HC Bike Tours velo ceļojumu 2015 piedāvājums

Avatar

By Aigars HC Bike Tours 19.04.2015 20:27:43

Member · 196 comments

Esam aktualizējuši velo ceļojumus 2015.gadam. Esam izveidojuši dažāda veida, gan sportiskiem izaicinājumiem, gan ceļošanai ar velo, lai iepazītu vēl neatklātas vietas tepat Eiropā.
Seko jaunumiem mūsu FaceBook lapā te https://www.facebook.com/hcbiketoursexplorer

hcbiketoursexplorer_tours_2015_lv.jpg


Avatar

By KasparsS 19.04.2015 20:32:21

Member+ · 2,280 comments

Iespējams pieteikšos uz Itālijas ezeriem. Man ļoti patīk Itālija.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By Aigars HC Bike Tours 19.04.2015 20:38:17

Member · 196 comments

Pamazām publicējam visu ceļojumu plānus. Sākam ar tuvāko - Ziemeļspāniju.
Ziemeļspānija, 16-23.jūnijs. Laižam!
=> Ko tur redzēt?
* Atklāsi "zaļo Spāniju" Kantabria un Asturias ar velo
* Brauksi gar piekrasti, zaļām kalnu ielejām un uzbrauksi kalnā arī uz skaistāko parku Spānijā - Picos de Europa / Lagos de Covadonga
* Apciemosi apburošanos spāņu ciematus un lielākas pilsētas Santander, Oviedo un moderno Bilbao
* Tapas, jūras veltes, fabada, sidrs un citi spāņu tradicionālie ēdieni un dzērieni
Lasi pilnu aprakstu un skaties bildes te https://www.facebook.com/hcbiketoursexp … 5875550611
Jautājumu gadījumā zvani uz 26306180 Aigaram

Cantabria.jpg


Avatar

By Aigars HC Bike Tours 19.04.2015 20:41:37

Member · 196 comments

Atklājam nākamās šīgada "īpašās" tūres plānu.
Tour de France 2015 Pireneji, 12-18.jūlijs. Tu vari!
=> Ko tur redzēt?
* Apsolām 100% Pireneju burvību:)
* Uzbrauc Col du TOURMALET, d’ASPIN, HAUTACAM, PEYRESOURDES, SOLOUR and d’AUBISQUE – visi leģendārie Tour de France Pireneju kalni un ne tikai!
* SkatīsiesTūres 11.posmu pēdējā kalna Cautarets galā mūsu HC Bike Tours teltī ar Tūres TV translāciju, uzkodām un aukstiem dzērieniem. Mūsu telts būs pašā trases malā starp tūkstošiem fanu, atlikts tik spert soli ārpus telts un te tā ir - Tūre!
* Dzīvosi 3 zvaigžņu viesnīcā Pireneju pašā viducī un baudīsi lieliskus vietējos ēdienus un protams sieru

Uzzini vairāk mūsu Facebook lapā te https://www.facebook.com/hcbiketoursexp … 4865465712

Luz_Ardiden_Horse_Categorie_Pyrenees_France_HC_Bike_Tours.jpg


Avatar

By Aigars HC Bike Tours 20.04.2015 11:26:00

Member · 196 comments
KasparsS wrote

Iespējams pieteikšos uz Itālijas ezeriem. Man ļoti patīk Itālija.

Kaspar, prieks par Tavu interesi. Šī tūre būs fantastiska. Tūres plāns tiks paziņots nākamnedēl.

Aicinu arī pārējos droši izteikt viedokli par mūsu turēm. Kas patīk? Kas nepatīk? Ko gribētu savādāk?
Mēs būsim ļoti pateicīgi par jebkuru komentāru un atsauksmi. Tikai tā mēs spēsim kļūt arvien labāki un piedāvāt tieši to, ko vēlies.


