Vai uzdurtās kameras var salāpīt?

Avatar

By akels 26.08.2015 16:53:55

Member · 5 comments

Esmu daudz reizes veiksmīgi salīmējis velosipēdiem lielās kameras, tomēr ar šosejnieka kameru kautkā nevedās. Vai jūs viņas līmējat vai arī pie katra mazā cauruma ņemat jaunu? Vēl no riepas iekšpuses man ir redzams mazs caurums ap 1mm, kas man jau 3 kameras uzplēsis. Vai pašu riepu var lāpīt un cik tas efektīvi?

Avatar

By IAeroI 26.08.2015 16:57:15

Member · 426 comments

Par pašam riepam neko pateikt nevaru, kameru 4 dienas atpakaļ aizlimēju, 8.5 bar, 150+ km pa pilsētas bedrem - lidojums stabils smile

Avatar

By Autobraucējs 26.08.2015 19:09:45

Member · 836 comments

No paša sākuma jau lētāk ir caurumotu riepu izmest misenē un uzlikt jaunu.

Avatar

By 321 26.08.2015 19:16:11

Member · 6,350 comments

http://www.mcrolls.lv/riepu-remonts te ir Tip Top riepu ielāpi kaut kur, izskatās kā kameras bet biezāki un izturīgāki

Avatar

By Rolands S 26.08.2015 19:18:57

Member · 12 comments
akels wrote

Esmu daudz reizes veiksmīgi salīmējis velosipēdiem lielās kameras, tomēr ar šosejnieka kameru kautkā nevedās. Vai jūs viņas līmējat vai arī pie katra mazā cauruma ņemat jaunu? Vēl no riepas iekšpuses man ir redzams mazs caurums ap 1mm, kas man jau 3 kameras uzplēsis. Vai pašu riepu var lāpīt un cik tas efektīvi?

Ja ir iespējams tad līmēju,pēdējos 2k km izmetu vienu kameru dēļ tā ka gumija ap nipeli bij sākusi plaisāt un tur vairs neko nevarēja saglābt.Ņemt jaunu jau būtu foši bet remonts tomēr ir tik elementārs ka nav īsti vajadzības pēc svaigas kameras.Kad līmē tad skaties lai ielāps nav galīgi sažuvis-ciets,es parasti uzlieku to uz galda lampas abažūra-kas ir diezgan silts un padara ielāpu atkal mīkstu un ķepīgu,kāmēr nomatēju virsmu apkārt dūrienam,sazieķēju ar līmi,ielāps jau paspējis sasildīties pietiekami lai to varētu smuki aplipināt apkārt mazajai kamerai.Kā arī cenšos vēl svaigu,fiksi uzmontēt un piepumpēt,lai viss smuki saspiežas...ja viss sanāk kā ieplānots,tad ielāps ir mūžīgs,ja laidīs garām tad pirmajā pūtienā,ja turēs pie pirmā tad turēs mūžīgi.

Par riepas lāpīšanu-iever diegu:Dvai pielīmē to pašu ielāpu.

Last edited by Rolands S (26.08.2015 19:33:29)

Avatar

By akels 26.08.2015 21:06:59

Member · 5 comments

Opā sildīt ielāpu nebija nācis prātā smile

Avatar

By lūsis 26.08.2015 21:20:47

Member · 231 comments
akels wrote

Esmu daudz reizes veiksmīgi salīmējis velosipēdiem lielās kameras, tomēr ar šosejnieka kameru kautkā nevedās. Vai jūs viņas līmējat vai arī pie katra mazā cauruma ņemat jaunu? Vēl no riepas iekšpuses man ir redzams mazs caurums ap 1mm, kas man jau 3 kameras uzplēsis. Vai pašu riepu var lāpīt un cik tas efektīvi?

Iesākumā metu ārā kameras, jo domāju, ka ielāps neturēs. Tad palasījos, ka vienu kameru var desmit reizes līmēt smile un sāku piekopt  šo štelli. Galvenais sagaidi lai nožūst vulkanizācijas šķidrums un tad iekāpu virsū. Pārbaudu ūdens spainī un nekad gaiss nav nācis. Pumpēju astoņas atmosfēras un nekādu problēmu- ik pēc 3 dienām piemetu pie pumpja un reāli tās pašas 7,5 atm. arī ir. Izmantoju vislētākos ielāpu komplektus un ir labi. Šogad ir kādi padsmit prokoli bijuši, jo ir plānas, nobrauktas michelin pro 4 riepas un katru reizi atrodu kādu svešķermeni , ko arī izvelku (stikli, no ielu slaukāmo mašīnu birstu sari u.t.t)

Avatar

By kaska 26.08.2015 22:24:23

Member · 884 comments

Kopš uzsēdos uz šosejnieka, sapratu, ka treniņa "must-have" sarakstā jāpievieno arī e-talons smile

Līmēju kameras gan MTB, gan šosejniekam. Pagaidām problēmu nav bijis.


km pie km neliksi, pie Mm netiksi!

