Dokumentāla īsfilma par Arkādiju.

Avatar

By LOOK 17.11.2015 22:38:30

Member# · 2,702 comments

https://www.youtube.com/watch?v=YAiHh2QVqSU


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By martinsb 17.11.2015 22:52:33

Member+ · 964 comments

Filmu ar interesi noskatijos, bet nu tas Prolong visu sačakarēja. Mans personīgais viedoklis

Avatar

By Inars 17.11.2015 23:14:49

Member+ · 1,303 comments
martinsb wrote

Filmu ar interesi noskatijos, bet nu tas Prolong visu sačakarēja. Mans personīgais viedoklis

big_smile Ko tu padarīsi. Nebūtu filmas. Pat Holivudas meistariem brīžiem nesanāk labas beigas.

P.S. Es ar lietoju wink

Avatar

By martinsb 17.11.2015 23:16:00

Member+ · 964 comments
Inars wrote
martinsb wrote

Filmu ar interesi noskatijos, bet nu tas Prolong visu sačakarēja. Mans personīgais viedoklis

big_smile Ko tu padarīsi. Nebūtu filmas. Pat Holivudas meistariem brīžiem nesanāk labas beigas.

P.S. Es ar lietoju wink

es jau ar un ir labs

Avatar

By Pastnieks 18.11.2015 02:29:16

Member · 241 comments
martinsb wrote

Filmu ar interesi noskatijos, bet nu tas Prolong visu sačakarēja. Mans personīgais viedoklis

+1


Es labprāt gribētu zaudētu svaru, bet diemžēl man nepatīk zaudēt..

Avatar

By jt 18.11.2015 12:09:20

Member+ · 1,195 comments

+1, un par Prolong baigajā starā neesmu, varbūt nemāku lietot

Avatar

By Brutalliance 18.11.2015 12:49:03

Member · 288 comments

Labāk izlasīt šo http://www.sporto.lv/raksts/arkadija_no … _koferitis rakstu. Tādas top shop līmeņa reklāmas, manī tieši iedveš negācijas nevis otrādi

Avatar

By toms79 18.11.2015 17:57:35

Member · 465 comments
jt wrote

+1, un par Prolong baigajā starā neesmu, varbūt nemāku lietot

Par prolongeri var  pats dievs skaidrot, vienalga neticēšu big_smile kaut kā nespēju uzķerties.

Bet visu cieņu Arkādijam un filmētājiem!


Avatar

By sursurs 19.11.2015 07:32:01

Member · 905 comments

Pēc komentāriem jau šķita, ka nu tik tur tikai Prlongs vien būs. Bet ļoti forša filma, ļoti patika. Uzzināju viskautko jaunu par Arkādiju. Imho viņam iešām IR ar ko lepoties. Turklāt viņš tiešām spēj sataisīt tādas velo lietas, kur jebkurā cit;ā servisā pateiks, ka jāpērk jauna detaļa vai tml.

A ja par Prolongu - cik zinu Arkādiju, tieši to viņš arī lieto jau ciktur gadus, iesaka citiem, no Šmerļa arī par Prolongu esu pati uzzinājusi, un lietoju bēdu nezinādama. Tā kā nedomāju, ka viņš tur kaut kādas pasakas filmētājiem par godu stāstītu.


velo 4ever

Avatar

By averza 19.11.2015 17:11:28

Member++ · 5,039 comments

Gan jau tā arī ir, bet būtu pilnīgi pieticis, ka video ir no prolong un fonā neuzkrītoši ir prolong pudelītes, kamēr Arkādijs skaisti runā par kaut ko citu smile

Last edited by averza (19.11.2015 18:01:18)

Avatar

By raimis1994 19.11.2015 17:49:08

Member · 61 comments
averza wrote

Gan jau tā arī ir, bet būtu pilnīgi pieticis, ka video ir no prolong un fonā neuzkrītoši ir prolong pudelītes, kamēr viņš skaisti runā par kaut ko citu smile

+1

Avatar

By despecs 19.11.2015 20:42:39

Member · 1,745 comments

antiprolong kungi, uzņemiet savu versiju šai filmai!!!

paldies, noskatījos ar prieku, nezināju šī kunga uzvārdu.


