MySport Krostriatlons 20.07.2014

Avatar

By Lauris P. 10.07.2014 12:18:10

Member+ · 468 comments

MySport Krostriatlons - Latvijas Čempionāts Krostriatlonā

Datums: 20.07.2014

Vieta - Sporta un atpūtas komplekss "Mežezers", Pļaviņu novadā

Starts: Pulksten 12:00

Distances (Peldēšana+MTB+Skriešana) no 0,2km+6km+2km pašiem mazākajiem līdz 1,2km+30km+9km pašiem izturīgākajiem.

Par veicamo trasi.
Peldēšana Odzes ezerā. 200m un 600m apļi atkarībā no veicamās distances garuma. Apļu maiņa pa krastu.

MTB Riteņbraukšana pa Pļaviņu mežiem. Meža takas, stigas, mazi meža ceļi, interesanti nobraucieni, ezeri u.c. labumi.

Skriešana pa Mežezera slēpošanas kalna apkārtni.

Sacensību mājas lapa

http://mysport.lv/lv/competitions/index … ists/id/8/

Sacensību nolikums

http://mysport.lv/lv/competitions/index … rticle/34/

Online reģistrācija

https://mysport.lv/lv/competitions/inde … tion/id/8/

FluxBB bbcode tests

Avatar

By pirksts 10.07.2014 15:49:17

Member · 158 comments

Man radās iedvesma treniņa pēc pamēģināt.
Vai kāds varētu paskaidrot kā notiek drēbju mainīšana? Man nav nekādu speciālu kostīmu, kas derētu visam. Es varu vienkārši visas konkrētās disciplīnas drēbes mierīgi pa pliko pārvilkt maiņas zonās? Peldbikses un vecas kedas skriešanai es atrastu, ja ar to pietiek. Vienkārši nav ne jausmas kā tas parasti notiek, kas kā jādara.

Avatar

By Eduards 10.07.2014 21:10:17

Member# · 2,686 comments

Mēģini atrast apģērba variantu, kurā pārģērbties nevajag- tas ir laika zaudējums. Pārvelc tikai apavus.

Avatar

By NarchiX 10.07.2014 22:29:40

Member+ · 424 comments

Esmu startējis peldot skriešanas šortos, ja tie ir normāli pieguļoši un tad pēc vēlmes var uzraut tiem pa virsu velošortus vai nē... katrā ziņā izžūst diezgan ātri un uzberzis neko nekad neesmu.


Scale 29er carbon edition - 7.9kg
Hawaii Express Team
facebook.com/Cainiki

Avatar

By pirksts 10.07.2014 22:59:23

Member · 158 comments

Es nebaidos zaudēt sekundes, laiks nav būtisks. Vienkārši gribu saprast kā būtu ērtāk un kā ir pieņemts, lai neskatās uz mani dīvaini, ka es pa pliko pārģērbju pilnīgi visu, kad mainās disciplīna.

Avatar

By laumiic 10.07.2014 23:56:13

Member+ · 208 comments
pirksts wrote

Es nebaidos zaudēt sekundes, laiks nav būtisks. Vienkārši gribu saprast kā būtu ērtāk un kā ir pieņemts, lai neskatās uz mani dīvaini, ka es pa pliko pārģērbju pilnīgi visu, kad mainās disciplīna.

Kā velošortos un kreklā uz starta nostājos tā arī finišēju. Vienīgais ko mainu ir apavi. Viss salikts pa rokai tā, lai būtu ērti.  Kā jau citi minēja drēbes trasē izžūst.


10 minūtes, lai tiktu kalnā
10 sekundes - lejā

Avatar

By art_is 11.07.2014 00:18:06

Member · 289 comments

Vai iespējams dabūt MTB trases GPX failu? Kad plānots marķēt trasi?
Gribētos iepazīt trasi.


Sports. Miers. Draudzība. Velo uzsēdes regulēšana > http://www.bike-fit-artis.lv/

Avatar

By martinsb 11.07.2014 07:02:10

Member+ · 964 comments

Šogad startēju Vaidavas triatlonā, arī nomocija jautājums par apģērbu. Beigās piedalijos peldbiksēs, pēc peldēšanas uzvilku velomaiku un mainiju tik apavus!