Avatar

By Tantrix 20.04.2015 13:01:25

Member · 527 comments

Kaut kā Tour de France ceļojumam cenu nekur neatradu ? Tāds noslēpums ? smile


rakstiet lūdzu uz šo e mail : mareks.kirilovs13@gmail.com

Avatar

By Bomzis 20.04.2015 13:49:54

Local.Auth · 1,215 comments

Viss jau ļoti skaisti un lieliski smile Vietas superīgākās, viss labi izplānots un labi pasniegts ... vienīgi cena, domāju ka tā nav vidusmēra LV divriteņu minējam piemērota wink Bet lai viss notiek! Pasākums jebkurā gadījumā atbalstāms smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Aigars HC Bike Tours 20.04.2015 16:07:15

Member · 196 comments
Tantrix wrote

Kaut kā Tour de France ceļojumam cenu nekur neatradu ? Tāds noslēpums ? smile

Tour de France mums šogad ir īpašs izņēmuma pasākums. Cenu lūdzu jautāt rakstot man epastu uz aigars@hcbiketours.com vai zvanot 26306180. Taču kopumā tā ir tajā pašā līmenī kā pārējiem ceļojumiem.

Man prieks, ka redzu beidzot atsaucību un komentārus. Lūdzu vēl viedokļus! Jo vairāk atsauksmes, jo mums lielāks pamats domāt ko mainīt. Jau tagad plānojam 2016.gadu! Un varu teikt, ka idejas jau ir:)


Avatar

By wheelie 20.04.2015 17:46:20

Member+ · 2,605 comments

piekrītu Bomzim big_smile


keep rollin'

Avatar

By Bomzis 20.04.2015 20:32:54

Local.Auth · 1,215 comments

Nu jā ... tad vēl arī piedāvātie pasākumu laiki. Vasara ... pats sacensību sezonas karstums smile Te vairāki iespējamie mīnusi ...
1. saspringts sacensību grafiks, grūti atrast brīvu nedēļas nogali lai izbrīvētu laiku veloceļojumam, ja arī ir kāda brīva nedēļas nogale ... tā jāvelta ģimenei, citādi iespējams pasākumā būs jādodas uz neatgriešanos ar pusi savas iedzīves big_smile
2. sezonā jau tā ir augstas riteņbraukšanas izmaksas, dalības maksas, transports uz sacensībām, tehniskās izmaksas utml ... diezin vai var atļauties vēl izmest lielu naudu par citām lietām.
3. Nu vēl ... diezin vai riteņbraucējs var saspringatajā sacensību grafikā atļauties tā vienkārši sezonas vidū intensīvi nomocīt savu tūkstoti km kautkur pa kalniem ... pēc tam domājams ka personīgajam rezultātam ir beigas wink

Rezumē ... pasākums ir piemērots vairāk velotūristiem, bet vidusmēra velotūristiem diezin vai interesēs TDF, kalnu serpentīni un augstummetri ... šamiem padavai vot vinčikus, kazas sierus un pludmales jūras krastā smile big_smile
Nu vienīgi reāli piemērota auditorija būtu izbijušie, caurkritušie vai vienkārši sportisti kas nolēmuši ieturēt sacensību pauzi.
Sportistu auditorijai ideālais laiks tomēr ir ziema un pavasaris ... bet diemžēl šie piedāvātie maršruti šim laikam tomēr nebūs īsti piemēroti. Kalnos tomēr pavēss ...
Tās ir tikai manas personīgās domas ... noteikti ir kādi kas domā arī savādāk.


