Vadītāju kauna kakts

Avatar

By NilsS 30.07.2015 13:18:22

Member · 775 comments

Domāju, ka nebūs ilgi jāgaida līdz aizliegs ar vellapēdu braukt pa ietvi virs 15 km/h, vienalga veloceļš vai ne. Un pareizi

Avatar

By kaska 30.07.2015 14:38:35

Member · 884 comments
sursurs wrote

...Bet come on - kāpēc TUR jātrenējas? Kas mums normālu šoseju trūkst, ka jātrenējas pilsētā uz ielām? Un tajā posmā tiešām ir deizgan sakarīgs velo&gējēju ceļš - ok kopīgs, ar pāris ceļa zīmēm tā vidū, but still - pilnīgi normāli un ātri braucams, ja mēŗķis ir pārvietoties, nevis taisīt treniņu... Tā iela patiesībā ir pat sliktākā stāvoklī - nežēlīgas bedres, utt..

Nepiekrītu... Turklāt, nevajag savu subjektīvo viedokli pasniegt kā aksiomu...


km pie km neliksi, pie Mm netiksi!

Avatar

By toms79 03.08.2015 12:30:13

Member · 465 comments
321 wrote

Te tā http://www.veloriga.lv/?ct=diskusija&fu=read&id=2482

Atbilde no RS:


Labdien!

Atsaucoties uz Jūsu sūdzību par 2. maršruta autobusa vadītāja rīcību (28.07.2015), tā tika nodota izskatīšanai atbildīgajiem dienestiem.

RP SIA „Rīgas satiksme” informē, ka autobusa vadītājs tika izsaukts pie administrācijas paskaidrojuma sniegšanai.

Autobusa vadītājam par amata apraksta prasību neievērošanu piemērots disciplinārsods un atkārtota darba instruktāža par precīzu darba pienākumu veikšanu.

RP SIA „Rīgas satiksme” pateicas par sniegto informāciju un atvainojamies par Jums sagādātajām neērtībām, centīsimies, lai šādas situācijas neatkārtotos!


Avatar

By Mihails 03.08.2015 12:46:25

Member · 341 comments

Bez publikācijas veloriga.lv, iespējams, atbilde būtu pavisam cita.

Avatar

By NilsS 04.08.2015 10:43:38

Member · 775 comments

Jāatzīst, ka viņi ir rīkojušies cienījami.

Avatar

By 321 10.08.2015 23:44:37

Member · 6,352 comments

Diezgan šausmīgi http://extreme.lv/

Avatar

By 321 10.08.2015 23:48:13

Member · 6,352 comments

Ja viņš nav vainīgs moš varam kaut ko saziedot? Ne 45 000  bet kādu kaudzīti

Avatar

By Devil_Inside 11.08.2015 08:57:35

Member · 437 comments

Ja vainīga RS, tad arī apmaksās gan operāciju gan protēzi + vēl pensiju līdz mūža beigām.

Varbūt esmu pārāk cinisks, bet neticu vairs šādiem raudulīgajiem ziedojumu saitiem.

Avatar

By oskars 11.08.2015 09:24:48

Member · 695 comments
Devil_Inside wrote

Ja vainīga RS, tad arī apmaksās gan operāciju gan protēzi + vēl pensiju līdz mūža beigām.

Varbūt esmu pārāk cinisks, bet neticu vairs šādiem raudulīgajiem ziedojumu saitiem.

Kas tieši bija raudulīgs? Ņemot vērā situāciju, čalis visu uztver mierīgi un pragmatiski.

Avatar

By Devil_Inside 11.08.2015 09:45:35

Member · 437 comments

Raudulīgs, jo vāc ziedojumus internetā nevis sūdz tiesā RS.

Avatar

By čukča 11.08.2015 10:02:02

Member+ · 607 comments
Devil_Inside wrote

Raudulīgs, jo vāc ziedojumus internetā nevis sūdz tiesā RS.

Nu varbūt RS nemaz nav vainīgs, ko tad? Dažreiz notiek šaize un nav neviena ko vainot. Ja Tu negribi, tad neziedo, bet paliec klus!

