"DOLTCINI Latvia" kļūst par oficiālo izplatītāju Baltijas valstīs

Avatar

By adix 11.06.2015 16:26:00

Member+ · 1,214 comments

Es tiešām nesaprotu, kāda jēga no foruma, ja cilvēki, raksta, brīdina -nešutiet, izvēlieties citu piegādātaju ( un tādu nav maz LV atrodami)!!
Bet nē visi grib paši pārliecināties, vai tiešām ir tik slikti kā raksta ??? smile

Avatar

By Bomzis 11.06.2015 16:29:35

Local.Auth · 1,215 comments
Martinsons wrote

Skatos, ka esi pareizs teorijā. Ja par sezonas sākumu, tad velobraukšanas sezona nesākas tikai martā, tā jau notiek pilnā sparā martā. Jaunās formas loģiski, ka sāk vilkt no pirmajām sezonas sacensībām. Ja līdz avansa iemaksai tas ar pārliecību tika solīts, tad kādēļ uz to brīdi neticēt?
Kam rudenī, sezonas izskaņā ir kaifs formas saņemt?
Ja piegādātājs saka, ka pēc nedēļas būs gatavas, ka viss ir procesā un tā katru nedēļu, tad citiem iesaku šādu piegādātāju neizvēlēties.


Bomzis wrote

Tēma ir apmēram par sakāmvārdu ... ratus taisa ziemā, bet ragavas vasarā smile
Ja forma ir pasūtīta šogad martā un patreiz ir jūnijs, tad šie pagājušie apm. 3 mēneši realitātē ir ļoti ļoti pieņemams periods, jo īpaši ņemot vērā ka tas jau ir sezonas sākums. smile Pēc pieredzes ... es formas parasti mēģinu pasūtīt vēlā rudenī vai ziemā (tiesa gan ne pie šī ražotāja) un arī tad, ņemot arī vērā nesezonu, formas man tiek gatavotas apmēram 3 mēnešus! Martinsona kungs, lūdzu apbruņoties ar pacietību ... līdz rudenim gan jau viss būs kārtībā smile

Tā nav teorija ... bet prakse smile Formas sūtu faktiski katru gadu sākot ar 2008. Ir arī no sākuma bijis apdedzināties un apmēram tieši tā arī saņemt sūtījumu - rudenī smile Biju sākumā arī bišķin neapmierināts, līdz sapratu ka nepieciešams visu savlaicīgi plānot. Domāju ka pārstāvis pie kura sūtījāt formas ir arī patreiz dziļi nelaimīgs par nepārdomāto optimismu slēdzot līgumu.


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Martinsons 11.06.2015 16:33:27

Member · 54 comments

Kur bija antireklāma par šo piegādātāju Velopasaule?

adix wrote

Es tiešām nesaprotu, kāda jēga no foruma, ja cilvēki, raksta, brīdina -nešutiet, izvēlieties citu piegādātaju ( un tādu nav maz LV atrodami)!!
Bet nē visi grib paši pārliecināties, vai tiešām ir tik slikti kā raksta ??? smile

Avatar

By adix 11.06.2015 16:38:19

Member+ · 1,214 comments
Martinsons wrote

Kur bija antireklāma par šo piegādātāju Velopasaule?

adix wrote

Es tiešām nesaprotu, kāda jēga no foruma, ja cilvēki, raksta, brīdina -nešutiet, izvēlieties citu piegādātaju ( un tādu nav maz LV atrodami)!!
Bet nē visi grib paši pārliecināties, vai tiešām ir tik slikti kā raksta ??? smile

Martinsons, esi reģistrēts  foruma lietotājs no 2013. gada smile
Kur ierakstīt, ka esi apdedzinājies, atradi, bet palasīt atsauksmes pirms, neatradi....

Avatar

By DZ 11.06.2015 17:16:22

Member · 3,501 comments
Bomzis wrote

Tēma ir apmēram par sakāmvārdu ... ratus taisa ziemā, bet ragavas vasarā smile
Ja forma ir pasūtīta šogad martā un patreiz ir jūnijs, tad šie pagājušie apm. 3 mēneši realitātē ir ļoti ļoti pieņemams periods, jo īpaši ņemot vērā ka tas jau ir sezonas sākums. smile Pēc pieredzes ... es formas parasti mēģinu pasūtīt vēlā rudenī vai ziemā (tiesa gan ne pie šī ražotāja) un arī tad, ņemot arī vērā nesezonu, formas man tiek gatavotas apmēram 3 mēnešus! Martinsona kungs, lūdzu apbruņoties ar pacietību ... līdz rudenim gan jau viss būs kārtībā smile

