Ķekavas velo maratons 2015

Avatar

By chipo 24.05.2015 22:51:53

Member · 261 comments

piekrītu ZIB.
nevajag norakstīt visu uz MTB. arī  braucu pirmajā pakā, kur bija 2 vai 3 MTB - zolīdi čaļi likās.
sāku no otrā koridora un mazliet pa ceļam nācās redzēt visādus eksemlārus, bet domāju, šeit ir stāsts par pieredzi nevis par šosejas vai MTB ričuku

Avatar

By ZIB 24.05.2015 22:55:48

Member · 273 comments
chipo wrote

piekrītu ZIB.
nevajag norakstīt visu uz MTB. arī  braucu pirmajā pakā, kur bija 2 vai 3 MTB - zolīdi čaļi likās.
sāku no otrā koridora un mazliet pa ceļam nācās redzēt visādus eksemlārus, bet domāju, šeit ir stāsts par pieredzi nevis par šosejas vai MTB ričuku

Mans komentārs pazuda, nav pirmā reize, nezinu moš man kompī ģluks ;/

Karoče, piekrītu tavam komentam smile

Vēlreiz paldies orgiem par gonku smile

Avatar

By ZIB 24.05.2015 22:59:40

Member · 273 comments
vlmxs wrote

Kādēļ šie divi pēc finiša nokrita? Vnk bezspēx? https://www.youtube.com/watch?v=eS4KYbx_ifc

Es cik saprotu viņus viena skatītāja "nobildēja" ar planšeti big_smile Es aiz viņiem finišēju - viņi un planšete uz trases mētājās, es vēl tā padomāju, nafig viņiem trasē planšete :DDDDDDD

Last edited by ZIB (24.05.2015 23:01:42)

Avatar

By velomāns 24.05.2015 23:06:34

Member · 75 comments

www.maratoni.lv publicēti rezultāti

Avatar

By arvils 24.05.2015 23:23:56

Member · 285 comments
vbe wrote

no 20:40
https://youtu.be/3pHuWBgKuDU

Nevaru saprast ko pie līnijas dara klauns ar 1693 nr? Kam tas cirks (abu šūzu ieklipsēšana) bija vajadzīgs? Kāpēc ir tā, ka nolikums / noteikumi uz dažiem indivīdiem vispār neattiecas? big_smile  Moš es ar savu 17. vietu finišā varētu iet un paprasīt, lai man piešķir naudas prēmiju, jeb atņem kādam, kurš reāli ir iebraucis 10niekā?... jo kāda starpība, kas vispār rakstīts nolikumā.

Par sacensībām kopumā - Man patika, viss bija noorganizēts diezgan labi. Nedaudz biedēja grants posms, bet beigās nebij tik traki, ja neskaita tās mazo bedrīšu "līnijas". Kaut kad drīzumā (tuvākajās dienās) ielikšu video. Video būs redzams starts no 3. koridora un tad kādi pēdējie 40km 1. pakā, priekšgalā. Neviens kritiens gan nav ieķerts kadrā, bet redzami daži interesantākie rāvieni un vēl šādi tādi skatāmi momenti.


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By Horny 24.05.2015 23:27:27

Member · 52 comments
arvils wrote
vbe wrote

no 20:40
https://youtu.be/3pHuWBgKuDU

Nevaru saprast ko pie līnijas dara klauns ar 1693 nr? Kam tas cirks (abu šūzu ieklipsēšana) bija vajadzīgs? Kāpēc ir tā, ka nolikums / noteikumi uz dažiem indivīdiem vispār neattiecas? big_smile  Moš es ar savu 17. vietu finišā varētu iet un paprasīt, lai man piešķir naudas prēmiju, jeb atņem kādam, kurš reāli ir iebraucis 10niekā?... jo kāda starpība, kas vispār rakstīts nolikumā.

Par sacensībām kopumā - Man patika, viss bija noorganizēts diezgan labi. Nedaudz biedēja grants posms, bet beigās nebij tik traki, ja neskaita tās mazo bedrīšu "līnijas". Kaut kad drīzumā (tuvākajās dienās) ielikšu video. Video būs redzams starts no 3. koridora un tad kādi pēdējie 40km 1. pakā, priekšgalā. Neviens kritiens gan nav ieķerts kadrā, bet redzami daži interesantākie rāvieni un vēl šādi tādi skatāmi momenti.

