Volkswagen-Trek kauss 6.posms Bauska 30.08

Avatar

By antikurjers 30.08.2014 22:21:41

restricted · 550 comments
Gagris wrote

Sveiki, pirmo reizi braucu treku, ko lai saka pirmais, kas paliek atmiņā ir tas, ka tādas naglas atsēdēšanas nebija redzētas.
Putras porcija pamaza  Yes.


Atsēdētāju te pietiek. Vidēji uz 15 cilvēku grupu labi ja ir 2 kas velk mainoties. Pārējie vai nu taupās finišam vai iespējams elementāri knapi tiek līdz vilcējiem(mans minējums). Gan jau SEBos ar tas pats. Tur iespējams vairāk cilvēku un var nolasīties puslīdz līdzīga grupa kas organizējas mainīties.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By Riibeklis 30.08.2014 22:25:18

Member · 536 comments

a kur problēma uztaisīt nelielu atravienu ? ar 10 metriem pietiktu smile


Жизнь надо прожить так, чтобы тебя мелом не обвели

Avatar

By Gagris 30.08.2014 23:00:31

Member · 99 comments

Kā jau rakstīju ciska par vāju :-)


Minu jau minu.....

Avatar

By guntaro24 31.08.2014 00:25:41

Member · 69 comments

Jā, ja es samaksāju par gonku 20 eiras tad marķējums būtu lieki prasīts ,cik izmaksā bultas pielikšana pie krusta?, Var jau vainot policistu, bet es uzskatu ka organizatoru kļūda

ZIB wrote

Gonka normāla. Bet organizācija drausmīga.

1. Neviens nenorāda ceļu asfaltētā krustojumā, tāpēc apmēram 20 cilvēki aizbrauca nepareizi (Nē, tur nebija nekādu zīmju).
2. Izbraucot uz tilta  biji divi varianti vai riskēt un izspraukties pirms fūras, vai arī kā es to darīju 10 sekundes gaidīt, kamēr viņa aizbrauc. Satiksme netika apturēta ne mirkli uz tilta, tas ir tāpat, kā notiek gonka un visi brauc kopā ar mašīnām pa brīvības ielu smile))))

Nekad nebija sūdzības par seriālu - šoreiz ir smile

Last edited by guntaro24 (31.08.2014 00:27:48)

Avatar

By a-69 31.08.2014 00:42:43

Member · 352 comments

Pēc nedēļas pie Japiņa būs i medālis, i diploms izdrukājams būs .

Ewis wrote

Nezinu, kā ir bijis citās trasēs, bet man kā iesācējai, kas pirmo reizi piedalās velo sacensībās - patika viss!!! Esmu priecīga, ka saņēmos un piedalījos! Mute smaida un ir liels gandarījums par paveikto!!!!!!!

Vienīgi žēl, ka no sacensībām par piemiņu ir tikai numurs. Būtu labi, ja katrs finišējošais saņemtu medaļu ar uzrakstu - nu līdzīgi kā tas ir skriešanas seriālos!!!!! Un iespēja katram izdrukāt savu diplomu ar vietu grupā un kopvērtējumā!

Avatar

By Kaspi4 31.08.2014 07:48:07

Member++ · 2,282 comments
wattanens wrote

Stabs uz veloceliņa (tur kur liela daļa aizbrauca pa labi, caur pagalmu) bija vienkārši nāvīgs, V12 grupai smags kritiens, viens bērns slimnīcā. Vai tiešām neuzskatījāt par vajadzīgu nomarķēt dubult T švelleri pašā trases vidū? Vāji, ļoti vāji... Kamēr gaidīju puikam ātros vēl kādās četrās grupās gandrīz tas pats rezultāts, ar visu to, ka stāvēju trases malā un visus centos paspēt pabrīdināt.


Kā jaunietim sokas? Cik nopietnas traumas?


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By Kaspi4 31.08.2014 08:09:16

Member++ · 2,282 comments
ugis.s wrote

Kaspi4 paldies par trasi un par kopīgu darbu distancē Aiga

Paldies arī Tev! Liela daļa bija arī Tavas vilkšanas.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By nk 31.08.2014 09:08:42

Member · 85 comments
trail xcer wrote

Vai tad Bauskā nav mežu? Ļoti neintresanta gonka. Pagājušā gada sacensību posms - Baiļi pat līdzi nestāv.

Kā var kaut ko tik stulbu uzrakstīt?

Avatar

By suslix 31.08.2014 10:14:56

Member · 66 comments

Nesaprotu vienu, kā trases dežurants,tiesnesis, kas rādija  virzienu 18 km parāda sporta klasei nepareizu virzienu ,kā rezultātā vairāki braucēji aizbrauca pa tautas klases trasi...

