FILTER Velokauss 2014

Avatar

By Slowmo 15.09.2014 08:55:56

Member+ · 1,166 comments

Nu jā, tiem, kas numurus izņēma reģistrēšanās teltī, speciāli parādīja, ka numus  jāliek vairāk uz kreiso sānu.
Finišā gan viņiem bija arī otrā kamera, kas jau vērsta uz mugurpusi. Tajā gan vajadzēja būt saskatāmam numuram, ja nu vienīgi kāds cits braucējs aizsedza skatu.

Avatar

By see 15.09.2014 09:10:42

Member · 450 comments

Numuru iznemu pirmaja posma...

Slowmo wrote

Nu jā, tiem, kas numurus izņēma reģistrēšanās teltī, speciāli parādīja, ka numus  jāliek vairāk uz kreiso sānu.
Finišā gan viņiem bija arī otrā kamera, kas jau vērsta uz mugurpusi. Tajā gan vajadzēja būt saskatāmam numuram, ja nu vienīgi kāds cits braucējs aizsedza skatu.

Avatar

By Andersons 15.09.2014 10:11:40

Member+ · 2,638 comments
Vaskis wrote

Jā, krist varēja arī mazāk:) Aleluja mani tas fiziski neskāra. Otrā aplī tieši pirms 7% priekšā čaļi sabira un pēc vakardienas vivusa kājas nespēja atpakaļ aizvilkt līdzi grupai, tā mēs divītī ar igauņu zaķi aizstampājām līdz finišam.
Vienu gan gribējās piebilst saistībā ar ITT, man personiski seriāls uzrunāja tieši ar šo cīņu ar laiku un iespējas izvairīties no grupas braucienu stratēģijām, stresa.
To arī pauž orgu nolikums:
2. Mērķi
2.1.      Sniegt iespēju piedalīties individuālajos braucienos šosejas riteņbraukšanas sacensībās visas sezonas garumā.
2.2.      Uzturēt un attīstīt individuālo braucienu tradīcijas Latvijā.

Attiecībā uz kopvērtējumu, ja nav sava līmeņa čomu ar ko pabraukt pāru un komandu braucienus, tad cīņa diez ko cerīga vairs nav. Visam pa virsu ir grupas brauciens kurā ir iespēja izvilkt mazo kopvērtējuma bonusu, protams, jānobrauc līdz galam, taču te neviļus rodas visa pasākuma konflikts ar paša ITT filozofiju.
Es saprotu, pa īstam uzvarētājs ir tas, kas spēj visur būt vienlīdz spēcīgs, lai jau tā būtu.

#ITT: The race of truth!

Kopumā, protams, laiks brīnišķīgs, patīkams vējiņš, saulīte. Paldies visiem!

P.s. taču tas kapa klusums, kas ieslēdzās grupā pēc pirmā kritiena, nu tas ar tiem plīstošajiem spieķiem: trin-trin-trin-trin-brakšss, krakšs...

Šeit es pilnīgi visam piekrītu!  Ja jau reiz šī seriāla ideja ir ITT seriāls, tad grupas brauciens mazliet sajauc kārtis.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By ario 15.09.2014 10:17:57

Member · 234 comments

Ko gribētu nākamajam gadam:
Kādu no posmiem varētu arī garāku - manuprāt būtu interesanti braukt arī 20 un vairāk km kā ITT. LČ ir 50km..
Ja pēdējā posmā policisti visas mašīnas brīdināja par sacīkstēm, tad pierīgas posmos vienk laida pa starpām, tāpēc būtu labi uztaisīt brīdinājuma plakātus autovadītājiem par notiekošajām sacīkstēm.
Un pēdējam grupas brauciena posmam gribētos čipa laikus. tas pa lielam izslēgtu arī kļūdas apbalvošanā, kas izskatījās gaužām bēdīgi.
Bet visādi citādi Filtriņš patika un Paldies organizatoriem!

Avatar

By Beka 15.09.2014 10:27:01

Member · 118 comments
ario wrote

Un pēdējam grupas brauciena posmam gribētos čipa laikus. tas pa lielam izslēgtu arī kļūdas apbalvošanā, kas izskatījās gaužām bēdīgi.

