Vivus.lv MTB Maratons 2016, 5. posms Smiltene

Avatar

By Papuass 25.07.2016 12:18:43

Member+ · 2,974 comments

Atzīstās, kurš pēc finiša aizbrauca pēc TĀS baravikas? Vai to savāca jau kāds no beigu gala braucējiem? smile

Spilgtas emocijas no saulē uzkarsušo izcirtumu aveņu smārda.
Trase burvīga, pirmoreiz dabūju krampjus augšstilbos, nedrīkstēja kāju iztaisnot.

Avatar

By esska 25.07.2016 13:10:29

Member · 32 comments

Vēlos dalīties  pieredzētajā sacensībās, kuras notika vakar, Smiltenē. Tā pat kā man, daudziem sacensību klātesošajiem dalībniekiem, līdzjutējiem palika neskaidrs, kā tika "VS14 grupu" dalībnieki aicināti ieņemt starta vietas koridorā. Nevienam netika paskaidrots, kāpēc starta koridoros  pirmās rindas ieņem Smiltenes dalībnieki, kā arī kāpēc vienam "VS12 grupu" dalībniekam atļāva ieņemt vietu "VS14 grupu" koridorā. Uzsaktu, ka šāda rīcība no tiesnešu puses nav korekta attiecībā pret citu pārstāvēto sportu skolu audzēkņiem.
Neskatoties uz negatīvo pieredzi vēlos pateikt īpašu paldies trases veidotājiem, man viss patika.

Avatar

By jaja 25.07.2016 17:47:31

New Member · 1,271 comments

Trase negāja nekur caur privātīpašumiem, kas varētu traucēt izbraukšanu? Tā salielijāt ka būs jāaizbrauc tomērt.


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By Inars 25.07.2016 20:54:10

Member+ · 1,303 comments

Man, kā ogotājam, nācās smagu sirdi braukt caur tām aveņu plantācijām smile


jaja, nebij nevienas privātas sētas, ja nu kādas pļavas vai meži. Tur tālajā galā bij jaušams kuiļa smārds, ja nu viņam kādas pretenzijas big_smile

Avatar

By kukulitis 25.07.2016 21:39:00

Member · 257 comments

Par aveņu plantācijām - ne Tev, Inars, vienīgajam bija smaga sirds.
Es pamanījos aveņu plantāciju punktos nofiksēt GPS pozīciju un plānoju tur rīt aizvest  vienu no nopietnākajiem meža velšu kombainiem - savu mammu.   Viņa būs svētlaimē, aveņu spaiņi vēl stāv bedīgi tukši.  Tiesa, pieņemu, ka neviena vien mamma ir gatava zemajam startam smile

Avatar

By Inars 25.07.2016 22:39:52

Member+ · 1,303 comments
kukulitis wrote

Par aveņu plantācijām - ne Tev, Inars, vienīgajam bija smaga sirds.
Es pamanījos aveņu plantāciju punktos nofiksēt GPS pozīciju un plānoju tur rīt aizvest  vienu no nopietnākajiem meža velšu kombainiem - savu mammu.   Viņa būs svētlaimē, aveņu spaiņi vēl stāv bedīgi tukši.  Tiesa, pieņemu, ka neviena vien mamma ir gatava zemajam startam smile

Lai viņai veikli pirksti vēl ilgu mūžu. Man tas temps jau stipri lēns palicis smile

Avatar

By Laimigais 26.07.2016 10:33:24

Local.Shop · 3,167 comments

Bet vai to mega monstrīgo skudru pūzni kāds pamanīja ? smile
35km - līkumā uzreiz aiz smilšu lauka.


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689

Avatar

By madamilse 26.07.2016 10:54:21

Local.Auth · 118 comments

Beidzot esam izlīduši no meža civilizācijā. Mēs mērķi esam sasnieguši, mežā ir izveidojušās skaistas jaunas taciņas sēņotājiem, ogotājiem un nūjotājiem. Par riteņbraucējiem nezinu, jo viņiem esot bijis par grūtu. Tās iebrauktās takas šobrīd izskatās superīgi. Cūkmenam doto zvērestu esat pildījuši godam! Mežā izmesto želeja paciņu praktiski nebija. Malači!  Esam uzklausījuši dažādus viedokļus par trasi, ņemsim vērā jūsu aizrādījumus. 

AOTOTRASĒ UZ RIEPAS ATRADU ZILAS BRILLES. Domāju, ka tās ir bērnu ikdienas optiskās brilles. No meža esam atveduši izkritušās pudeles. Daudzas no viņām izskatās pilnīgi jaunas. Vienai ir uzraksts Raitis. Ja kādam mīļa pudele pazudusi, ziņojiet.

Pa izveidoto trasi droši var braukāt, jo privātīpašumus tā nešķērso. Tie pārsvarā ir LVM, kurus ļoti apmierina jūsu iebrauktās takas, jo uz to bāzes kopīgi veidojam tūrisma maršrutus. Pirms vairākiem gadiem pilnīgā nekurienē paši uzmeistarojām to garo laipu ar kūkumu aiz stāvā nobrauciena. Šogad laipu atjaunoja LVM un vēl tālāk uztaisīja skaistu tiltiņu.

Paldies visiem par labajiem vārdiem un arī par kritiku. Jūs droši varat rakstīt arī to, kas neapmierina, jo tikai tā mēs attīstāmies. Šis seriāls no maza entuziastu veidota pasākuma ir izaudzis par varenu,skaistu un pozitīvu emociju seriālu. Trases autore, jaunu taku un dullu nobraucienu atradēja ir Rūta. Viņa pati ir ceļu attīrījusi un ar mačeti nokapājusi. Domāju, ka daudzi pamanīja , cik rūpīgi izveidotas bija jaunās takas un attīrītas jau esošās.

