Vivus.lv MTB Maratons 2016, 4. posms Kamparkalns

Avatar

By Veluks 28.06.2016 13:52:05

Member · 324 comments

Pirmkārt: paldies organizātoriem par lielisko trasi, man patika gan kāpumi, gan nobraucieni, vēsākā laikā protams būtu vēl labākas izjūtas, bet daba ir un paliek daba tur nekā nevar padarīt!

Otrkārt: cienījamie sacensību organizatori, nakamajām sacensībām iesaku  rezervēt kvadraciklu (iespējams ar piekabi, kur var pārvadāt cietušo un medpersonālu), lai nav tā, ka rādot ceļu ar busiņu tas paliek puskalnā un nobloķē ceļu NMP pie cietušajiem!!! Man kopā ar kolēģi jau nebija grūti pastumt, bet lietojot kvadraciklu šādu problēmu nebūtu...


Trek X-Caliber 9, Merida cyclocross 300

Avatar

By agnyto 28.06.2016 14:19:26

Member · 94 comments
tjotja_sonja wrote

Hihi.
Tagad man gribas teikt šo frāzi - vairāk bilžu nebūs? smile)

Pirmā daļa šeit : http://www.mtb-maratons.lv/lv/12.foto-g … lerija/96/
Un otrā sekos pavisam drīz smile

Avatar

By emils 28.06.2016 22:04:11

Member · 4,816 comments

Sen senos laikos pēc sacensībām varēja atrast kādas 10 bildes ar sevi, tagad pat vienas nav... Fotogrāfiem jābeidz braukt sacensībās!! big_smile

Avatar

By nekas 28.06.2016 22:20:45

Member · 175 comments
emils wrote

Sen senos laikos pēc sacensībām varēja atrast kādas 10 bildes ar sevi, tagad pat vienas nav... Fotogrāfiem jābeidz braukt sacensībās!! big_smile

janem lidzi savs fotografs, un tad bus smile

Avatar

By Bomzis 28.06.2016 22:35:05

Local.Auth · 1,215 comments

Laikam drīz tā varētu būt pieprasīta opcija ... "Privātais fotogrāfs" big_smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Cipars8 29.06.2016 00:02:15

Member · 31 comments
ufo95 wrote

14. km pazaudēju sudrabainu ķēdes izspiedēju ietītu velokamerā. Ja kāds atrod, dodat ziņu.

Kā izskatijās ?

Avatar

By vējš matos 29.06.2016 09:10:14

Member · 203 comments
Cipars8 wrote
ufo95 wrote

14. km pazaudēju sudrabainu ķēdes izspiedēju ietītu velokamerā. Ja kāds atrod, dodat ziņu.

Kā izskatijās ?

Saviebies un sasvīdis.

Avatar

By agnyto 29.06.2016 09:33:24

Member · 94 comments
emils wrote

Sen senos laikos pēc sacensībām varēja atrast kādas 10 bildes ar sevi, tagad pat vienas nav... Fotogrāfiem jābeidz braukt sacensībās!! big_smile

Nu nezinu. Es paskatījos Facebookā MTB Maratons lapā ir 1520 bildes no Talsu posma. Neizklausās maz, vismaz man smile

Avatar

By suugoi 29.06.2016 12:08:40

Member+ · 1,469 comments
agnyto wrote

Nu nezinu. Es paskatījos Facebookā MTB Maratons lapā ir 1520 bildes no Talsu posma. Neizklausās maz, vismaz man smile

Lielākā daļa no tām 1520 bildēm ir starta laukuma tusiņa, bērnu startu, apbalvošanas un kopējā starta bildes, kas protams nav slikti, bet šeit domāju vairums meklē "individulālas" bildes brauciena laikā, kuru uz maratona un pusmaratona dalībnieku skaitu šajās 1520 bildēs proporcionāli ir ļoti maz. Man tur izdevās atrast sava aizmugurējā rata bildi kopējā startā smile

Redzēju karjerā trases sākumdaļā bija viens kas bildēja, kur tās bildes var aplūkot?


