Šosejas velo uzsēde. Kur?

Avatar

By HH 29.11.2015 22:52:03

Member · 199 comments

Sveiki velo draugi,
Vēlējos zināt kādas ir iespējas Rīgā veikt uzsēdes veidošanu? Kādas atsauksmes? Cik maksā? Citi ieteikumi?

Avatar

By Bobcat 01.12.2015 10:17:23

Member · 86 comments

Vairāki kantori piedāvā, viens ir zzk http://zzk.lv/lv/body-geometry-fit , vēl esot http://sportlife.lv/ . Cena kā jau visam par limonādi neviens neko nedara.


Braukt uz priekšu vienmēr ir interesantāk.

Avatar

By NilsS 01.12.2015 10:26:01

Member · 775 comments

Kāpēc nav pieminēti HE, Vipsport  un gan jau vēl ir

Avatar

By 4bz 30.05.2016 21:20:39

Member · 100 comments

Varbūt kāds var padalītes ar atsauksmēm? HE, Vipsport, Sportlife vai ZZK?

Last edited by 4bz (31.05.2016 09:06:03)

Avatar

By arwis 30.05.2016 21:48:58

Member · 1,020 comments
Avatar

By Vilhelms 30.05.2016 23:29:59

Member · 350 comments

Hawaii-Express http://www.hawaii.lv/bike-fitting

standarta ģeometrijas regulēšana 1. velosipēdam ar parastiem pedāļiem 32 €
standarta ģeometrijas regulēšana 1. velosipēdam ar klipšu pedāļiem 39 €


SCOTT Scale 900 Elite (2019)

Avatar

By cirx 01.09.2016 14:03:14

Member · 32 comments

Saprotu ka Hawaii piemēram atšķiras no ZZK regulēšanas. Hawaii visu dara matemātiski korekti kā pēc grāmatas, ZZK skatās lokanību un citus sīkumus (sēdekli, pēdiņas) un vairāk pielāgo uzsēdi vērojot darbībā kas ne obligāti sakrīt ar matemātiski korekto.

Kādi principi ir pārējiem: sportlife, vipsport?

Vai ir kāds kurš ir izmantojis gan Hawaii gan zzk? Kuru izvēlēsies nākošreiz?

Pats esmu izmantojis Hawaii, itkā bija labi, neko sliktu nevaru teikt, bet varbūt ZZK tik dārgs tāpēc ka labāks smile

Avatar

By 436 01.09.2016 16:23:33

Member · 822 comments

uzsēdes var saregulēt daudz un dažādas un katrai būs plusi un mīnusi. Vienā būs ērti, otrā varēsi izdod lielāku jaudu, citā būs labāka aerodinamika.
Tāpēc nevar teikt, ka vienā vai otrā kantorī tev saregulēs labu vai sliktu uzsēdi.
Man personīgi uzsēdes regulēšana pēc kaut kāda šablona vai datorprogrammas, kā to piedāvā veikalos liekas vairāk kā naudas pelnīšana.
Pie praktiski jebkuras uzsēdes (neieslīgstot galējībās) var pierast.

Manā uztverē uzsēdes regulēšana nozīmētu kombināciju kas ietver komfortu, iespējami lielāku jaudas atdevi un labāku aerodinamiku.
Vadīšanās tikai pēc roku, kāju garuma ir tukšu salmu kulšana.

Avatar

By jt 01.09.2016 17:47:51

Member+ · 1,195 comments

ZZK gan šosejas, gan MTB velo pirms 3 gadiem, mainot velo, ņem samērītos ciparus un pārregulē

Last edited by jt (01.09.2016 17:48:26)

Avatar

By kazhinsh 01.09.2016 22:36:56

Member · 67 comments

No savas pieredzes.
Hawaii atmetu, jo pēc bībeles pats mājās var tā pieregulēt, bet tas der standartcilvēkam.
ZZK noskopojos, bet laikam jau parastajam iedzīvotājam labākais pakalpojums.
Regulēju šoseju Sportlife. Pa lielam piešāva uzsēdi, stūri, beņķi, iznesumu un ar izspratu, ko, kā pamainīt pašam. A, bet ar apaviem problēmas, ko vēl šobrīd risinu, jo ir asimetrija. Lai labi justos uz riteņa, jāiegulda darbs treniņos ne uz riteņa.
Secinājums tāds uzsēdi vienā piegājienā nevar pieregulēt. Pieregulē, brauc. Atkal pieregulē vai/un pamaini benķi, stūri, brauc un tā kamēr ir.

