Fizioterapeits Rīgā

Avatar

By anthropophagus 02.04.2015 12:05:23

Member · 291 comments

Sveiki!
Vai kāds var ieteikt fizioterapeitu, kurš tiešām zinātu, kā palīdzēt cilvēkiem ceļgala jautājumos? Ceļgals sāp bez apstājas, pie slodzes mazliet intensīvāk. MR saišu, menisku problēmas neuzrāda, tādēļ uzšķēršanai nav jēgas. Tā  kā otrs ceļgals ir 2x operēts un pēc sajūtām ir kā jauns, tad ļoti gribētos, lai arī otram būtu operējama kaite, ko ķirurģiski sakārto un viss kārtībā, taču nekā tāda nav un apzināti dauzīt celi, lai kaut kas tāds uzrastos, arī vēl neesmu nobriedis. Esmu par to runājis ar pāris fizioterapeitiem, kuri tikai nosaka, ka jāstiprina muskuļi ap ceļgalu. Vienu no tiem apmeklēju biežāk (muguras sakarā), taču ceļgalu pat īsti neapskata, nekādus muskuļu testus, lai noteiktu to disbalansu, neveic - nedara neko, tikai saka, ka ceļgalu nostiprinās tas pats  vingrinājumu komplekss, kas tiek veikts muguras labad. Problēmas ar šo ceļgalu sākās pēc otra ceļa pirmās operācijas, kad nācās pārvietoties uz kruķiem (90kg uz vienas kājas). Kad atsāku mīt pedāļus, šobrīd sāpošajam celim bija lielāka slodze, jo otra kāja nebija vēl uztrenēta pietiekami. Taču tad sāpes nebija tādas kā šobrīd - toreiz pēc lielāku gabalu nobraukšanas, kad nokāpu no velo un gāju, ik uz soļa bija sajūta, ka tirpas/elektrība pārskrien pār kvadricepsa daļu tieši virs ceļgala. Mazliet juta arī tad, kad spēcīgāk uzminu uz pedāļa. Šobrīd sāp pat guļot, lai gan janvārī atkārtoti taisīju MR un tur nekas sliktāk palicis nebija. Tad nu es vēlētos tikt pie  fizioterapeita, kuram rokas aug no pleciem, uz kuriem ir galva. Būtu labi, ja kāds padaītos ar fizioterapeita vārdu, kas palīdzējis tieši ar ceļgala savešanu kārtībā neoperējamu problēmu gadījumos. Tas, ka nav noskaidrots sāpju iemesls, diemžēl nenozīmē to, ka trenēšanās caur sāpēm palīdzēs.

Avatar

By kaspi4 Cannondale Lefty 02.04.2015 12:29:33

Member · 15 comments

Baltijas Fizioterapija. Ganību dambis 25d, Rīga 67381471 27004006
Iesaku šo iestādi. Pats tur biju ar ilgstošu muguras problēmu. Tur ir vairāki fizioterapeiti, bet es gāju pie pašas centra vadītājas- Elita Salgrāve (29717360). Tur, mūsu sportisti- Brāļi Dukuri un citi sportisti ārstējas.
Ja ir jautājumi- droši jautā.
Samērā sarežģīti atrast to vietu..

Last edited by kaspi4 Cannondale Lefty (02.04.2015 12:30:42)

Avatar

By TONTONS 02.04.2015 12:35:24

Member · 30 comments

RAIVIS ARSAUSKIS www.arsauskis.lv
Sporta komandu un velobraucēju fiziks.
vislabākās atsauksmes...
K.Ulmaņa gatve 2,tel 67675700

Avatar

By Aigi_nr1 02.04.2015 12:38:14

Member · 281 comments

Anita Getaute, Prakse ir gan Čaka ielā pretīm Ziedoņdārzam, gan Pārdaugavā Ventspils ielā.
29404881
Bijusi Latvijas sieviešu izlases fizioterapeite.

Avatar

By buzic 65 02.04.2015 14:08:52

Member · 1,159 comments
kaspi4 Cannondale Lefty wrote

Baltijas Fizioterapija. Ganību dambis 25d, Rīga 67381471 27004006
Iesaku šo iestādi. Pats tur biju ar ilgstošu muguras problēmu. Tur ir vairāki fizioterapeiti, bet es gāju pie pašas centra vadītājas- Elita Salgrāve (29717360). Tur, mūsu sportisti- Brāļi Dukuri un citi sportisti ārstējas.
Ja ir jautājumi- droši jautā.
Samērā sarežģīti atrast to vietu..


Iespējams, ka viņi jau šobrīd ir citās telpās. Elita, patiešām, spēj brīnumus paveikt! smile

Avatar

By anthropophagus 02.04.2015 18:13:38

Member · 291 comments
buzic 65 wrote
kaspi4 Cannondale Lefty wrote

Baltijas Fizioterapija. Ganību dambis 25d, Rīga 67381471 27004006
Iesaku šo iestādi. Pats tur biju ar ilgstošu muguras problēmu. Tur ir vairāki fizioterapeiti, bet es gāju pie pašas centra vadītājas- Elita Salgrāve (29717360). Tur, mūsu sportisti- Brāļi Dukuri un citi sportisti ārstējas.
Ja ir jautājumi- droši jautā.
Samērā sarežģīti atrast to vietu..