Avatar

By wattanens 31.08.2014 10:59:40

Member · 793 comments
Kaspi4 wrote
wattanens wrote

Stabs uz veloceliņa (tur kur liela daļa aizbrauca pa labi, caur pagalmu) bija vienkārši nāvīgs, V12 grupai smags kritiens, viens bērns slimnīcā. Vai tiešām neuzskatījāt par vajadzīgu nomarķēt dubult T švelleri pašā trases vidū? Vāji, ļoti vāji... Kamēr gaidīju puikam ātros vēl kādās četrās grupās gandrīz tas pats rezultāts, ar visu to, ka stāvēju trases malā un visus centos paspēt pabrīdināt.


Kā jaunietim sokas? Cik nopietnas traumas?

Pāris šuves kājai, zilumi un nobrāzumi. Galvanās bailes par sasisto vēderu šoreiz aizgāja secen. Kādu brīdi laikam būs jāpasēž rezervistos.

Mans puika tika cauri ar pamatīgu izbīli un sasistu plecu. Vakarā teica, ka nezinot kā citreiz braukt, laikam būšot bail braukt grupā. Ir saprotams, ka var būt kritieni, var būt grupu kritieni, bet šis nu bija kas savādāks. Miets asvalta vidū kuru redz tikai grupas pirmie braucēji. Atsisties pret tādu ar 40km/h ? Baisi. Citreiz ieteiktu šādiem šķēršļiem piesiet klāt ko spilgtu un garu, lai var redzēt pāri citiem braucējiem, protams ja absolūti nav iespējams trasi organizēt pa citu trajektoriju.


3/4

Avatar

By sursurs 31.08.2014 11:44:29

Member · 905 comments

"Meža brēcējiem" - klāt nebiju, BET Bauskā tiešām NAV mežu. Ja neticas - visas iespējas apūkot kaut vai google maps satelīta skatu!


velo 4ever

Avatar

By JanisRC 31.08.2014 14:46:31

Member · 544 comments
Kaspi4 wrote

JanisRC Par vid km redzēsim pēc sacīkstes.

Vidējā ātruma prognoze izrādījās samērā precīza - 33.3 km/h


Avatar

By olegfaizov 31.08.2014 15:33:17

Member · 400 comments
team hozols99 wrote

...stiprākajiem patīk grantenes, tehniskākajiem meži.

Tādi izteicieni pilnīgi grinds my gears.

Avatar

By run1 31.08.2014 18:04:12

Banned · 21 comments

visu cieņu organizatoriem par mačiem. Bija labi....Ceru, ka dalības maksa 20 EUR  neiedzina mīnusos un maču rīkošana nesedzās ar entuazismu!
Tālāk par to kas mani mulsināja:
1) Nezinu kā Tautas startā,bet sporta (maratona)--pēc starta uzreiz neviens (motocikls, poicija nebrauca pa priekšu un pilsdrupu teritorijā varēja veidoties traģiska situācija, ka riteņbraucēju kolona ietriecas kādā gājējā t.sk. arī bērnos. Bet visam kronis bija tie metāla (sliežu lielumā) stabi nobrauciena sākumā un beigās kur ātrumas sasniedza pie 40km/h. labi ka es personīgi atlaidu grupiņu 20 m uz priekšu un savlaicīgi to stabus ieraudzīju. Es saku viennozīmīgi: laist trasi caur šiem mietiem bija vieglprātīgi un par nozīdziegi!!!! labi, ka sekas sadursmei ar šiem stabiem nebija letālas. Nākamgad vai nu laižat trasi citur vai tos stabus likvidējat! Ak jā pēc stabu pārvarēšanas bia nākamais pārsteigums.....nokļuvu uz ceļa uz kura bija intensīva satiksme un vajadzēja izvairīties no "fures" piekabes maigiem pieskārieniem....šādas sajūtas izbaudīju pirmo reizi savā maču ieredzē.

Avatar

By KasparsS 31.08.2014 18:35:03

Member+ · 2,280 comments
team hozols99 wrote

...stiprākajiem patīk grantenes, tehniskākajiem meži.