Manuprāt kļūdas apbalvošanā vēl tikai tiek apzinātās. Domāju ka viņi paši tagad sēž saķēruši galvas un domā kā rīkoties.
Pēc tā kā ir rakstīts nolikumā un tik cik es spēju ievērot matemātikas likumus, tad kopvērtējumu aprēķins ir diezgan pašķībs.
Kaut vai ņemot pa piemēru V30 grupu.
Apbalvoti tika:
1. Korņilovs
2. Āķis
3. Nerugals

Pēc maniem aprēķiniem sanāk:
1. Āķis
2. Korņilovs
3. Andersons

Arī Eurpark programmas finālisti tika noskaidroti diezgan mīklainos apstākļos un netika iekļauti tie kas visus posmus arī bija godīgi nobraukuši. Zinu vismaz 2 tādus cilvēkus.

Bet pagaidīsim kopvērtējuma failus mājas lapā un tad jau redzēsim pēc kādas matemātiks tiek rēķināti viņu kopvērtējumi. smile

Avatar

By Andersons 15.09.2014 11:06:14

Member+ · 2,638 comments

Paldies Beka:)
Par Europark finālu vienkārši kaut kāds bardaks bija, es tos kuponus tikai caur skaidrošanos saņēmu.
Ps par finālu runājot ja jau reiz tas ir tīrākais ITT seriāls tad būtu bijusi labāka ideja organizēt ar tiem pašiem dubultiem punktiem garo ap vai pat virs 50km solo braucienu, tikai gluži manas domas, bet tā es devu priekšroku šim seriālam nevis masu startiem.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By ptsns 15.09.2014 11:35:24

Member · 1,175 comments

Super pasākums! Piedalījos jau otro gadu un piedalīšos arī nākamgad.

Mani novērojumi...
* Ar katru gadu un ar katru posmu organizācija un komunikācija ir kļuvusi labāka.
* Šī gada grupas brauciens bija laba ideja un tas, ka es nofinišēju grupas otrajā pusē būtiski neiedragāja fināla rezultātu (paliku 3. savā grupā smile
* Filtros braucu ar parastu šosejnieku ar 28mm riepām un ideja par garajiem TT gabaliem 50km man nepatīk jo tad kļūst ļoti svarīga inventāra aerodinamika, kuras man nav.
* Pasākumu atmosfēra vienmēr ir bijusi ļoti pozetīva, bez cepiena.
* Vienīgās problēmas man bija ar komandas braucieniem... Uz grupas braucienu nevarēju savākt sev komandu un 20km rullēju viens (manu kopvērtējumu tas protams neuzlaboja). Piedāvāju vienkārši visiem interesentiem izsūtīt kontaktinformāciju par citiem, kas meklē komandu lai paši savā starpā sazinās un samenedžē.
P.S. Pāru braucienam atradu komandu bet par nelaimi viņš dabūja prakolu 5km sad

Avatar

By ptsns 15.09.2014 11:37:04

Member · 1,175 comments

Sori... aizmirsu piebilst.

Liels paldies organizatoriem!!! smile

Avatar

By Vaskis 15.09.2014 15:35:10

Member · 2,612 comments
Avatar

By Andersons 15.09.2014 16:45:11

Member+ · 2,638 comments

Paldies Vaski par apsveikumu un info! Nu man tagad jāiet balvas meklēt!!!

Last edited by Andersons (15.09.2014 16:45:42)


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By DZ 15.09.2014 17:17:01

Member · 3,501 comments
Andersons wrote

Paldies Vaski par apsveikumu un info! Nu man tagad jāiet balvas meklēt!!!

Janka, beidz izsalkušam sunim pēdējo kaulu atņemt, nav vērts...
Atbrauc pie manis sestdien aku izrakt, vismaz dabūsi ko vairāk par 5Eur vērtiem vitamīniem wink

Last edited by DZ (15.09.2014 17:17:13)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By art_is 15.09.2014 17:42:37

Member · 289 comments

Paldies organizatoriem par sacensību seriālu! Lai izdodas turpināt un attīstīt arī nākamgad.

Būtu vērā ņemami dalībnieku komentāri par ITT braucienu trašu drošību, arī grupas braucienā uz finišu rotācijas aplis bija ļoti bīstams un visās grupās sanāca pa straujai bremzēšanai un kritieniem.

