Zwift virtuālās realitātes treniņi

Avatar

By aspms* 03.02.2016 16:06:38

Member · 2,079 comments
viliss wrote

Mans PC arī nevarēja atrast traineri, tas bija tieši pirms 19:00, mēģināju braukt ar speed sensoru, bet nekustējos no vietas, tad pa brīdim parādījās wati, bet ne vairāk par 100 m varēju pabraukt. iespējams, ka internets bija pārslogots, jo izmeta paziņojumu, lai pačekoju. Vakarā ap 10tiem pamēģināju, viss kārtībā. Žēl, ka nesanāca pievienoties.

Ja tur būtu problēmas ar netu, tad zwift tāpat būtu pilnvērtīgi jāstrādā, vienkārši pārējie braucēji pazustu un tu brauktu viens pats pa to salu.


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By viliss 03.02.2016 22:04:54

Member · 104 comments

Nācās pārlādēt softu, tagad iet.

Avatar

By viliss 05.02.2016 10:21:06

Member · 104 comments

Vakar vakarā Zwift niķojās un tagad no rīta vispār neatvērās.

viliss wrote

Nācās pārlādēt softu, tagad iet.

Avatar

By Janiss 13.02.2016 19:44:42

Member+ · 578 comments

Ja izmantoju tikai Basic dzelžus, respektīvi, parasto Tacx trenažieri + Garmin speed/cadence sensoru, tad uzsākot braukt nenormāli lēnu iekustās, kamēr pato laiku es jau no ātruma lēkāju uz velo. Zwiftā nevajadzētu reaģēt ātrāk uz maniem sprintiem? P.S. runa iet par flat pie 0.00%.

Avatar

By cuu508 22.02.2016 23:36:53

Member+ · 461 comments

Janiss, uzstādījumos nav ieķeksēts "Power Display: 3 sec avg"?
oQ82evh.jpg

Avatar

By Slowmo 23.02.2016 12:50:51

Member+ · 1,166 comments

Rata ātrums (vai kadence) nenosaka to, cik ātri brauc vai paātrinās virtuālais velo. Visu nosaka jauda. Cik Tev jaudu rāda, kad mēģini strauji paātrināties?
Pēc maniem aprēķiniem, lai 80kg ieskrietos no 0-40km/h 10 sekundēs, vidēji šo sekunžu laikā jāpieliek gandrīz 500W. Un tas ir tikai masas paātrināšanai (netiek ņemta vērā rites/vēja pretestība). Realitātē vajadzēs lielāku jaudu.
Uzslēdz smagāko pārnesumu un dūšīgi pamin 10 sekundes. Tad apskati, kādu ātrumu sasniedzis virtuālais braucējs.

Last edited by Slowmo (23.02.2016 12:55:06)

Avatar

By jt 24.02.2016 11:54:11

Member+ · 1,195 comments

cf-lg.jpg

vai šis darbosies ar Tacx app planšetē, ir kāds mēģinājis?

Avatar

By DrAll 24.02.2016 12:55:48

Member · 18 comments

Sveiki!
Man atkal šāds gadījums smile
Uzliku jaudas mērītāju Garmin Vector 2s (domāts vienam pedālim) - un tas vakar man ZWIFT brauciena laikā rādīja apmēram par 30 - 40 % mazāku jaudu nekā paralēli darbojošais TACX Vortex smart Trainera jaudas mērītājs!!!   Abi jaudas mērītāji ir nokalibrēti utt.
...Pēc sajūtām itkā liekas, ka Garminam ir taisnība.  Bet kā lai uzzina patiesību?? Starpība, manuprāt, ir graujoša... Varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs? Ko varētu darīt?

Varbūt kāds man var paskaidrot? smile  Paldies jau iepriekš !

Avatar

By arvils 24.02.2016 13:24:56

Member · 285 comments
DrAll wrote

Sveiki!
Man atkal šāds gadījums smile
Uzliku jaudas mērītāju Garmin Vector 2s (domāts vienam pedālim) - un tas vakar man ZWIFT brauciena laikā rādīja apmēram par 30 - 40 % mazāku jaudu nekā paralēli darbojošais TACX Vortex smart Trainera jaudas mērītājs!!!   Abi jaudas mērītāji ir nokalibrēti utt.
...Pēc sajūtām itkā liekas, ka Garminam ir taisnība.  Bet kā lai uzzina patiesību?? Starpība, manuprāt, ir graujoša... Varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs? Ko varētu darīt?

Varbūt kāds man var paskaidrot? smile  Paldies jau iepriekš !

