Iznesums un stūre- vietējais alumīnijs vai tomēr ķīniešu karbulīnijs?

Avatar

By KineticMTB 24.04.2014 23:35:21

Member · 30 comments

Sveiciens velomīļiem! Šobrīd esmu nedaudz apjucis sakarā ar iznesuma un stūres iegādi. Lieta tāda, ka šī brīža kombinācija galīgi neapmierina, tapēc esmu nolēmis iegādāties 100 vai 110mm iznesumu un 640mm flat stūri. Lielais jautājums, kas izraisījis nesaprašanu ir- kurā virzienā skatīties? Viens ir ņemt tepat pie mums alumīnija komplektu, piem. veloatlaidēs. Tomēr tas, kas šobrīd man jauc prātu, ir čainīzeru piedāvājumi. Esmu pārlasījis n-tās lapas par to gan ārzemju forumos, gan tepat, tomēr konkrētu spriedumu izdarīt ir grūti. Kā īsti ir- ir vērts riskēt ar savu veselību un ķert no piem. aliexpress karbona stūri un iznesumu (tas gan laikam alumīnijs)? Šos abus no turienies var pa 30 eiro dabūt, kas liekas tiešām neticami maz. Vēl jau ir arī otrs ķīniešu daļu veids- nevis tīri fake ritchey, fsa u.t.t., bet vienkāršas karbona daļas piem. no flyxxi, hong-fu un citiem murgiem. Ko īsti darīt? Lieki piebilst, ka daļas tiks pietiekami noslogotas, braucot treniņos un sacensībās pārsvarā pa mežu un nost no asfalta. Budžets ap 50 eiro, svars tuvu pie 70kg.
Paldies jau iepriekš, un būšu pateicīgs gan par konkrētiem variantiem, gan vienkārši par aptuveno virzienu, kurā skatīties.

Avatar

By daugstinsh 25.04.2014 08:25:28

Member · 495 comments

Nezinu, kā tu, bet es ņemu oriģinālās detaļas,  kas dod kaut kādu garantiju!
Bet tā jau ne vainas, drosibas testi nav veikti gan jau, būs labi, gavenais lai pretējām dzimumam patīk.
pa26khlb1.jpg


Viens sauc par slimību, citi par diagnozi!!!
Man diagnoze!

Avatar

By Slowmo 25.04.2014 08:34:46

Member+ · 1,166 comments
KineticMTB wrote

Kā īsti ir- ir vērts riskēt ar savu veselību un ķert no piem. aliexpress karbona stūri un iznesumu (tas gan laikam alumīnijs)?

Tas ir kā? Raksta, ka karbona, bet patiesībā detaļas no alumīnija?

Avatar

By mpb 25.04.2014 08:42:15

Member · 892 comments

normāls iznesums + karbona stūre. ļoti labas atsauksmes dzirdētas par hylix produktiem. šķiet, ka tepat gincha23 tirgo hylix kardoba stūri par 35 eur.


Tikai izsaku savu privāto viedokli

Avatar

By ginca23 25.04.2014 09:00:17

Member+ · 3,154 comments

Hylix dod garantiju par saviem izstrādājumiem. Pats šī brenda izstrādājumus izmantoju jau 2 sezonu. Atsauksmes tās labākās.
Ir viens mīnuss, gaidīšanas laiks, no 20 līdz 25 d.d

Last edited by ginca23 (25.04.2014 09:02:39)


Mob. 26488083
Email: G.Rozenbergs@gmail.com
Work place: Giant/Liv velo darbnīca (Brīvības 197)

Avatar

By kašķis 25.04.2014 09:03:41

Member · 1,210 comments
daugstinsh wrote

Nezinu, kā tu, bet es ņemu oriģinālās detaļas,  kas dod kaut kādu garantiju!
Bet tā jau ne vainas, drosibas testi nav veikti gan jau, būs labi, gavenais lai pretējām dzimumam patīk.
http://img351.imageshack.us/img351/3623/pa26khlb1.jpg

kas ir tā "kaut kāda garantija"? tā pati ar likumu notiektā vai kas papildus?
taja pašā aliexpress ir skaidri uzrasktīts ko viņi garantē (pārsvarā par piegādi), pie vietējiem tirgotājiem nekas tāds nav manīts.

Last edited by kašķis (25.04.2014 10:11:40)

Avatar

By McDrevich 25.04.2014 09:28:07

Member · 351 comments

Tevis minētais kong fu ir viens no zināmākajiem karbona tirgoņiem, ja kas. Palasi roadbike austrālijas forumu, saņemsi visu sev interesējošo informāciju attiecībā par ķinas karbonu, tur viss ir līdz mielēm iztirzāts. lv reti kurš objektīvi varēs, ko pateikt. Pats vairākus gadus izmantoju jau bez problēmām un mans svars ir stipri lielāks kā tavējais

Avatar

By antikurjers 25.04.2014 17:58:35

restricted · 550 comments

karbons rullē. Pašus lētākos tik bambuļus nepērc wink
Austrālija ir liels normālo china karbonu pircējs. Tik nokrāso pa saviem brendiem un labs. Šo forumos noteikti var izvēlēties pareizo chinizeri. Man divi tādi karboni, problēmas neesmu manījis, atskaitot to ka nedaudz smagāki par krutajiem/dārgajiem/brendotajiem karboniem, cena toties 4x mazāka.


Personīgie uzskati, tāpat kā kauli. Katram savi.