Last edited by čukča (11.08.2015 10:02:23)

Avatar

By Chris_B 11.08.2015 10:08:29

Member · 259 comments
Devil_Inside wrote

Raudulīgs, jo vāc ziedojumus internetā nevis sūdz tiesā RS.

Tāds pamuļķa domu gājiens tev.. redzētu kā tu darītu, ja atrastos viņa vietā. Lieta jau noteikti vēl nav slēgta, tik pat labi viņš arī saņems kompensāciju.
Nedaudz izskrēju cauri viņa dienasgrāmatai, šādus cilvēkus var apbrīnot par dzīvesprieka un optimisma nezaudēšanu tik šausmīgā situācijā.


Victory Loves Preparation

Avatar

By buzic 65 11.08.2015 10:09:03

Member · 1,159 comments

Vispār bargi. Un par vieniem 99% domāju, ka RS šoreiz NAV vainīga...
Piekrītu čukčam - ziedot vai neziedot ir katra brīva izvēle. Negribi - neziedo, bet nedzesē muti ar dumjām pārdomām par ziedojumu saitiem!

p.s. pavisam nesen redzēju jaunu čali, kurš mina pedālus un kuram vienai kājai zem ceļa ir metāla protēze! ar dziļu cieņu uzlūkoju šos cilvēku, kuri pēc smagiem brīžiem ir spējuši piecelties un pilnvērtīgi dzīvot tālāk!

Avatar

By ARZ 11.08.2015 10:47:44

Member · 356 comments

žēl cilvēka...
kad velobraucēji sapratīs, ka pa ietvi nevajag "lidot"...?


labāk nodilt nekā sarūsēt

Avatar

By NilsS 11.08.2015 11:26:52

Member · 775 comments
Devil_Inside wrote

Ja vainīga RS, tad arī apmaksās gan operāciju gan protēzi + vēl pensiju līdz mūža beigām.

Varbūt esmu pārāk cinisks, bet neticu vairs šādiem raudulīgajiem ziedojumu saitiem.

Palaidi garām iespēju paklusēt!

Avatar

By Autobraucējs 11.08.2015 20:25:57

Member · 836 comments

Šausmīgs negadījums ....... laikam jau tas liktenis ir uzrakstīts katram , ko nevar izlabot .    Kādreiz vecos laikos rakstīja uz smagām a/m aizmugurē visādus aicinājumus-saukļus,.....piem.  Steidzies lēnām,  ... Pospešis-ljudei nasmesiš, ....Nesteidzies, atceries tevi gaida mājās , un vēl bija visādi ar līdzīgu saturu .

Avatar

By Maris 11.08.2015 21:48:47

Member · 1,321 comments
Devil_Inside wrote

Raudulīgs, jo vāc ziedojumus internetā nevis sūdz tiesā RS.

Reti forumā uzvelkos, bet nu atvainojos, pilnīgs cinisms un trulums no Tavas puses!!!