Neiesaku paļauties uz Vortex (vai jebkura cita) Tacx aparāta kalibrēšanas skalu... visdrīzāk perfekti "pa vidu" nokalibrēts rādīs ievērojami par daudz vai par maz. Es savu Tacx Bushido nokalibrēju pēc bePro jaudas mērītaja dotajiem rādītājiem (pedāļos integrēts jaudas mērītājs, tā pat kā Garmin Vector). Tacx pirms pārkalibrēšanas rādija par 25-40W mazāk nekā bePRO. Ņemot vērā, ka testēju abus aparātus robežās no 120 līdz 300W, tad pie tik mazas jaudas tāda nobīde ir daudz par daudz...

Tavā gadījumā tā atšķirība ir pilnīgs kosmoss... bet iesaku pamēģināt pieregulēt Tacx pēc Vector dotajiem cipariem. Sliktāk būtu ja Tacx rādītu mazāku jaudu nekā Vector PM, jo tad tev Tacx(am) tā skrūve būtu jālaiž vaļīgāk un visdrīzāk, ka rats sāktu apslīdēt pie lielākas pretestības.

Last edited by arvils (24.02.2016 13:26:03)


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By aspms* 24.02.2016 13:31:04

Member · 2,079 comments

Zwiftam ja sapāro vispirms jaudas mērītāju un tikai pēc tam pievieno erg trenažieri, tad var braukt ar precīzu jaudu un pretestība arī regulēsies kā nākas. wink

jt wrote

https://static.garmincdn.com/en/product … /cf-lg.jpg

vai šis darbosies ar Tacx app planšetē, ir kāds mēģinājis?

Es lietoju suunto ant+ puļķi uz andrīša un windows planšetes, gan tacx, gan trainerroad strādāja erg režīmā. Par zwift uz planšetes gan vari aizmirst- tur vajag kādu Microsoft Surface par 1K EUR, lai to pavilktu.

Last edited by aspms* (24.02.2016 13:34:12)


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By arvils 24.02.2016 13:36:21

Member · 285 comments
aspms* wrote

Zwiftam ja sapāro vispirms jaudas mērītāju un tikai pēc tam pievieno erg trenažieri, tad var braukt ar precīzu jaudu un pretestība arī regulēsies kā nākas. wink

Taisnība. Pagaidām gan viņi vēl nav atrisinājuši Smart trainer ERG + PM problēmu iekš workout mode. neutral

Btw viņi gadījumā kaut kad drīzumā nesolīja palaist Zwiftu arī uz androīda / abola softa ?

Last edited by arvils (24.02.2016 13:38:00)


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By aspms* 24.02.2016 13:40:06

Member · 2,079 comments
arvils wrote

Btw viņi gadījumā kaut kad drīzumā nesolīja palaist Zwiftu arī uz androīda / abola softa ?

Uz ābola jau no laika gala iet. Andrītim diezin vai kaut ko taisīs, tai OS tomēr jaudīgi dzelži nav tik populāri.


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By Kārlis 24.02.2016 14:15:02

Local.Auth · 1,015 comments

Arī man, kad izmēģināju esot ciemos, Vortex, rādīja nekorekti daudz. Ievērojama starpība parādās kad tiek braukts ar jaudu virs 200W
Domāju, ka Vortex izstrādajuma cena ar atbilde uz jautājumu "Kāpēc tā?".


Avatar

By DZ 24.02.2016 14:29:18

Member · 3,499 comments
aspms* wrote
arvils wrote

Btw viņi gadījumā kaut kad drīzumā nesolīja palaist Zwiftu arī uz androīda / abola softa ?

Uz ābola jau no laika gala iet. Andrītim diezin vai kaut ko taisīs, tai OS tomēr jaudīgi dzelži nav tik populāri.

Mūsdienu ARM iekārtas mierīgi par pavilkt Zwiftu.
Mans telefons ar
Qualcomm MSM8974 Snapdragon 800
Quad-core 2.2 GHz Krait 400
Adreno 330
2 GB RAM

velk smagas tekstūras FHD režīmā. Pārējās ARM iekārtas ar vājākiem procesoriem, pat Snapdragon S4 Pro, jau sāk iesvīst un freimi paliek par maz baudāmam attēlam.

Lētās Windows planšetes diez vai Zwiftā spēs tikt līdz ciešamam freimreitam, bet domāju, ka pareizi izvēloties 200-300Eur Windows planšeti varēs Zwiftu bīdīt. Neesmu meklējis, bet gan jau ka kādā config failā var šo to vēl nogriezt papildus izvēlnei.