DISKABELI abiem arī Nr.1691

Avatar

By Mutesprieks 24.05.2015 23:27:40

Member · 231 comments

1693. neslikts nahals. Ielien no beigām pie līnijas un beigās finišē 120. vietā. Must be pro. yikes

Avatar

By arvils 24.05.2015 23:31:16

Member · 285 comments
Mutesprieks wrote

1693. neslikts nahals. Ielien no beigām pie līnijas un beigās finišē 120. vietā. Must be pro. yikes

Saprastu ja viņš spētu startā normāli iemīt, bet viņš vēl naturāli sabremzē to džeku, kas filmēja... nožēlojami big_smile


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By sursurs 25.05.2015 05:53:11

Member · 905 comments
vbe wrote

no 20:40
https://youtu.be/3pHuWBgKuDU

Prjama apskaužu, cik jums tur priekšā bija mierīga ripošana. Startēju no beigām un visu laiku nenormāla raustīšanās. Ne tik traki kā Jūrmalā, bet tāpat - priekšā laikam visi smuki brauc aiz tā autiņa, bet tālāk sākas - kā šķirba - visi skrien un tad pa mēmjiem - un šitā repeated reizes xvz cik.


velo 4ever

Avatar

By balelina 25.05.2015 07:22:48

Member · 91 comments
Mutesprieks wrote

1693. neslikts nahals. Ielien no beigām pie līnijas un beigās finišē 120. vietā. Must be pro. yikes

Vispār ir tāda lieta kā VIP klienti. Vienkārši samaksā naudiņu vai piedalies pasākuma sponsorēšanā  un stāvi pie starta!

Avatar

By Slowmo 25.05.2015 10:08:33

Member+ · 1,166 comments

Vai šādā gadījumā numuri tāpat nebūtu koridoram atbilstoši?

Avatar

By wheelie 25.05.2015 10:17:49

Member+ · 2,605 comments
vlmxs wrote

Kādēļ šie divi pēc finiša nokrita? Vnk bezspēx? https://www.youtube.com/watch?v=eS4KYbx_ifc

man jau liekās ka tam braucējam pa labi k-kas notika ar prieksējo ratu - uzsprāga?


keep rollin'

Avatar

By Slowmo 25.05.2015 10:25:40

Member+ · 1,166 comments

Man gan vairāk izskatās pēc tā, ka nekorekti noreaģēja uz braucēju pa kreisi, izraisot kritienu. Stūri pagriež pa labi kontakta brīdī vai īsi pirms tam.

Avatar

By jt 25.05.2015 11:34:11

Member+ · 1,195 comments

abi izskatījās no vienas komandas Lizums, gan jau čaliem bij ko pārrunāt,
man gan izskatās, ka braucējs pa labi jau bija atslābinājies pēc finiša un otrs vēl kārtīgi cirta finišu un vietas abiem nepietika

Avatar

By cello 25.05.2015 11:59:10

Local.Auth · 4,686 comments
vlmxs wrote

Kādēļ šie divi pēc finiša nokrita? Vnk bezspēx? https://www.youtube.com/watch?v=eS4KYbx_ifc

Krita tāpēc ka smadzeņu vietā salmi tam kurš kreisā pusē brauca!

Avatar

By Slowmo 25.05.2015 12:09:49

Member+ · 1,166 comments

Zema kvalitāte tam video, bet var arī redzēt to skatītāju sarkanajā jakā, kuru līdzi paķēra. Vienā kadrā ir, otrā jau gar zemi. Un nedaudz tālāk arī lidojošā planšete.

Avatar

By NoProblemo 25.05.2015 12:30:13

Member · 262 comments
jt wrote

abi izskatījās no vienas komandas Lizums, gan jau čaliem bij ko pārrunāt,
man gan izskatās, ka braucējs pa labi jau bija atslābinājies pēc finiša un otrs vēl kārtīgi cirta finišu un vietas abiem nepietika

Jā abi no vienas (manas) komandas!
Nekas nevienam tur neuzsprāga!
Ar to kas galva tur arī nav nekāda sakara, Finišs ir finišs un uz to visi tomēr iet ar atdevi!
Šoreiz vairāki faktori nostājās pret mums, un diemžēl kritiens!
Skatītāju pārliekšanās par apmali arī nav īsti prātīga, vajadzētu būt uzmanīgākiem!
Gudri kādu nolikt, lieki kritizēt nav liela māka, būtu labāk šo pirmo grupu kādu metru pavilkuši! Tā kā šie abi puiši šo grupu diezgan bieži pavilka, negācijas varam paturēt pie sevis!


Avatar

By cello 25.05.2015 13:19:23

Local.Auth · 4,686 comments
NoProblemo wrote
jt wrote

abi izskatījās no vienas komandas Lizums, gan jau čaliem bij ko pārrunāt,
man gan izskatās, ka braucējs pa labi jau bija atslābinājies pēc finiša un otrs vēl kārtīgi cirta finišu un vietas abiem nepietika

Jā abi no vienas (manas) komandas!
Nekas nevienam tur neuzsprāga!
Ar to kas galva tur arī nav nekāda sakara, Finišs ir finišs un uz to visi tomēr iet ar atdevi!
Šoreiz vairāki faktori nostājās pret mums, un diemžēl kritiens!
Skatītāju pārliekšanās par apmali arī nav īsti prātīga, vajadzētu būt uzmanīgākiem!
Gudri kādu nolikt, lieki kritizēt nav liela māka, būtu labāk šo pirmo grupu kādu metru pavilkuši! Tā kā šie abi puiši šo grupu diezgan bieži pavilka, negācijas varam paturēt pie sevis!