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By ufo95 29.06.2016 12:53:13

Member · 98 comments
Cipars8 wrote
ufo95 wrote

14. km pazaudēju sudrabainu ķēdes izspiedēju ietītu velokamerā. Ja kāds atrod, dodat ziņu.

Kā izskatijās ?

Plēves maisā ietīta velo kamera, kamerā ietīts sudraba velo instruments + ķēdes savienotājs.

Šeit [0:57:48] var redzēt kā tas mētājas uz taciņas. Tur biju nogāzies, un instruments norāvās.
https://www.youtube.com/watch?v=T0hrJRnBf6Y

Last edited by ufo95 (29.06.2016 12:54:33)

Avatar

By tjotja_sonja 29.06.2016 14:47:29

Local.Auth · 1,057 comments
suugoi wrote
agnyto wrote

Nu nezinu. Es paskatījos Facebookā MTB Maratons lapā ir 1520 bildes no Talsu posma. Neizklausās maz, vismaz man smile

Lielākā daļa no tām 1520 bildēm ir starta laukuma tusiņa, bērnu startu, apbalvošanas un kopējā starta bildes, kas protams nav slikti, bet šeit domāju vairums meklē "individulālas" bildes brauciena laikā, kuru uz maratona un pusmaratona dalībnieku skaitu šajās 1520 bildēs proporcionāli ir ļoti maz. Man tur izdevās atrast sava aizmugurējā rata bildi kopējā startā smile

Redzēju karjerā trases sākumdaļā bija viens kas bildēja, kur tās bildes var aplūkot?

Toties es atklāju pagaidām vienīgo pozitīvo lietu 2 apļu konfigurācijā maratonam.
Man veiksmīgi sanāk finišēt 1. apli, kad līderi finišē 2. apli un uz lielo finišu vienmēr ir fotogrāfs un man bilde smile

Bija bija pie karjera - "mini bmx" trasītē fotogrāfs.


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By nekas 29.06.2016 15:01:50

Member · 175 comments
tjotja_sonja wrote
suugoi wrote
agnyto wrote

Nu nezinu. Es paskatījos Facebookā MTB Maratons lapā ir 1520 bildes no Talsu posma. Neizklausās maz, vismaz man smile

Lielākā daļa no tām 1520 bildēm ir starta laukuma tusiņa, bērnu startu, apbalvošanas un kopējā starta bildes, kas protams nav slikti, bet šeit domāju vairums meklē "individulālas" bildes brauciena laikā, kuru uz maratona un pusmaratona dalībnieku skaitu šajās 1520 bildēs proporcionāli ir ļoti maz. Man tur izdevās atrast sava aizmugurējā rata bildi kopējā startā smile

Redzēju karjerā trases sākumdaļā bija viens kas bildēja, kur tās bildes var aplūkot?

Toties es atklāju pagaidām vienīgo pozitīvo lietu 2 apļu konfigurācijā maratonam.
Man veiksmīgi sanāk finišēt 1. apli, kad līderi finišē 2. apli un uz lielo finišu vienmēr ir fotogrāfs un man bilde smile

Bija bija pie karjera - "mini bmx" trasītē fotogrāfs.

taa tev noteikt tada strategija big_smile es soreiz uz tautas startu 1 un vienigo apli finisheju big_smile ar bildes trapijos , bet nu noteikt ne tik labi ka tev:D

Last edited by nekas (29.06.2016 15:02:40)

Avatar

By Cipars8 29.06.2016 15:42:40

Member · 31 comments
ufo95 wrote
Cipars8 wrote
ufo95 wrote

14. km pazaudēju sudrabainu ķēdes izspiedēju ietītu velokamerā. Ja kāds atrod, dodat ziņu.

Kā izskatijās ?

Plēves maisā ietīta velo kamera, kamerā ietīts sudraba velo instruments + ķēdes savienotājs.