Iespējams, ka viņi jau šobrīd ir citās telpās. Elita, patiešām, spēj brīnumus paveikt! smile

Baltijas Fizioterapijas lapā rakstīts, ka pats centrs atrodas citur, taču pie Elitas ir info, ka atrodas Ganību dambī. Varbūt tur nav pamainījusies info. Taču tas ir sīkums. Kādus tieši brīnumus viņa ar Tevi ir paveikusi, ja drīkst zināt?

Avatar

By buzic 65 02.04.2015 18:33:13

Member · 1,159 comments

ar mani nē. pie viņas gāja/iet trīs mani paziņas, ar kuriem kopā spēlēju basketbolu. manam kolēģim saveda kārtībā muguru, lai gan ārsti jau bija pasludinājuši verdiktu, ka vienīgais risinājums ir ķirurģiska operācija. citam paziņam sakārtoja jau saskrūvētu plecu.
manam dēlam bija problēmas ar menisku, un arī viņš gāja pie Elitas. aizsūtīja uztaisīt magnētisko rezonansi un lēma, ka var iztikt bez operācijas (es gan visos sīkumos nezinu, kāds bija tas ārstēšanas process - puika jau patstāvīgs:) )

viņi tagad dislocējas blakus Statoilam Valdemāra/Zirņu ielu stūrī.

Avatar

By anthropophagus 02.04.2015 18:38:16

Member · 291 comments

Skaidrs. Paldies! Ja tik daudz labas atsauksmes, tad pēc svētkiem lūkošu sazināties. smile

Avatar

By sursurs 02.04.2015 18:38:55

Member · 905 comments

offt.
A cik ilgi (dienas, nedēļas) esi provējis netrenēties? Tb reāli atpūtināt to celi?
Toč nav iekaisušas cīpslas vai padiluša skrimšļa vaina? Atpūšoties sāp vienalga kādā veidā kāja (taisna/saliekta, utt.)?


velo 4ever

Avatar

By buzic 65 02.04.2015 18:49:34

Member · 1,159 comments

Lai izdodas. Elita, gan nekādu ameriku neatklās un gan jau arī viņas metode būs iekšējās muskulatūras nostiprināšana. Galvenais saprast un atrast sāpju cēloni.

Esmu dzirdējis arī par šeit pieminēto Raivi Aršauski. Pie viņa rehabiltiācijas kursu izgāja Oskars Cibuļskis pēc tam, kad viņam tika sarautas krusteniskās saites.

Avatar

By anthropophagus 03.04.2015 08:26:28

Member · 291 comments
sursurs wrote

offt.
A cik ilgi (dienas, nedēļas) esi provējis netrenēties? Tb reāli atpūtināt to celi?
Toč nav iekaisušas cīpslas vai padiluša skrimšļa vaina? Atpūšoties sāp vienalga kādā veidā kāja (taisna/saliekta, utt.)?

Pēdējos 2 gadus es vairāk netrenējos nekā trenējos. Ir bijušas vairākas pāris mēnešu ilgas pauzes. Vairāk jūtu, kad sēžu ar saliektu kāju. Vai varbūt tajā brīdī vienkārši ir vairāk laika domāt par to, ka sāp. MR skrimšļa negludumus neredz. Man ir tikai 22, tādēļ vēl neesmu paspējis sevi nolietot. Vienīgais, kas man dara bažas iekš MR, ir cista pie aizmugurējās krustenes. Traumatologs gan tādēļ neko griezt negrasījās, jo viņas uzsūcoties utt. Par cīpslu iekaisumu nemācēšu teikt. Nav ne mazākās jausmas, kā to noteikt.

Avatar

By Girc 03.04.2015 12:14:30

Member · 394 comments

Atis Grundmanis, tel.29441021, Pērnavas 42-5, sporta ārsts, manuālais terapeits.
Man arī šopavasar sāka sāpēt kreisais celis pēc slodzes, aizgāju pie šī ārsta uz vienu pieņemšanu, stundu viņš mani kustināja, lika vingrot un nekas man vairs nesāp. Sāpju iemesls  - vienā pusē bija savilkti muskuļi, kā rezultātā ceļa locītava īsti neatradās savā vietā. Plus iedeva vingrinājumus, kurus ir vēlams ik pa laikam padarīt, lai tas neatkārtotos.
Ļoti sakarīgs speciālists, te var palasīt viņa interviju, kur viņš stāsta par šo visu:
http://www.noskrien.lv/jebkurs-sporta-v … #more-6711