Labi ka abi dzīvi,bet  bremzes tak drīkst piespiest arī atdodoties...Nekas no savām kļūdām mācās wink
Tik Ļoti gribējās komandas biedru apdzīt finišā kad neaprēķināja gabarītus pēc strīpas

Avatar

By egons39 25.05.2015 14:05:10

Member · 15 comments

Nekomentēšu kritienu, bet varbūt kādam ir informācija par to sievieti, kas cieta arī tajā nelaimes gadījumā?


Braucu ar botām

Avatar

By vissvienalga 25.05.2015 14:56:44

Member · 8 comments

Paldies organizatoriem par gonku!
Labi noorganizēts, ja neskaita "tehnisko startu". Bet tur laikam nebūs organizatoru vaina, ja ir džeki, kas izmanto katru iespēju pa grants malām iet garām grupai, kas vēl nav startējusi un tad pirms kakla taisīt korķi. Secinājums- "tehniskais starts" prasa zināmu devu pašdisciplīnas un braukšanas kultūras, un Tautas klasē vienkārši nestrādā. Negribas klasificēt, bet šī tēma par 80% tomēr attiecas uz MTBšņikiem.
Visādi citādi- laiks labs, trase laba- ko vēl var gribēt! Pat "grants" posms salīdzinot ar pagājušo gadu tāds nelīdzens asfalts vien bija.

P.S. Varbūt kāds zina džeku ar Rietumu-Delfin formu, kurš neuzskatīja par vajadzīgu atdot (atstāt infocentrā) laipni aizdotu velosomiņu ar visu remkomplektu? Bija sadūries grants posmā vienā no pirmajām grupām. Nepiestāju, tāpēc nummuru neatceros.

Avatar

By Slowmo 25.05.2015 15:16:16

Member+ · 1,166 comments

Vai nu tiesneši nemācēja vienmērīgu ātrumu noturēt, vai kas cits, bet liela raustīšanās arī priekšgalā sanāca. Man daudz labāk patika kā pagājušajā gadā, kad starts tika dots uzreiz, izbraucot uz A7, bet gan jau bija kādi apsvērumi, kāpēc šoreiz tik garš tas tehniskais.

Avatar

By ktn 25.05.2015 15:39:04

Member+ · 1,643 comments

Vai tā trasē nokritusī planšete ir tas priekšmets, tieši pirms kura apstājas baltais auto, un tad lēnām pārbrauc tam pāri? Ak jā, pirms tam uz viņas kāds braucējs vēl sabloķē aizmugurējo ratu un pašļūcina to planšeti dažus metrus pa asfaltu.

Izskatās, ka tas, kurš pa labi, nepamanīja, ka kreisā puse vairs nav brīva, un neveiksmīgi pavirzījās pa kreisi. Un izskatās, ka skatītāja ar planšeti nevis izraisīja kritienu, bet cieta jau iesākušās kritiena rezultātā.

Last edited by ktn (25.05.2015 15:46:55)


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By ptsns 25.05.2015 16:44:22

Member · 1,175 comments

Paldies organizatoriem par pasākumu! Bija jautri! smile

Avatar

By puucis 25.05.2015 16:49:16

Member · 39 comments

Pats brauciens labs , patika arī zeminieks, jo bija labāks nekā mūsu vietējais asfalts. Akmeņi gan forši lidoja. Tautā no priekšas redzēju tikai 2 mīkstos. Tehniskais starts varēja būt ātrāk, uztaisot tik garu, palika vēl bīstamāk, jo atkal sākas raustīšanās un bremzēšana un gudrinieku braukšana pa malām kuri tā pat atbira.

Avatar

By Basters 25.05.2015 20:53:55

Member · 346 comments
jan4ukss wrote

Uzskatu ka vispar jataisa tada vieta starts ,kur sportisti var izretinaties ,nevis visadi mudaki no beigam pa malam lido ar saviem mtb nonak sakuma un tad sakas tikai. Netur lidzi shosejniekiem ,brauksanas kultura ari 0 ir un sakas kipsh. Viens no brinum berniem bija tads apaligs jauneklis ieveroju vinu jau sakuma big_smile Beigas nomainiju kameri, un nodzinu vinu trase vel

Jūs neievērojāt,ka visos kritienos neviens MTB pat blakus nav.

Avatar

By Lidža 25.05.2015 22:57:35

Member · 26 comments

Un varoņi-tautasbraucēji, nemetiet izlietotās želejas paciņas un tūbiņas grāvjmalās. Tā ir tīrākā necieņa pret sevi un savu zemi! Pretīgi noskatīties uz to visu.

Avatar

By MKI 25.05.2015 23:03:53

Member+ · 357 comments

Piekrītu Lidžai! Vēl pirms mēneša visi baigi talkoja! ( šašliku rija)