Avatar

By Autobraucējs 22.02.2015 14:37:42

Member · 836 comments
janis-v wrote

Šausmigi gribētos dabā ieraudzīt tos ( lielaaka dalja velobrauceji-izsakas skeptiski par carbonu ). Varbut vienigi viņi Ziemeļpolā braukā.Ja kas ari salā aluminijs paliek trauslāks.

Sacīkstēm ok, un kas var atļauties tādu pa 5,000, bet ne jau pa pilsētas bedrainām ielām . Sports, komandas, sponsori, reklāma, tur jā, velo pa 10, pa 15 tūkst. , to es saprotu, bet  Rīgā pa bruģi, pa tramvaja sliedēm, pa bedrēm ar 5 tūkst. vērtu velo....hm ??

Avatar

By janis-v 22.02.2015 19:22:35

Member+ · 288 comments

Autobraucējs nevajag jaukt riteņbraucējus ar pārgudrajiem fipsteriem. Pašlaik lielākā daļa MTB brauc ar karbonu un vēl  ar cieto dakšu, tā ka par izturību  sen sen nav jautājumu.Lielākai daļai tie ir personigie .

Avatar

By KasparsS 22.02.2015 19:27:23

Member+ · 2,280 comments
Autobraucējs wrote

bet  Rīgā pa bruģi, pa tramvaja sliedēm, pa bedrēm ar 5 tūkst. vērtu velo....hm ??

Pastāsti, lūdzu, kas notiks ar karbona velo, ja ar to brauks pa bruģi, tramvaja sliedēm vai pa bedrēm? hmm?


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By klivers 22.02.2015 19:47:20

Member · 109 comments
KasparsS wrote
Autobraucējs wrote

bet  Rīgā pa bruģi, pa tramvaja sliedēm, pa bedrēm ar 5 tūkst. vērtu velo....hm ??

Pastāsti, lūdzu, kas notiks ar karbona velo, ja ar to brauks pa bruģi, tramvaja sliedēm vai pa bedrēm? hmm?

Būs tas pats kas ja tu katru dienu brauksi pa mežu saknēm ,bedrēm un šķembeni ,ar ko mtb atšķirās pilsetas neceļos no mežu bezceļiem.

Last edited by klivers (22.02.2015 19:49:11)


there is only one answer..
        700x23c

Avatar

By KasparsS 22.02.2015 19:50:36

Member+ · 2,280 comments

nu tad rekur ir viens autobraucējs

janis-v wrote

Šausmigi gribētos dabā ieraudzīt tos


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By jt 22.02.2015 20:49:40

Member+ · 1,195 comments

ar karbonu pa 5k EUR tikai pa parketu var braukt sad
neticami, ka joprojām ir tādi āpši, kas dzied veco karbons netur dziesmu

Avatar

By Andersons 22.02.2015 21:05:10

Member+ · 2,638 comments

http://youtu.be/SA1jVQu-Fgk
Tas priekš tiem, kuri vēl šaubās par karbona izturību, video skatīties vismaz līdz vietai kur arī tiek testēts alumīnija rāmis.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Autobraucējs 22.02.2015 22:03:20

Member · 836 comments

Tas video ir galīgi garām, uztaisīts for special, lai reklamētu karbonu!

Avatar

By NoProblemo 22.02.2015 22:25:41

Member · 262 comments

Da labi! Visa pasaule jau brauc, nav tur ko baidīties!

https://www.youtube.com/watch?v=xreZdUBqpJs


Avatar

By Andersons 22.02.2015 22:29:47

Member+ · 2,638 comments

Man pašam ir gadījies šosejniekam pret bedri sasist priekšējo ratu galīgā barankā un dakšas štoks būvēts no karbona palika neskarts, to trieciena lauzienu izturēja, es pats toreiz pabrīnījos. Tā bija vēl 1" standarta toreiz nevis 1 1,8"!


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By DZ 23.02.2015 01:36:30

Member · 3,501 comments
Autobraucējs wrote

Tas video ir galīgi garām, uztaisīts for special, lai reklamētu karbonu!

Cik Tev karbona rāmji ir bijuši? Vismaz 20 ir? Vai aiz skatloga ieraudziji rāmi un nospriedi ka karbons nekam neder?

Last edited by DZ (23.02.2015 01:42:15)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Gundars AB 23.02.2015 11:25:15

Member · 129 comments

Manā skatījumā karbonu būtu jāizvēlās cilvēkiem , kas brauc sporta klases līmenī nevis iesācējiem! Ir gadījums kad cilvēks, ( tiko sācis iedziļināties velosportā ) nopircis karbonu pa 3k un aizbrauc uz vienības braucienu, uzbrauc uz apmalīti netīšām, krīt un rāmis kirdik! Muļķīgi bet fakts! Uzskatu, ka lai brauktu ar karbonu ir nedaudz jāpamācās , kā vispār braukt ar velo un ko darīt brīžos kad saproti ka būs kritiens!


