Polar V650

Avatar

By guntisv 18.04.2015 18:52:23

Member · 119 comments

Sveiki!
Vai kāds lieto Polar V650....kā ar šīs ierīces funkcionalitāti, kas labs, kas slikts, ja varat padalāties savos novērojumos...


Optimistiem pieder pasaule, pesimisti ir tikai tās vērotāji!

Avatar

By beraht 19.04.2015 09:14:35

Member · 127 comments

Gadījumā ja neesi vēl lasījis dcrainmaker apskatu .

Avatar

By guntisv 19.04.2015 14:03:18

Member · 119 comments

Šo biju lasījis un arī komentārus...ir dažādi viedokļi komentāros par šo ierīci (ne visi ir sajūsmā). Bet es gribu dzirdēt viedokli no kāda, kas to lieto reāli arī Latvijā. Vai ir vērts piemēram veco, Garmin Edge 500 (ar visiem ANT+ devējiem) mainīt uz Polar V650.

beraht wrote

Gadījumā ja neesi vēl lasījis dcrainmaker apskatu .

Last edited by guntisv (19.04.2015 14:16:12)


Optimistiem pieder pasaule, pesimisti ir tikai tās vērotāji!

Avatar

By IvarsM 20.04.2015 09:45:53

Member · 301 comments

Domāju, ka V650 pie mums vēl neviens nebūs redzējis, pēc izziņošanas tas ļoti ilgi nebija pieejams nevienā veikalā.

Man personīgi liekas, ka tas ir sačakarēts potenciāli labs produkts. Galvenais iemesls ir ierīces milzīgais izmērs un vājais polarflow serviss. Pat fīču trūkums būtu pieņemams, ja tas būtu Egde 500 izmēra korpusā. A tā es neredzu jēgu šādai ierīcei, tad jau labāk telefons ar to pašu PolarFlow aplikāciju.

Avatar

By Eduards 20.04.2015 10:10:17

Member# · 2,686 comments

Ko tieši latviskais komentārs mainīs? Ierīce taču tā pati. Ja tur ir kaut kas labs vai slikts, tad arī angliski tas tiek pateikts, un turklāt ir daudz vairāk viedokļu, attiecīgi objektīvāk.

Avatar

By Aigi_nr1 20.04.2015 11:11:42

Member · 281 comments
IvarsM wrote

Domāju, ka V650 pie mums vēl neviens nebūs redzējis, pēc izziņošanas tas ļoti ilgi nebija pieejams nevienā veikalā.

Man personīgi liekas, ka tas ir sačakarēts potenciāli labs produkts. Galvenais iemesls ir ierīces milzīgais izmērs un vājais polarflow serviss. Pat fīču trūkums būtu pieņemams, ja tas būtu Egde 500 izmēra korpusā. A tā es neredzu jēgu šādai ierīcei, tad jau labāk telefons ar to pašu PolarFlow aplikāciju.


Kas tev nepatīk aplikācijai? Lietoju V800. Man ļoti patīk. Manuprāt, krietni labāka par Garmin veidojumu.

Avatar

By IvarsM 20.04.2015 12:11:50

Member · 301 comments

Man liekas, ka ar katru sistēmu Polar paliek arvien prastāks. Polarperonaltrainer webs ir krietni mazāk fīčām kā PolarProTrainer aplikācija, un man ir iespaids, ka PolarFlow ir vēl mazāk kā Polarpersonaltrainer. Apbēdina pārlieku vienkāršās atskaites, neatrodu Training Load, iespēju salīdzināt divus treniņus. Man arī diezko neiet pie sirds jaunais dizains.

Tiesa jāatzīst es neesmu lietojis PolarFlow ar V800, tikai ar iPhone aplikāciju. Iespējams, ka pieslēdzot V800 webā parādās kaudze ar brīnumainām fīčām kas bez tā nav redzamas smile

Avatar

By Aigi_nr1 20.04.2015 12:58:19

Member · 281 comments
IvarsM wrote

Man liekas, ka ar katru sistēmu Polar paliek arvien prastāks. Polarperonaltrainer webs ir krietni mazāk fīčām kā PolarProTrainer aplikācija, un man ir iespaids, ka PolarFlow ir vēl mazāk kā Polarpersonaltrainer. Apbēdina pārlieku vienkāršās atskaites, neatrodu Training Load, iespēju salīdzināt divus treniņus. Man arī diezko neiet pie sirds jaunais dizains.

Tiesa jāatzīst es neesmu lietojis PolarFlow ar V800, tikai ar iPhone aplikāciju. Iespējams, ka pieslēdzot V800 webā parādās kaudze ar brīnumainām fīčām kas bez tā nav redzamas smile

Lietoju gan Android gan arī Web variantu. Mobilā aplikācija ir apgraizīta salīdzinot ar web'a. Web variants ir sava veida soc. tīkls, jo var sekot Poalr lietotājiem, izmanotot viņu maršrutus utt. No datu viedokļa, mani apmierina arī datu kvalitāte un iespējas, vienīgi, kas pietrūkst ir sacenšanās iepriekšs veiktā distancē ar sevi vai citu personu.