Avatar

By DZ 01.09.2016 22:45:52

Member · 3,499 comments

Ja es koriģētu savu uzsēdi, tad tikai pie Retul speciālista, profesionāla fizioterapeita klātbūtnē un katru uzsēdi testētu vēja tunelī ar jaudu.
Viss pārējais ir pilnīgi lieks pasākums, ja mugura sāp, paņem seškanti treniņā un pieregulē kamēr nesāp.
Ar apaviem problēmas? Paņem Bont, uzkarsē un izveido atbilstošu pēdas formu. Ja asimetrija ir ļoti neliela, starp kluci un kurpi ieliec distanceri, ja asimetrija lielāka, lieto atbilstošu zoli. Ko tieši var palīdzēt veloveikali ar uzsēdes kalkulatoru un uzsēdes regulētāju, kurš pats sportiskā uzsēdē nenobrauks ilgāk par stundu bez mātes valodas lietošanas?


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By mataev 02.09.2016 09:36:58

Member · 94 comments

Ko man saskaitija http://www.competitivecyclist.com/Store … orBike.jsp.
Meriju 2 reizes ar līmeni un lineāli:
Your Measurements (cm)
Inseam: 80
Trunk: 64
Forearm: 31
Arm: 54
Thigh: 62
Lower Leg: 54
Sternal Notch: 148
Total Body Height: 178

un dabūju

The Competitive Fit (cm)
Seat Tube Range c–c: 51.8 - 52.3 cm
Seat Tube Range c–t: 53.4 - 53.9 cm
Top Tube Length: 50.1 - 50.5 cm
Stem Length: 10.2 - 10.8 cm
BB–Saddle Position: 68.4 - 70.4 cm
Saddle Handlebar: 48 - 48.6 cm
Saddle Setback: 5.1 - 5.5 cm

foršie cipari, bet dabūt sērijveida rāmi ar tādiem c-c un top tube length garumiem - mission impossible.

Avatar

By jaja 02.09.2016 12:18:10

New Member · 1,271 comments

Nesen braucu uz aizlienēta šosejnieka. Un radās man daži jautājumi par regulēšanas īpatnībām:
1) Vai ir regulējams bremžu sviru attālums no stūres, kaut kā īsti nepatika ka turoties ragos bremzes var aizsniegt ar pikstgaliem, gribētos tomērt lai ar otro falangu varētu aizsniegt.
2) Vai tiešām praktizē tik ļoti lielu starpību augstumā starp beņķi un stūri(~)? Reāli stipri atdod uz plaukstu locītavām. Ātri gurst rokas sad
3)  Sprandai ļoti liela slodze, ja grib skatīties uz priekšu, sanāk galva jātur augstu. Trenējat kā īpaši šo?
Šosejnieks man tīri vai iepatikās, bet ar šiem trūkumiem braukt ilgāk par 1.5h  būs problemātiski.


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By Aģents 02.09.2016 12:39:11

Member+ · 845 comments
jaja wrote

Nesen braucu uz aizlienēta šosejnieka. Un radās man daži jautājumi par regulēšanas īpatnībām:
1) Vai ir regulējams bremžu sviru attālums no stūres, kaut kā īsti nepatika ka turoties ragos bremzes var aizsniegt ar pikstgaliem, gribētos tomērt lai ar otro falangu varētu aizsniegt.
2) Vai tiešām praktizē tik ļoti lielu starpību augstumā starp beņķi un stūri(~)? Reāli stipri atdod uz plaukstu locītavām. Ātri gurst rokas sad
3)  Sprandai ļoti liela slodze, ja grib skatīties uz priekšu, sanāk galva jātur augstu. Trenējat kā īpaši šo?
Šosejnieks man tīri vai iepatikās, bet ar šiem trūkumiem braukt ilgāk par 1.5h  būs problemātiski.


1. Jā.
2. Jā, trenē un/vai pierod. Tas gan vairāk uz sacīkšu ģeometrijas rāmjiem attiecas.
3. Jā, trenē un/vai pierod.

Avatar

By Papuass 02.09.2016 12:51:56

Member+ · 2,974 comments

Ziemā jāpiestaigā pie Jāņa Mūsiņa patrenēt dziļo muskulatūru, tad varēs braukt arī 4h.

Avatar

By dizpark 02.09.2016 13:01:06

Member · 908 comments
jaja wrote

Nesen braucu uz aizlienēta šosejnieka. Un radās man daži jautājumi par regulēšanas īpatnībām:
1) Vai ir regulējams bremžu sviru attālums no stūres, kaut kā īsti nepatika ka turoties ragos bremzes var aizsniegt ar pikstgaliem, gribētos tomērt lai ar otro falangu varētu aizsniegt.
2) Vai tiešām praktizē tik ļoti lielu starpību augstumā starp beņķi un stūri(~)? Reāli stipri atdod uz plaukstu locītavām. Ātri gurst rokas sad
3)  Sprandai ļoti liela slodze, ja grib skatīties uz priekšu, sanāk galva jātur augstu. Trenējat kā īpaši šo?
Šosejnieks man tīri vai iepatikās, bet ar šiem trūkumiem braukt ilgāk par 1.5h  būs problemātiski.


mani divi centi
2) Arī šosejas rāmji ir dažādi - sacīkšu rāmji paģēr šādu uzsēdi,kas tiešām netrenētam braucējam ir ekstrēma. Čaiņiku rāmji un granfondo/endurance rāmji ir ar mazliet relaksētāku ģeometrju, kur priekša ir mazliet (vai krietni) augstāka. Bet kebkurā gadījumā šo var trenēt pakāpeniski - ja galīgi nevar izciest, apgriez iznesumu otrādi (jā,izskatās tizli), un tad laika gaitā spēlējoties ar gredzeniem, dažādiem iznesumiem (leņķiem), pazemini priekšu līdz 'krutajam' un 'pareizajam'. tiesa gan arī viss pārējais regulējums spēlē lomu.

