Aerobar - TT brake levers - Brakes

Avatar

By buzic 65 22.10.2014 00:15:57

Member · 1,159 comments

Lūgšu padomu šādā jautājumā. Runa gan būs par pilsētas, nevis sacensību velo.
Nākamvasar vēlos izmēģināt TT stūri (bez extension stūres vidusdaļā) savam pilsētas velo (šosejas  frameset). Piemēram Ritchey Pro base bar. Svārstos starp Ultegra (6700)  vai 105 (5700) bremzēm. Ja pārliecināsiet, ka Ultegra ir jūtami kvalitatīvākas un labākas, esmu ar mieru maksāt vairāk.

Bet man nav ne pieredzes, ne zināšanu par TT bremžu rokturiem. Es neskatos uz augstā plaukta produktiem, bet vēlos iegūt pietiekami labu un uzticamu izstrādājumu. Vai Shimano bremzes korekti strādās, ja izmantošu Sram TT bremžu rokturus? Varbūt varat man ieteikt ko citu? Varbūt  labāk izvēlēties Sram bremzes (kuras)?

Avatar

By DZ 22.10.2014 00:33:38

Member · 3,501 comments

Ja pilsētas velo, ņem lētākos un miers.
Atšķiras svars, aerodinamika un atsperes esamība.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Andersons 22.10.2014 09:03:04

Member+ · 2,638 comments

Pašlaik uz manas budžeta tačkas ir pavisam lēti bremžu rokturi Tektro ražojuma pirkti iekš BAP par kaut kādiem mazpadsmit eiro un viss darbojas pat ļoti ok ar Dura-Ace 7800 bremzēm. 3-4 Filtersus nobraucu un izdevās manu smago miesu apturēt.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Ansis 22.10.2014 09:52:57

Member++ · 3,683 comments
buzic 65 wrote

Svārstos starp Ultegra (6700)  vai 105 (5700) bremzēm. Ja pārliecināsiet, ka Ultegra ir jūtami kvalitatīvākas un labākas, esmu ar mieru maksāt vairāk.

Paskaties, vismaz vācu e-veikali, pārdodot bremžu klučus, specifikācijā raksta klāt gumijas materiālu. Ultegra un 105 bija vienāds gumijas materiāls, mazliet atšķiras tikai metāla aptvere un varbūt skrūve.
Tas, ka pašām bremzēm jaunākajam modelim raksta, ka bremzēšanas efektivitāte par 10, 15 vai 20% labāka kā iepriekšējam, ir tīrām muļķības. Tādā veidā ik pēc trim modeļiem bremzes bremzētu pusotru reizi labāk:)

Avatar

By vitamiins_xc 22.10.2014 10:22:19

Member+ · 2,832 comments

efektivitāte nav sinonīms labāk. Var mainīties kaut vai leņķis, cik labāk/paralēli piespiež klučus, vai locās un t.t.


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By buzic 65 22.10.2014 10:28:06

Member · 1,159 comments
Ansis wrote

Paskaties, vismaz vācu e-veikali, pārdodot bremžu klučus, specifikācijā raksta klāt gumijas materiālu. Ultegra un 105 bija vienāds gumijas materiāls, mazliet atšķiras tikai metāla aptvere un varbūt skrūve.
Tas, ka pašām bremzēm jaunākajam modelim raksta, ka bremzēšanas efektivitāte par 10, 15 vai 20% labāka kā iepriekšējam, ir tīrām muļķības. Tādā veidā ik pēc trim modeļiem bremzes bremzētu pusotru reizi labāk:)

Jā, par klučiem un gumijām jau biju pamanījis. Arī to daždesmit gramu atšķirība mani neuztrauc un nebaidos, ka izvēloties lētākas bremzes, samazināsies manas iespējas apstāties smile. Mans jautājums vairāk bija tendēts uz bremžu precizitāti un ilgmūžību.

Avatar

By Ansis 22.10.2014 10:35:57

Member++ · 3,683 comments
vitamiins_xc wrote

efektivitāte nav sinonīms labāk. Var mainīties kaut vai leņķis, cik labāk/paralēli piespiež klučus, vai locās un t.t.

Ja salīdzina pret kaut kādu antīko bremzi no mīksta tērauda vai nenosakāma alu lējuma, tad jā. Ja pret mūsdienīga materiāla un formas, tur labi ja kādu % efektivitātē var ievinnēt. Trosīšu apvalki tāpat nosaka daudz vairāk.

Avatar

By Corratec 23.10.2014 20:19:19

Member · 911 comments

Atļaušos amatieriski iekomentēt -> uz manas Tačkas ir uzskrūvēti dzeltenie kluči carbonam - SwissStop FlashPro , bremzēja ok arī lietus laikā jūrmalas gonkā uz FFWD F9R , savukārt garkalnē lietū izmantojot Vision metron 90 + parastie gumijas kluči bija pilnīgā ...sā .

thumb_show.php?i=hyekkhm&n=2785-6315-thickbox.jpg&refresh1

Last edited by Corratec (23.10.2014 21:19:00)