Avatar

By pirksts 11.07.2014 10:27:42

Member · 158 comments

Paldies par atbildēm, jāmēģina paskriet velošortos un pabraukt peldbiksēs, tad arī izvēlēties sev ērtāko.

Avatar

By parazutis 11.07.2014 10:32:07

Member+ · 757 comments

Cik atceros, dazhos triatlonos neljauj braukt un skriet ar kailu torsu. Jabut kaut kaadam kreklam

Avatar

By averza 11.07.2014 10:32:15

Member++ · 5,039 comments

Ja neesi piedalījies triatlonos līdz šim, tad pastāv iespēja, ka skriešanas fāzē būs tāds besītis, ka par velobiksēm pat neatcerēsies.

Avatar

By Lauris P. 11.07.2014 13:35:04

Member+ · 468 comments

Informējam, ka precīzu velo trases karti publicēsim vēlakais pirmdien. Trase tiks marķēta 1-2 dienas pirms sacensībām.

Avatar

By Lauris P. 14.07.2014 16:49:52

Member+ · 468 comments

Trases karte

FluxBB bbcode tests

Par trasi:

Peldēšana notiek Odzes ezerā (Mežezers) pa 70m, 200m, un 600 metru apli.
   
MTB distance pa "Janku" un "Jauju" distanču slēpošanas trasēm, gar Līdaces ezeru un slēpošanas trasi "Cigoriņkalns".
Lielais MTB aplis ir 10km. Īsais MTB aplis ir 6km.
Pirmie ir 3,5 km ir salīdzinoši ātri ar vienu kāpumu pašā apļa sākumā. Pārsvarā pa meža stigām, kur var blakus braukt 2 braucēji. Pēc šiem 3,5 km atdalās arī 6 km aplis, kurš pa "Jauju" slēpošanas trasi aiziet atpakaļ uz finišu. No 3,5 km - 4,5 km tehniski sarežģītāks posms ar vairākiem maziem kāpumiem un interesantiem nobraucieniem. 4,5 km - 6 km ātrs posms pa meža stigām. 6km - 7 km tehnisks posms pa takām gar Līdaces ezeru. 7 km - 9 km braucam neliels meža ceļa posms un brauciens līdz Cigoriņkalna pusei. 9 km - līdz finišam baudāms posms ar garu nobraucienu uz Mežezeru.
   
Skriešanas distance pa Mežezera kalna apkārtni.
Lielais aplis 3 km, bet mazais - 2km
Pirmie 600 m pa līdzenu posmu. No 0,6 km līdz 1,5 km lēzens skrejiens Mežezera kalnā pa jaunizveidotām takām. 1,5 km - 2,5 km viegls posms pa Mežezera kalna virsotni. Beidzamie 500 metri tehniski interesanti ar skrējienu pa kalna nogāzi un dažādiem elementiem.

http://mysport.lv/lv/competitions/index … ists/id/8/

Last edited by Lauris P. (16.07.2014 10:09:48)

Avatar

By Lauris P. 16.07.2014 10:23:22

Member+ · 468 comments

Atsevišķa distance Tiem kas grib izmēģināt spēkus krostriatlonā, bet nevēlas iesaistīties cīnā par Latvijas Čempionāta medaļām.

Kungiem: 0,4+20+6 km.
Dāmām: 0,2+12+4

Online reģistrācija turpinās līdz 17.07. 24:00

http://mysport.lv/lv/competitions/index … ists/id/8/

Avatar

By antikurjers 16.07.2014 10:32:03

restricted · 550 comments
pirksts wrote

Man radās iedvesma treniņa pēc pamēģināt.
Vai kāds varētu paskaidrot kā notiek drēbju mainīšana? Man nav nekādu speciālu kostīmu, kas derētu visam. Es varu vienkārši visas konkrētās disciplīnas drēbes mierīgi pa pliko pārvilkt maiņas zonās? Peldbikses un vecas kedas skriešanai es atrastu, ja ar to pietiek. Vienkārši nav ne jausmas kā tas parasti notiek, kas kā jādara.

