Elkor Rīgas velomaratons

Avatar

By 436 04.06.2015 09:44:55

Member · 822 comments

man liekas, ka tie konusi vanšu tiltā ir bīstami. un ja nu tur tā ''smuki'' nolikties ar vēderu taisni virsū!

Avatar

By čaks 04.06.2015 23:36:06

Member · 75 comments

kādam nav saglabāts STRAUME LMT online ieraksts???

Avatar

By wheelie 09.06.2015 22:46:14

Member+ · 2,603 comments
hrkama wrote

Kuram ir vēlme izbaudīt garākus un labi organizētus mačus iesaku šo
http://granfondoestonia.com/
Esmu piedalījies skreišanas un triatlona sacensībās Igaunijā. Dalības maksas diezgan lielas taču organizācija visaugstākajā līmenī.

dīvaini, kapēc tas pasākums ir 4dien? smile 20.08


keep rollin'

Avatar

By kalns_rsi 02.05.2016 13:41:51

Member · 521 comments

Gribēju atgadīnat, ka pietiekšanās pa "lēto" ir līdz 15.05.

http://velo.lv/lv/sacensibas/61/nolikums/

Avatar

By jaja 02.05.2016 16:37:29

New Member · 1,271 comments

Ko lai saka. Organizātori LV ir izdarījuši visu lai es nemaksātu par dalību. Jo maksāt par 30KM bezjēdzīgi bet garajam gabalam nez kāda pētersīļa pēc vajag federācijas meslus.


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By Edmisco 02.05.2016 19:12:24

Member · 10 comments

Nu tad nemaksā un brauc... big_smile kurš tev liedz...

Avatar

By jaja 02.05.2016 19:49:58

New Member · 1,271 comments

Jā tā arī darīšu wink. Es tik domāju, vai esošais modelis tiešām ir labākais priekš sacensību organizētājiem.


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By Ints 03.05.2016 14:25:30

Member+ · 868 comments

Skatos nolikumu un redzu ka MW - 14  grupa ir salikta kopā ar visiem tautas viena apļa braucējiem !!!

Avatar

By wheelie 27.05.2016 17:04:03

Member+ · 2,603 comments

varbūt kādam ir ielūgums? big_smile  parādā nepalikšu


keep rollin'

Avatar

By jan4ukss 13.06.2016 21:37:10

Member · 227 comments

skatos dalibnieku sarakstu un esmu izbrinits sporta klase tikai 63 dalibnieki big_smile

Avatar

By lūsis 13.06.2016 23:12:42

Member · 231 comments
jan4ukss wrote

skatos dalibnieku sarakstu un esmu izbrinits sporta klase tikai 63 dalibnieki big_smile

  Sporta klases brauciens ir apvienots ar veterānu čempja grupas braucienu, tā ka tur bùs daudz braucèji bez tiem , kuri sarakstā.

Avatar

By DZ 13.06.2016 23:13:33

Member · 3,501 comments

Par ko tur būt izbrīnītam? Dažas komandas vēl sarakstā nav. Parasti ir ap 200 braucēju.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Slowmo 13.06.2016 23:18:43

Member+ · 1,166 comments

Un kurš var izskaidrot, kas šis par brīnumu? http://lrf.lv/index.php/soseja/nolikumi … cien%C4%81

Nolikums kaut kā ne pārāk skaidri uzrakstīts. Sanāk, ka tur divi atsevišķi vērtējumi (Rīgas velotons un Veterānu čempionāts). Ja nav svarīgi būt Rīgas velotona rezultātos, var prasīt atpakaļ 15 Eur? Un tad vēl - kas ar CFA (amatieru) lic. īpašniekiem? Sestajā punktā par pieteikšanos rakstīts, ka arī CFA šajā čempionātā var pieteikties, lai gan nekur citur nolikumā (Dalībniek / Vertēšana un apbalvošana) par amatieriem nav ne vārda.

