Maxxis Icon 29x2.2 vai Maxxis Crosmark 29x2.1

Avatar

By x-fighter 29.04.2016 12:46:26

Member · 116 comments

Kādas atsauksmes par šīm riepiņām vispār, cik piemērotas tās ir mūsu sačiem (domāts SEBiem), iespējams kāds pat ir testējis abas no tā un var dot salīdzinājumu?

Avatar

By Aigi_nr1 29.04.2016 15:19:22

Member · 281 comments

Man bija Crosmark.
Man nepatika, nomainīju uz Continental RaceKing.
Es pat tev nevaru pateikt, kas man nepatika, bet sajūta nebija omulīga, it kā nekad uz acīm nenovilku, bet līkumos uzvedās ne tā kā gribētos.

Avatar

By kurjers 29.04.2016 17:00:59

Local.Auth · 1,399 comments

Maxxis Icon ir vairāk piemerots mūsu platuma grādiem,..nekā crosmark. Bet kāpēc tāda izvēle,...?  Paskaties ar ko brauc spicie zēni ,..un montē tik virsū.Nevajag izgudrot jaunu riteni,..vai patīk tam procesam iziet cauri,..iztērēt naudu,..laiku,..un beigās palikt pie Scwvalbe Fur.Fred,..Thunderburt vai RacingRalph,   vai citām lidzigām lidojošajam riepām.


[url=]www.avekurjers.lv[/url]

Avatar

By Basters 29.04.2016 17:28:59

Member · 346 comments
kurjers wrote

Maxxis Icon ir vairāk piemerots mūsu platuma grādiem,..nekā crosmark. Bet kāpēc tāda izvēle,...?  Paskaties ar ko brauc spicie zēni ,..un montē tik virsū.Nevajag izgudrot jaunu riteni,..vai patīk tam procesam iziet cauri,..iztērēt naudu,..laiku,..un beigās palikt pie Scwvalbe Fur.Fred,..Thunderburt vai RacingRalph,   vai citām lidzigām lidojošajam riepām.

Šogad pirmajā SEBā braucu ar Thunderburt ,likās ideālas dubļos turas pat ļoti labi uz gruntenēm un asfalta ripo lieliski.Esmu izgājis to ceļu,ka nopērc tādas un šitādas nauda iztērēta un jēga nekāda.Beigās nopērkot tādas ko visi atzīst par labām un ir ok.

Avatar

By martinsb 29.04.2016 17:59:19

Member+ · 964 comments
Basters wrote
kurjers wrote

Maxxis Icon ir vairāk piemerots mūsu platuma grādiem,..nekā crosmark. Bet kāpēc tāda izvēle,...?  Paskaties ar ko brauc spicie zēni ,..un montē tik virsū.Nevajag izgudrot jaunu riteni,..vai patīk tam procesam iziet cauri,..iztērēt naudu,..laiku,..un beigās palikt pie Scwvalbe Fur.Fred,..Thunderburt vai RacingRalph,   vai citām lidzigām lidojošajam riepām.

Šogad pirmajā SEBā braucu ar Thunderburt ,likās ideālas dubļos turas pat ļoti labi uz gruntenēm un asfalta ripo lieliski.Esmu izgājis to ceļu,ka nopērc tādas un šitādas nauda iztērēta un jēga nekāda.Beigās nopērkot tādas ko visi atzīst par labām un ir ok.

arī es biju patīkami pārseigts par Thunderburt SEBa galertā

Avatar

By x-fighter 30.04.2016 10:26:53

Member · 116 comments

Paldies par atbildēm, protams. Problēma vien tajā, ka jūsu ieteiktie varianti velk uz 50 eirām, bet manis izskatītie maksā tik mazliet virs 20. Nejauši atradu arī tādu Maxxis Aspen 29x2.1, kas par tādiem ir zināms?

Avatar

By Inars 30.04.2016 12:13:49

Member+ · 1,303 comments

Ja Maxxis, paliec pie Icon. Larssen lieku kā ziemas riepu ikdiena, Crossmark stāv neizmantots - abas der aizbraukt kautkur kalnos noplēst. smile

Avatar

By Basters 30.04.2016 16:55:15

Member · 346 comments
x-fighter wrote

Paldies par atbildēm, protams. Problēma vien tajā, ka jūsu ieteiktie varianti velk uz 50 eirām, bet manis izskatītie maksā tik mazliet virs 20. Nejauši atradu arī tādu Maxxis Aspen 29x2.1, kas par tādiem ir zināms?

Nu nav tik traki Vācu mājaslapā 34eiro plus 6eiro sūtīšana