SEB MTB 2015 1. posms, Cesis-Valmiera

Avatar

By janulis 18.04.2015 16:09:22

Member · 191 comments

Bija labas dubļu vietas,bet izskatās,ka paspēs pažūt.

Avatar

By zemmy 18.04.2015 21:35:48

Member · 23 comments

Uz tiltiņa divi dēļi bija ielūzuši, cerams pēc sporta klases un pirmajiem simtiem tautas nebūs pavisam pazudis viņš.

Avatar

By averza 18.04.2015 22:07:26

Member++ · 5,039 comments

Tur kur parasti lika trīs !!! izsaukuma zīmes?

Avatar

By urmambeks 19.04.2015 11:39:38

Member · 113 comments
raiter wrote
vasis8 wrote
skotijs wrote

Ja godigi es ar pirmo gadu braukšu garo. Par distanci ok viss skaidrs, bail  tikai ,ka  sporta zēni pazudīs aiz apvāršņa un palikšu viens?

Sporta zeni aizbrauks gan, bet viens nepaliksi smile

Lai pirmajā reizē nedabūtu šoku, no piredzes iesaku, pavisam atpalicējiem atrast sev līdzīgos un braukt vismaz pa divi vai trīs. Citādi vienam mīties tiešām nebūs interesanti.
Taču viens nebrauksi noteikti, jo tauta noteikti panāks. un tur nu iesaku mīt tik labi, lai panak'tu labākajā gadījumā piemais simtnieks. Jo tālāk sāksies mamutu bars, ar visiem izrietošajiem tekstiem un attieksmi smile (Citēju: "Ko velcies", "Malā, malā", "Brauc nost papardēs", utt).

Pret tādiem bļāvējiem parasti labi darbojas Kambalas elkonis!

Avatar

By urmambeks 19.04.2015 11:51:55

Member · 113 comments

Ieteikums visiem neapmierinātajiem ar trasi, organizāciju, ēdienu utt....nebrauciet, palieciet mājās, mums būs vairāk vietas, ēdiena un gaisa. Paši gānās, bet tai pat laikā brauc. Pārcelieties tad uz dzīvi uz Austriju, Franciju, Itāliju vai kur citur, kur ir trases jūsu līmenim atbilstošas un paskatīsimies, ka paši aptaisīsiet savas pakaļkājas! Es saprast, ja jūs visi neapmierinātie ieņemtu pirmās vietas un trases izvietojums, reljefs, garums utt. jums traucētu sasniegt priekš sevis izvirzītos augstos rezultātus! Uzaudzējiet cisku, uzvariet un tad kačājiet savas pravas, jo tikai taf, kāds jūsos ieklausīsies, bet līdz tam tā visa ir tukša mūldēšana. Sakārtojiet savu dzīvi, vidi ap sevi un dzīve kļūs rožaināka, trases skaistākas un ēdiens gardāks! Punkts!

Avatar

By ilarčiks 19.04.2015 15:51:57

Member · 181 comments

+1

Avatar

By Subarich 19.04.2015 21:33:18

Member · 208 comments

Mana trasīte!:)


Sporta biedrība FitnessArt

Avatar

By straif 20.04.2015 06:59:24

Member · 44 comments

gpx vietā atradu šo https://www.endomondo.com/event/uc1KXEjvuxE
varbūt pec "join" eventam var izvikt gpx failu.

Avatar

By parazutis 20.04.2015 13:48:25

Member+ · 757 comments

Patīkamas izmaiņas bērnu distancēs. Vecākai bērnu grupai 10 apļi!!!

Avatar

By fusio 20.04.2015 14:37:48

Member · 783 comments
straif wrote

gpx vietā atradu šo https://www.endomondo.com/event/uc1KXEjvuxE
varbūt pec "join" eventam var izvikt gpx failu.

Endomodo karte neiet kopā ar velo.lv: "Pirmo reizi starts “Virši – A” un “Mammadaba” veselības brauciena distancēm tiks dots lejā – iepretim Lenču ielai. Trase tālāk vedīs augšup pa kalnu, kur jau ierasts riteņbraucēji devās lejā. Dalībnieku tūkstoši šķērsos Cēsu centru, bet tālāk jau pa drošāku nobraucienu dosies lejup, lai veiktu ierasto distanci uz Valmieru. Visām distancēm trase būs gana ātra. Tā būs lieliski piemērota tam, lai pirmo reizi izmēģinātu savu varējumu SEB MTB maratonā."

