VIPSPORT veloapļi 2014

Avatar

By ptsns 17.07.2014 17:52:51

Member · 1,175 comments
marsis wrote

Man pagaidām neviens nav traucējis no malas , daudz vairāk traucē un veido bīstamas situācijas kadri , kas grupas vidū šaudās pa kreisi atpakaļ , lūr apkārt utt.

Baidos, ka tev ir taisnība. Lielāks labums būtu ja veloapļi apmācītu jaunos braucējus (atsevišķā iesācēju grupā sagatavotu tos sporta grupai), lai tie nebūtu bīstami paši sev un citiem. Daudziem ir iekša bet nav pieredzes un nav, kas iemāca pareizi uzvesties.

Avatar

By Supermens 18.07.2014 13:10:46

Member · 3 comments

Ņemot vērā lēno startu, pirmajā grupā noturējās arī braucēji, kuri parasti tur neatrodas, ar visām no tā izrietošajām sekām – trajektorijas bez vajadzības tika haotiski mainītas, neskatoties un nerēķinoties ar blakus braucējiem. Ar ko tas beidzās, diemžēl redzējām pēdējā aplī. Žēl tikai, ka tādu kadru dēļ, cieš arī braucēji, kuri prot braukt grupā. Veselību cietušajiem. Tāpēc būtu lūgums organizatoriem, pirms nākamā starta kārtējo reizi atgādināt par grupā braukšanas pamatlikumiem (arī krievu val.), jo kā redzams, lielai daļai vēl joprojām nav nekādas izpratnes par to.
Kārtējo reizi izcēlās arī RUS pārstāvji, šoreiz IGORA SIMINAITA personā. Ja reiz nemāki spļaut neapspļaudot grupas līdzbraucējus, tad nespļauj.

Avatar

By aldis23 18.07.2014 19:12:53

Member · 246 comments

par grupā braukšanas pamatlikumiem (arī krievu val.), jo kā redzams, lielai daļai vēl joprojām nav nekādas izpratnes par to.
Kārtējo reizi izcēlās arī RUS pārstāvji, šoreiz IGORA SIMINAITA personā. Ja reiz nemāki spļaut neapspļaudot grupas līdzbraucējus, tad nespļauj.

Nepakautrētos un pieietu pateiktu, varbūt cilvēks nelasa latvijiešu valodā.;-)

Avatar

By Tantrix 18.07.2014 20:05:17

Member · 527 comments

nu gan jau pateic ar kaut ko spļāvējam, nu nevar būt, ka kādu apspļauda , bet visi klusi ripina tālāk it kā nekas nebūtu noticis. Var arī ar dūri pa muguru norauties


rakstiet lūdzu uz šo e mail : mareks.kirilovs13@gmail.com

Avatar

By KasparsS 18.07.2014 20:15:49

Member+ · 2,280 comments
Tantrix wrote

nu gan jau pateic ar kaut ko spļāvējam, nu nevar būt, ka kādu apspļauda , bet visi klusi ripina tālāk it kā nekas nebūtu noticis. Var arī ar dūri pa muguru norauties

tā varbūt, ja apkārtējie braucēji nav dzīvnieki un ir toleranti.
man arī sanāca vienreiz izdarīt kļūdu (visi pieļauj kļūdas), pēc kā mani tie suņi aplamāja ar krievu matu un no aizmugures aplēja ar fļaga dzeramo, tā vietā, lai pateikt... umanīgāk, labāk dari tā... šitā utt...
Tas dzīvnieciskais veids laikam ir efektīgāks big_smile
Kopš tā laika nebraucu vairs tur. Un ne tāpēc, ka es nevarēju vai trūka drosmes nolamāties viņiem pretī ar krievu matu un iešļākt sejā ar fļagu tam, kas mani aplēja. Tāpēc, ka esmu iecietīgs pret dzīvniekiem.


Scott Scale RC custom edition - 7,7kg.
Scott Addict RC custom edition - 7,8kg
https://www.strava.com/athletes/kskincs
https://www.instagram.com/kasparsskincs

Avatar

By Andersons 18.07.2014 20:33:35

Member+ · 2,638 comments

Tad jau man jāsaka ka man paveicās ka neizdomāju startēt šo Vip apļu treniņu. Es nesaku ka esu perfekts braucējs bet zinot kā dažs labs wannabe PRO braucējs mani finiša taisnē izstūma no braucamās daļas un uz finiša taisni jābrauc pa zālāju, nu nē, paldies. Es labāk kad ir luste pabraucu treniņus kopā ar Kasparu.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By entuziasts 18.07.2014 23:16:19