Avatar

By waldis 12.08.2015 22:10:23

Member · 208 comments

Šodien nu ir nobraukti 105 000 km kopš 2007 gada, bet ievērojama man šī diena ar pirmo satiksmes negadījumu.
Visi dzīvi, it kā nekas tāds īpašs, bet pa ceļam pārdomāju, vai viss bija pareizi, varbūt ko svarīgu nepateicu oponentam...
Baucu no Saulkrastiem uz Juglu, gatavojās uz lietu, tāpēc katram gadījumas uzvilku dzelteno vesti..
Tātad, posmā no Garciema līdz Jaunciemam, vēl pirms Ķīšezera pagrieziena, braucu aptuveni pa balto līniju, apsteidzošais parketnieks, jau laicīgi redzēju, ka šis aizdomīgi tuvu labajai malai brauc, savukārt šo apdzina vēl pāris steidzīgie. Ātrums šim bija nu kādi 80 +/- km/h. Ar vārdu sakot, šis aizķēra mani ar spoguli, spoguļa korpuss ar slaidu loku ielidoja grāvī. Nu craša apraksts līdz ar to galā..
Vadītājs, labākajos + gados, sēžot mašīnā komunicēt negribēja, jo tur sēdēja divas vai nu meitas, varbūt mazmeitas.
Es šim jautāju, kāda ... pēc jābrauc virsu, mani neredzēji? - Nē, redzēju. Mani "piespieda" apdzinēji. Ceļa platums tur tāds, ka 3 parketnieki brīvi varētu samainīties, kas viņam traucēja vismaz 15 cm pa kreisi paņemt nezinu, vai parādīt savlaicīgi kreiso pagriezienu, vai piebremzēt, lai samainītos nedaudz vēlāk... A kāpēc nebremzējāt, ja tāda zituācija? - Es bremzēju, pēc tam. Nu te es nenoturējos, un droši vien nepārāk pieklājīgi pajautāju, vai ar galvu viss ir kārtībā ??? Man kautkā nebūtski, bremzēji vai nē PĒC tam kā būšu nobraukts Neko par to, vai ar savu spoguli kādu skādi nav nodarījis, tas vadītāju neinteresēja, uz jautājumu, ko tagad darīsim, sauksim policiju, piedāvāja "kompensāciju", par cik šis gadījums tiek vērtēts, nepajautāju...
Tagad sēžu domāju, varbūt vajadzēja policiju, tomēr cilvēks nu absolūti neadekvāti reaģēja, varbūt baidījās par savu bleķa kasti, varbūt īsti parketnieka gabarītus nezin...
Lūk tāds gadījums, vēl 10 cm, iespējams būtu pavisam cits gadījums, kaut gan es šo redzēju, iespējams būtu kā stingrāk reaģējis, nomale, grāvis u.t.t. ....
p.s.
braucot pa ceļu/ielu lietojiet spoguļus. Varbūt nav īpaši stilīgi, bet mani vienu reizi pa kādiem 70% paglāba no nopietnājām nepatikšanām, nu un tagad ...
Rakstiņš sanāca tik pat savārstīts kā domas par šo gadījumu.. atvainojiet ...

Avatar

By Mihails 12.08.2015 22:30:34

Member · 341 comments
waldis wrote

braucot pa ceļu/ielu lietojiet spoguļus.

Līdz šodienai neesmu redzējis nevienu eksemplāru, ar kuru vienlaicīgi izpildītos divas prasības:
1) ričuku varētu iestumt 602. sērijas mājas liftā (t.i. vertikālā stāvoklī), nesalaužot spoguli;
2) tajā varētu redzēt kaut ko vairāk par manu roku.

Avatar

By vitamiins_xc 12.08.2015 22:45:16

Member+ · 2,832 comments

nafig spogulis?  brauc pa ceļa vidu + aizmotors... neviens neaiztiks. Rīgā tikai tā - jo tuvāk malai, jo lielākas ziepes var dabūt


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By waldis 12.08.2015 22:48:27

Member · 208 comments
Mihails wrote
waldis wrote

braucot pa ceļu/ielu lietojiet spoguļus.

Līdz šodienai neesmu redzējis nevienu eksemplāru, ar kuru vienlaicīgi izpildītos divas prasības:
1) ričuku varētu iestumt 602. sērijas mājas liftā (t.i. vertikālā stāvoklī), nesalaužot spoguli;
2) tajā varētu redzēt kaut ko vairāk par manu roku.

http://www.ebay.com/itm/CatEye-Left-Sid … 20ff3c003d
Viens mīnuss, plastmasas šarnīrs mēdz nolūzt, profilaktiski vajag izurbt kājiņā caurumu un iesklrūvēt riktīgi garu, tievu samorezu, šarnīru noslīpēt.
liftā vertikāli bez problēmām, redz normāli
Nafig spogulis īsti nevarēšu piekrist, vai pa malu, vai vidu, zināt kas aizmugurē nekad nav par skādi...

Last edited by waldis (12.08.2015 22:53:56)

Avatar

By makaroni 12.08.2015 23:31:50

Member · 921 comments

Tiešām neadekvāts. Parasti ja gadās aizķert, nepamana, pamana par vēlu, vai domā, ka tiks garām, bet nemāk stūrēt, nevis "redzēju, bet labāk nositu velosipēdistu nekā apskādēju citu mašīnu".

Pēc grādiem no viņa nenesa?

