Līvānu Velokross 2014

Avatar

By DZ 21.07.2014 16:36:55

Member · 3,501 comments

Kautkādu brīdi braucu līdz apnika pa beczceļu braukt un nokāpu nost big_smile


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By Popkorna 21.07.2014 16:37:56

Member · 77 comments

Klau, drīkst vaicāt vai kāds abus grāvjus arī brauca? big_smile Nu vismaz pirmo?  (apzīmēti ar "uzmanīgi")


Nepatīk smiltis.

Avatar

By profesors 21.07.2014 16:45:13

Member+ · 539 comments
Popkorna wrote

Klau, drīkst vaicāt vai kāds abus grāvjus arī brauca? big_smile Nu vismaz pirmo?  (apzīmēti ar "uzmanīgi")

es domāju, ka lielākā daļa izbrauca, nekas tur tik briesmīgs nebija


es gribu uzbraukt kalnā visaugstākā, ne spēka man pietrūks, ne bail man no kā

Avatar

By Popkorna 21.07.2014 16:47:44

Member · 77 comments
profesors wrote
Popkorna wrote

Klau, drīkst vaicāt vai kāds abus grāvjus arī brauca? big_smile Nu vismaz pirmo?  (apzīmēti ar "uzmanīgi")

es domāju, ka lielākā daļa izbrauca, nekas tur tik briesmīgs nebija

Nu kad es tur braucu tur jau bija slidotava, pa kuru bija grūti uzkāpt, kur nu vēl uzbraukt smile


Nepatīk smiltis.

Avatar

By tian1 21.07.2014 17:01:48

Member · 30 comments

pat  nepamanīju  grāvjus.  kur  tie  bija  ??

Avatar

By Arābs 21.07.2014 18:00:11

Member · 29 comments

Cik es sapratu, tad es ar Vieču braucu kopā. Varu teikt, ka mums vēl veiksmīgi izgāja ar to busu, bet ja tas buss būtu griezies līkumā, kas ir nedaudz tālāk, tad varētu būt bijis daudz trakākas sekas... Par laimi viss kārtībā! smile
Mēs abus grāvjus izbraucām bez būtiskām problēmām!


Riteņbraucējs – tā ir «nelaime» valsts ekonomikai. Viņš ne tikai nepērk apdrošināšanu, degvielu, nemaksā par stāvvietu, auto mazgāšanu, bet ir arī vesels!

Avatar

By Bomzis 21.07.2014 18:42:31

Local.Auth · 1,215 comments

Jā ... tas privātmāju ceļš pirms finiša tiešām izrādījās ļoti bīstams! Un acīmredzami tā bīstamība ir no tā nepārredzamā 90 grādu leņķa pagrieziena. Pie tam pirms pagrieziena vēl ātrs nobrauciens ... katru gadu tur tā trase gājusi, un laikam tāpēc ka nekādi starpgadījumi nebija notikuši, tad tā problēma tā neparādījās ... Paldies dievam, ka viss labi beidzās!!! Un uz nākamgada gonku pagriezienā stāvēs cilvēks OBLIGĀTI!!! Atvainojos ka šo problemātisko vietu netiku izskaitļojis iepriekš.

te nedaudz bildes no Veronikas:
http://www.failiem.lv/u/hlplkbr

No tā pirmā grāvja smile Te arī skaidri redzams ... kuri brauca, kuri nē un kuri vienkārši netrāpījās kadrā big_smile
nu līdz ar to katram iespēja pakomentēt kāpēc kuram neizdevās izbraukt, bet kuram izdevās wink


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv

Avatar

By Bomzis 23.07.2014 23:54:54

Local.Auth · 1,215 comments

Vēl kaudzīte labu bilžu no Vandas smile
https://plus.google.com/photos/11266220 … 3009572817


Nav vieglu trašu ... bet ir par lēnu mīts
/Daniels/

www.livelo-team.lv