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By KasparsS 20.04.2015 20:46:19

Member+ · 2,280 comments

Bomzi, Tu esi ļoti negatīvs cilvēks.
Ne visiem ir dzīvesveids tāds kādu to iedomājies Tu.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By Ģirts_MTB 20.04.2015 21:47:11

Member · 319 comments

Gribētu dzirdēt kādus 10 piemērus caurkritušajiem sportistiem smile
Piedāvājumi ļoti forši! Uzskatu, ka katrai lietai/pakalpojumam ir savi pircēji smile protams šajā grupā neiederēsies kapeikpi*ēji

P.s. ņaudēt par to cik viss ir neadekvāti dārgs / nekvalitatīvs vai vienkārši galīgi garām māk ik katrs sevi cienošs latvietis smile

Avatar

By Aigars HC Bike Tours 20.04.2015 21:50:25

Member · 196 comments

Visu cieņu Bomzim. Katram savs viedoklis un prieks, ka viņš savu ir izpaudis.
Bomzi, priekš Tevis vispiemērotākā būs treniņnometne profesionālu treneru pavadībā pavasarī siltajās zemēs un par salīdzinoši nelielu samaksu. Mēs par tādu domājam un uz vasaras vidu arī paziņosim plānu par 2016.gada nometni.

Ir, ir riteņbraucēji, kuri labprāt arī ceļo un kuriem nav galvenais mērķis sacensības. Turklāt, mūsu tūres ir gan izaicinošas, gan arī tīri atpūtas, kas ir pa spēkam arī personai, kas ar velo brauc tikai uz darbu 5km dienā.

Vēl viedokļi?


Avatar

By Bomzis 20.04.2015 22:16:08

Local.Auth · 1,215 comments
Aigars HC Bike Tours wrote

Visu cieņu Bomzim. Katram savs viedoklis un prieks, ka viņš savu ir izpaudis.
Bomzi, priekš Tevis vispiemērotākā būs treniņnometne profesionālu treneru pavadībā pavasarī siltajās zemēs un par salīdzinoši nelielu samaksu. Mēs par tādu domājam un uz vasaras vidu arī paziņosim plānu par 2016.gada nometni.

Ir, ir riteņbraucēji, kuri labprāt arī ceļo un kuriem nav galvenais mērķis sacensības. Turklāt, mūsu tūres ir gan izaicinošas, gan arī tīri atpūtas, kas ir pa spēkam arī personai, kas ar velo brauc tikai uz darbu 5km dienā.

Vēl viedokļi?

Protams ka ir daudz dažādu riteņbraucēju, es jau taču nepretendēju uz vienu ekskluzīvo viedokli visas riteņbraucēju saimes vārdā big_smile Un noteikti arī Aigara pasākumiem ir daudz piekritēju un visu cieņu Aigaram par organizatorisko uzņemšanos!
Jā, man iespējams interesētu kādreiz arī piedalīties kādu citu organizētā pavasara pasākumā, nevis tikai pašam nodarboties ar organizēšanu. Tā ka labprāt izskatīšu piedāvājumu 2016.gada pavasarim smile


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Ravx 21.04.2015 08:41:21

Member · 171 comments
KasparsS wrote

Bomzi, Tu esi ļoti negatīvs cilvēks.
Ne visiem ir dzīvesveids tāds kādu to iedomājies Tu.

Kādas tev ir tiesības spriest par cilvēku īsti nezinot kāds viņš ir ????
viņš diezgan precīzi uzrakstījis savu viedokli

Last edited by Ravx (21.04.2015 08:43:11)

Avatar

By KasparsS 21.04.2015 08:44:10

Member+ · 2,280 comments
Ravx wrote
KasparsS wrote

Bomzi, Tu esi ļoti negatīvs cilvēks.
Ne visiem ir dzīvesveids tāds kādu to iedomājies Tu.

Kādas tev ir tiesības spriest par cilvēku īsti nezinot kāds viņš ir ????
visu ir diezgan precīzi uzrakstījis

Es viņu zinu. Un cienu.
Bet komentārs bija, tiešām, negatīvs un pesimistisks.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By adix 21.04.2015 09:34:25

Member+ · 1,214 comments

Ja jau Bomzis sarunātu ar TdeF  rīkotājiem, ka šo "nelielo"gonku pārceļ uz pavasari vai ziemu, tad jau gan noteikti visi latvieši brauktu to skatīties ziemā :DDD
Jūlijā  nepamanīju TdeF laikā nevienu tik svarīgu gonku, lai noteikti paliktu mājās.
Neviens neliek mīt 1000km nedēļā. Zinu, ka Aigars piedāvā iespēju veikt sev atbilstoša garuma distances dienā, jo ir pavadošais buss.