Bet kā ir ar saskaņoto paziņojumu velosipēdista gadījumā, ja pats velosipēdists nav (būtiski) cietis? Var rakstīt un piedzīt kaut vai pārkrāsošanu / spieķošanu, jeb sadursme ar velosipēdistu jebkurā gadījumā skaitās avārija ar cietušo (nevis tr-ta līdzekli)?
Saskaņoto jau var ātri uzraut. Vismaz ir piefiksēts fakts ar parakstiem, vadītājam kaut minimāla atbildība apdrošinātāja priekšā un nevar piesiet, piemēram bēgšanu no avārijas.

Avatar

By waldis 12.08.2015 23:43:55

Member · 208 comments

Nē, nekāda pamata tā domāt nebija, aizdomīgi pārmērīgā rūpe, ka tik kādi sū nesanāk, policiju negribēja (ja godīgi, es arī ne pārāk, jāgaida, apliecība ir, bet mājās ... un vispār, no tā, ka viņam nepatikšanas mani tas pārāk nesilda ..), sākumā šis nemanīja, ka tas plastmasas gabals aizlidoja, kad šim pateica, radās steidzīga vēlme "apskatīt notikuma vietu".. Nu varbūt esmu nedaudz netaisnīgs, bet tāds iespaids man radās ..
Tā sanāca, ka vienīgais cietušais viņš pats, bet to plastmasu gan jau var piestiķēt .. Isti nav skaidrs, par ko tas saskaņotais varētu būt, un velo vadītājam nav apdrošinātāja, bet tas liekas, ir obligāts..
Un vai tas, ka mēs faktiski aiztināmies, ir notikuma vietas patvaļīga atstāšana( sods līdz 500 EURO) smile

Last edited by waldis (12.08.2015 23:48:11)

Avatar

By Mihails 13.08.2015 09:18:10

Member · 341 comments
waldis wrote

http://www.ebay.com/itm/CatEye-Left-Sid … 20ff3c003d

Man kaut kas līdzīgs bija pirms 10+ gadiem, salūza pēc mēneša. Neatceros, vai tas bija lifta dēļ, vai kādā bedrē iebraucu, vai arī ričuks nokritis. Arī ja atstāj velonovietnē, kāds var aizķert.

Avatar

By Mihails 13.08.2015 09:21:30

Member · 341 comments
makaroni wrote

Bet kā ir ar saskaņoto paziņojumu velosipēdista gadījumā, ja pats velosipēdists nav (būtiski) cietis? Var rakstīt un piedzīt kaut vai pārkrāsošanu / spieķošanu, jeb sadursme ar velosipēdistu jebkurā gadījumā skaitās avārija ar cietušo (nevis tr-ta līdzekli)?

Kaut kad jautāju par šo policijai, viņi teica, ka velo gadījumā jebkurā gadījumā jāsauc policija.

Avatar

By Dzinja 13.08.2015 11:59:48

Member · 131 comments
vitamiins_xc wrote

nafig spogulis?  brauc pa ceļa vidu + aizmotors... neviens neaiztiks. Rīgā tikai tā - jo tuvāk malai, jo lielākas ziepes var dabūt

Par to ceļa vidu savā ziņā tā mēdz gadīties, Rīgā gan es tā nebrauktu lielā satiksmē, bet savā pusē man kā reiz uz darbu braucot ir tāds krustojums (tāds lēzens nevis 90*, attiecīgi visiem patīk tur nogriezties pēc iespējas nesamazinot ātrumu), kur praktiski visi griežas no šosejas iekšā pilsētā, bet man jābrauc taisni un, tad nu tur man katru dienu ir tāds uz dzīvību un nāvi, jo ignorance ir baigā, gan tie, kas griežas ārā skaidri mani redzot brauc virsū, gan tie, kas griežas iekšā mūždien
man no aizmugures cenšas nogriezt ceļu, citreiz tiešām knapi knapi tas slikti nebeidzas. Un, tad nu jā, tas ir skaidri redzams, ja es braucu pavisam tuvu malai, tad var tur arī sēdēt un ignorance ir sevišķi liela, tāpēc jau kādu laiku šo krustojumu šķērsoju tikai un vienīgi pārkārtojoties uz ceļa vidu, ir pierādījies, ka tas ir efektīgāk.

Avatar

By averza 13.08.2015 12:14:18

Member++ · 5,039 comments

Dzinja, iesaku skaļu tauri. Kurš krustojums tas ir?