Es laikam esmu slikts kā patērētājs, ja ar uzņēmumu esmu noslēdzis līgumu par konkrētas preces piegādi vai ražošanu un noteiktajā termiņā tas nav piegādāts vai izgatavots, tad prasu atpakaļ naudu. Ja spirinās, tad droši uz ptacu lai paši tiek galā. Ja man aizkavējusies prece rada zaudējumus vai tiek aizkavēta darba izpilde, tad atgriezta nauda pārdevējam vai ražotājam ir pats vieglākais veids kā tikt cauri. Kāds uzņēmīgāks cilvēks pārdevēju/ražotāju izvazātu pa tiesām un pieprasītu atmaksāt uzņēmumam vai privātpersonai radušos zaudējumus kavētas preces dēļ.
Protams, nav runa par kautkādu bērnišķīgu vecu un resnu veču ietērpšanos likrā, bet princips jau nemainās. Ja nopietnai komandai nav formas - sponsoru logo netiek atrādīti, jeb reklāma netiek attēlota, lai arī par to samaksāts - sponsoriem ir visas tiesības lauzt līgumu un komandai ir visas tiesības pieprasīt radušos zaudējumus no formu ražotāja.

Par formām - filterā līderu kombinezoni no Doltcini ir paši drausmīgākie kombinezoni, ar kuriem esmu braucis. Jā, tie ir uzšūti kā lētais gals, zinu, ka Doltcini ir arī normālo kombinezoni, bet nu tādu kombinezonu, kā deva filteros man jau nu būtu kauns kādam dot, kur nu vēl pārdot.

Iekārtojot dzīvokli un remontējot māju katrs otrais ir tāds 'jaž bizņesmen', kas tik sola, sola un liek gaidīt kaut kādus mistiskus termiņus, kas atbīdās 10 reizes.

Last edited by DZ (11.06.2015 17:20:33)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Bomzis 11.06.2015 18:14:43

Local.Auth · 1,215 comments
DZ wrote
Bomzis wrote

Tēma ir apmēram par sakāmvārdu ... ratus taisa ziemā, bet ragavas vasarā smile
Ja forma ir pasūtīta šogad martā un patreiz ir jūnijs, tad šie pagājušie apm. 3 mēneši realitātē ir ļoti ļoti pieņemams periods, jo īpaši ņemot vērā ka tas jau ir sezonas sākums. smile Pēc pieredzes ... es formas parasti mēģinu pasūtīt vēlā rudenī vai ziemā (tiesa gan ne pie šī ražotāja) un arī tad, ņemot arī vērā nesezonu, formas man tiek gatavotas apmēram 3 mēnešus! Martinsona kungs, lūdzu apbruņoties ar pacietību ... līdz rudenim gan jau viss būs kārtībā smile

Es laikam esmu slikts kā patērētājs, ja ar uzņēmumu esmu noslēdzis līgumu par konkrētas preces piegādi vai ražošanu un noteiktajā termiņā tas nav piegādāts vai izgatavots, tad prasu atpakaļ naudu. Ja spirinās, tad droši uz ptacu lai paši tiek galā. Ja man aizkavējusies prece rada zaudējumus vai tiek aizkavēta darba izpilde, tad atgriezta nauda pārdevējam vai ražotājam ir pats vieglākais veids kā tikt cauri. Kāds uzņēmīgāks cilvēks pārdevēju/ražotāju izvazātu pa tiesām un pieprasītu atmaksāt uzņēmumam vai privātpersonai radušos zaudējumus kavētas preces dēļ.
...

Teorētiski ... skaisti smile
Praktiski ... PTAC nepalīdzēs, ja līgums ir slēgts starp juridiskām personām. Tātad ... tiesu darbi. Līgums droši vien noslēgts standartveida uz pārdevēja uzstādītajiem noteikumiem, varbūt vēl strīdus risinot pārdevēja privātajā šķīrējtiesā big_smile wink Droši vien ka nav iekšā ne soda naudas par līguma izpildes kavējumiem, un kur tad vēl visādi morālie kaitējumi ... atliek vien pasapņot. Vienīgais pārdevēja sodīšanas veids paliek tiešām tikai antireklāma un vairāk nekad nesadarboties.
Tā ka reāli ... atliek vien apbruņoties ar pacietību, kā es arī iepriekš rakstīju.


