ar K-Rautas palīdzību tur var uztaisīt kautko stabilu, drošu un vizuāli pabriesmīgu, bet varbūt kāds man var pamest vēl kādu elegantu un ģeniālu ideju.


(¯`·._.·(¯`·._.· Tūdaliņš parastais ·._.·´¯)·._.·´¯)