Šeit [0:57:48] var redzēt kā tas mētājas uz taciņas. Tur biju nogāzies, un instruments norāvās.
https://www.youtube.com/watch?v=T0hrJRnBf6Y

Atsledziņu atradu, bet tos papirišus nejauši izmetu big_smile
Sebā var saņemt .
Kameru nemaniju

Avatar

By ufo95 29.06.2016 15:54:42

Member · 98 comments
Cipars8 wrote
ufo95 wrote
Cipars8 wrote

Kā izskatijās ?

Plēves maisā ietīta velo kamera, kamerā ietīts sudraba velo instruments + ķēdes savienotājs.

Šeit [0:57:48] var redzēt kā tas mētājas uz taciņas. Tur biju nogāzies, un instruments norāvās.
https://www.youtube.com/watch?v=T0hrJRnBf6Y

Atsledziņu atradu, bet tos papirišus nejauši izmetu big_smile
Sebā var saņemt .
Kameru nemaniju

Liels paldies. Sebā gan nepiedalos vairs. Tad varbut nakamajaa VIVUsā. Es savu tel. nosūtīšu tev privati uz XC epastu.

Avatar

By CerinsCesis 29.06.2016 19:13:23

Member · 22 comments

Šeit arī video no man skatu punkta:

https://www.youtube.com/watch?v=bOfowbC-AS0

Finišā pēc provizoriskajiem: 150. vieta, 1:36:42

1:16:00 pirmais kritušais trasē ar pārkaršanu - apstājos palīdzēt un paliku pavisam bez ūdens rezervēm. Paldies arī maratona braucējam ar #111, kurš nepažēloja savus krājumus.
1:19:40 otrs kritušais. Izskatījās gana smagi.

Veselību abiem mazāk laimīgajiem braucējiem!

Tīri personīgai informācijai - vai orgi kaut kā kompensē laiku/vietas braucējiem, kas palīdz nelaimē nonākušajiem?

Avatar

By diggyy 29.06.2016 20:01:15

Member · 45 comments

Man paaris gadus atpakalj sebaa kompenseja pazaudeto vietu ,biju piestaajis palidzeet kritushajam.

Avatar

By ArnisRG 29.06.2016 21:30:49

Member · 73 comments

Iespējams, ka kaut kur starp velomazgātavu un pļavu, kur stāvēja automašīnas, ir nozudis SKC CO2 pumpītis. Ja nu kāds atradis, būšu priecīgs atdabūt.

Avatar

By Kašpis 29.06.2016 22:19:58

Member · 159 comments

Trase ļoti patika. Tā kā pašam sanāca tik 2 treniņi pa mēnesi dēl veselības problēmām, tad braucu mierīgi, bet, protams, ar lielām ūdens rezervēm. Vairāk kā 10.gadus vadāju līdzi Validolu, tik ik pa laikam atjaunoju iepakojumu. Šī bija tā reize, kad tas atmaksājās. Tiesa, es jau biju aizmirsis, ka tās sauc par Validolu, kad man prasīja, ko tikko iedevu. Ceru, ka palīdzēja, jo kamēr biju piestājis pie nākamā kritušā, drīz arī piebrauca ātrie. Secinājums: arī turpmāk vadāšu līdzi 2 Validola tabletes, un arī turpmāk vadāšu līdzi 2x700 pudeles. Te gan bija maziņš mīnuss, jo cilvēkam slikti bija palicis kādus 3km līdz finišam, kad daudziem jau nav vairs tā dzeramā. Bet paldies visiem, kas uz saucieniem pēc dzeramā vai ūdens, ja bija, uzreiz iedeva. Paldies arī tiem, kas uzreiz jau bija apstājušies, lai palīdzētu, kā var. Tas laikam ir tas, kas man patīk Vivusā, ka lielākā daļa ir gatavi viens otram izpalīdzēt. Jā, kopā arī es zaudēju kādas 5-6min, bet es necīnos par 1.vietu un man tas neko daudz nemaina. Zinu, ka tie, kas piestāja uzreiz, zaudēja 10+min un dažs labs pat krietni vairāk. Visu cieņu šiem cilvēkiem un prieks, ka varu ar viņiem braukt kopā vienā trasē!