Member · 39 comments

Nezinu vai pievainas bija lēnais starts, bet jāpiekrīt, foruma dalībniekiem, ka ar to, ka es esmu fiziski izturīgs (skrienu maratonu, orientējos, peldu, slēpoju utt.) nepietiek, lai vienā, divās vasarās kļūtu par labu riteņbraucēju. Dažiem wannabe kavendišiem un frūmiem vispirms būtu centīgi jāgūst pieredze riteņbraukšanas smalkumos, kam Veloapļi arī pēc būtības būtu domāti, mācoties no pieredzējušiem riteņbraucējiem grupā un nevis jārij želejas paciņas pirms starta. Nevajag kautrēties, paskatieties kā grupā brauc Roberts Vinovskis, Juris Riekstiņš vai Armands Freimanis, pajautājiet viņiem pēc padoma. Ja kauns no vecākiem čaļiem, paprasiet Ivo Viļumovam, Kristapam Knopam vai Guntaram Zeicam. Viņi visi braukšanas tehniku grupā ir apguvuši gadiem startējot visdažādākā mēroga sacensībās, visdažādākajās trasēs un apstākļos. Var just Veloapļu līmenis braukšanas kūltūras ziņā aug. Pēdējā posmā pa visu grupu varbūt bija kādi 2-3 "vibratori"( viens gaišā formā , tumsnējs), kuri uzdzina šermuļus. Bez kritieniem neiztiek pat profesionāli riteņbraucēji, bet piekrītu viedoklim, ka trešdienas vakara amatieru tusiņu nevajadzētu pārvērst par haotisku, asiņainu čaiņiku sacīksti.

Supermens wrote

Ņemot vērā lēno startu, pirmajā grupā noturējās arī braucēji, kuri parasti tur neatrodas, ar visām no tā izrietošajām sekām – trajektorijas bez vajadzības tika haotiski mainītas, neskatoties un nerēķinoties ar blakus braucējiem. Ar ko tas beidzās, diemžēl redzējām pēdējā aplī. Žēl tikai, ka tādu kadru dēļ, cieš arī braucēji, kuri prot braukt grupā. Veselību cietušajiem. Tāpēc būtu lūgums organizatoriem, pirms nākamā starta kārtējo reizi atgādināt par grupā braukšanas pamatlikumiem (arī krievu val.), jo kā redzams, lielai daļai vēl joprojām nav nekādas izpratnes par to.
Kārtējo reizi izcēlās arī RUS pārstāvji, šoreiz IGORA SIMINAITA personā. Ja reiz nemāki spļaut neapspļaudot grupas līdzbraucējus, tad nespļauj.

Avatar

By ptsns 21.07.2014 09:26:26

Member · 1,175 comments
entuziasts wrote

...Nevajag kautrēties, paskatieties kā grupā brauc Roberts Vinovskis, Juris Riekstiņš vai Armands Freimanis, pajautājiet viņiem pēc padoma.

Ar teoriju vien varētu nepietikt... vajag treniņus

Onboard Camera: Tour De Suisse - Stage 5
Last 3km of Stage 8 of Amgen Tour of California
Ride with Team Sky on Stage Three of the Tour de France
Amazing footage of John Degenkolb's sprint in TOC stage 1
On-board camera - Stage 3 (Cambridges - Londres)

Avatar

By vitamiins_xc 21.07.2014 09:48:49

Member+ · 2,832 comments

komandu sprinteru ievilkšana ir pavisam kas cits nekā "katrs individuāli" cenšas tikt uz priekšu. Varbūtības teorija to pierāda smile


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By DZ 21.07.2014 10:12:49

Member · 3,501 comments

Ir bijis tas gods startēt divās 1.1 pro gonkās, un nepierasti braukt, ka neviens nelēkā pa grupas vidu un zin savu vietu peletonā, dara komandas darbu. Vidējais hods 47Km/h, bet grupā jūtos droši, kautkādā vipsportā ar vidējo 40Km/h grupā ir bail braukt, jo pilns ar visādiem gonšķikiem, kuri lēkā pa grupas vidu, saskatījušies youtube viģikus.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By aleksanm 21.07.2014 10:27:55

Member · 116 comments

Nākamajos Vipos turās.. Saskatīsīes šos video, labāk toč nebrauks.. PRO ir PRO, bet ne Vipos.. smile

ptsns wrote
entuziasts wrote

...Nevajag kautrēties, paskatieties kā grupā brauc Roberts Vinovskis, Juris Riekstiņš vai Armands Freimanis, pajautājiet viņiem pēc padoma.

Ar teoriju vien varētu nepietikt... vajag treniņus

Onboard Camera: Tour De Suisse - Stage 5
Last 3km of Stage 8 of Amgen Tour of California
Ride with Team Sky on Stage Three of the Tour de France
Amazing footage of John Degenkolb's sprint in TOC stage 1
On-board camera - Stage 3 (Cambridges - Londres)

Avatar

By novērotājs 21.07.2014 11:34:57

Member+ · 1,908 comments

Varbūt jādara tā, kā puikas reizēm sporta skolu sacensībās - no starta uzdod krietnu ātrumu, lai "čaiņiki" atbirst un netraucē braukt.