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By KasparsS 11.06.2015 18:28:48

Member+ · 2,281 comments

Pēc būtības DZ ir taisnība.
Bet citi tagad mēģina juridiski attaisnot.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By ivo.laksa 11.06.2015 18:59:15

Member · 9 comments
adix wrote

Es tiešām nesaprotu, kāda jēga no foruma, ja cilvēki, raksta, brīdina -nešutiet, izvēlieties citu piegādātaju ( un tādu nav maz LV atrodami)!!
Bet nē visi grib paši pārliecināties, vai tiešām ir tik slikti kā raksta ??? smile

Nevajag jau uzreiz ta visparinat, ka visiem ir problemas ar so piegadataju. Zinu daudzus (ari manu komandu tai skaita), kas formas sanemusi solitaja laika.
Ari citiem formu izplatitajiem LV nav nemaz tik spidosi ar terminu izpildi, zinu ka pat formas no Igaunijas (razotajs Moomo) tika piegadatas ar vairaku nedelu kavesanos

Avatar

By Martinsons 11.06.2015 19:02:36

Member · 54 comments

Ļoti labi manā vietā atreferēts kāds ir/būs tālākais process ar piegādātāju- gan tas, ka piegāde būšot nākošajā nedēļā un tā katru nedēļu, gan, ka naudas devēji sāk prasīt kur ir mana "braukājošā reklāma", gan tas, ka šī līguma nosacījumu nepildīšana tiks risināta ar tiesas palīdzību.

DZ wrote
Bomzis wrote

Tēma ir apmēram par sakāmvārdu ... ratus taisa ziemā, bet ragavas vasarā smile
Ja forma ir pasūtīta šogad martā un patreiz ir jūnijs, tad šie pagājušie apm. 3 mēneši realitātē ir ļoti ļoti pieņemams periods, jo īpaši ņemot vērā ka tas jau ir sezonas sākums. smile Pēc pieredzes ... es formas parasti mēģinu pasūtīt vēlā rudenī vai ziemā (tiesa gan ne pie šī ražotāja) un arī tad, ņemot arī vērā nesezonu, formas man tiek gatavotas apmēram 3 mēnešus! Martinsona kungs, lūdzu apbruņoties ar pacietību ... līdz rudenim gan jau viss būs kārtībā smile

Es laikam esmu slikts kā patērētājs, ja ar uzņēmumu esmu noslēdzis līgumu par konkrētas preces piegādi vai ražošanu un noteiktajā termiņā tas nav piegādāts vai izgatavots, tad prasu atpakaļ naudu. Ja spirinās, tad droši uz ptacu lai paši tiek galā. Ja man aizkavējusies prece rada zaudējumus vai tiek aizkavēta darba izpilde, tad atgriezta nauda pārdevējam vai ražotājam ir pats vieglākais veids kā tikt cauri. Kāds uzņēmīgāks cilvēks pārdevēju/ražotāju izvazātu pa tiesām un pieprasītu atmaksāt uzņēmumam vai privātpersonai radušos zaudējumus kavētas preces dēļ.
Protams, nav runa par kautkādu bērnišķīgu vecu un resnu veču ietērpšanos likrā, bet princips jau nemainās. Ja nopietnai komandai nav formas - sponsoru logo netiek atrādīti, jeb reklāma netiek attēlota, lai arī par to samaksāts - sponsoriem ir visas tiesības lauzt līgumu un komandai ir visas tiesības pieprasīt radušos zaudējumus no formu ražotāja.

Par formām - filterā līderu kombinezoni no Doltcini ir paši drausmīgākie kombinezoni, ar kuriem esmu braucis. Jā, tie ir uzšūti kā lētais gals, zinu, ka Doltcini ir arī normālo kombinezoni, bet nu tādu kombinezonu, kā deva filteros man jau nu būtu kauns kādam dot, kur nu vēl pārdot.

Iekārtojot dzīvokli un remontējot māju katrs otrais ir tāds 'jaž bizņesmen', kas tik sola, sola un liek gaidīt kaut kādus mistiskus termiņus, kas atbīdās 10 reizes.

Avatar

By Noteikumi 18.06.2015 15:27:08

Member · 9 comments

Neraudi, neesi vienīgais kuru šis oficiālais LV izplatītājs ir uzmetis.

Martinsons wrote

Ļoti labi manā vietā atreferēts kāds ir/būs tālākais process ar piegādātāju- gan tas, ka piegāde būšot nākošajā nedēļā un tā katru nedēļu, gan, ka naudas devēji sāk prasīt kur ir mana "braukājošā reklāma", gan tas, ka šī līguma nosacījumu nepildīšana tiks risināta ar tiesas palīdzību.

