2.SEB posms Smiltene 8.05.2016.

Avatar

By Ģirts_MTB 02.05.2016 10:21:52

Member · 319 comments
vasis8 wrote

Kādas riepas jāliek? smile

Beidz smieties par cilvēkiem smile)

Avatar

By vasis8 02.05.2016 10:47:15

Member · 5,770 comments
Ģirts_MTB wrote
vasis8 wrote

Kādas riepas jāliek? smile

Beidz smieties par cilvēkiem smile)

Pēc C-V posma šitas aktuāls jautajums! Atstāt traktorus vai likt slikus!


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By averza 02.05.2016 10:49:30

Member++ · 5,039 comments

Ārā labs laiks - liec vasaras riepas!

Avatar

By Bibo 02.05.2016 10:49:32

Member · 581 comments
vasis8 wrote

Pēc C-V posma šitas aktuāls jautajums! Atstāt traktorus vai likt slikus!

Tad jāsāk ar laika prognozes noskaidrošanu smile

Avatar

By chipo 02.05.2016 10:57:04

Member · 261 comments

braucu Cēsis-Valmiera ar nullītēm - kļūda.
Braucu Smiltenes trases apskati ar nullītēm - neko uz gonku nemainīšu!

Avatar

By JanisRC 02.05.2016 14:56:31

Member · 544 comments

Trešdien plānoju braukt trases apskati - tautas distanci. Izbraukšana ap 10.00 no T/C Spices rajona.
Varu paņemt 3 minējus ar velo. Stuprināšana - busam aizmugurē.
Info - pm.


Avatar

By valdzhaa 03.05.2016 08:57:57

Member · 18 comments

Vakar izbraucu trasi, forša, smiltīs(stigās) būs interesanti, bet visnotaļ laba trase, zeminieks maz... pa ceļam sastapu lielu alni, to nenofotogrāfēju, bet šis gan ir uz trases....

orkcpew9nzrt5j91ha8g_thumb.jpg


Brauc

Avatar

By voodoooo 03.05.2016 16:49:32

Member · 82 comments

Rīt 4.05 domaju izmīt smiltenes tautas apli... Ir divas brīvas vietas no valmieras velo stiprinas aizmugurē.... Sikak pm

Avatar

By SEZA 03.05.2016 19:49:23

Member · 118 comments

Uz cikiem taisāties būt Smilten?


Seza

Avatar

By averza 03.05.2016 19:53:49

Member++ · 5,039 comments

Ņemiet vērā, ka dažas bultiņas mēdz pazust un dažas ir ļoti grūti pamanāmas.

Avatar

By arvigo 03.05.2016 20:19:02

Member · 190 comments
valdzhaa wrote

Vakar izbraucu trasi, forša, smiltīs(stigās) būs interesanti, bet visnotaļ laba trase, zeminieks maz... pa ceļam sastapu lielu alni, to nenofotogrāfēju, bet šis gan ir uz trases....

http://www.bildites.lv/images/orkcpew9nzrt5j91ha8g_thumb.jpg

Ko nozime zeminieks ?

Avatar

By JanisRC 03.05.2016 20:27:19

Member · 544 comments
SEZA wrote

Uz cikiem taisāties būt Smilten?

Mēs ap 11:30


Avatar

By Dzidziks 03.05.2016 21:39:32

Member · 91 comments
arvigo wrote
valdzhaa wrote

Vakar izbraucu trasi, forša, smiltīs(stigās) būs interesanti, bet visnotaļ laba trase, zeminieks maz... pa ceļam sastapu lielu alni, to nenofotogrāfēju, bet šis gan ir uz trases....

http://www.bildites.lv/images/orkcpew9nzrt5j91ha8g_thumb.jpg

Ko nozime zeminieks ?

Grants ceļi.