Avatar

By Vaskis 27.08.2015 10:51:42

Member · 2,612 comments

Ar kamerām nav liela problēma, lielāka problēma ir ar riepām..., piemēram, grieztie šosejas riepu sāni:/

Avatar

By RRRS 28.08.2015 08:11:44

Member · 51 comments

Līmēju gan šosejas gan MTB. Šosejai dažreiz izmantojam līdz 9-10 bar spiedienu. Nekad nav bijis gaisa zudums vai ielāpa atplīsums līmējuma vietā.

Avatar

By kašķis 28.08.2015 09:15:48

Member · 1,210 comments
Rolands S wrote

cenšos vēl svaigu,fiksi uzmontēt un piepumpēt,lai viss smuki saspiežas...

šis gan man ir jaunums, es parasti uz nakti pabāžu zem galda kājas. Tiešām uzreiz pēc ielāpā uzlikšanas var montēt virsū? Piespiežas jau ideāli, bet vai nav risks ka nesakaltusī līme vēl nespēs noturēt spiedienu?

Avatar

By vitamiins_xc 28.08.2015 09:18:38

Member+ · 2,832 comments

šķidrums.
ja nepalīdz, ejam pēc jaunās kameras.


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By wheelie 28.08.2015 09:22:30

Member+ · 2,600 comments

kāds izmantoja  Park Tool GP-2 pašlīmējošos ielāpus šosejas kamerām - pie liela spiediena nenāk vaļā?


keep rollin'

Avatar

By Vaskis 28.08.2015 09:51:59

Member · 2,612 comments

GP-2 nenāk vaļā, pirmo gadu:) Pēc tam gad vairāk vai mazāk ir sākuši laist...

Avatar

By oskars 28.08.2015 09:53:10

Member · 693 comments
wheelie wrote

kāds izmantoja  Park Tool GP-2 pašlīmējošos ielāpus šosejas kamerām - pie liela spiediena nenāk vaļā?

Man nebija gluži Park Tool, bet šāds https://www.google.com/search?q=lyzine+ … qtw9tLM%3A un riepas nav pilnīgi šosejas, bet ap 6 atm pumpēju. Pavasarī salīmēju un tikai ziemā, kad velo stāvēja nelietots, tad gan atlīmējās.

Avatar

By Slowmo 28.08.2015 11:42:28

Member+ · 1,166 comments

Ar Lezyne esmu līmējis šosejas kameras pirms pārgāju uz TLR. Nekādu problēmu nebija. Spiedienu turēja bez problēmām. Starp citu, ielīmēju arī TLR riepā no iekšpuses šo pašu Lezyne vietā, kur bija liels caurums izdurts un blīvēšanas sķīdums sūcās ārā. Ar nekāda vaina un pat ar visu šķirdumu iekšā nelīmējās nost.

Avatar

By antikurjers 28.08.2015 12:33:32

restricted · 550 comments

Varētu kāds iedot URL uz ielāpu+līmes komplektiem, kas ir pārbaudīti un labi turās
Ideāli ja nopērkami tepat, Lai nav ilgi jāgaida piegāde.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By Papuass 28.08.2015 13:56:48

Member+ · 2,974 comments

Tie paši Rema Tip-Top , kas augstāk ielikti http://www.mcrolls.lv/velosipedu-progra … ma-tip-top
Veikals Pērnavas ielā. Tur ir arī ielāpi riepām, esmu līmējis saplēstas Schwalbes, protams, gonkās vairs nelietoju.

Kvalitāte šķiet labāka par vjetnamiešiem, kas ir vairumā veikalu, taču bez problēmām turas arī tie. Kameru metu ārā, kad 3 ielāpi. Ne jau naudas dēļ, bet citādi liekas, ka baigi piedrazoju pasauli smile

Last edited by Papuass (28.08.2015 13:57:51)

Avatar

By jursoo 28.08.2015 14:28:23

Member · 89 comments

Arī lietoju Rema Tip-Top gan kameru remontam, gan riepas esmu līmējis. Turas, kā nākas!

Avatar

By Vaskis 28.08.2015 14:43:27

Member · 2,612 comments
Papuass wrote

Kameru metu ārā, kad 3 ielāpi. Ne jau naudas dēļ, bet citādi liekas, ka baigi piedrazoju pasauli smile

pieturos pie 10:D