Disku bremžu stiprinājums

Avatar

By kalns_rsi 22.03.2015 23:23:04

Member · 521 comments

Sveiki,

Gribēju jautāt vai kāds ir dzelzs rāmim metinājis klāt disku bremžu stiprinājumus ? Ja to var izdarīt un pat sanāk varbūt var ieteikt kur to var izdarīt Rīgā?

Ir Cr-Mo Batvus tūrisma rāmis pilsētas velosipēdam, bet nu tās V-bremzes beidz nost. Gribējās uzlikt mehāniskas DB taču tas rāmis ir ~90 gadu bez DB stiprinājumiem.

Avatar

By kalns_rsi 29.03.2015 16:41:29

Member · 521 comments

Tiešā neviens ieteikums, neviens nav neko tādu mēģinājis?

Avatar

By Buks 29.03.2015 18:03:29

Member+ · 696 comments

Noteikti, ka kāds to ir mēģinājis, liekas, ka pirms 2 gadiem lasīju rakstu, kā viens letiņš restaurēja 30. gadu somu armijas velo un bija piemetinājis. Es gan teiktu, ka lētāk un labāk būs atrast vainu, kāpēc v-bremzes neņem normāli. Domāju, ka jebkurš normāls metinātājs Tev visu izdarīs - ar normālu es domāju tādu, kurš ir izmācījies par metinātāju un cērt zivi, kur, kas un kā ir jāmetina. Es gan nezinu, vai dakšām, kuras ir paredzētas disku bremzēm, konstrukcijā nav arī citas izmaiņas, lai turētu diska bremžu radīto slodzi.

Protams, var diskutēt, kuras bremzes ir labākas, bet uz tūrista rāmja man tas liekas mazliet smieklīgi, jo tur gandrīz jebkura veida bremzēm, darba kārtībā, būtu jānodrošina normāla bremzēšana ar šļūcošiem ratiem. Ja vēl nav vests velo pie kāda no šeit atzītiem mehiem, tad es domāju, ka ir vērts aizvest, lai uzmet aci.


Bērnībā puikas mērīja krāniņus ar lineālu, bet pieaugot - ar hronometru.

Avatar

By kalns_rsi 29.03.2015 18:28:04

Member · 521 comments

Bremzes strādā un viss šļūc smile Problēma ir apkopēs, V-bremzes ir jākopj daudz biežāk, un ir liekas mehāniskās DB.

Gribēju tikt pie kāda metinataja kontaktiem vai kā tāda. Iespējams ka nav tik vienkārši un tas maksā daudz bet varbūt nav traki.

Avatar

By Kalvis99 29.03.2015 19:26:24

Member · 1,831 comments

Ir lieks jauns mājās šāds, varbūt noder:
http://www.amazon.com/brake-bracket-fra … B00I6IV782


Spārīte->Panther->Rock Machine->Giant->Cannondale F-Si Carbon->Scalpel?

Avatar

By 321 31.03.2015 12:07:05

Member · 6,352 comments

Frikbaiku garaža vai Piens...