Avatar

By velobraucis 03.05.2016 22:13:16

Member · 59 comments

Spriezot pec video, trase uztaisita ka prieks sportistiem. Tautas trasem mana skatijuma jabut vieglak braucamam, lai var braukt ar baudu nevis kratoties un lauzot riteni. izskatijas riebiga trase, ka ne prieks tautas.

Avatar

By SEZA 03.05.2016 22:23:09

Member · 118 comments

Tad Tev jāpāriet uz šoseju,vēlams pa Esti tūrēm,jo viņiem ceļi gludāki smile


Seza

Avatar

By averza 03.05.2016 22:26:06

Member++ · 5,039 comments

Spriežot pēc kura video?
Trase ir perfekta - lielākoties meža ceļi ir plati, lai varētu arī apdzīt lielās masās. "Ritenis" nelaužas, braucot pa mežu - tas tam tieši ir paredzēts. Es izbraucu ar cieto dakšu diezgan ātrā tempā - itin nekādu problēmu, nedaudz diskomforts tikai starta pļavā. Bet tā vislielākā bauda. Ja negribi kratīties un lauzt "riteni", brauc šosejas gonkas - tādu nu jau pie mums ir ļoti daudz. Vēl var mīt uz ruļļa. Vienīgais, par ko tauta varētu sūdzēties - pārāk daudz stāvu, "nebraucamu" kāpumu. Bet citādi - tiekamies svētdien labākajā no SEBa trasēm smile

Avatar

By velobraucis 03.05.2016 22:43:43

Member · 59 comments

es biju domajis tad daudzas saknes un nelidzenumus, ir gludakas takas..un vispar es  teicu vairak sportam piemerota nevis tautai.

Last edited by velobraucis (03.05.2016 22:51:15)

Avatar

By averza 03.05.2016 23:01:17

Member++ · 5,039 comments

Es izlasīju jau pirmajā ierakstā to pašu, neko jaunu Tu neuzrakstīji. Cēsis-Valmiera man likās kopumā sakņaināka (tas meža posms trases vidusdaļā).

Avatar

By Marčiks 04.05.2016 01:54:14

Member · 255 comments

Kāds šonedēļ brauc skatīt trasi?Labprāt pievienotos.

Avatar

By nk 04.05.2016 14:55:41

Member · 85 comments
averza wrote

Spriežot pēc kura video?
Trase ir perfekta - lielākoties meža ceļi ir plati, lai varētu arī apdzīt lielās masās. "Ritenis" nelaužas, braucot pa mežu - tas tam tieši ir paredzēts. Es izbraucu ar cieto dakšu diezgan ātrā tempā - itin nekādu problēmu, nedaudz diskomforts tikai starta pļavā. Bet tā vislielākā bauda. Ja negribi kratīties un lauzt "riteni", brauc šosejas gonkas - tādu nu jau pie mums ir ļoti daudz. Vēl var mīt uz ruļļa. Vienīgais, par ko tauta varētu sūdzēties - pārāk daudz stāvu, "nebraucamu" kāpumu. Bet citādi - tiekamies svētdien labākajā no SEBa trasēm smile

Protams, ka trases tiek taisītas atbilstošas spices braucēju spējām. Tu pats noteikti esi 10% stiprāko sastāvā. Tas, ka Tu nespēj braukt tikai nieka 15 km garāku distanci, liecina par trasu sarežģītību. Kāpēc Tu uzskati, ka to baudu ko gūsti Tu un vēl 10% braucēju ir obligāti jāizjūt pārējiem 90%?
Par sūtīšanu mīt uz ruļļa Tev vajadzētu nokaunēties. Tāpat kā par to, ka Tu brauc distanci, kas priekš Tevis nav domāta.
Ko Tu ieteiksi bērniem, sievietēm (ne sportistēm), cilvēkiem gados? Lai trenējas un brauc kā Tu?