Avatar

By EdgarsGG 30.06.2016 09:34:33

Member · 14 comments
ArnisRG wrote

Iespējams, ka kaut kur starp velomazgātavu un pļavu, kur stāvēja automašīnas, ir nozudis SKC CO2 pumpītis. Ja nu kāds atradis, būšu priecīgs atdabūt.

Orgiem uz galda svētdien pēc gonkas bija viens SKS Air Champ pro pumpis ar Gandrā pirktu CO2 baloniņu. Varbūt tas ir īstais..

Avatar

By ArnisRG 30.06.2016 10:59:04

Member · 73 comments
EdgarsGG wrote
ArnisRG wrote

Iespējams, ka kaut kur starp velomazgātavu un pļavu, kur stāvēja automašīnas, ir nozudis SKC CO2 pumpītis. Ja nu kāds atradis, būšu priecīgs atdabūt.

Orgiem uz galda svētdien pēc gonkas bija viens SKS Air Champ pro pumpis ar Gandrā pirktu CO2 baloniņu. Varbūt tas ir īstais..

Jā, tas būs īstais. Kā reiz pirms sacensībām nācās pirkt to baloniņu Gandrā. Paldies visiem par info. Aizrakstīju orgiem.

Avatar

By Lauric 01.07.2016 21:04:51

Member · 705 comments

Paldies orgiem par trasi.Viss pa smuko kā jau ierasts!Te mans izdzīvošanas brauciens.....  https://www.youtube.com/watch?v=sF5aG1G … e=youtu.be

Avatar

By suugoi 05.07.2016 14:20:19

Member+ · 1,469 comments

FYI bildes no fotogrāfa karjerā ir atrodamas facebuk lapā!


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By androns1983 05.07.2016 14:29:49

Member · 418 comments

ehh ... ņurņakus (pusmaratonistus) jau ne1 nebildē big_smile


Auto / Velo / GC / Outdoor / Camping / Active :)

Avatar

By ArnisRG 05.07.2016 15:16:10

Member · 73 comments
ArnisRG wrote
EdgarsGG wrote
ArnisRG wrote

Iespējams, ka kaut kur starp velomazgātavu un pļavu, kur stāvēja automašīnas, ir nozudis SKC CO2 pumpītis. Ja nu kāds atradis, būšu priecīgs atdabūt.

Orgiem uz galda svētdien pēc gonkas bija viens SKS Air Champ pro pumpis ar Gandrā pirktu CO2 baloniņu. Varbūt tas ir īstais..

Jā, tas būs īstais. Kā reiz pirms sacensībām nācās pirkt to baloniņu Gandrā. Paldies visiem par info. Aizrakstīju orgiem.


Orgi saka, ka nekāda info par pumpi viņiem neesot:(
Dalībnieki saka, ka ir gan redzējuši, gan dzirdējuši ziņojumus par to.

Avatar

By martinsb 05.07.2016 15:52:23

Member+ · 964 comments

brauc uz Veloprofu, izstāsti kas par lietu un gan jau tiksi pie jauna pumpja par izdevīgu cenu!

Avatar

By Inars 07.04.2017 10:28:11

Member+ · 1,303 comments
averza wrote

Ir doma izbraukt trasīti nogalē, kā tur ar spalvainajiem draugiem, privātīpašumiem u.tml.? Un tas pats jautājums par SEBa Talsu trasi.

Tur ir 2-3 pļavas un pat tad taka virzīta pa īpašnieku iebrauktajām pēdām. Nav sarežģīti tās vietas izlaist. Seba papildus daļa no/uz pilsētu jau tikai pa ceļiem.