Vēl viena "pērle".
p*c


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By Kaspi4 31.08.2014 19:16:44

Member++ · 2,282 comments

Neviens, jau nepaprasīja kādā statusā es biju, un gatavi ķerties pie rīkles katram, kas raksta par šo forumā, piedodiet , bans par to. Esmu pats traumējies sacensībās ne vienu reizi vien(arī smagāk kā jaunietis), arī dēļ marķējuma, kā man šķitis, taču velo ir tāds traumatisks sports un to es gribēju norādīt.Es ar ne vienu dēļ tā neesmu tiesājies, un nedarīšu to. Kā arī kļūda bija painteresēties par jaunieša veselību, vairs tā nedarīšu.(Lai ātri dzīst). Ja jums ir kādas pretenzijas, tad dariet to juridiskā ceļā, nevis taisiet "šausmenes" un "detektīvus" forumā.


Wattanens visu ko es gribēju, man paskaidroja, Paldies!


Un malači parējie grupas biedri(priekšējie?), ka norādīja uz šķērsli.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By wattanens 31.08.2014 19:55:08

Member · 793 comments
Kaspi4 wrote

Neviens, jau nepaprasīja kādā statusā es biju, un gatavi ķerties pie rīkles katram, kas raksta par šo forumā, piedodiet , bans par to. Esmu pats traumējies sacensībās ne vienu reizi vien(arī smagāk kā jaunietis), arī dēļ marķējuma, kā man šķitis, taču velo ir tāds traumatisks sports un to es gribēju norādīt.Es ar ne vienu dēļ tā neesmu tiesājies, un nedarīšu to. Kā arī kļūda bija painteresēties par jaunieša veselību, vairs tā nedarīšu.(Lai ātri dzīst). Ja jums ir kādas pretenzijas, tad dariet to juridiskā ceļā, nevis taisiet "šausmenes" un "detektīvus" forumā.


Wattanens visu ko es gribēju, man paskaidroja, Paldies!


Un malači parējie grupas biedri(priekšējie?), ka norādīja uz šķērsli.

Bez kreņķiem Kaspar, satiku puiku, bijis nakti slimnīcā uz novērošanu, šodien jau uz pekām.


3/4

Avatar

By adix 31.08.2014 21:15:29

Member+ · 1,214 comments
Kaspi4 wrote

Neviens, jau nepaprasīja kādā statusā es biju, un gatavi ķerties pie rīkles katram, kas raksta par šo forumā, piedodiet , bans par to. Esmu pats traumējies sacensībās ne vienu reizi vien(arī smagāk kā jaunietis), arī dēļ marķējuma, kā man šķitis, taču velo ir tāds traumatisks sports un to es gribēju norādīt.Es ar ne vienu dēļ tā neesmu tiesājies, un nedarīšu to. Kā arī kļūda bija painteresēties par jaunieša veselību, vairs tā nedarīšu.(Lai ātri dzīst). Ja jums ir kādas pretenzijas, tad dariet to juridiskā ceļā, nevis taisiet "šausmenes" un "detektīvus" forumā.


Wattanens visu ko es gribēju, man paskaidroja, Paldies!


Un malači parējie grupas biedri(priekšējie?), ka norādīja uz šķērsli.

Forši, ja ir tāda iespēja uzrakstīt muļķibas, tad izdzēst un beigās atstāt savu komentāru/viedokli kā galveno un pareizo big_smile
Ja jau viss bija tik pareizi, ko tad izdzēst savu komentāru un pēcākos? Nedomāju, ka manā komentārā bija kaut kas pret foruma noteikumiem.

Avatar

By agnijs 31.08.2014 21:40:17

Member · 14 comments
agnijs wrote

Šoreiz divi "mīnusi" manā skatījumā:

- Nebija brīdinoša/ informatīva zīme pirms diviem stabiem (laikam par tiem pašiem augstāk jau pieminēti) kādus 3-4 km pirms finiša, kā rezultātā noķerts stabs, kūlenis, sasists plecs un nobrāzta seja, bet tas laikam sīkums, jo varēju finišēt.

- putra šoreiz maza porcija un zapte vēl mazāk.

Pārējais viss bija ok

+ neskaitot smuku nobrāzumu/zilumu zem acs uz kādām 2 nedēļām + vēl dakša čupā.

Tā ka nākotnē tomēr tādas vietas nevajadzētu likt maršrutā vai piedomāt par brīdinājuma zīmēm, lai laicīgi var pamanīt un noreaģēt.