Avatar

By Krabzs 26.07.2016 13:06:46

Member · 6 comments

Paldies par trasi un organizāciju arī no manas puses!
Man noteikti patiktu vairāk kalniņu, kā pirmais meža kāpums - gana stāvs, lai "šosejas braucēji" lektu nost un stumtos un gana plašs, lai braucēji var tikt augšā nenokāpjot. Vēlāk jau jāčāpo bija arī pašam, reizēm tādēļ, ka šauri un garām netiec, reizēm arī pašam ciska nevilka un prasmes pietrūka, lai pa smilti vai saknēm tiktu augšā. Visiem labi nekad nebūs, kur mana ciska sāk nevilkt, citiem joprojām garlaicīgi smile
Vēlreiz paldies!
Uz tikšanos Cēsīs!

Avatar

By Ģirts_MTB 26.07.2016 13:58:51

Member · 319 comments
madamilse wrote

Beidzot esam izlīduši no meža civilizācijā. Mēs mērķi esam sasnieguši, mežā ir izveidojušās skaistas jaunas taciņas sēņotājiem, ogotājiem un nūjotājiem. Par riteņbraucējiem nezinu, jo viņiem esot bijis par grūtu. Tās iebrauktās takas šobrīd izskatās superīgi. Cūkmenam doto zvērestu esat pildījuši godam! Mežā izmesto želeja paciņu praktiski nebija. Malači!  Esam uzklausījuši dažādus viedokļus par trasi, ņemsim vērā jūsu aizrādījumus. 

AOTOTRASĒ UZ RIEPAS ATRADU ZILAS BRILLES. Domāju, ka tās ir bērnu ikdienas optiskās brilles. No meža esam atveduši izkritušās pudeles. Daudzas no viņām izskatās pilnīgi jaunas. Vienai ir uzraksts Raitis. Ja kādam mīļa pudele pazudusi, ziņojiet.

Pa izveidoto trasi droši var braukāt, jo privātīpašumus tā nešķērso. Tie pārsvarā ir LVM, kurus ļoti apmierina jūsu iebrauktās takas, jo uz to bāzes kopīgi veidojam tūrisma maršrutus. Pirms vairākiem gadiem pilnīgā nekurienē paši uzmeistarojām to garo laipu ar kūkumu aiz stāvā nobrauciena. Šogad laipu atjaunoja LVM un vēl tālāk uztaisīja skaistu tiltiņu.

Paldies visiem par labajiem vārdiem un arī par kritiku. Jūs droši varat rakstīt arī to, kas neapmierina, jo tikai tā mēs attīstāmies. Šis seriāls no maza entuziastu veidota pasākuma ir izaudzis par varenu,skaistu un pozitīvu emociju seriālu. Trases autore, jaunu taku un dullu nobraucienu atradēja ir Rūta. Viņa pati ir ceļu attīrījusi un ar mačeti nokapājusi. Domāju, ka daudzi pamanīja , cik rūpīgi izveidotas bija jaunās takas un attīrītas jau esošās.

Es jau skatos, ka šāda prakse par taciņu veidošanu ir īpaši populāra vivusā! smile
Pēc posma Riekstukalnā arī tur ir tapušas pāris jaunas takas smile

Sūdzību nav, pašam drīzāk par sevi - tik tehnisku trasi braucot uz robežas ir jārēķinās, ka nezinot kas būs aiz pagrieziena, var noraut uz acīm! Kas arī man izdevās.
Vienā vietā manīju, ka 2 džeki gandrīz aizbrauca nepareizi, jo ieraugot zīmi taisni to attiecināja uz blakus esošo taciņu (noteikti kā autovadītāji, noorientējās, ka zīme atrodas labajā pusē, tātad tas ir arī īstais ceļš).

Paldies! Lieliska trase kurā varēja pārbaudīt savas robežas smile

Avatar

By edgarsbaltins 26.07.2016 15:34:55

Member · 310 comments

iespējams, pārkāpu kaut kādā brīdī savu varēšanas robežu, noignorēju gravā trīs izsaukuma zīmes, aizlidoju uz acīm stipri, vakar vēl nespēju atvērt laptopu , tā sāp rokas,
bet paldies orgiem un jaunkundzei par trasi ,
klasika, ne pa velti tieši Smiltenei pieder mans sacensību apmeklējuma biežuma rekords smile

Avatar

By novērotājs 28.07.2016 11:11:32

Member+ · 1,908 comments
esska wrote

daudziem sacensību klātesošajiem dalībniekiem, līdzjutējiem palika neskaidrs, kā tika "VS14 grupu" dalībnieki aicināti ieņemt starta vietas koridorā.

Ierosinājums orgiem nākamajam gadam - lai novērstu šādus ekscesus, numurus VS 14 grupām dot, piemēram, 701, 702.... utt., bet VS 12 grupām - 801, 802 ... utt.  Tad koridoru kontrole vienkāršojas - 1. koridorā tikai septiņsimtie, 2. - tikai astoņsimtie. Un nebūs nekādas izsaukšanas pēc kāda vietējā ķeizariņa iegribām.

Avatar

By atis8 01.08.2016 22:12:22

Member+ · 432 comments

Video rullis no Smiltenes TV: http://www.mtbgarkalne.lv/notikumi/vivu … ltene.html


mtbgarkalne.lv