Pašam grupas braucienu izbaudīt, diemžēl, neizdevās, jo mazpadsmitajā kilometrā mani nogāza garām braucošais. Sākumā gar ragiem nostrīķējās un tad ar savu pakaļējo ratu pa manu priekšējo un noturēties neizdevās. Tā arī nesapratu uz kurieni viņš tobrīd spiedās, jo braucu pašā grupas aizmugurē. Aiz manis un vēļ 3-4 braucējiem bija tikai pavadošā auto kolonna.


Sports. Miers. Draudzība. Velo uzsēdes regulēšana > http://www.bike-fit-artis.lv/

Avatar

By tomsdlv 15.09.2014 19:30:08

Member · 273 comments

Paldies par lieliskajām šosejas sacensībām. Piedalījos tikai pēdējā posmā, jo nav iespējas darba dienās piedalīties. Trase ir pārbaudīta - labs aplītis.
Tikai viens mīnuss ne no organizatoriem, bet no dalībniekiem - vai tad Latvija ir kaut kāda miskaste, ka tiek mestas želejas, pudeles pa labi, pa kreisi. Galvenais, cik vien tālu mežā var iesviest! To novēroju arī Vienības braucienā.

Avatar

By toms79 16.09.2014 07:02:00

Member · 465 comments
art_is wrote

Paldies organizatoriem par sacensību seriālu! Lai izdodas turpināt un attīstīt arī nākamgad.

Būtu vērā ņemami dalībnieku komentāri par ITT braucienu trašu drošību, arī grupas braucienā uz finišu rotācijas aplis bija ļoti bīstams un visās grupās sanāca pa straujai bremzēšanai un kritieniem.

Pašam grupas braucienu izbaudīt, diemžēl, neizdevās, jo mazpadsmitajā kilometrā mani nogāza garām braucošais. Sākumā gar ragiem nostrīķējās un tad ar savu pakaļējo ratu pa manu priekšējo un noturēties neizdevās. Tā arī nesapratu uz kurieni viņš tobrīd spiedās, jo braucu pašā grupas aizmugurē. Aiz manis un vēļ 3-4 braucējiem bija tikai pavadošā auto kolonna.

Ja tas notika uz Kolkas šosejas, tad tā varoņa numurs bija 198. To kritienu redzēju un tā bija rupja nekaunība, čalis spiedās virsū, un tad asi pa kreisi sacirta. Noturēties nereāli...


Avatar

By art_is 16.09.2014 09:36:59

Member · 289 comments
toms79 wrote
art_is wrote

Paldies organizatoriem par sacensību seriālu! Lai izdodas turpināt un attīstīt arī nākamgad.

Būtu vērā ņemami dalībnieku komentāri par ITT braucienu trašu drošību, arī grupas braucienā uz finišu rotācijas aplis bija ļoti bīstams un visās grupās sanāca pa straujai bremzēšanai un kritieniem.

Pašam grupas braucienu izbaudīt, diemžēl, neizdevās, jo mazpadsmitajā kilometrā mani nogāza garām braucošais. Sākumā gar ragiem nostrīķējās un tad ar savu pakaļējo ratu pa manu priekšējo un noturēties neizdevās. Tā arī nesapratu uz kurieni viņš tobrīd spiedās, jo braucu pašā grupas aizmugurē. Aiz manis un vēļ 3-4 braucējiem bija tikai pavadošā auto kolonna.

Ja tas notika uz Kolkas šosejas, tad tā varoņa numurs bija 198. To kritienu redzēju un tā bija rupja nekaunība, čalis spiedās virsū, un tad asi pa kreisi sacirta. Noturēties nereāli...

Paldies, vainīgais ir sazīmēts. Pasveiciniet, ja kāds pazīstat, neturu ļaunu prātu.


