Ķekavas velomaratons 2016

Avatar

By Chris_B 24.05.2016 12:28:02

Member · 259 comments

Čilliņā smile https://www.facebook.com/atis.rusins/po … 2828032012


Victory Loves Preparation

Avatar

By team hozols99 24.05.2016 16:41:26

Member · 126 comments

Nu čaļi, nesaprotu par ko jūs cepjaties tas ir normāli ka pēc rata maiņas pievelk līdz grupai. Nekas nelegāls tur nav, kaut gan kamēr mani vilka atpakaļ pie grupas pēc rata maiņas maniju ka kādi 20 cilvēki sēž aiz vienas tehniskās, taču nevienam tas netraucē jo uz augstām vietām tāpat viņi netēmē.

Avatar

By Bobcat 24.05.2016 17:09:15

Member · 86 comments

Oficiālās bildes https://www.maratoni.lv/lv/sacensibas/k … ons-2016-1


Braukt uz priekšu vienmēr ir interesantāk.

Avatar

By novērotājs 24.05.2016 17:14:19

Member+ · 1,908 comments
team hozols99 wrote

Nu čaļi, nesaprotu par ko jūs cepjaties tas ir normāli ka pēc rata maiņas pievelk līdz grupai. Nekas nelegāls tur nav, kaut gan kamēr mani vilka atpakaļ pie grupas pēc rata maiņas maniju ka kādi 20 cilvēki sēž aiz vienas tehniskās, taču nevienam tas netraucē jo uz augstām vietām tāpat viņi netēmē.

Beidz nu fantazēt! Un paskaties kādreiz profu sacensības, kur pēc tehniskām problēmām līdz grupai reizēm pavelk komandas biedrs/-i uz ričuka/-iem, tik pa kādam brīdim palavierējot starp tehniskajām mašīnām, bet komentētājs skaidro, ka par šādu ļoti īslaicīgu mašīnu aizvēja izmantošanu, visticamāk, nesodīs.
Tikai nestāsti, ka tev treneris šito māca (biju par viņu labākās domās)!

Tas, ka pie mums nereti uz trases ir vilks-viņu-zina-kas un tur var ne tikai vilkt, bet arī prasti stumt, vēl nenozīmē, ka tas ir atļauts.

Last edited by novērotājs (24.05.2016 17:17:12)

Avatar

By 436 24.05.2016 17:38:58

Member · 822 comments

Uzsvars uz pēdējo teikuma daļu: ''jo uz augstām vietām tāpat viņi netēmē.''
Un tā arī ir - ja nespēj atsēdētgrupā, tad par kādu finišu vēl varbūt runa. Alfa Balticas rezultāti to parāda - 49. un uz leju. No DSQ tur ne vienam ne silts ne auksts.
Ja nu vienīgi piešķirt naudas prēmiju ar negatīvu zīmi gan braucējiem, gan directeur sportif. vot tā būtu štelle.

Avatar

By team hozols99 24.05.2016 18:30:35

Member · 126 comments

@noverotājs
Nezinu kādas sacensības tu skaties bet vilkt var līdz pēdejai tehniskajai mašīnai. Par dažiem tev varu piekrist ka tie tur vnk sēdeja jo spēka nebija bet tas konkrētais gadijums video nu gan bija tehniska ķibele.

Avatar

By DZ 24.05.2016 21:24:52

Member · 3,501 comments
team hozols99 wrote

Nu čaļi, nesaprotu par ko jūs cepjaties tas ir normāli ka pēc rata maiņas pievelk līdz grupai. Nekas nelegāls tur nav, kaut gan kamēr mani vilka atpakaļ pie grupas pēc rata maiņas maniju ka kādi 20 cilvēki sēž aiz vienas tehniskās, taču nevienam tas netraucē jo uz augstām vietām tāpat viņi netēmē.