Avatar

By SEZA 04.05.2016 15:42:46

Member · 118 comments

NK tas ir MTB, labi ka mums nav skandināvu reljefs, savādāk vispār sacensības nerikotu. Pieņem to ka izaicinājumu smile


Seza

Avatar

By averza 04.05.2016 17:51:07

Member++ · 5,039 comments
nk wrote

Protams, ka trases tiek taisītas atbilstošas spices braucēju spējām.

Nebūt nē. Trases tiek taisītas atbilstoši iespējām, ko attiecīgā pilsēta sniedz. Šajā gadījumā Smiltene sniedz ļoti plašas iespējas uztaisīt platu, interesantu trasi, pa kuru var palaist 1500 dalībniekus.

> Tu pats noteikti esi 10% stiprāko sastāvā.
Nebūt nē. 2015. gadā noteikti nebiju starp 10%, arī šogad varbūt knapi palīdīšu.

> Tas, ka Tu nespēj braukt tikai nieka 15 km garāku distanci, liecina par trasu sarežģītību.
Nebūt nē. Komanda vēlas, lai braucu tautā. Turklāt tautā ir lielāks fun. Sportā ir garlaicīgi, jo nav dalībnieku. Un tā tālāk - iemeslu var būt 100.

> Kāpēc Tu uzskati, ka to baudu ko gūsti Tu un vēl 10% braucēju ir obligāti jāizjūt pārējiem 90%?
Nezinu, kas tā ir par baudu braukt tikai pa plakanu granteni, ieurbjot skatienu priekšā braucošā dalībnieka pakaļā. Kad tāds posms bija kādreiz Kuldīgā, tad visi dīca vēl vairāk. Es gribēju uzsvērt, ka pa šo trasi var izbraukt ar vidēja līmeņa spējām, lētā gala MTB velo, pat ar cieto dakšu, bez jelkāda diskomforta - sakņu nav daudz, varbūt video izskatās, bet tā nav. Baudu sagādā tieši ātrie nobraucieni, kuru trasē ir daudz, skati - ezeri, fakts, ka esi dziļā mežā pie dabas, un kopējais trases dinamiskums. Kā jau teicu, jā, ir daži stāvi kāpumi, kuros uzmīt spēs tikai kādi 15-20%, un tas arī varētu būt vienīgais trūkums, ja domājam par tautas interesēm.

> Par sūtīšanu mīt uz ruļļa Tev vajadzētu nokaunēties.
Kāpēc? Tas bija valīds priekšlikums. Ja nepatīk "lauzt" velo, tad šis ieteikums ir vissaudzīgākais velosipēdam.

> Tāpat kā par to, ka Tu brauc distanci, kas priekš Tevis nav domāta.
Kur tas ir rakstīts? Vai Tavos izdomātajos noteikumos? Vai tautas braucienā drīkst piedalīties tikai bērni, sievietes (ne sportistes) un cilvēki gados?

> Ko Tu ieteiksi bērniem, sievietēm (ne sportistēm), cilvēkiem gados? Lai trenējas un brauc kā Tu?
Mammadaba vai lēni izbraucieni ar ģimeni/draugiem, nevis MTB sacensības. "Trenēties" kā es neiesaku nevienam, jo es netrenējos, bet braucu tad, kad uznāk tāda vēlme bez jelkāda iepriekš sagatavota plāna, neregulāri, bez pulsometra utt., un kopumā pārāk reti.

Tiekamies svētdien Smiltenē smile

Avatar

By JanisRC 04.05.2016 18:56:27

Member · 544 comments
voodoooo wrote

Rīt 4.05 domaju izmīt smiltenes tautas apli... Ir divas brīvas vietas no valmieras velo stiprinas aizmugurē.... Sikak pm

Paldies par kompāniju !
Četratā sanāca ļoti saturīgs apskates brauciens !
Starta pļava - salīdzinājumā ar iepriekšējiem gadiem ripoja stipri labāk, laikam saistīts ar to, ka zāle vēl nav tik gara izaugusi.
Ļoti patika iepriekšējā gadā objektīvu iemeslu dēļ izlaistie amerikāņu kalniņi.
Pilnīgi visur sacīkšu režīmā ir izbraucama (apskatē lielajā peļķē negribējās mērcēt kājas, tāpēc apgājām apkār pa mežu).
Drusku žēl, ka izņemts stāvais nobrauciens mežā pirms tiltiņa. Tā bija Smiltenes trases viena no odziņām.