Avatar

By parazutis 18.06.2015 19:10:25

Member+ · 757 comments

Berni no Rigas Ritenbrauksanas skolas savus terpus sanjema pagajusaja nedela

Avatar

By Noteikumi 19.06.2015 15:11:26

Member · 9 comments

Šos te saņēma pag.nedēļā?

LRA_asociacija wrote

http://www.aerobike.ee/images/LV_2014/rrs.jpg

wink

Martinsons wrote

Saprotu, ka neesmu viens, kas gaida formas. Kuri vēl bez RRS ir "uzmesti"? Varētu arī pa taisno uzrakstīt Dolchini vai zin tādu Velopasauli, ja ir partneri, tad kāda ir piegāžu termiņu realitāte utt.

Avatar

By NoProblemo 19.06.2015 17:30:41

Member · 262 comments

Mēs arī formas pasūtījām no DOLTCINI!
Lasu un brīnos, tāda sajūta ka es būtu sadarbojies ar citiem cilvēkiem! Formas mēs pasūtījām diezgan novēloti, bet ražotājs visu praktiski izdarīja kā solījis, ja ļoti piekasīgi tad kavēja tikai pāris dienas, kas man personīgi netraucēja un šķita tīri pieņemami! Tai pat laikā uz jebkuru manu epastu vienmēr dienas laikā tika sniegta atbilde!
Mēs ar šo saņemto produktu un pakalpojumu kā tādu esam ļoti apmierināti!


Avatar

By ivo.laksa 19.06.2015 17:52:37

Member · 9 comments
NoProblemo wrote

Mēs arī formas pasūtījām no DOLTCINI!
Lasu un brīnos, tāda sajūta ka es būtu sadarbojies ar citiem cilvēkiem! Formas mēs pasūtījām diezgan novēloti, bet ražotājs visu praktiski izdarīja kā solījis, ja ļoti piekasīgi tad kavēja tikai pāris dienas, kas man personīgi netraucēja un šķita tīri pieņemami! Tai pat laikā uz jebkuru manu epastu vienmēr dienas laikā tika sniegta atbilde!
Mēs ar šo saņemto produktu un pakalpojumu kā tādu esam ļoti apmierināti!

Pilniba piekritu NoProblemo. Ari man sak skist ka esmu sutijis formas no pavisam cita kantora smile  Uz epastiem tika atbildets gandriz uzreiz un formas ari sanemam pat atrak neka bija solits.
Lietotaj Noteikumi, ja nav noslepums kadu komandu parstavi? Liekas nedaudz divaini, ka foruma esi registrejies tikai Maija un visi ieraksti ir par Doltcini formam. Nesi kadu veloformu izplatitaju konkurentu parstavis? smile

Last edited by ivo.laksa (19.06.2015 17:52:56)

Avatar

By KasparsS 19.06.2015 18:00:15

Member+ · 2,281 comments
ivo.laksa wrote
NoProblemo wrote

Mēs arī formas pasūtījām no DOLTCINI!
Lasu un brīnos, tāda sajūta ka es būtu sadarbojies ar citiem cilvēkiem! Formas mēs pasūtījām diezgan novēloti, bet ražotājs visu praktiski izdarīja kā solījis, ja ļoti piekasīgi tad kavēja tikai pāris dienas, kas man personīgi netraucēja un šķita tīri pieņemami! Tai pat laikā uz jebkuru manu epastu vienmēr dienas laikā tika sniegta atbilde!
Mēs ar šo saņemto produktu un pakalpojumu kā tādu esam ļoti apmierināti!

Pilniba piekritu NoProblemo. Ari man sak skist ka esmu sutijis formas no pavisam cita kantora smile  Uz epastiem tika atbildets gandriz uzreiz un formas ari sanemam pat atrak neka bija solits.
Lietotaj Noteikumi, ja nav noslepums kadu komandu parstavi? Liekas nedaudz divaini, ka foruma esi registrejies tikai Maija un visi ieraksti ir par Doltcini formam. Nesi kadu veloformu izplatitaju konkurentu parstavis? smile

Tagad bilde paliek skaidrāka ņemot vērā Jūsu viedokļus.
No tā izriet, ka ar izgatavošanu, shippingu utt., visam vajadzētu būt kārtībā arī citiem pasūtītājiem.
Nevar taču būt, ka tie, kas pasūtīja jau rudenī laicīgi, saņem vēlāk nekā tie kas pasūtīja vēlāk/novēloti.
Tad problēma ir kaut kur citur. Tikai to nevienam neatklāj.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By Noteikumi 20.06.2015 11:19:56