Avatar

By Kefīrers 14.06.2016 03:46:59

Member · 211 comments

Pirms neilga laika bija minēts, ka daļa trases būs arī caur Vecrīgu aka "riepu kapsētu", bet tagad kartē tas posms ir izņemts ārā. Nebūtu jau slikti, bet vai var ticēt, zinot pagājušā gada Japiņa kantora izgājienus?


Aizvēja pavēlnieks

Avatar

By lūsis 14.06.2016 07:26:24

Member · 231 comments
Slowmo wrote

Un kurš var izskaidrot, kas šis par brīnumu? http://lrf.lv/index.php/soseja/nolikumi … cien%C4%81

Nolikums kaut kā ne pārāk skaidri uzrakstīts. Sanāk, ka tur divi atsevišķi vērtējumi (Rīgas velotons un Veterānu čempionāts). Ja nav svarīgi būt Rīgas velotona rezultātos, var prasīt atpakaļ 15 Eur? Un tad vēl - kas ar CFA (amatieru) lic. īpašniekiem? Sestajā punktā par pieteikšanos rakstīts, ka arī CFA šajā čempionātā var pieteikties, lai gan nekur citur nolikumā (Dalībniek / Vertēšana un apbalvošana) par amatieriem nav ne vārda.

Uzzvani uz LRF, tur visu apstāstīs. Jaa, var prasīt atpakaļ 15 eur un tāpēc arī daudzi nav starta sarakstā droši. Vispār sviests- gribejās nakamo nedēļ nogalē pa dzimtajiem Cēsu pakalniem loku izmest veteranu čempja ietvaros, bet še Tev, apvienots ar Rīgas velotonu, uz kuru jau biļete nopirkta.

Avatar

By Aigi_nr1 14.06.2016 09:25:32

Member · 281 comments
Kefīrers wrote

Pirms neilga laika bija minēts, ka daļa trases būs arī caur Vecrīgu aka "riepu kapsētu", bet tagad kartē tas posms ir izņemts ārā. Nebūtu jau slikti, bet vai var ticēt, zinot pagājušā gada Japiņa kantora izgājienus?


Ļoti žēl, ka nav posma caur Vecrīgu. Bija labs. Un nav tur nekāda riepu kapsētam viens no gludākajiem bruģiem Vecrīgā.
Pagājušajā gadā bija lietus un bija slidens, šogad lietu nesola, būtu tieši laikā šāds posmiņš.

Avatar

By Vaskis 14.06.2016 11:01:31

Member · 2,612 comments

Pērn sākuma trases plānā bija daudz sliktāks bruģa posms, labi, ka izņēma. Starp citu šodienas prognozes lietu sola!

Avatar

By 23cm 14.06.2016 12:00:54

Member · 19 comments

Ļoti labi , ka nav posms caur Vecrīgu . Es savu inventāru esmu pircis pa dārgu naudu un man ir žēl vienas gonkas dēļ viņu iznīcināt.
Neuzskatu  ,ka amatieru gonkas būtu jarīko pa bruģi, granti utt!

Avatar

By Slowmo 14.06.2016 18:09:54

Member+ · 1,166 comments

Kas tas Tev par inventāru, kas tiek iznīcināts pie neliela drebeklīša?

Avatar

By Eduards 14.06.2016 20:41:10

Member# · 2,686 comments

Labu nesabojāsi un sliktu nav ko taupīt!

Avatar

By arvils 14.06.2016 21:19:06

Member · 285 comments

Labi vien ir, jo tautas klasei nevajag papildus riskus, sevišķi finiša sprinta laikā. Paskatamies kas darījās Jūrmalā tajā jaunizbūvētajā saliņā...
Pērn Rīgas velomaratonā tas slapjais bruģētais S veida līkums, īsi pirms finiša, bija ļoti laba vieta, kur iznīcināt ne tikai tehniku; cik atceros, bija daži, kas tur izrakstījās. Tā kā šogad arī solās lietains laiks, tad to bruģi galīgi nevajadzētu.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By 436 14.06.2016 21:29:52

Member · 822 comments

vienam bruģis šķiet bīstami un smagi, citam tā ir iespēja izrādīt savas prasmes un pārākumu. jābūt dažādībai un jādod iespējas visiem.