Tiekamies svētdien trasē !


Avatar

By tjotja_sonja 04.05.2016 19:55:53

Local.Auth · 1,057 comments
averza wrote
nk wrote

Protams, ka trases tiek taisītas atbilstošas spices braucēju spējām.

> Ko Tu ieteiksi bērniem, sievietēm (ne sportistēm), cilvēkiem gados? Lai trenējas un brauc kā Tu?
Mammadaba vai lēni izbraucieni ar ģimeni/draugiem, nevis MTB sacensības. "Trenēties" kā es neiesaku nevienam, jo es netrenējos, bet braucu tad, kad uznāk tāda vēlme bez jelkāda iepriekš sagatavota plāna, neregulāri, bez pulsometra utt., un kopumā pārāk reti. ...

Neesmu sportiste (treniņu nav, tie neregulārie izbraucieni ar velo neskaitās treniņi).
Piederu pie sieviešu dzimuma.
Nebraucu SEB, jo ir pārāk garlaicīgas trases. Braucu Vivus maratona distanci - tikai tāpēc, ka gribas un trases patīk smile

SEB Smiltene jau tā tiek veidota salīdzinoši vienkārša/lielām tautas masām izbraucama, ja salīdzina ar Vivus.lv Smilteni - lūk tā ir ODZIŅA!

p.s. lai nelauztu velo, labāk turēt viņu mājās un nebraukt vispār. Pirms draugu atnākšanas noslaucīt putekļus - re ku man kruts velo!
Piedodiet, protams visi, kas domā savādāk - esmu daudz dzirdējusi, ar fotoaparātu stāvot pie upītēm, bet velo ir domāts lai ar to brauktu.
MTB velo ir domāts, lai brauktu pa kalniem, mežiem, saknēm, akmeņiem, ūdeņiem smile


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By NilsS 04.05.2016 21:44:16

Member · 775 comments
nk wrote
tjotja_sonja wrote

p.s. lai nelauztu velo, labāk turēt viņu mājās un nebraukt vispār. Pirms draugu atnākšanas noslaucīt putekļus - re ku man kruts velo!
Piedodiet, protams visi, kas domā savādāk - esmu daudz dzirdējusi, ar fotoaparātu stāvot pie upītēm, bet velo ir domāts lai ar to brauktu.
MTB velo ir domāts, lai brauktu pa kalniem, mežiem, saknēm, akmeņiem, ūdeņiem smile

Tu domā, ka šī ņirgāšanās liecina ko labu par Tevi?

Cik  puņķainam  vīrietim  jābūt, lai  šitā  vaidētu?!

Avatar

By hilss 04.05.2016 22:19:03

Member+ · 865 comments

OMG! Ko nozīmē speciāli sportam taisīta sarežģīta trase? MTB sacensības ar reljefu un meža takām, pa kurām neripo kā pa asfaltu? Katrs pats jebkuru trasi sev var padarīt par sarežģītu, ja bez pietiekoša fiziskā pēc starta, acis pāgriezis, mauc ar pilnu gāzi. Līdz pirmajam kalnam. NK, sadali savus spēkus vienmērīgi visai distancei un tad nevajadzēs čīkstēt.

Avatar

By Duff 04.05.2016 23:01:32

Member · 449 comments

nu bļīīīn, Averza un tautu... priekš bērnu brauciena nebija vecuma grupas vai ričuku nevarēji izvēlēties? big_smile
Ok ok... Katrs brauc pēc spējām wink