Avatar

By prx25 07.04.2015 11:27:07

Member · 200 comments

Varu padalīties ar savu sāpi & pieredzi.
Sākot āra treniņus arī iedzīvojos ceļgala sāpē. Sākumā ar forumā sasmeltu gudrību ārstēju ar tauksaknes smēri, nepalīdzēja. Devos uz ARS pie dr. Dobelnieka, kas izrakstīja Olfen plāsterus + tabletes un nosūtīja uz USG. USG konstatēja nelielu izsvīdumu infrapatellārā un prepatellārā bursā (ko tas nozīmē īsti nepateikšu). Pēc tam pie fizioterapeita veikt triecienviļņu terapiju. Bet tā kā šis pasākums ir samērā dārgs (30€ par reizi, vajag 3 - 6 reizes) un apdrošināšana nekompensē, tad aizstāja ar vienkāršāku veco laiku analogu. šodien sāku terapiju, skatīsimies rezultātus. Papildus nosūtīja pie fizioterapeites Lienes Leskes (tel. 27728055. vizīte 25€), kas tika noreklamētā kā unikāla persona un vienīgā Baltijas mērogā, kas tādā līmenī rubī savu lietu un bez griešanas spēj sakārtot problēmas. 13/04 pierakstījos pie viņas, tad jau manīs vai palīdz.

Avatar

By NP 07.04.2015 12:34:16

Member+ · 68 comments

Raivi Aršauski varu arī rekomendēt, savukārt ar Ati Grundmani diemžēl tikai negatīva pieredze. Iespējams, ka pie vienkāršiem sastiepumiem u.tml. viņš labi tiek galā, bet ja problēma lielāka, sajūta, ka tikai nopelnīt grib...

Avatar

By anthropophagus 15.04.2015 10:38:10

Member · 291 comments

prx25, stāsti nu, ko labu Liene pastāstīja! Man pie Ata Grundmaņa vēl nav sanācis tikt. Iepriekš bija atvaļinājumā, šodien laikam braucošu iztraucēju (nevēlējās runāt, kā nopratu).

Avatar

By prx25 15.04.2015 12:56:53

Member · 200 comments

Stāstu. Liene pārliecināja par spējām un zināšanām. Diagnosticēja, ka viens muskulis par īsu, švaki staigā ceļa bļodiņa un aizmugurējās ceļa saites pārāk vaļīgas. Samasēja muskuli, sateipoja un izrakstīja spaini ar vingrojumiem. Tiekamies pēc mēneša, lai čekotu progresu. Katrā ziņā ir atrasts iemesls, kāpēc tā saite iekaisa.

Avatar

By anthropophagus 15.04.2015 13:07:43

Member · 291 comments

Šādas atsauksmes man patīk. Tie fizio, pie kuriem esmu es, pat necentās kaut ko testēt, lai saprastu, kas ir par vāju, kas par stipru. Liene pieņem Concordia LL? Viņa pati pieņem Krūzes ielā vai Valdemāra?

Avatar

By Riibeklis 15.04.2015 13:35:54

Member · 536 comments

Abās adresēs pieņem visas 3 smile Droši var iet arī pie Sandas.

http://concordiall.lv/


Жизнь надо прожить так, чтобы тебя мелом не обвели

Avatar

By anthropophagus 15.04.2015 14:32:15

Member · 291 comments

Pie Lienes var pierakstīt tikai uz jūniju. hmm Pierakstījos pie Elitas no Baltijas fizioterapijas uz 25.05. Es pie operācijas tiku ātrākā laikā. big_smile

Last edited by anthropophagus (15.04.2015 14:56:47)

Avatar

By prx25 15.04.2015 14:52:37

Member · 200 comments
anthropophagus wrote

Pie Lienes var pierakstīt tikai uz jūniju. hmm

Kur mēģināji pierakstīties Krūzes ielā vai Valdemāra? Krūzes ielā man izdevās ļoti ātri tikt. Valdemāra ielā esot lielākas rindas.

Avatar

By anthropophagus 15.04.2015 15:18:23

Member · 291 comments
prx25 wrote
anthropophagus wrote

Pie Lienes var pierakstīt tikai uz jūniju. hmm

Kur mēģināji pierakstīties Krūzes ielā vai Valdemāra? Krūzes ielā man izdevās ļoti ātri tikt. Valdemāra ielā esot lielākas rindas.

Es gan tur, gan tur interesējos. Abās vietās jūnijā ar 2 dienu starpību.

Avatar

By puucis 30.04.2015 07:09:50

Member · 39 comments

Gāju uz Baltijas fizioterapiju pēc krustenisko saišu operācijas. Tikai tās labākās atsauksmes. tiku ļoti ātri atpakaļ uz stabila ceļgala. Kolektīvs super, cik sakumā strādāja ar kāju tikai , tad jau ātri vien jau darbojas ar visu ķermeņa muskulatūru. Ja bija kāda problēma, tad tik vajadzēja pateikt un tika meklēts cēlonis un risinājums.  Pēc tās rehabilitācijas sapratu cik svarīgi ir uzturēt sevi formā. Vēl joprojām mājas citreiz daru tos vingrinājumus, kurus tur iemācijos.