Sanāk, ka braucējus pret kalnu kārtīgi izsijās un trasē vajadzētu būt mazākai drūzmai.

Avatar

By fusio 20.04.2015 14:38:54

Member · 783 comments

Klau, šogan velo.lv sūta jebkādus apstiprinājumus pēc reģistrācijas? Neesmu atradis nedz starta sarakstus, nedz saņēmis jebkādu komunikāciju pēc rēķina apmaksas...

Avatar

By Papuass 20.04.2015 14:41:39

Member+ · 2,974 comments

Man bija, nav spamā iekritis?

Avatar

By antikurjers 20.04.2015 15:37:01

restricted · 550 comments

Tikko piereģistrējos, un uzreiz e-pasts iekrita ka ir ok.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By klacis 20.04.2015 16:44:43

Member · 75 comments

starta sarakstus jau gan var atrast iekš mans.velo.lv.

Ja reģistrējoties kaut kā pamanījies nenorādīt adresi (pareizu), tad droši vien arī varētu būt problēmas nosūtīties. Nu tas tāds minējums.

Avatar

By GuessWho 21.04.2015 00:03:58

Member · 33 comments

Starta sarakstā pievienoju arī punktus pēc kā tiks piešķirti koridori. Pārbaudiet vai visiem iepriekšējā gada rezultāts ir atrasts.

klacis wrote

starta sarakstus jau gan var atrast iekš mans.velo.lv.

Ja reģistrējoties kaut kā pamanījies nenorādīt adresi (pareizu), tad droši vien arī varētu būt problēmas nosūtīties. Nu tas tāds minējums.

Avatar

By Mikka 21.04.2015 00:50:13

Member · 140 comments
GuessWho wrote

Starta sarakstā pievienoju arī punktus pēc kā tiks piešķirti koridori. Pārbaudiet vai visiem iepriekšējā gada rezultāts ir atrasts.

Garajai distancei 2014. gada punkti jādala ar 4, nevis 5!
Un kā vērtēs punktus tiem, kas no īsās pāriet uz garo?

Avatar

By GuessWho 21.04.2015 07:41:41

Member · 33 comments

Paldies, kalkulāciju pamainīju.

Ja runājam par tiem, kuri pāriet uz garo distanci, tad pēc nolikuma viņiem jābūt pēc sporta braucējiem (koridoru piešķiršana). Lai varētu vieglāk saprast, tad es pamainīju kalkulāciju viņiem. Tagad, ja iepriekšējā gadā brauca Tautas distancē un šogad Sporta distancē, tad punktu skaits tiek dalīts ar 10. Tas ļauj sakārtot sporta braucējus augšā un secīgi arī iepriekšējā gadā tautas braucējus apakšā. Pēc šī saraksta tad arī varēs piešķirt secīgi arī numurus un koridorus.


Mikka wrote
GuessWho wrote

Starta sarakstā pievienoju arī punktus pēc kā tiks piešķirti koridori. Pārbaudiet vai visiem iepriekšējā gada rezultāts ir atrasts.

Garajai distancei 2014. gada punkti jādala ar 4, nevis 5!
Un kā vērtēs punktus tiem, kas no īsās pāriet uz garo?

Avatar

By klacis 21.04.2015 08:57:29

Member · 75 comments

Kad tie numuri un koridori tiks piešķirti? Piektdien?

Avatar

By Trax 21.04.2015 10:47:54

Member · 318 comments

Jā, jā - man arī interesē vai man šogad būs 3 ciparu numurs smile

Par gānītājiem un "mamutu baru" - katru gadu būs kāds kuram nepatika, kuram šķita neinteresanti un citādas tulznas, bet jāsaprot, ka SEBs nav nekāds pieclatnieks, kas patiks visiem. Man šogad būs iespēja nobaudīt (pēc iepriekšējām diskusijām izrunātos) tuvāk starta līnijai esošos koridorus - redzēsim kā te ir ar želeju mētāšanu (LOL - to pārrunājam katru gadu), lamāšanos un kantēšanu, bet vakardien noskatījos Gardas 1.posma video no 2013.gada - tik zolīdi iet garām, neviens priekšā nelec, prieks skatīties!