Velogarāža Talsi

Avatar

By KasparsS 23.02.2015 11:29:39

Member+ · 2,280 comments
Gundars AB wrote

uzbrauc uz apmalīti netīšām, krīt un rāmis kirdik!

kas notiks ar rāmi?!


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By Autobraucējs 23.02.2015 11:41:43

Member · 836 comments

Ar maniem 125 kg karbonam došu piekrišanu kad tas maksās 20-30 eiro/rāmis !  Un ar velosportu es sāku nodarboties kad jūs daudzu vēl projektā nebija, bija man tāds velo Sputņiks toreiz un Slokas ielā pie videnes bija velosporta sekcija.

Avatar

By Gundars AB 23.02.2015 13:01:44

Member · 129 comments
KasparsS wrote
Gundars AB wrote

uzbrauc uz apmalīti netīšām, krīt un rāmis kirdik!

kas notiks ar rāmi?!

Kā tu to domā, kas notiks ar rāmi? Par garantiju es domāju ka neviens netaisīs vai nemainīs!


Velogarāža Talsi

Avatar

By peteris 23.02.2015 13:06:57

Member · 520 comments

ja nu kādam interesē max lēts cx velo:
http://ru.skelbiu.lt/skelbimai/ridley-20773026.html

Avatar

By kalns_rsi 23.02.2015 14:29:12

Member · 521 comments

Nevar jau tā visus rāmjus likt vienā maisā. Ir relatīvi lētie karbona rāmji, kur tiek taupīts uz materiālu izmaksām un konstruēšanu - ļoti bieži šajā kategorijā, kulturāli salīmēts stikla šķiedras rāmis būs tikpat stiprs/izturīgs. Un ir īpaši konstruēti rāmji, kam rēķinātas, kur un kā tiks pieliktas slodzes un kādā apmērā, tādējādi cenšoties samazināt izmantoto materiāla daudzumu (stiprinot vietas, kuras vajag, un noņemot, kur tas nav vajadzīgs) tāpēc protams neakurāti apejoties ar šādas klases rāmi - slogojot tur kur tas nav paredzēts, arī tas saplīst. Tas, ka gadās kāds defekts nevajag attiecināt uz visu kategoriju - bez tam karbona rāmji ir komplicētāki un sarežģītāki - kā nekā tiek izmantos kompozīts.  Ja savācas lielāks bariņš neticīgo, varbūt pat ir vērts organizēt matēriāla praktisko testu laboratorijā - skaitļi ir fakts, pārējais ir mīti, aizspriedumi vai vienkārši izdomājumi - taču brīnumainā kārtā cilvēki tam ļoti tic.

Avatar

By Sram 23.02.2015 15:12:06

Member · 1,188 comments

Diezgan smieklīgi lasīt nekompetentu cilvēku domas kuri paši nekad nav braukuši ar karbonu, vai pat normāli to "apčamdījuši" ..
Ne reizi vien ar savu karbona velo esmu lidojis .. Trīs gadi ar vienu karbonu un nekādu problēmu.. Iepriekš bija bijusi karbona MTB dakša .. Ir bijušas frontālās sadursmes ar kokiem, apmalēm, dažādi kritieni, esmu ar mašīnu ticis paņemts* tieši no sāna, dakšā .. Nekādu problēmu.

Sportā nebraucu, tautā arī par vietām necīnos, braucu prieka pēc, bet tagad vairs alu negribētu, esmu sapratis visas, vai lielu daļu karbona fīču, plusu .. Visu dzīvi sēžot uz koka taburetes un tad apsēžoties mīkstā dīvānā, diezvai vairs gribēsi uz taburetes sēdēt ..

Avatar

By klivers 23.02.2015 18:11:18

Member · 109 comments
Sram wrote

Diezgan smieklīgi lasīt nekompetentu cilvēku domas kuri paši nekad nav braukuši ar karbonu, vai pat normāli to "apčamdījuši" ..
Ne reizi vien ar savu karbona velo esmu lidojis .. Trīs gadi ar vienu karbonu un nekādu problēmu.. Iepriekš bija bijusi karbona MTB dakša .. Ir bijušas frontālās sadursmes ar kokiem, apmalēm, dažādi kritieni, esmu ar mašīnu ticis paņemts* tieši no sāna, dakšā .. Nekādu problēmu.

Sportā nebraucu, tautā arī par vietām necīnos, braucu prieka pēc, bet tagad vairs alu negribētu, esmu sapratis visas, vai lielu daļu karbona fīču, plusu .. Visu dzīvi sēžot uz koka taburetes un tad apsēžoties mīkstā dīvānā, diezvai vairs gribēsi uz taburetes sēdēt ..