Ar tādu attieksmi tu par augstām vietām varēsi vien sapņot.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By nekas 24.05.2016 21:47:12

Member · 175 comments
team hozols99 wrote

@noverotājs
Nezinu kādas sacensības tu skaties bet vilkt var līdz pēdejai tehniskajai mašīnai. Par dažiem tev varu piekrist ka tie tur vnk sēdeja jo spēka nebija bet tas konkrētais gadijums video nu gan bija tehniska ķibele.

te jau jajauta -kadas skaties tu? neviena lielaja ture neesmu redzejis, ka tik nagli atsedetu , ta ka stasti sev ko gribi. Es tik nesaprotu visus sos, kadu gandarijumu dod tas rezultats , ja ieguts negodiga cela, bet es jau sapnotajs.

Avatar

By toms79 24.05.2016 22:03:15

Member · 465 comments

Ķekavas tradicionālais atsēdēšanas maratons big_smile


Avatar

By team hozols99 24.05.2016 22:11:02

Member · 126 comments
nekas wrote
team hozols99 wrote

@noverotājs
Nezinu kādas sacensības tu skaties bet vilkt var līdz pēdejai tehniskajai mašīnai. Par dažiem tev varu piekrist ka tie tur vnk sēdeja jo spēka nebija bet tas konkrētais gadijums video nu gan bija tehniska ķibele.

te jau jajauta -kadas skaties tu? neviena lielaja ture neesmu redzejis, ka tik nagli atsedetu , ta ka stasti sev ko gribi. Es tik nesaprotu visus sos, kadu gandarijumu dod tas rezultats , ja ieguts negodiga cela, bet es jau sapnotajs.

Nejauksim te tos kas atsēž vienkārši jo jaudas nav ar tiem kuri riepas pārsita. Tā ir normāla prakse kad pēc tehniskās problēmas pievelk līdz pēdejai tehniskajai. Nemēģinu te attaisnot tos sēdētājus bet nevajag jau klupt visiem virsū, jo skaidri zinu ka video esošajam braucējam bija pārsista riepa uz grants. Negribu strīdēties ar jūsu pieredzi šosejas sporta gonkās, bet es personīgi neesmu saskāries nevienās starptautiskās sacensības arī uci kategorijas ar problēmu ka nevarētu pievilkt klāt pēc tehniskās problēmas. Mani māc sajūta ka par šo sūdzas tikai tie kas nebrauca. Bet nu paliksim laikam katrs pie sava un vairāk mīsim kā forumā bazarēsim.

Avatar

By KaTeMs 24.05.2016 22:45:48

Member · 92 comments
Bobcat wrote

Oficiālās bildes https://www.maratoni.lv/lv/sacensibas/k … ons-2016-1

Īpaši maza izmēra tās bildes....


KTM Myroon 29 Elite

Avatar

By petersons 25.05.2016 00:58:39

Member · 13 comments

team hozols99, tu tiešām domā, ka vilka līdz pēdējai tehniskai mašīnai?! Vilka līdz pat pirmajai grupa, pa ceļam paķerot/pieaicinot vēl pāris savējos līdzi (kuri vienkārši izkrita no pirmās grupas). Īsteni sportiskā garā

Avatar

By vbe 25.05.2016 21:24:35

Member · 18 comments

Video: Tautas 2.grupas

https://youtu.be/exITJhr6Z_Y

Avatar

By novērotājs 27.05.2016 00:21:40

Member+ · 1,908 comments

Varbūt kāds spečuks var pakomentēt, ko Sporta distances rezultātu astes galā deviņiem braucējiem ar rezultātu apmēram 2:54:00 (vai pāris sek. vairāk) nozīmē piebilde KLaiks, ja saskaņā ar nolikumu laika limits šai distancei bija noteikts 3 stundas?

Avatar

By Slowmo 30.05.2016 14:38:08

Member+ · 1,166 comments

3 stundu limits bija no starta šāviena. Rezultātos laikam uzrādīts laiks no brīža, kad palaida vaļā īsto startu.