SIDI velokurpes

Avatar

By Kaspars 09.01.2012 13:11:40

Banned · 2,164 comments
KKTK wrote

Nez ko cilvēki fano par SIDI. Velokurpju meklējumos atradu uzlaikoju un sapratu, ka labs viņiem ir tikai vārds un krāsa...
Nu tas mans subjektīvais viedoklis meklējot velo apavus dubļainām un garām stundām.

Fano, jo nav braukuši ar labākām velokurpēm. Es arī biju apmierināts ar Shimano līdz nopirku Campagnolo. Biju apmierināts ar SPD platformu līdz nopirku Look. Tā varu turpināt un turpināt.


Life is too short not to ride quality tubulars.
Record/Red/Dura-ace/XTR

#108

Avatar

By Velomens 09.01.2012 14:57:12

Member+ · 1,681 comments

Daudzus gadus braucu ar SIDI (ir divi identiski pāri - viens gonkām un viens ikdienai) Nekas neplīst un ir vēl gana cietas. Ar citām neesmu braucis, bet paskatoties uz kolēģu brendiem (Shimano, scott, ....) izskatās švakāk, nekā vajadzētu.

Un vispār viss ir kājās big_smile Agrāk minu ar botām un tas man netraucēja būt tur, kur esmu tagad smile


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By wheelie 09.01.2012 16:03:04

Member+ · 2,604 comments

Gaerne ari nav ne vainas, ir viens paaris, kalpo n-tos gadus


keep rollin'

Avatar

By Atis 09.01.2012 16:39:46

Member+ · 1,591 comments

Man kautkā vienmēr gribas teikt Gorenje big_smile

Avatar

By Key 09.01.2012 17:13:11

Member · 6 comments

Kaut arī šogad esmu izlēmis pāriet uz SIDI,
Varu tikai izteikt lielo "respecto"  Gaerne, jo pēc 6 MTB sezonām varētu turpināt braukt vēl, vēlētos;) Zole tā arī nav atlīmējusies, purngali cietuši tikaitik daudz "cik atbilstoši stāžam". Vienīgais, ko nomainīju pēc 4 gadu lietošanas ir slēdži.

Avatar

By Kalpax 09.01.2012 18:36:16

Member+ · 373 comments
Kaspars wrote
KKTK wrote

Nez ko cilvēki fano par SIDI. Velokurpju meklējumos atradu uzlaikoju un sapratu, ka labs viņiem ir tikai vārds un krāsa...
Nu tas mans subjektīvais viedoklis meklējot velo apavus dubļainām un garām stundām.

Fano, jo nav braukuši ar labākām velokurpēm. Es arī biju apmierināts ar Shimano līdz nopirku Campagnolo. Biju apmierināts ar SPD platformu līdz nopirku Look. Tā varu turpināt un turpināt.

Nav braukuši ar labākām par SIDI? Nabaga zēni no PRO komandām, kuri TdF, Giro un Vueltu nomoka ar SIDI...:)))
Manuprāt, ka patiesība ir tur ārā- katram ražotājam ir mazliet savas formas kurpe, kura der kādam noteiktam kājas tipam. Līdzīgi ir ar slaloma zābakiem etc. Piem.- manai kājai der SIDI, Specialized, NW velokurpes, bet DMT un Gaerne lauž kājas un basta. Tāpat kā Rossignol slaloma zābaki man ok, bet Lange lauž. Citam cilvēkam būs otrādi.
P.S. Ņemiet vērā, ka SIDI tabulās pusizmērs ir vnk platāks pamatizmērs- piem., 44.5 būs tāds pats 44 izm. platākai kājai.


Mēs visi izliekamies. Tāpēc ļoti uzmanīgi jāizvēlas, par ko izlikties.

Avatar

By arevuar 11.01.2012 12:51:38

Member · 224 comments

kaads veikals neskaitot Evelo Riigaa tirgo ar Sidi?