Jāpiekrīt KasparasS, Bomzis viedoklis ir negativs.
Nevajag domāt uz stāstīt citiem, kā kaut ko nedarīt un cik viss ir slikti!
Pagājušajā gadā pats personīgi pārliecinājos, ka TdeF ir pasākums, kurš kaut vienu reizi mūžā ir jāredz katram sevi cienošam velobraucējam.
Līdzi bija draudzene, kura no velo maz ko saprot, bet arī viņai šis pasākums nelika vilties ar savu vērienību. Nerunājot par Alpu skaistajiem skatiem vasarā.

Avatar

By Aigars HC Bike Tours 21.04.2015 09:56:54

Member · 196 comments
adix wrote

Ja jau Bomzis sarunātu ar TdeF  rīkotājiem, ka šo "nelielo"gonku pārceļ uz pavasari vai ziemu, tad jau gan noteikti visi latvieši brauktu to skatīties ziemā :DDD
Jūlijā  nepamanīju TdeF laikā nevienu tik svarīgu gonku, lai noteikti paliktu mājās.
Neviens neliek mīt 1000km nedēļā. Zinu, ka Aigars piedāvā iespēju veikt sev atbilstoša garuma distances dienā, jo ir pavadošais buss.

Jāpiekrīt KasparasS, Bomzis viedoklis ir negativs.
Nevajag domāt uz stāstīt citiem, kā kaut ko nedarīt un cik viss ir slikti!
Pagājušajā gadā pats personīgi pārliecinājos, ka TdeF ir pasākums, kurš kaut vienu reizi mūžā ir jāredz katram sevi cienošam velobraucējam.
Līdzi bija draudzene, kura no velo maz ko saprot, bet arī viņai šis pasākums nelika vilties ar savu vērienību. Nerunājot par Alpu skaistajiem skatiem vasarā.


Paldies Adix:)
Pagājšgad Tu un draugi atklājāt Alpus, nu ko, šogad uz Pirenejiem?:) Mums būs prieks braukt atkal kopā ar Jums visiem.


Avatar

By Bomzis 21.04.2015 11:50:54

Local.Auth · 1,215 comments

Interesanti ... kāpēc gan mans viedoklis tiek saukts par negatīvu, pesimistisku? Es vienkārši norādīju vairākus reālus iemeslus, kas man personīgi un domāju ka arī daudziem jo daudziem citiem iespējams ir šķērslis lai piedalītos publicētajos pasākumos ...


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By adix 21.04.2015 13:37:20

Member+ · 1,214 comments
Bomzis wrote

Interesanti ... kāpēc gan mans viedoklis tiek saukts par negatīvu, pesimistisku? Es vienkārši norādīju vairākus reālus iemeslus, kas man personīgi un domāju ka arī daudziem jo daudziem citiem iespējams ir šķērslis lai piedalītos publicētajos pasākumos ...

Bet Tu savā topikā par nometnes organizēšanu vēlētos, lai katrs, kurš nebrauc ar Tevi, sāktu aprakstīt kāpēc viņš nebrauc un kas nav tā?
Tur taču arī būs 101 iespējamie iemesli katram. Kam nav naudas, kam atvaļinājumu nedabūt, kam bail lidot, kam sieva nelaiž. Tu gribētu, lai to Tev raksta?

Avatar

By KasparsS 21.04.2015 14:17:39

Member+ · 2,280 comments
adix wrote
Bomzis wrote

Interesanti ... kāpēc gan mans viedoklis tiek saukts par negatīvu, pesimistisku? Es vienkārši norādīju vairākus reālus iemeslus, kas man personīgi un domāju ka arī daudziem jo daudziem citiem iespējams ir šķērslis lai piedalītos publicētajos pasākumos ...