Avatar

By DZ 21.07.2014 11:56:09

Member · 3,501 comments
novērotājs wrote

Varbūt jādara tā, kā puikas reizēm sporta skolu sacensībās - no starta uzdod krietnu ātrumu, lai "čaiņiki" atbirst un netraucē braukt.

Ja biķernieku trasē būtu iespējams sānītis, tad jā, bet tā, kā trase ir mežā, tad lai noturētos grupā, nevajag nekādu sagatavotību, jo vēji praktiski nav un grupas "aizvējš" velk līdzi.


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By ario 21.07.2014 15:36:16

Member · 234 comments
novērotājs wrote

lai "čaiņiki" atbirst un netraucē braukt.

Pēc līdzības - skrienu bērnu skrējienā - oj, sīči maisās pa kājām!
Orgi to ir pateikuši - to treniņu prioritāte ir iesācēji un jaunieši, tobiš tie, kuri tev traucē. Varbūt tu piedalies pasākumā, kas nav domāts tev?

Avatar

By Tantrix 21.07.2014 16:18:48

Member · 527 comments

ario : "Pēc līdzības - skrienu bērnu skrējienā - oj, sīči maisās pa kājām! "-  super , lol smile)))


rakstiet lūdzu uz šo e mail : mareks.kirilovs13@gmail.com

Avatar

By ptsns 21.07.2014 17:24:26

Member · 1,175 comments
ario wrote

Orgi to ir pateikuši - to treniņu prioritāte ir iesācēji un jaunieši, tobiš tie, kuri tev traucē. Varbūt tu piedalies pasākumā, kas nav domāts tev?

Orgiem vajag arī pamācīt. Iesācēji paši sevi neiemācīs. Vai arī iemācīs caur daudzām nevajadzīgām kļūdām kuras var novērst ar trennera palīdzību.
Youtube trenneri neaizstās.

Avatar

By novērotājs 21.07.2014 23:09:30

Member+ · 1,908 comments
ario wrote
novērotājs wrote

lai "čaiņiki" atbirst un netraucē braukt.

Pēc līdzības - skrienu bērnu skrējienā - oj, sīči maisās pa kājām!
Orgi to ir pateikuši - to treniņu prioritāte ir iesācēji un jaunieši, tobiš tie, kuri tev traucē. Varbūt tu piedalies pasākumā, kas nav domāts tev?

Man viņi netraucē (pareizāk sakot, es netraucēju viņus, jo uz pirmo grupu nekad nepretendēju) smile
Bet ja ar savu stulbošanos viņi izraisa nevajadzīgus kritienus ar smagām traumām, tad tiem, kas grib braukt un mācīties mierīgi, kaut kas lietas labā jādara.
Jeb gribi teikt, ka mācīšanās obligāti notiek ar traumatisku gāšanos (gāšanu) un ka pāris ātrās palīdzības katram gadījumam trases malā jānoliek?

Avatar

By Kaspi4 29.07.2014 16:10:49

Member++ · 2,282 comments

TĀTAD ATSKATS UZ JUBILEJAS POSMU.


10.vieta un enerģetiskie labumi no Ethicsport tiek 10 finišējušajam,  ar šoreiz laimīgo 13 numuru=> 13 Māris Rubiks Vidzemes mernieks/Ripo autocentrs. Māris balvu varēs saņemt nākamajā posmā.(30.07.2014)


15 eiro balvas :

1)62 Matīss Gibolis Moller auto lidosta
2)90 Antra Roga Piramida triatlona klubs


NB! Atgādinām , ka esam iekļauti LRF kalendārā un nav nekādu šķēršļu mūsu treniņā piedalīties arī LRF licencētiem sportistiem.


Jauniešu uzmanībai! MB Sport Group loterijas balva jauniešu sporta attīstībai:

Uz vietas loterijai nākamajā posmā (30.07.2014) varēs pieteikt komandas no dalībniekiem, kas pieteikušies uz posmu un laimēt bezmaksas dalību  6 komandas biedriem uz aiznākamo posmu.

Nosacījumi :

1) dalībnieku vecums 1998.gads un jaunāki
2) komandā vismaz 4 dalībnieki, kas piedalās konkrētajā posmā
3) Jāiesniedz lapa komandas kapteinim vai trenerim ar brīvā formā uzskatītajiem posma dalībniekiem


Pēc 30 km/h grupas finiša starp iesniegtajām lapiņām izlozēsim laimīgo komandu , kas iegūs 6 ielūgumus uz aiznākamo treniņu..