Member · 9 comments

Neesmu konkurentu pārstāvis. Esmu no Kocēnu novada komandas.
Formas tika solītas uz 1.SEB posmu Cesis-Valmiera, tātad aprīļa beigās. Tagad ir junija beigas, bet to joprojām nav. Diez vai komandas pārstāvis ko nebūtu nokārtojis ar šo Latvijas  pārstāvi.
Šis Dolchini parstavis šeit vismaz varetu sniegt skaidrojumu kas ir ar musu formām, jo paskatoties iepriekš- aktīvi publicējis komandu formas, arī mūsējo.
Nāc ārā dižo DOLCHINI pārstāvi un izrauj asti no kājstarpes.

ivo.laksa wrote
NoProblemo wrote

Mēs arī formas pasūtījām no DOLTCINI!
Lasu un brīnos, tāda sajūta ka es būtu sadarbojies ar citiem cilvēkiem! Formas mēs pasūtījām diezgan novēloti, bet ražotājs visu praktiski izdarīja kā solījis, ja ļoti piekasīgi tad kavēja tikai pāris dienas, kas man personīgi netraucēja un šķita tīri pieņemami! Tai pat laikā uz jebkuru manu epastu vienmēr dienas laikā tika sniegta atbilde!
Mēs ar šo saņemto produktu un pakalpojumu kā tādu esam ļoti apmierināti!

Pilniba piekritu NoProblemo. Ari man sak skist ka esmu sutijis formas no pavisam cita kantora smile  Uz epastiem tika atbildets gandriz uzreiz un formas ari sanemam pat atrak neka bija solits.
Lietotaj Noteikumi, ja nav noslepums kadu komandu parstavi? Liekas nedaudz divaini, ka foruma esi registrejies tikai Maija un visi ieraksti ir par Doltcini formam. Nesi kadu veloformu izplatitaju konkurentu parstavis? smile

Avatar

By toms79 20.06.2015 16:51:59

Member · 465 comments

Tā jau ir, viens neapmierināts klients var sataisīt brēku lielāku, nekā desmitiem apmierinātu klientu var izteikties pozitīvi.


Avatar

By Noteikumi 20.06.2015 18:15:30

Member · 9 comments

Skaļi teikts, ka tikai viens neapmierināts.

toms79 wrote

Tā jau ir, viens neapmierināts klients var sataisīt brēku lielāku, nekā desmitiem apmierinātu klientu var izteikties pozitīvi.

Avatar

By toms79 20.06.2015 21:17:27

Member · 465 comments

Nu mēs arī gaidam formas, bet tādā vairāk čilā. Tā jau dzīvē pietiek par ko cepties un bija jau zināms iepriekš, ka problēmas gadās... bija tač forumā rakstīts, ka gadās šaizītes... bet mēs tāpat nolēmām pasūtīt, jo varēja labi piemērīt un patika cenas/kvalitātes attiecība. Tagad gaidam big_smile  big_smile  ja patiks un derēs domāju nākamās arī no viņiem sūtīsim.. tikai laicīgāk droši vien .


Avatar

By NoProblemo 20.06.2015 22:34:45

Member · 262 comments
Noteikumi wrote

Neesmu konkurentu pārstāvis. Esmu no Kocēnu novada komandas.
Formas tika solītas uz 1.SEB posmu Cesis-Valmiera, tātad aprīļa beigās. Tagad ir junija beigas, bet to joprojām nav. Diez vai komandas pārstāvis ko nebūtu nokārtojis ar šo Latvijas  pārstāvi.
Šis Dolchini parstavis šeit vismaz varetu sniegt skaidrojumu kas ir ar musu formām, jo paskatoties iepriekš- aktīvi publicējis komandu formas, arī mūsējo.
Nāc ārā dižo DOLCHINI pārstāvi un izrauj asti no kājstarpes.

Ja jau tu neesi kas tas lietas savā komandā kārto tad nevajag tik skaļi bļaustīties par lietām kurās neesi iesaistīts!
Pieļauju ka pasūtītājs kautko pats ir nogļukojis! Pēc feisbuka info izskatās ka jūsu formas tiešām ir pirms vairākām citām jau dzīvē redzētām formām apstiprinātas!
Starp citu feisbuka ir arī telefona numurs, piezvani nevis kārto tādas lietas forumā! Kautko jūs tur paši šķērsām esat aizlaiduši!