Visiem veiksmīgu startu, bez traumām un galvenais - brauciet ar prātu!

Avatar

By Eduards 21.04.2015 11:05:02

Member# · 2,686 comments

Tagad ar jauno punktu kolonnu var sākties akcija- vai līdz trešdienas vakaram pieteiksies tie 11 kas bija pirms manis, un vai tomēr nē, un vai es būšu 1. (2, 3, 4 utt) koridorā jeb nebūšu smile
Piemēram, šobrīd Einārs ir 180. vietā, 20 vietas pirms 3. koridora beigām, taču taču rudenī sezonu pabeidza kā 353. Laikam viņam tomēr nespīd 3. koridors, jo no tiem 173, kas visu atliek uz pēdējo brīdi, gan jau vismaz 20 vēl pieteiksies.

Avatar

By GuessWho 21.04.2015 11:40:30

Member · 33 comments

Noteikti, ka nokritīsi uz nākamo koridori, jo vēl ir daudzi ar rēķiniem, kuri ir vai vēl tiks apmaksāti & vēl nav apstiprināti sistēmā + vēl nav savadīti dalībnieki, kuri pieteikušies veikalos.

Numuri tiks piešķirti pēdējā brīdī, kad būsim pārliecināti, ka maksimāli visi ir savadīti, lai visiem tiktu piešķirti tie numuri, kuri pienākas. smile

Eduards wrote

Tagad ar jauno punktu kolonnu var sākties akcija- vai līdz trešdienas vakaram pieteiksies tie 11 kas bija pirms manis, un vai tomēr nē, un vai es būšu 1. (2, 3, 4 utt) koridorā jeb nebūšu smile
Piemēram, šobrīd Einārs ir 180. vietā, 20 vietas pirms 3. koridora beigām, taču taču rudenī sezonu pabeidza kā 353. Laikam viņam tomēr nespīd 3. koridors, jo no tiem 173, kas visu atliek uz pēdējo brīdi, gan jau vismaz 20 vēl pieteiksies.

Avatar

By zaglvz 21.04.2015 11:55:38

Member · 19 comments

Tikko piereģistrējos garajai distancei un mani punkti tika dalīti ar 5. Pārbaudi lūdzu vēlreiz kalkulāciju, vai tur nav kaut kas nojucis.

GuessWho wrote

Paldies, kalkulāciju pamainīju.

Ja runājam par tiem, kuri pāriet uz garo distanci, tad pēc nolikuma viņiem jābūt pēc sporta braucējiem (koridoru piešķiršana). Lai varētu vieglāk saprast, tad es pamainīju kalkulāciju viņiem. Tagad, ja iepriekšējā gadā brauca Tautas distancē un šogad Sporta distancē, tad punktu skaits tiek dalīts ar 10. Tas ļauj sakārtot sporta braucējus augšā un secīgi arī iepriekšējā gadā tautas braucējus apakšā. Pēc šī saraksta tad arī varēs piešķirt secīgi arī numurus un koridorus.


Mikka wrote
GuessWho wrote

Starta sarakstā pievienoju arī punktus pēc kā tiks piešķirti koridori. Pārbaudiet vai visiem iepriekšējā gada rezultāts ir atrasts.

Garajai distancei 2014. gada punkti jādala ar 4, nevis 5!
Un kā vērtēs punktus tiem, kas no īsās pāriet uz garo?

Avatar

By velolv 21.04.2015 11:59:00

Local.Auth · 64 comments

UZMANĪBU, UZMANĪBU!
No pirmdienas, 20.aprīļa pēcpusdienas, satiksme tiek organizēta 2 joslās 4 joslu vietā ( ar ātruma ierobežojumu 70km/h) no Tallinas pagrieziena (Vidzemes šoseja) un 12 km uz priekšu Cēsu virzienā. Ieplānojiet izbraukšanu uz SEB MTB maratona posmu nedaudz ātrāk.

Avatar

By GuessWho 21.04.2015 12:01:44

Member · 33 comments

Pārlādēju procesus (pieņemu, ka tādēļ vēl kalkulēja pa vecam) un pārkalkulēju visus punktus.

zaglvz wrote

Tikko piereģistrējos garajai distancei un mani punkti tika dalīti ar 5. Pārbaudi lūdzu vēlreiz kalkulāciju, vai tur nav kaut kas nojucis.