Bet Tu savā topikā par nometnes organizēšanu vēlētos, lai katrs, kurš nebrauc ar Tevi, sāktu aprakstīt kāpēc viņš nebrauc un kas nav tā?
Tur taču arī būs 101 iespējamie iemesli katram. Kam nav naudas, kam atvaļinājumu nedabūt, kam bail lidot, kam sieva nelaiž. Tu gribētu, lai to Tev raksta?

Tieši to pašu padomāju.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By ktn 21.04.2015 14:33:31

Member+ · 1,643 comments

Bomzim savs viedoklis, neko pesimistisku nesaskatu, katrā ziņā – viedoklis vērā ņemams un bez liekas eiforijas un izmisīga pozitīvisma.

Domāju, ka būs velosportisti, kuri agri vai vēlu sapratīs, ka dzīve negrozās vien ap cīņu par SEB un Vivus vietām, un ka pasaule ir plašāka. Izteikšu hipotēzi, ka no aktīvajiem sportotājiem atradīsies vairāki tādi, kuri sāks tvert realitāti un izvērtēt alternatīvas. Mani, piemēram, lai gan aizrauj sacensību atmosfēra, neinteresē sistemātiski trenēties un iespringt uz kalendāru. Interesē paša priekam daudz maz regulāri pabraukāties un piedalīties kādā gonkā, paskatīties kādu tūri pa TV.

Piemēram, maratonu tūrisms piesaista cilvēkus, kuriem patīk gan skriet, gan ceļot – nez vai skrējējs atteiksies no plāniem gadā aizbraukt uz vairākām vietām pasaulē dēļ, piemēram, seriāla Skrien Latvija kalendāra. wink

Ceru, ka sanāks piedalīties gan Aigara, gan Bomzis pasākumos. smile


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By Bomzis 21.04.2015 14:39:57

Local.Auth · 1,215 comments
adix wrote
Bomzis wrote

Interesanti ... kāpēc gan mans viedoklis tiek saukts par negatīvu, pesimistisku? Es vienkārši norādīju vairākus reālus iemeslus, kas man personīgi un domāju ka arī daudziem jo daudziem citiem iespējams ir šķērslis lai piedalītos publicētajos pasākumos ...

Bet Tu savā topikā par nometnes organizēšanu vēlētos, lai katrs, kurš nebrauc ar Tevi, sāktu aprakstīt kāpēc viņš nebrauc un kas nav tā?
Tur taču arī būs 101 iespējamie iemesli katram. Kam nav naudas, kam atvaļinājumu nedabūt, kam bail lidot, kam sieva nelaiž. Tu gribētu, lai to Tev raksta?

Man nav problēmu uzklausīt citu viedokļus, domas un kritiku par lietām ko organizēju smile Ja vēlaties varat man droši rakstīt par ko vien vēlaties. Es gan nekad neesmu publiski aicinājis viedokļus par saviem pasākumiem sniegt.
Šīs tēmas autors vēlējās lai lasītāji sniedz savus viedokļus par piedāvātajiem pasākumiem ... un es arī savu viedokli sniedzu. Man tad ir jautājums, kādu tad viedokli autors šajā tematā vēlējās dzirdēt???


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Papuass 21.04.2015 15:00:36

Member+ · 2,974 comments

Domāju, ka apsaukāties nav pamata, sava taisnība visiem.

Tā kā vairākas nozares pavisam veiksmīgi atkopjas no krīzes, tad ir cilvēki, kam ir gan nauda, gan spoži karbona velosipēdi un gribās vēl kaut kur pabraukt bez Vienības brauciena tautas klases, sacensībās bail braukt, lūk tad viņiem arī pieņemams piedāvājums. Protams, ka piedāvājums derēs arī citu kategoriju minējiem.