Avatar

By Geizers1 31.08.2014 22:03:13

Member · 5 comments
adix wrote
Kaspi4 wrote

Neviens, jau nepaprasīja kādā statusā es biju, un gatavi ķerties pie rīkles katram, kas raksta par šo forumā, piedodiet , bans par to. Esmu pats traumējies sacensībās ne vienu reizi vien(arī smagāk kā jaunietis), arī dēļ marķējuma, kā man šķitis, taču velo ir tāds traumatisks sports un to es gribēju norādīt.Es ar ne vienu dēļ tā neesmu tiesājies, un nedarīšu to. Kā arī kļūda bija painteresēties par jaunieša veselību, vairs tā nedarīšu.(Lai ātri dzīst). Ja jums ir kādas pretenzijas, tad dariet to juridiskā ceļā, nevis taisiet "šausmenes" un "detektīvus" forumā.


Wattanens visu ko es gribēju, man paskaidroja, Paldies!


Un malači parējie grupas biedri(priekšējie?), ka norādīja uz šķērsli.

Forši, ja ir tāda iespēja uzrakstīt muļķibas, tad izdzēst un beigās atstāt savu komentāru/viedokli kā galveno un pareizo big_smile
Ja jau viss bija tik pareizi, ko tad izdzēst savu komentāru un pēcākos? Nedomāju, ka manā komentārā bija kaut kas pret foruma noteikumiem.

Kas notiek? Ari manus komentarus izdzesa un pie tam sledza Geizers lietotaju ar visu IP adresi???

Last edited by Geizers1 (31.08.2014 22:08:27)

Avatar

By 100.pants 31.08.2014 22:15:01

Member · 4 comments

Piekrītu Geizers1...kas notiek!!!!!Ari manus komentārus izdzēsa un izdzēsa visus komentārus pèc 18:55. Kaut ko tādu vēk man nav nācies te piedzīvot! Neviens komentàrs nebija pret noteikumiem! Ak jā , palika pareizais   viedoklis ko pauž Kaspi4. Manu ip adresi ari slēdza.....skumīgi! Veči ko iesāksim?

Avatar

By Geizers1 31.08.2014 22:20:33

Member · 5 comments
100.pants wrote

Piekrītu Geizers1...kas notiek!!!!!Ari manus komentārus izdzēsa un izdzēsa visus komentārus pèc 18:55. Kaut ko tādu vēk man nav nācies te piedzīvot! Neviens komentàrs nebija pret noteikumiem! Ak jā , palika pareizais   viedoklis ko pauž Kaspi4. Manu ip adresi ari slēdza.....skumīgi! Veči ko iesāksim?

Es jau uzrakstiju xc.lv kas par lietu. Jaraksta laikam  ka mineta persona foruma izdzes sev nevelamus komentarus un jaludz aizliegt pieeju sai personai, sim forumam.

Avatar

By KasparsS 31.08.2014 22:30:05

Member+ · 2,280 comments

Kaspi4 ļoti skaidri aprakstīja situāciju (izlasiet, nevis brēciet bez saprašanas) un izdzēsa lieko spamu, nevajag piesārņot topiku - tas arī viss.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By 100.pants 31.08.2014 22:31:42

Member · 4 comments

Es arī uzrakstīju xc. Bet reakcijas nav! Izmeta no foruma gan ātri! Un iemesls izmešanau tikai tāds , ka apsveicu iespējamo sacensìbu organizatoru ar to ka neviens uz tā dzelzs mieta sadursmē nekļuva par invalīdu vai vēl ļaunāk negāja bojā. Vai tiešām viedoklis par sacību dalībnieku veselību un dzīvību ir tik  nosodāma rīcība?

Avatar

By 100.pants 31.08.2014 22:41:02

Member · 4 comments

Neviens te nebrēc, bet aizrāda un korekti nevienu neaizvainojot izsaka savu viedokli.Par spamu un aizrādījumu to nepiesārņot vajag attiecināt uz kaspi4 teicienu par baletu...un riteņbraukšanu kuru gan izdzèsa un kurš bija tiešām visa "cepiena" iemesls.

Avatar

By Geizers1 31.08.2014 22:42:25

Member · 5 comments

Es savukart aprakstiju sikak V12 cietusa puisa drebju un vedera izskatu pec tam kad vins uzkaras uz ta mieta. Paldies dievam tika pargriezts tikai apderbs un vedera ir ap 15 cm skrapejums nevis tas miets  iebrauca vedera. Pec tam pajautaju vai vinam ka vienam no sacensibu organizatoriem liekas normali ka sads miets atradas trases vidu un metru attaluma otrs. Pec si komentara momentali tika viss izdzests  un mans lietotajs slegts.

Avatar

By jt 31.08.2014 23:20:59

Member+ · 1,195 comments

piebēršu video ogles diskusijai

https://www.youtube.com/watch?v=2lS65dTTL0M

p.s. braucu maratona distanci, viss patika, putra un ievārījums bija ne mazāk kā pie Japiņa SEB