Avatar

By Noteikumi 22.06.2015 18:06:18

Member · 9 comments

Pieļaut tu vari vienīgi kļūdas, neko vairāk.
No mūsu puses viss ir izpildīts. Ja piegādātājs nespēj atbildēt, tad šeit- forumā, informēju ja kāds domā no šī starpnieka ko pasūtīt, lai apdomā, jo paši tagad esam guvuši apstiprinājumu, ka iepriekšējo gadu problēmas ar kaut kādu Janeku Tombaku ir bijis blefs.
Ja SIA Velopasaule ar tā darboni ir tik ideāla, tad kādēļ neatbild?
WTF


NoProblemo wrote
Noteikumi wrote

Neesmu konkurentu pārstāvis. Esmu no Kocēnu novada komandas.
Formas tika solītas uz 1.SEB posmu Cesis-Valmiera, tātad aprīļa beigās. Tagad ir junija beigas, bet to joprojām nav. Diez vai komandas pārstāvis ko nebūtu nokārtojis ar šo Latvijas  pārstāvi.
Šis Dolchini parstavis šeit vismaz varetu sniegt skaidrojumu kas ir ar musu formām, jo paskatoties iepriekš- aktīvi publicējis komandu formas, arī mūsējo.
Nāc ārā dižo DOLCHINI pārstāvi un izrauj asti no kājstarpes.

Ja jau tu neesi kas tas lietas savā komandā kārto tad nevajag tik skaļi bļaustīties par lietām kurās neesi iesaistīts!
Pieļauju ka pasūtītājs kautko pats ir nogļukojis! Pēc feisbuka info izskatās ka jūsu formas tiešām ir pirms vairākām citām jau dzīvē redzētām formām apstiprinātas!
Starp citu feisbuka ir arī telefona numurs, piezvani nevis kārto tādas lietas forumā! Kautko jūs tur paši šķērsām esat aizlaiduši!

Avatar

By calvins 22.06.2015 19:39:40

Member+ · 438 comments
Noteikumi wrote

Pieļaut tu vari vienīgi kļūdas, neko vairāk.
No mūsu puses viss ir izpildīts. Ja piegādātājs nespēj atbildēt, tad šeit- forumā, informēju ja kāds domā no šī starpnieka ko pasūtīt, lai apdomā, jo paši tagad esam guvuši apstiprinājumu, ka iepriekšējo gadu problēmas ar kaut kādu Janeku Tombaku ir bijis blefs.
Ja SIA Velopasaule ar tā darboni ir tik ideāla, tad kādēļ neatbild?
WTF

ja māki izmantot internetā tulkotāju, tad varēsi izlasīt, ka pagājušā gada sāga ar J. Tombaku nav bijis nekāds blefs
http://www.postimees.ee/2922601/eesti-j … -pihkudega

Avatar

By Noteikumi 03.07.2015 13:37:54

Member · 9 comments

Beidzot formas ir uzšūtas un atgādātas. 4 mēneši un gatavas. Izskatās smukas, redzēs ērtumu mačos.

Avatar

By toms79 04.07.2015 07:53:36

Member · 465 comments

Ar kavēšanos, bet mums arī viss atnāca un rezultāts ir labs, viss ir kā vajag.


Avatar

By LRA_asociacija 30.10.2015 14:15:16

Local.Auth · 184 comments

Komandas "VIEGA" velo apģērbs 2016

11209419_539053879597455_298904444575588180_n.jpg?oh=007fb6e11c7f8bd5c1480c364a5df7ce&oe=56B41C9B

Last edited by LRA_asociacija (30.10.2015 14:15:36)

Avatar

By LRA_asociacija 02.11.2015 11:21:29

Local.Auth · 184 comments

Komandas "FOCUS Vilnius" velo apģērbs 2016

http://www.focusvilnius.lt/

12193440_539877089515134_804758633885664652_n.jpg?oh=e7924ae2565b3aee66a3b5717f4474dc&oe=56B9BB1B

Last edited by LRA_asociacija (02.11.2015 11:25:49)

Avatar

By LRA_asociacija 16.12.2015 19:42:16

Local.Auth · 184 comments

Murjāņu Sporta Ģimnāzijas (MSĢ) velo apģērbs 2016

12373297_553673121468864_7973438281541717042_n.jpg?oh=f1fe937d8ea15ab1212e4e161f3f30c7&oe=5717BB73