Ethicsport piedāvā 11.posmā(30.07.2014):

http://www.ethicsport.com/cat0_40/durin … toshot.php

img_421420_154001maltoshot_busta.jpg&w=200&h=200&mask=1

Izmēģini jauno bezkofeīna želeju MaltoShot, dalībnieku īpašā cena 1 eur.


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By Armandino 01.08.2014 22:03:56

Member · 5 comments

Ja kādam interesē, tad te video no treniņa 30.07.14.  https://www.youtube.com/watch?v=moW9VoH-bvE

Last edited by Armandino (01.08.2014 22:12:59)

Avatar

By Corratec 01.08.2014 23:33:12

Member · 911 comments
Andersons wrote

Tad jau man jāsaka ka man paveicās ka neizdomāju startēt šo Vip apļu treniņu. Es nesaku ka esu perfekts braucējs bet zinot kā dažs labs wannabe PRO braucējs mani finiša taisnē izstūma no braucamās daļas un uz finiša taisni jābrauc pa zālāju, nu nē, paldies. Es labāk kad ir luste pabraucu treniņus kopā ar Kasparu.

Absolūti piekrītu , visiem Wannabī Pro braucējiem vajag izbraukt ar Kasparu kādu trenniņu  un kādā TT gonkā Velokurjeram atsēdēt uz kaļoša big_smile

Avatar

By Asnāts 02.08.2014 21:46:19

Member · 25 comments

Neskaidrs. kādā sakarā Tu to raksti.?
Palielīties ar Andersonu?
Vai ar Kasparu?

Andersons ir spēcīgs, tas skaidrs.
Un Kaspars arī.


Ja katrs padomātu pats par sevi, tad par visiem būtu padomāts.

Avatar

By Kaspi4 13.08.2014 13:10:20

Member++ · 2,282 comments

Heisā hopsā!

    VIPSPORT VELOAPĻI 2014, 12. posms ir klāt!


Interesantais šodien:


1) Pagājušā posma MB Sports jauniešu loterijas uzvarētāji RRS Purvciems piedalas bez maksas 6 cilvēku sastāvā, jūsu komanda var būt nākamā, MB Sports jauniešu loterijas nosacījumi iepriekšējie:

    1) dalībnieku vecums 1998.gads un jaunāki
    2) komandā vismaz 4 dalībnieki, kas piedalās konkrētajā posmā
    3) Jāiesniedz lapa komandas kapteinim vai trenerim ar brīvā formā uzskatītajiem posma dalībniekiem


2) Oļegs Meļehs dalīsies ar velo iemaņām un pieredzi 35 km/h grupā, aicināti jaunieši un citi interesenti. Oļegs pamācīs dažādas grupas braukšanas nianses un ne tikai.


Tiekamies no 18:00, starts 19:00


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience

Avatar

By talants 14.08.2014 00:35:46

Member · 620 comments
Asnāts wrote

Neskaidrs. kādā sakarā Tu to raksti.?
Palielīties ar Andersonu?
Vai ar Kasparu?

Andersons ir spēcīgs, tas skaidrs.
Un Kaspars arī.

Andersons specigs?


evelostore.com - for active living!

Avatar

By Andersons 14.08.2014 13:28:40

Member+ · 2,638 comments

Tikai manis dēļ vēl šajā forumā nesakaujieties.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By TONTONS 14.08.2014 14:10:11

Member · 30 comments

Tev ,Anderson pasam patīk,ja tauta cepjās par tevi.Pat pēc RĪGAS velo biji iemetis bildi,ar vienu nabadziņu,kurš uzsēdies Monstram uz kaļosa...

Avatar

By Andersons 14.08.2014 14:36:37

Member+ · 2,638 comments

Suņi rej bet karavāna brauc tālāk.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Kaspi4 20.08.2014 15:13:01

Member++ · 2,282 comments

M..getUpppAaa smile

    VIPSPORT VELOAPĻI 2014, 13. posms ir klāt!

Interesantais šodien:

1) Pagājušā posma MB Sports jauniešu loterijas uzvarētāji MB Sports /Emu piedalas bez maksas 6 cilvēku sastāvā, jūsu komanda var būt nākamā, MB Sports jauniešu loterijas nosacījumi iepriekšējie:

    1) dalībnieku vecums 1998.gads un jaunāki
    2) komandā vismaz 4 dalībnieki, kas piedalās konkrētajā posmā
    3) Jāiesniedz lapa komandas kapteinim vai trenerim ar brīvā formā uzskatītajiem posma dalībniekiem

2) Sveicam bonusu(15 eur) ieguvējus = Nilu Ķelderi un Verneru Ieviņu


Don't argue with an idiot - he'll drag you to his level and beat you with experience