Sports. Miers. Draudzība. Velo uzsēdes regulēšana > http://www.bike-fit-artis.lv/

Avatar

By Corratec 17.09.2014 00:49:35

Member · 911 comments

Par cik šis man bija pirmais grupas brauciens vispār , tad Tukumā gribētos atgriezties arī nakamgad šinī pat trasē , viss bija forši , efekts grandiozs nu kā jau pirmo reizi braucot šādā pasākumā smile
Tukums smuka pilsēta , trases reljefs arī ļoti ok .

p.s. Jūrmalas iTT trasi vajag organizēt obligāti vecajā vietā , jo šī gada Jūrmalas posms galīgi nerullēja smile

Last edited by Corratec (17.09.2014 00:52:46)

Avatar

By ptsns 17.09.2014 09:18:46

Member · 1,175 comments
Corratec wrote

Jūrmalas iTT trasi vajag organizēt obligāti vecajā vietā , jo šī gada Jūrmalas posms galīgi nerullēja smile

Es arī balsoju par veco Jūrmalas posmu! Daudz drošāks.

Avatar

By Andersons 18.09.2014 14:50:02

Member+ · 2,638 comments

Paldies Gustam&Co par operatīvu kļūdas labojumu un tiku pie izcīnītām balvām!  Neskatoties uz atsevišķām nepilnībām Filtra seriāl patika un gatavošos arī Filtriņam 2015 edition.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Vaskis 18.09.2014 14:54:57

Member · 2,612 comments

Njā, un ne es viens ceram uz Grand final stage ar 40 km ITT smile

Avatar

By DZ 18.09.2014 15:00:21

Member · 3,501 comments

Grand finale ITT vajadzētu ap 50Km un pa vidu pāris normālus paugurus.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Andersons 18.09.2014 20:31:47

Member+ · 2,638 comments

Garais ITT iekš Grand Finale patiesībā būtu vairāk saskaņā ar to ko pauž Filtra nolikums, es par 40-50km ITT.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Eduards 18.09.2014 21:25:31

Member# · 2,686 comments

Šis pats Tukuma aplītis būtu tieši laikā fināla ITT.

Avatar

By Andersons 18.09.2014 21:41:20

Member+ · 2,638 comments

Šis aplītis būtu pat ļoti ok kā ITT jo satiksme arī nebija liela, es balsoju par.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Andersons 18.09.2014 22:59:31

Member+ · 2,638 comments
ptsns wrote
Corratec wrote

Jūrmalas iTT trasi vajag organizēt obligāti vecajā vietā , jo šī gada Jūrmalas posms galīgi nerullēja smile

Es arī balsoju par veco Jūrmalas posmu! Daudz drošāks.

Tas tā starp citu

LRA_asociacija wrote

Informējam dalībniekus, ka Jūrmalas posmu trase tika izmainīta sakarā ar to, ka pagājušā gada trasē tiek veikt apjomīgi ceļa remontdarbi. Nākamgad sacensības norināsies turpat Mellužos, kur distance ved pa mierīgiem ceļiem un nav tik liela satiksmes intensivitāte. Atvainojamies tiem dalībniekiem, kuriem sacensību laikā ir patraucējusi mašīna, kas liedzis uzrādīt labākus rezultātus.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By ptsns 19.09.2014 12:33:03

Member · 1,175 comments
Andersons wrote

Garais ITT iekš Grand Finale patiesībā būtu vairāk saskaņā ar to ko pauž Filtra nolikums, es par 40-50km ITT.

Andersons wrote

Šis aplītis būtu pat ļoti ok kā ITT jo satiksme arī nebija liela, es balsoju par.

No vienas puses es piekrītu, ka distance 40 km ir nepieciešama un Tukuma aplis ir ļoti laba trase.
No otras puses, uz garajām distancēm bez aero pričendāļiem sacensties ar tiem kam ir aero ir ļoti grūti... bet ja sezonas kopvērtējumā tiek atmests sliktākā posma rezultāts (un tas gadās garajā distancē) tad cepiena nav, vai ne?
Tad es balsoju par!

P.S. Tikai garajā posmā nedrīkst būt dubultie punkti.

Last edited by ptsns (21.09.2014 17:45:00)

Avatar

By TONTONS 19.09.2014 13:18:09

Member · 30 comments

par Tukuma apli ITT ...

Avatar

By Vaskis 19.09.2014 13:21:51

Member · 2,612 comments

Njā, tie bonusa punkti pēdējā posmā būtiski mainīja visu kopvērtējuma izkārtojumu. Ja dotu tikpat cik pārējos būtu korektāk, gadījumos, kad kāds iebrauc spieķos...