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By Trax 22.11.2015 19:40:59

Member · 318 comments

Redzi kā sanāk - ja man nav šosejas velo, es Arkādiju pazīstu tikai pēc foruma ierakstiem, atsauksmēm. Nekad nebiju iedomājies, kas viņš par cilvēku: PSRS izlasē par mehu - zelta rokas!

Un heiteriem - jūs tiešām ejiet laukā no kinoteātra, ja redzat, ka Bonds paskatās savā Omega Seamaster pulkstenī? LOL

Avatar

By 436 22.11.2015 20:15:57

Member · 822 comments

Te nav nekāda heitošana. Vienkārši bija smuks stāsts par Arkādiju un te pēkšņi kā zibens no skaidrām debesēm - Prolongs!

Avatar

By janulis 22.11.2015 21:15:30

Member · 191 comments
436 wrote

zibens no skaidrām debesēm - Prolongs!

Ko ko? big_smile .Video ir ievietots zem Prolong accounta youtube,dabiski un loģiski,ka tiks pieminēts Prolongs.Nu un ,ka mazu reklāmu uztaisa,tieši jāpaslavē un jaizstāsta cilvēkiem kādi kvalitātīvi produkti ir pieejami.

Avatar

By DZ 22.11.2015 21:34:38

Member · 3,501 comments
Trax wrote

Redzi kā sanāk - ja man nav šosejas velo, es Arkādiju pazīstu tikai pēc foruma ierakstiem, atsauksmēm. Nekad nebiju iedomājies, kas viņš par cilvēku: PSRS izlasē par mehu - zelta rokas!

Un heiteriem - jūs tiešām ejiet laukā no kinoteātra, ja redzat, ka Bonds paskatās savā Omega Seamaster pulkstenī? LOL

Daudzi savas industrijas entuziasti apspriež filmās redzētos produktus. Pulksteņspeciālisti 'spoto' pulksteņus, auto entuziasti auto, modes speciālisti skatās apģērbus. Tāpat, arī ārzemju forumos skatās un pēta bildēs ar kādiem, vēl tirgū neiznākušiem produktiem brauc profi. Taču LV patērētājam produkts ir reāli jāpiebāž pie deguna. Tālu nav jāmeklē, katram piektajam mājās ir Dormeo, Kirby, Amway u.c., kas principā ir pilnīgs mēsls, taču ar lielisku mārketingu, ar ko tiek sabarots vidējais aritmētiskais blokmājas iedzīvotājs. Omega, Rolex, Hublot, Breitling, TAG Heuer reklāmas būs kā neuzkrītošs logo starp diezgan dārgu sporta veidu pārējiem sponsoriem, jo šo uzņēmumu potenciālie klienti ir pietiekami izglītoti, lai paši zinātu ko tie vēlas.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By despecs 23.11.2015 12:08:17

Member · 1,745 comments
Trax wrote

Redzi kā sanāk - ja man nav šosejas velo, es Arkādiju pazīstu tikai pēc foruma ierakstiem, atsauksmēm.

Arkādijs labo arī MTB ..


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By ktn 23.11.2015 18:00:33

Member+ · 1,643 comments

Nē nu daža cita labi zināma ražotāja reklāmas ar pusplikām medmāsiņām vai burtiski pupos iespraustu produktu noteikti ir īstais veids, kā reklamēties. smile


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By martinsb 23.11.2015 18:36:51

Member+ · 964 comments
Brutalliance wrote

Labāk izlasīt šo http://www.sporto.lv/raksts/arkadija_no … _koferitis rakstu. Tādas top shop līmeņa reklāmas, manī tieši iedveš negācijas nevis otrādi

+1

Avatar

By Basters 23.11.2015 19:27:11

Member · 346 comments

Nesaprotu kāpēc cilvēki ir neapmierināti,ja tāda līmeņa meistars iesaka labas smērvielas kāds pamats tam neticēt.No sevis varu tikai pateikt paldies Arkādijam par ieteikumu.Šodien ar Arkādiju runāju par tām smērvielām un sapratu,ka viņa teiktais nav nepamatots,jo smērvielu tests tika veikts viņa klātbūtnē.Vai tiešām kādam liekas,ka cilvēks kurš visu mūžu veltījis velo  sportam visiem ieteiks mēslu un bojās savu reputāciju.