Ir nācies redzēt karbona mtb ar cieto karbona dakšu kuram pec sadursmes vai kā tamliidzigi priekšejais rats bij pilnigi izniicināts,bet dakša vesela,es nesaku ka esmu baigais karbona fans bet viņu izturiiba reizeem pat mani parsteidz kas kontrastee ar vieglumu ,paša šosejniekam ir karbona 19gr pudeļturaamais -gadus 2 vecs un to paļurkajot vai palaužot tu saproti ka taas nava papira streemeles ar puņķiem saliimetas,esmu meiģinajis ar roku salaust vai saspiest arii stures distacerus no karbona taisiitus-domaju ka man buus vajadziigs āmura sitieni lai viņus salaustu.


there is only one answer..
        700x23c

Avatar

By shim65 23.02.2015 19:49:46

Member · 288 comments

Ja tiek šļūkts pa zemi, karbons 100-punkti zaudēs. Kā pārrīvē laku, tā karbons pa šķiedrām. Nu labi tas reti gadās. Un vēl kas! No mana drauga loka, kuram vairums velosipēdu ir Al, lūzuši ir tikai Crb (runa iet par MTB). Un no tiem *visiem* diviem gadījumiem ne vienā, ne otrā lūza china rāmis (tagad nesūdzēšu TOP brendus neizturībā) Un lūzieni notika LV pseido-MTB sacensībās.

Neesmu pret karbonu, zinu visas priekšrocības, bet kamēr mani vieglie Al kalpos, crb pirkt netaisos.


Still riding #26er/#Front Derailleur/#Alu

Avatar

By KasparsS 23.02.2015 20:27:12

Member+ · 2,280 comments
shim65 wrote

Kā pārrīvē laku, tā karbons pa šķiedrām.

Kārtējais pašizdomājums - pieņēmums.
Es pats 2013tajā tiku avārijā ar karbona šosejnieku, pietiekami stiprā. Trieciens bija spēcīgs. Karbonā bija neliela bukte, braucu vēl tagad un nekas neiet "pa šķiedrām".
Atzīmēšu, ka rāmis ir Foil. Nerunāju par lētajiem izstrādajumiem.

shim65 wrote

Ja tiek šļūkts pa zemi

Esmu arī šļūcis pa asfaltu ne vienu vien reizi un lielākā bēda ir apskādēti ekscentri un stūres lenta. Rāmis nevienā vietā neskaras šķūcot.
Lūdzu, nevajag izdomāt kaut kādas muļķības.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By DZ 23.02.2015 20:38:23

Member · 3,501 comments

KasparsS, šeit taču viss skaidrs.
Karbons nepatīk tiem, kuri paši to nav lietojuši, bet ir dzirdējuši stāstus no draugiem, kaimiņiem, tantes trolejbusā...
Tipiski latvieši, kuram ir viedoklis par visu, un kura ideālā automašīna ir Voyageris.

Last edited by DZ (23.02.2015 20:38:46)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By millis 23.02.2015 22:25:18

Member · 175 comments
DZ wrote

KasparsS, šeit taču viss skaidrs.
Karbons nepatīk tiem, kuri paši to nav lietojuši, bet ir dzirdējuši stāstus no draugiem, kaimiņiem, tantes trolejbusā...
Tipiski latvieši, kuram ir viedoklis par visu, un kura ideālā automašīna ir Voyageris.

Es pateiksu skarbak viniem nau bijusi MTB aluminija spota ramju (zem 1.5 kg) kur resnas caurules saliecas no nelieliem sanu sitienem ka rami jaizmet ,jo vinu neva labot ka karbona .

Last edited by millis (23.02.2015 22:26:09)

Avatar

By Brakkis 23.02.2015 22:26:25

Member+ · 958 comments

Voyagerim nav ne vainas! smile


"Sēlijas pērle 2017" 19.08.2017
Livelo-team.lv
MCBG.lv

Avatar

By arvils 23.02.2015 22:59:42

Member · 285 comments
Brakkis wrote

Voyagerim nav ne vainas! smile

Tev laikam nauda kokos aug, ka šādi izsakies big_smile tauta ar tādiem braukā un brīnās, ka nafta drīz izbeigsies lol


VELO+
Ⓥ - Powered by plants

Avatar

By Brakkis 23.02.2015 23:35:58

Member+ · 958 comments

Vakar Jēkabpils-Rīga-Tartu-Munameģis-Rīga-Jēkabpils (840km, 57l). Nobraucu ap 15-20k gadā. Tpfu, tpfu, tpfu, bet 3 gados neko īpaši ielicis neesmu.


"Sēlijas pērle 2017" 19.08.2017
Livelo-team.lv
MCBG.lv

Avatar

By Gundars AB 24.02.2015 13:09:45

Member · 129 comments

Beztolks diskusija , katrs staipa krāniņu uz savu pusi, vienam meita , otram māte! smile  Un neviens nesaka ka karbons ir slikts, tikai ne vienmēr un visiem ir labākā alternatīva!


Velogarāža Talsi