Avatar

By Kaspars 11.01.2012 13:31:13

Banned · 2,164 comments
Kalpax wrote

Nav braukuši ar labākām par SIDI? Nabaga zēni no PRO komandām, kuri TdF, Giro un Vueltu nomoka ar SIDI...:)))
Manuprāt, ka patiesība ir tur ārā- katram ražotājam ir mazliet savas formas kurpe, kura der kādam noteiktam kājas tipam. Līdzīgi ir ar slaloma zābakiem etc. Piem.- manai kājai der SIDI, Specialized, NW velokurpes, bet DMT un Gaerne lauž kājas un basta. Tāpat kā Rossignol slaloma zābaki man ok, bet Lange lauž. Citam cilvēkam būs otrādi.
P.S. Ņemiet vērā, ka SIDI tabulās pusizmērs ir vnk platāks pamatizmērs- piem., 44.5 būs tāds pats 44 izm. platākai kājai.

Ar dārgā gala SiDi'iem te neviens nebrauc. Kurpes nav sliktas, taču tās NAV savas cenas vērtas. Tas, ar ko brauc profesionāļi, nevienu nekasa, samaksā man pusmiljonu sezonā un braukšu ar pastalām.


Life is too short not to ride quality tubulars.
Record/Red/Dura-ace/XTR

#108

Avatar

By Atis 11.01.2012 15:16:15

Member+ · 1,591 comments
Kalpax wrote
Kaspars wrote
KKTK wrote

Nez ko cilvēki fano par SIDI. Velokurpju meklējumos atradu uzlaikoju un sapratu, ka labs viņiem ir tikai vārds un krāsa...
Nu tas mans subjektīvais viedoklis meklējot velo apavus dubļainām un garām stundām.

Fano, jo nav braukuši ar labākām velokurpēm. Es arī biju apmierināts ar Shimano līdz nopirku Campagnolo. Biju apmierināts ar SPD platformu līdz nopirku Look. Tā varu turpināt un turpināt.

Nav braukuši ar labākām par SIDI? Nabaga zēni no PRO komandām, kuri TdF, Giro un Vueltu nomoka ar SIDI...:)))
Manuprāt, ka patiesība ir tur ārā- katram ražotājam ir mazliet savas formas kurpe, kura der kādam noteiktam kājas tipam. Līdzīgi ir ar slaloma zābakiem etc. Piem.- manai kājai der SIDI, Specialized, NW velokurpes, bet DMT un Gaerne lauž kājas un basta. Tāpat kā Rossignol slaloma zābaki man ok, bet Lange lauž. Citam cilvēkam būs otrādi.
P.S. Ņemiet vērā, ka SIDI tabulās pusizmērs ir vnk platāks pamatizmērs- piem., 44.5 būs tāds pats 44 izm. platākai kājai.

Pilnīgi piekrītu! Esmu tikai vienu reizi uzlaikojis DMT, un zinu, ka nekad tās neiegādāšos. Vienkārši nav mana kurpe. Tajā pat laikā pazīstu dažu labu, ne sliktu braucēju, kurš brauc gadiem ar DMT, un ir apmierināts.

Avatar

By Krisjanis 04.06.2012 13:18:42

Member · 118 comments
emils wrote

Ir daži modeļi atvesti uz Latviju, domāju, ka lētāk kā abos šeit minētajos.
Sidi Dominator 5 Mega Lorica,izm 45
Sidi Five XC MTB Shoes 2011,izm 44
Sidi Eagle 5 Pro MTB Shoes 2011,izm 45
Sidi Spider SRS MTB Vernice Shoes 2011 (nezinu izmēru)
Sidi Five XC MTB Shoes 2011,izm 43

Naivs jautājums, bet varbūt tomēr ir vēl kādi modeļi no šeit minētajiem saglabājušies tirgošanai. Interesētu uz 43 izmērā kāju, bet ciparam uz kurpes drošvie jābūt lielākam, jo katram ražotājam jau nedaudz savādāki izmēri.

Avatar

By taku 14.09.2014 23:16:44

Member · 83 comments

Vasaras sākumā beidzot izjuka 10 gadus brauktas NW velokurpes. Vietā nopirku SIDI Giau (lētākais modelis no iepriekšējiem gadiem). Kā jau tika ieteikts, ņēmu 1izm lielākas un derēja super. Šobrīd pēc kādiem 2k varu ieteikt kā ļoti labas un ērtas kurpes, arī lētajā modeļu galā.