Avatar

By Laimigais 23.11.2015 20:10:48

Local.Shop · 3,167 comments

Paldies par filmu. 7 olimpiskās spēles, tas, lūk ir daudz !

Starp citu, Prolongs ļoti labi tīrāms ar karstu pulverūdeni piena pudelē.
Petroleja lai paliek šķūnītī.


Pievilcīgas cenas velosipēdiem
Zvani, raksti, prasi

26 ... 689 ... 689

Avatar

By Inars 23.11.2015 20:49:11

Member+ · 1,303 comments
Basters wrote

Nesaprotu kāpēc cilvēki ir neapmierināti,ja tāda līmeņa meistars iesaka labas smērvielas kāds pamats tam neticēt.

Mums ir mākslinieku dvēseles, nevis tā, beigās ar cirvi pa pieri. Iedomājies, Igo, Arvis sāk stāstīt savu stāstāmo, bet Arkādijs vēsā garā ķīlē velo - iesmērē, iepūš Prolong, kur vajag. Operators pievelk tuvplānā preci ... kaut kā tā.  Ar dažiem izņēmumiem, tā eļļiņa visus apmierina, bet stāsts palika nepabeigts - ko tad viņš īsti šobrīd dara.

Avatar

By Basters 23.11.2015 20:53:17

Member · 346 comments
Inars wrote
Basters wrote

Nesaprotu kāpēc cilvēki ir neapmierināti,ja tāda līmeņa meistars iesaka labas smērvielas kāds pamats tam neticēt.

Mums ir mākslinieku dvēseles, nevis tā, beigās ar cirvi pa pieri. Iedomājies, Igo, Arvis sāk stāstīt savu stāstāmo, bet Arkādijs vēsā garā ķīlē velo - iesmērē, iepūš Prolong, kur vajag. Operators pievelk tuvplānā preci ... kaut kā tā.  Ar dažiem izņēmumiem, tā eļļiņa visus apmierina, bet stāsts palika nepabeigts - ko tad viņš īsti šobrīd dara.

Šobrīt viņš dara to,ko māk vislabāk remontē riteņus.

Avatar

By ktn 23.11.2015 22:29:11

Member+ · 1,643 comments
Inars wrote

Mums ir mākslinieku dvēseles, nevis tā, beigās ar cirvi pa pieri. Iedomājies, Igo, Arvis sāk stāstīt savu stāstāmo, bet Arkādijs vēsā garā ķīlē velo - iesmērē, iepūš Prolong, kur vajag. Operators pievelk tuvplānā preci ... kaut kā tā.  Ar dažiem izņēmumiem, tā eļļiņa visus apmierina, bet stāsts palika nepabeigts - ko tad viņš īsti šobrīd dara.

Es domāju, ka vajadzēja tā, ka fonā kāds pircējs ienāk pēc eļļas un sākumā grib lētāko, vēlams vispār motocikla iepakojumā (mazāk EUR litrā). bet tad Arkādijs sāk stāstīt par Prolonga labajām īpašībām un kamēr citi runā, fonā pircēji kļūst laimīgi un nopērk Prolong. Un vēl tā, ka neuzkrītoši tur parādās vēl kāds velo uz servisu, kuram, izrādās, viss kārtībā, jo Prolong, un cilvēks smaidīgs aiziet. Protams, fonu uzturētu kāds ļoti, ļoti gudrs riteņbraucējs ar neuzkrītošu rokaspulksteni, kur zinātāji atpazītu, ka tas ir Prolong īpašnieka iemīļotais modelis, un tikai īpaši zinātāji to uzreiz pamanītu! Tad nākamajās sacensībās varētu vērot, ka izmeklētas riteņbraucēju grupiņas apspriež redzēto, un nezinātāji sajustu, ka neiekļaujas šajā izmeklētajā klubiņā, jo nezināja ne pulksteni, ne gudro riteņbraucēju, ne prolongu un, kā jau mārketinga vērotāji pamanījuši, kompensētu to ar atriebību liela prolonga pirkuma veidolā. Un kas zin, varbūt arī nopirktu pulksteni pļavu privātmājas patiesajā vērtībā.