Last edited by DZ (24.02.2016 14:33:15)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By DrAll 24.02.2016 14:37:01

Member · 18 comments
Kārlis wrote

Arī man, kad izmēģināju esot ciemos, Vortex, rādīja nekorekti daudz. Ievērojama starpība parādās kad tiek braukts ar jaudu virs 200W
Domāju, ka Vortex izstrādajuma cena ar atbilde uz jautājumu "Kāpēc tā?".

Nu nezinu.. Tacx Vortex, protams, ir lētais gals no smart traineriem, bet nekur instrukcijā nebija rakstīts, ka Jaudas rādījumi ir nu tā, ķeksīša pēc,, smile  gribētos cerēt, ka problēma tomēr ir risināma.

Avatar

By DZ 24.02.2016 14:38:27

Member · 3,499 comments

Jā, nokalibrējot mērierīci, citādi cipariem ir ilustratīvs raksturs.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By DrAll 24.02.2016 14:41:37

Member · 18 comments
arvils wrote
DrAll wrote

Sveiki!
Man atkal šāds gadījums smile
Uzliku jaudas mērītāju Garmin Vector 2s (domāts vienam pedālim) - un tas vakar man ZWIFT brauciena laikā rādīja apmēram par 30 - 40 % mazāku jaudu nekā paralēli darbojošais TACX Vortex smart Trainera jaudas mērītājs!!!   Abi jaudas mērītāji ir nokalibrēti utt.
...Pēc sajūtām itkā liekas, ka Garminam ir taisnība.  Bet kā lai uzzina patiesību?? Starpība, manuprāt, ir graujoša... Varbūt kādam ir bijis kas līdzīgs? Ko varētu darīt?

Varbūt kāds man var paskaidrot? smile  Paldies jau iepriekš !

Neiesaku paļauties uz Vortex (vai jebkura cita) Tacx aparāta kalibrēšanas skalu... visdrīzāk perfekti "pa vidu" nokalibrēts rādīs ievērojami par daudz vai par maz. Es savu Tacx Bushido nokalibrēju pēc bePro jaudas mērītaja dotajiem rādītājiem (pedāļos integrēts jaudas mērītājs, tā pat kā Garmin Vector). Tacx pirms pārkalibrēšanas rādija par 25-40W mazāk nekā bePRO. Ņemot vērā, ka testēju abus aparātus robežās no 120 līdz 300W, tad pie tik mazas jaudas tāda nobīde ir daudz par daudz...

Tavā gadījumā tā atšķirība ir pilnīgs kosmoss... bet iesaku pamēģināt pieregulēt Tacx pēc Vector dotajiem cipariem. Sliktāk būtu ja Tacx rādītu mazāku jaudu nekā Vector PM, jo tad tev Tacx(am) tā skrūve būtu jālaiž vaļīgāk un visdrīzāk, ka rats sāktu apslīdēt pie lielākas pretestības.

Tu domā Tacxu kalibrēt tā, ga piegriežot skrūvi, Tacx "kalibrators" var jau iiet sarkanajā zonā?

Avatar

By aspms* 24.02.2016 14:45:32

Member · 2,079 comments

Vortexam tak nav tur nekādi tenzometri iekšā, tā visa "jauda" softiski rēķinās pēc slope un ātruma līknēm. Tas pats kas trainerroad virtuālā jauda, kāda kuram trenažierim tā jaudas līkne attiecībā pret ātrumu tur ievadīta.


www.bikebay.lv
karbona remonts un krāsojuma atjaunošana;
dakšu & amortizatoru remonts un apkopes.

Avatar

By arvils 24.02.2016 16:54:54

Member · 285 comments
DrAll wrote

Tu domā Tacxu kalibrēt tā, ga piegriežot skrūvi, Tacx "kalibrators" var jau iiet sarkanajā zonā?

Tieši tā smile Jo jebkurš normāls jaudas mērītājs rādīs precīzāk par visiem šiem "gudrajiem trenažieriem", tāpēc arī nav būtiski ko rāda tā Tacx "kalibrēšanas" skala.

Last edited by arvils (24.02.2016 16:55:54)


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By DrAll 24.02.2016 17:05:12

Member · 18 comments
arvils wrote
DrAll wrote

Tu domā Tacxu kalibrēt tā, ga piegriežot skrūvi, Tacx "kalibrators" var jau iiet sarkanajā zonā?

Tieši tā smile Jo jebkurš normāls jaudas mērītājs rādīs precīzāk par visiem šiem "gudrajiem trenažieriem", tāpēc arī nav būtiski ko rāda tā Tacx "kalibrēšanas" skala.