Avatar

By Ģirts_MTB 21.04.2015 14:48:01

Member · 319 comments
Eduards wrote

Tagad ar jauno punktu kolonnu var sākties akcija- vai līdz trešdienas vakaram pieteiksies tie 11 kas bija pirms manis, un vai tomēr nē, un vai es būšu 1. (2, 3, 4 utt) koridorā jeb nebūšu smile
Piemēram, šobrīd Einārs ir 180. vietā, 20 vietas pirms 3. koridora beigām, taču taču rudenī sezonu pabeidza kā 353. Laikam viņam tomēr nespīd 3. koridors, jo no tiem 173, kas visu atliek uz pēdējo brīdi, gan jau vismaz 20 vēl pieteiksies.

Skatījos, ka nav ne Sportlife piereģistŗejies, ne arī Mysport smile tākā arī 50. vietai būs pamatīgs kritiens uz aizmuguri smile

Avatar

By velolv 21.04.2015 18:07:00

Local.Auth · 64 comments

Informējam jūs par aktualitātēm saistībā ar SEB MTB maratona sezonu, kas startēs jau šo svētdien ar posmu no Cēsīm līdz Valmierai.

Koridoru sistēma:
SEB MTB maratona rīkotāji šajā sezonā izveidojuši jaunu starta koridoru sistēmas modeli, ļaujot pilnībā nezaudēt starta pozīcijas dalībniekiem, kuri izlaiduši kādu posmu vai sezonu. 2015. gada sarakstā mājas lapā mans.velo.lv atrodams starta saraksts, kur katram dalībniekiem, kuri startējuši pagājušajās sezonās ir piešķirti punkti. Lūdzam pārbaudīt savus punktus. Ja esat startējis pagājušajās sezonās, bet pie jūsu vārda un uzvārda punktu nav, lūdzam rakstīt elektroniskā pasta vēstuli uz pieteikumi@velo.lv. Punkti var tikt nepiešķirti, ja mainījies ir uzvārds, kā arī citi personas dati.

Licences
Aicinām visas SEB MTB maratona “Skandi motors” distances komandas laicīgi izņemt sportistu UCI vai nacionālās licences Latvijas Riteņbraukšanas federācijā. Licenču izgatavošanas termiņš ir piecas darba dienas. Licenču pieteikuma veidlapa atrodama Latvijas Riteņbraukšanas federācijas mājas lapāwww.lrf.lv.

Par noteikumiem trasē
SEB MTB maratona “Skandi motors” distances trasē šajā sezonā atradīsies sacensību tiesneši, kuri uzmanīs to, kurā vietā komandu pārstāvji sniedz tehnisko palīdzību, kā arī pasniedz dzērienus/ ēdienus, saviem sportistiem. Vēršam uzmanību uz to, ka ir jāievēro  atļautie ēdināšanas un servisa punkti trasē. Atļautie servisa punkti ir iezīmēti posma kartē, kas atrodama mājas lapā www.velo.lv. Organizatori brīdina, ka ja tiks pārkāpti šie noteikumi, pirmajā reizē komanda saņems brīdinājumu, bet otrajā sekos sods atbilstoši UCI noteikumiem.

Komandu sastāvu apstiprināšana 1. posmam
Līdz trešdienas, 22. aprīļa, pulksten 23:59 mājas lapā www.velo.lv komandām ir iespēja apstiprināt braucējus, kuri iekļauti pamatsastāvā, bet kuri rezerves sastāvā.

Avatar

By GuessWho 21.04.2015 20:22:52

Member · 33 comments

Piedarbinājām procesu, kurš meklē komandas dalībnieku starp starta sarakstā esošajiem dalībniekiem (reizi stundā tiek atjaunots saraksts). Līdz ar to vairs visas komandas nav sarkanā krāsā. Komandām, kurām kāds dalībnieks ir sarkanā krāsā vajadzētu pievērst pastiprinātu uzmanību vai par dalībnieku ir samaksāts un vai vārds/uzvārds sakrīt ar to, par ko ir samaksāts (cītīgi labojam gramatikas kļūdas, lai nebūtu pārsteigumu, ka komandai kāds dalībnieka rezultāts netiek ņemts vērā). smile

http://mans.velo.lv/lv/sacensibas/39/pi … _komandas/