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By Kalpax 23.11.2015 23:58:35

Member+ · 373 comments
ktn wrote
Inars wrote

Mums ir mākslinieku dvēseles, nevis tā, beigās ar cirvi pa pieri. Iedomājies, Igo, Arvis sāk stāstīt savu stāstāmo, bet Arkādijs vēsā garā ķīlē velo - iesmērē, iepūš Prolong, kur vajag. Operators pievelk tuvplānā preci ... kaut kā tā.  Ar dažiem izņēmumiem, tā eļļiņa visus apmierina, bet stāsts palika nepabeigts - ko tad viņš īsti šobrīd dara.

Es domāju, ka vajadzēja tā, ka fonā kāds pircējs ienāk pēc eļļas un sākumā grib lētāko, vēlams vispār motocikla iepakojumā (mazāk EUR litrā). bet tad Arkādijs sāk stāstīt par Prolonga labajām īpašībām un kamēr citi runā, fonā pircēji kļūst laimīgi un nopērk Prolong. Un vēl tā, ka neuzkrītoši tur parādās vēl kāds velo uz servisu, kuram, izrādās, viss kārtībā, jo Prolong, un cilvēks smaidīgs aiziet. Protams, fonu uzturētu kāds ļoti, ļoti gudrs riteņbraucējs ar neuzkrītošu rokaspulksteni, kur zinātāji atpazītu, ka tas ir Prolong īpašnieka iemīļotais modelis, un tikai īpaši zinātāji to uzreiz pamanītu! Tad nākamajās sacensībās varētu vērot, ka izmeklētas riteņbraucēju grupiņas apspriež redzēto, un nezinātāji sajustu, ka neiekļaujas šajā izmeklētajā klubiņā, jo nezināja ne pulksteni, ne gudro riteņbraucēju, ne prolongu un, kā jau mārketinga vērotāji pamanījuši, kompensētu to ar atriebību liela prolonga pirkuma veidolā. Un kas zin, varbūt arī nopirktu pulksteni pļavu privātmājas patiesajā vērtībā.

Vot cilvēkam pacietība kult tukšus salmus.... Laikam hipsters.


Mēs visi izliekamies. Tāpēc ļoti uzmanīgi jāizvēlas, par ko izlikties.

Avatar

By pacc 24.11.2015 14:38:45

Member · 48 comments

Tas ka Arkādijam ir viedoklis par Prolong, viennozīmigi apsveicami, bet uztaisi atsevišķu video, kur viņš par to plašāk izstāsta un cilvēki kam interesē Arkādija viedoklis to noskatīsies.

Kā jau te minēja, Prolong pudelītes, plākātiņi utt varēja stāvēt fonā un visi tāpat saprastu, ka viņš lieto tos produktus.

Video sākās interesanti un vienā brīdī ir stāsts par slapju ķēdi kas nežvadz pēc Prolong... manuprāt, tas nav tas interesantākais Arkādija kā meistara un veloentuziasta mūžā, varu saderēt, ka "Pulkstenmeistaram" ir daudz interesantu stāstu savākts savā mūžā smile

Last edited by pacc (24.11.2015 14:39:32)

Avatar

By LOOK 25.11.2015 12:01:48

Member# · 2,702 comments

Nebūtu Prolong, nebūtu filma.
Nepatiktu Arkādijam Prolong, nebūtu filma.

p.s. vispirms tika uzņemta tā daļa par prolong, kā intervija, un sarunu turpinot apauga ar visu pārējo.
Un tad, lai visu sasaistītu un padarītu skatāmu plašākām tautas masām, nointervēja veloaprindās pazīstamu cilvēku viedokli.

Suņi rej, bet karavāna iet tālāk...


Karbons vienkārši brauc ātrāk!