Man tikai bail, ka saregulējot uz sarkano zonu, nesabeidzu to Vortexu - būs pa lielu slodze  uz tā gultni vai ko citu.. un čau..Vortex izbeigsies.

Last edited by DrAll (24.02.2016 17:05:44)

Avatar

By arvils 24.02.2016 18:35:10

Member · 285 comments
DrAll wrote

Man tikai bail, ka saregulējot uz sarkano zonu, nesabeidzu to Vortexu - būs pa lielu slodze  uz tā gultni vai ko citu.. un čau..Vortex izbeigsies.

Ja tiešām sanāk tā, ka jāpievelk tik stipri, ka pēc tam to "lāpstiņu" nevar nospiest līdz galam uz leju, tad noteikti nav ok - jāmeklē cits risinājums. Man pirms pareizas nokalibrēšanas rats bija ļoti stingri piespiests pie tā trenažiera ruļļa, tā nobraucu ap 2000km, gultņi izdzīvoja.

Ja bail kaut ko salauzt, tad pievelc kaut vai tik daudz, lai rāda ar 10-20W / 5-10% nobīdi, vismaz būs kaut nedaudz precīzāki cipari smile

Last edited by arvils (24.02.2016 18:40:05)


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By pirksts 02.03.2016 13:13:36

Member · 158 comments

Vortex vs P2Max, FTP tests, dikti šķībs Vortex, kad jauda iet virs 2xx w, līdz tam ir ok

https://dl.dropboxusercontent.com/u/389 … vs-pm2.jpg

Avatar

By Slowmo 02.03.2016 13:52:01

Member+ · 1,166 comments

Slikta spēka sadale, ja pēdējā minūtē pietiek dukas 450W iemīt.

Avatar

By pirksts 02.03.2016 14:56:47

Member · 158 comments
Slowmo wrote

Slikta spēka sadale, ja pēdējā minūtē pietiek dukas 450W iemīt.

Galīgi ne pa tēmu gan, bet šajā gadījumā cilvēks stiprs, bet nebija šajā sezonā vēl intervālus braucis, pēc pāris treniņiem skats jau būs savādāks.
Nekādi neietekmē vortex/pm salīdzināšanu smile

Avatar

By ptsns 02.03.2016 15:27:14

Member · 1,175 comments
pirksts wrote

Vortex vs P2Max, FTP tests, dikti šķībs Vortex, kad jauda iet virs 2xx w, līdz tam ir ok
https://dl.dropboxusercontent.com/u/389 … vs-pm2.jpg

Man līdzīgi ar PowerTap vs Vortex. Atšķirība slēpjas tieši Vortex jaudas mērīšanas mehānismā, kurš atšķiras no "uz velo" uzstādītiem mehānismiem. Uz velo parasti tiek izmantoti "spriedzes sensori" (strain gauge), ja nav spriedzes tad nav jaudas.

Uz Vortex jaudu mēra diezgan tupa, pēc pretestībā saražotās elektrības. Tāpēc Vortexam mērījumi ir vienmērīgāki bez lieliem kritumiem, kā rezultātā vidējais ir augstāks.

strain gauge
71192-largest_1_Quarq_strain_gauge.png

Avatar

By ptsns 02.03.2016 15:30:38

Member · 1,175 comments
ptsns wrote

Vai kāds varētu palīdzēt notestēt manu USB ANT+. Šodien atkal izrubijās. Varētu ar kādu samainīties uz pāris dienām un saprast vai tas ir USB kompim vai ANT+ kas gļučī.

Paldies Kasparam! Problēma tika identificēta un izlabota.

Ja kas, uz mana PC sāka gļučīt tieši USB draiveri. Nācās tos pilnībā nonest un pārinstalēt. Tagad viss atkal strādā bez gļukiem.

Avatar

By DrAll 03.03.2016 08:39:50

Member · 18 comments

Varbūt jau agrāk tas ir apskatīts, bet tomēr -
Vēl viena "problēma" ja Zwift workout modē neizmanto jaudas datus no Smart Trainer, bet gan no cita jaudas mērītāja - manā gadījumā - Garmin Vector ir tā, ka tad trenažieris nerada attiecīgo pretestību, lai brauktu norādītajā jaudas diapazonā. Jaudas līmenis "jānotur" pašam. Ērtāk tomēr ir, ja pats trenažieris automātiski maina vajadzīgo pretestību.
Esmu lasījis, ka TrainerRoad to spēj izdarīt arī ar ne trenažiera jaudas mērītāju
..... ceru, ka ir saprotams, ko vēlējos pateikt smile