Avatar

By jaja 26.09.2016 17:18:22

New Member · 1,271 comments

Modeli nepateikšu, bet bija viss karbonā, ar tendenci uz sacensībām. Ātrumi ļoti pieklājīgi nāca ar to ārā. Pa Jūrmalas šoseju varēja ar 45km/h mierīgi vilkt. Tik rokas un spranda traucē jūtami. Ja rokas vēl varētu uztrenēt, tad par sprandu māc lielas šaubas.


Te kaut kas būs, kaut kad.

Avatar

By Vaskis 26.09.2016 21:07:11

Member · 2,612 comments
jaja wrote

varēja ar 45km/h mierīgi vilkt.

;D

Avatar

By unlim 13.08.2020 00:08:08

Member · 122 comments

Pacelšu vecu tēmu par uzsēdi. Interesē vai uz doto brīdi kaut kur, izņemot ZZK( par dārgu) un HE(pārāk bieži ap**š), vēl veic uzsēdi amatieru līmenim? īsti neuzticos savām spējām caur kalkulatoriem precīzi pielāgot stūri un apavus.

Avatar

By Eddy 13.08.2020 08:57:42

Member · 341 comments
unlim wrote

Pacelšu vecu tēmu par uzsēdi. Interesē vai uz doto brīdi kaut kur, izņemot ZZK( par dārgu) un HE(pārāk bieži ap**š), vēl veic uzsēdi amatieru līmenim? īsti neuzticos savām spējām caur kalkulatoriem precīzi pielāgot stūri un apavus.

Pamegini sakontaktet Artis Kalveits facebukaa. Man personigi ir loti laba pieredze ar sho kungu.

Avatar

By Tourist 13.08.2020 08:58:44

Member · 438 comments

Youtube. Arī krievu val. smile

Avatar

By anthropophagus 13.08.2020 09:52:31

Member · 290 comments

Ko tieši HE dara? Paņēma Tavus kontaktus un nekad nepiezvanīja, lai sarunātu laiku? Ja tā, tad man tāda pati pieredze.

Avatar

By unlim 13.08.2020 13:45:01

Member · 122 comments
anthropophagus wrote

Ko tieši HE dara? Paņēma Tavus kontaktus un nekad nepiezvanīja, lai sarunātu laiku? Ja tā, tad man tāda pati pieredze.

1. reizē palūdzu mērījumus un datus atsūtīt uz e-pastu. piekrita izdarīt un jau 3 gadus ka gaidu
2. reizē pasūtīju NX slēdzi, solīja pazvanīt kad atnāks, tā arī nepiegādāja laikam big_smile
3. reizē pie uzsēdes palūdzu iznesumu uzreiz nemainīt, bet pateikt kādu vajag, jo pašam uz to brīdi mājās kaudze mētājās. Protams, sarunājām un noignorēja, pat nepiedāvāja izvēles variantus no viņu pieejamajiem.

Ja 3 no 3 reizēm veikals šādi noignorē, tad paldies. Pietam attieksme tāda, ka ja neesi profesionālis, tad ko tu te meklē vispār.

Avatar

By Aigi_nr1 13.08.2020 14:00:25

Member · 281 comments
Eddy wrote
unlim wrote

Pacelšu vecu tēmu par uzsēdi. Interesē vai uz doto brīdi kaut kur, izņemot ZZK( par dārgu) un HE(pārāk bieži ap**š), vēl veic uzsēdi amatieru līmenim? īsti neuzticos savām spējām caur kalkulatoriem precīzi pielāgot stūri un apavus.

Pamegini sakontaktet Artis Kalveits facebukaa. Man personigi ir loti laba pieredze ar sho kungu.

Iesaku Arti. Vakar regulējām šoseju (precīzāk pieregulēja pēc 5 gadu lietošanas) un TT. Visu pieraksta, uzfilmē, iesaka kā labāk. Un par ļoti pieņemamu cenu, ir mobils var aizbraukt kur vajag.

Avatar

By unlim 13.08.2020 14:09:15

Member · 122 comments

Paldies, izmēģināšu Arti.

Avatar

By Andre 12.01.2024 13:27:35

Member · 201 comments

Kāda situācija ar pakalpojuma sniedzējiem 2024. gadā?

Avatar

By dreicha 12.01.2024 14:11:01

Member · 541 comments

Saliec bildes, tauta novērtēs neizejot no mājas smile


nē nu jā