Avatar

By arvils 15.06.2016 09:41:45

Member · 285 comments
436 wrote

vienam bruģis šķiet bīstami un smagi, citam tā ir iespēja izrādīt savas prasmes un pārākumu. jābūt dažādībai un jādod iespējas visiem.

Tev un noteikti, ka arī vēl daudziem no peletona tas bruģis problēmas nesagādā, bet vienmēr atradīsies braucēji, kuri neapdomīgi ielidos tajā s-veida līkumā un izrakstīsies, paķerot līdzi citus. Un tad sāksies lielā bļaušana forumā, par to, ka kāds ir uzcepis masveida kritienu un nu viss ir sačakarēts blā blā blā...


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By JanisRC 15.06.2016 09:45:56

Member · 544 comments
arvils wrote
436 wrote

vienam bruģis šķiet bīstami un smagi, citam tā ir iespēja izrādīt savas prasmes un pārākumu. jābūt dažādībai un jādod iespējas visiem.

Tev un noteikti, ka arī vēl daudziem no peletona tas bruģis problēmas nesagādā, bet vienmēr atradīsies braucēji, kuri neapdomīgi ielidos tajā s-veida līkumā un izrakstīsies, paķerot līdzi citus. Un tad sāksies lielā bļaušana forumā, par to, ka kāds ir uzcepis masveida kritienu un nu viss ir sačakarēts blā blā blā...

Es par bruģi, bet to jau neatliks atpakaļ.
Bruģis var sagādāt problēmas klasiskajiem sprinteriem - Tev un J.Rubikam, toties paver iespējas kādam negaidītam pavērsienam.


Avatar

By arvils 15.06.2016 09:57:28

Member · 285 comments
JanisRC wrote
arvils wrote
436 wrote

vienam bruģis šķiet bīstami un smagi, citam tā ir iespēja izrādīt savas prasmes un pārākumu. jābūt dažādībai un jādod iespējas visiem.

Tev un noteikti, ka arī vēl daudziem no peletona tas bruģis problēmas nesagādā, bet vienmēr atradīsies braucēji, kuri neapdomīgi ielidos tajā s-veida līkumā un izrakstīsies, paķerot līdzi citus. Un tad sāksies lielā bļaušana forumā, par to, ka kāds ir uzcepis masveida kritienu un nu viss ir sačakarēts blā blā blā...

Es par bruģi, bet to jau neatliks atpakaļ.
Bruģis var sagādāt problēmas klasiskajiem sprinteriem - Tev un J.Rubikam, toties paver iespējas kādam negaidītam pavērsienam.

Ja tur piedalītos J.Rubiks, tad viņš būtu iekš TOP3 neatkarīgi no finiša ceļa seguma big_smile Ja vien nebūtu uzveidots kaut kāds super atrāviens.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By DZ 15.06.2016 13:02:34

Member · 3,501 comments
436 wrote

vienam bruģis šķiet bīstami un smagi, citam tā ir iespēja izrādīt savas prasmes un pārākumu. jābūt dažādībai un jādod iespējas visiem.

Jā, tikai visi tie bruģa gribētāji nespēj normāli atvilkt pa bruģi. Ja spētu, tad saprastu, ka tehniku var ātri saklapēt.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Ginbox 15.06.2016 16:39:44

Member+ · 256 comments

Varbūt kāds ir pieteicies velomaratonam, bet netiek vai tomēr negrib braukt, es labprāt brauktu, par saprātīgu kompensāciju?!
PS.Līdz šodienai vēl var veikt pieteikumu koriģēšanu.