Iesaku aiziet uz bezmaksas triatlona apmācību treniņu (triatlons.lv Biķernieku trasē pie ezeriņa) ik pa pāris nedēļām notiek. Ļoti labi, praktiskā gaisotnē apskaidros ko kā un kādā secībā jādara, lai būtu max ātri un nedabūtu diskābeli.

Ja ir silts, laiks tad labākā drēbju izvēle:
http://www.ebay.com/itm/NEW-3D-Mens-Cyc … 20e5502b16

Pašam tāds. Peldēt netraucē, žūst ātri, skriet ar netraucē.
Ja ūdens auksts, tad līdzīga formāta hidru vajag, bet hidra būs jāvelk nost jo tajā neērti mīties un skriet.

Last edited by antikurjers (16.07.2014 10:41:10)


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By pirksts 16.07.2014 11:06:40

Member · 158 comments

Es pamēģināju izskriet ar velo šortiem un nekāda vaina, tad visu darīšu tajās, pēc peldēšanas tik vēl velo kreklu un zeķes uzvilkšu no drēbēm, tālāk tikai botu maiņa. Paspēti būs 2 peldēšanas un 2 skriešanas treniņi, tā kā uz nekādu rezultātu neeju, bet ļoti gribās pamēģināt un finišēt.

Avatar

By JanisRC 16.07.2014 11:22:34

Member · 544 comments
pirksts wrote

Es pamēģināju izskriet ar velo šortiem un nekāda vaina, tad visu darīšu tajās, pēc peldēšanas tik vēl velo kreklu un zeķes uzvilkšu no drēbēm, tālāk tikai botu maiņa. Paspēti būs 2 peldēšanas un 2 skriešanas treniņi, tā kā uz nekādu rezultātu neeju, bet ļoti gribās pamēģināt un finišēt.

Mēģināsi braukt ar slapju pamperi ?
Man bēdīga pieredze - svētdien Kauguros iekļuvām lietusgāzē un peč tās līdz Rīgai jau uzberzu pamatīgas čūlas gan aizmugurē, gan šoreiz arī priekšā.
Pat mitrs, ne slapjš, pamperis ļoti nelabvēlīgi ietekmē pēcpusi - noberzumi garantēti.
Risinājums varētu būt - iesmērēt ar spec smēri.


Avatar

By antikurjers 16.07.2014 11:33:56

restricted · 550 comments

Pa pliko velkot šortus neko nevajadzētu saberzt. Vismaz ar šo braucot(vairāk par 130KM tādā veidā neesmu braucis no vietas):
http://www.ebay.com/itm/NEW-3D-Mens-Cyc … 20e5502b16

Drīzāk jau jāskatās vai tev beņķis ir tev piemērots. Parasti visas problēmas no tā.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.

Avatar

By Lauris P. 17.07.2014 23:04:28

Member+ · 468 comments

Gan velo gan skriešanas posma trases ir nomarķētas.

Velo distance ar sarkanām bultām. Skriešanas - ar zilām.

Avatar

By Karlis.v. 18.07.2014 15:24:52

Member · 36 comments

Vienreizējās licenzes varēs uz vietas iegādāties?

Avatar

By Karlis.v. 18.07.2014 16:07:16

Member · 36 comments

Paldies par info. Vienas dienas licenzes varēs iegādāties uz vietas!!! Tā kā sarosamies un piesakamies garajai distancei!!!!

Avatar

By braucejs3 21.07.2014 08:08:12

Member · 23 comments

Interesantas sacensības bija. Viss bija noorganizēts līmenī, patīkama atmosfēra. Par peldēšanas trasi viedokļa nav, jo tā jau laikam vienmēr vienāda - pa ūdeni! smile MTB trase bija grūta, seb's nestāv klāt, liekas, ka arī mysport mtb seriālā trase ir vieglāka, bet šeit bija krietni īsāka distance. Skriešanā arī par visu bija padomāts, lai trase atbilstu krosam - balansēšana uz nogāztiem kokiem pāri purvam, rāpšanās stāvos kāpumos, meži, saknes - skaisti. Pirmo reizi, kas tāds, bet bija labi, iesaku jebkuram citam. Paldies orgiem, ceru, ka vēl kādreiz būs šādas gonkas.