VIPSPORT veloapļi 2014

Avatar

By Andersons 24.04.2014 14:06:08

Member+ · 2,638 comments

Atvainojos ka paslaik rakstu bez garumzimem. Nu man faktiski to nesaprast kapec butu treninos jalauz tehnika un kauli, protams dzive visadi var gadities bet man ari ir radusies tada sajuta ka dala censonu uz so treningonku brauc teju ka uz kadu cempionatu un tad sajos treninos tiek lieki lauzta darga tehnika un sagandeta dazam labam veseliba. Vienigi pielauju domu ka dazam labam tiklidz piespraust numuru pie krekla uzreiz doma ka ir baigie Pro gonsciki. Ok, vakar nepiedalijos bet ir ieprieks redzeti visai pamatigi kresi.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Eduards 24.04.2014 14:15:35

Member# · 2,686 comments

Bet nav jau parastajai tautai to asfalta saču tik daudz, lai lauztu kaulus citur. Trīs lielie (Rīga, Jūrmala, Vienības braiciens), X-Sportam spēka par maz, pārējie šosejas mači netiek pietiekami reklamēti. Attiecīgi Veloapļi tiek uztverti kā papildus šosejas sacensības. Tur sākas šī problēma.

Avatar

By ario 24.04.2014 15:14:04

Member · 234 comments

sača ne sača, tikpat visi grib lielajā grupā braukt. Es nezinu konkrēto gadījumu, bet visumā neredzēju nevienu, kas speciāli grūstītos vai kā, redzēju vairākus, kas šiverējās pa trasi, it kā vieni brauktu. Mierīgāk tur būtu tik, ja laistu grupās pa 10-20

Avatar

By raiter 24.04.2014 15:46:19

Member+ · 3,346 comments

Problēma jau nav tajā, vai tas ir treniņš, sacensība vai treniņ-gonka (kāds soc tīklos  ierakstīja šo jaunvārdu smile )
Cilvēki brauc grupā, un viena/vairāku bezkauņu dēļ var sagāzties gan treniņā pie 20kmh vai gonkā pie 50kmh.
Ja braucēji brauc grupā, tad attiecīgi māk (vai iemācās) braukt saprātīgi. Ja citi pamāca (noņemt rokas no dakšas, un turēt stūri, vai nemainīt trajektoriju) tad tam arī šāds treniņš ir domāts.

Taču nedomāju ka konkrētie rūdītie vīri sarkanajos kreklos no "asinskārās komandas" ir iesācēji, un būtu jāmāca. Tas ko esmu novērojis - tie ir viņi kuri svešvalodas lamuvārdiem pelotonā izsaka komentārus un "māca" citus.  Tiešām nav pirmais gads kad tieši viņi uztaisa zavalu.

Org-iem ir tiesības un iespējas (es teiktu pienākums) nepielaist tādus pie braukšanas trasē. Nav jau nekāda UCI gonka, sūdzēties tie nepielaistie nevarēs. Domāju ka 99% braucēju par to būs tikai pateicīgi.


Avatar

By fikri 24.04.2014 15:50:17

Member · 199 comments
raiter wrote

Problēma jau nav tajā, vai tas ir treniņš, sacensība vai treniņ-gonka (kāds soc tīklos  ierakstīja šo jaunvārdu smile )
Cilvēki brauc grupā, un viena/vairāku bezkauņu dēļ var sagāzties gan treniņā pie 20kmh vai gonkā pie 50kmh.
.

+1

Last edited by fikri (24.04.2014 15:50:34)


Jauns Mazlietots Thule / Mont Blanc aprīkojums.
Pārdošana. Noma. Karbona remonts.
www.tregers.lv

Avatar

By kurjers 24.04.2014 15:54:43

Local.Auth · 1,399 comments

Šoreiz to nesmukumu uztaisija neviss iesacejs,..bet cilv;eks ar lielu pieredzi.Iesacējam jau nav nemaz duhas tur izpraukties uz prieksu.Tūdi saks tad kad strauji maina trajektorijas grupas ieksienē radot sabremzēsanos aizmugure,..un atliek vienam tanī brīdī but noverstai uzmanībai,..skatiens uz flagu,..uz blakus biedru,..  .Ejot pagriezienos neievero savu cirkuļveida (ta es to nosaucu) trajektoriju,..spiežas virsū pa ieksu braucošajiem,..un tā talak,..itt. Katrai kustibai ieks grupas ir jabut uzmanigai,..pat ar elkoni,..vai celiti japarada ka taisies kaut ko mainīt. Ir jabrauc ta lai nekaitētu aizmugurē braucošajam.


[url=]www.avekurjers.lv[/url]

Avatar

By kurjers 24.04.2014 15:55:50

Local.Auth · 1,399 comments

raiter...+2


[url=]www.avekurjers.lv[/url]

Avatar

By jankab 24.04.2014 16:03:53

Member · 177 comments

raiter. Tieši mērķī. +3

Avatar

By DZ 24.04.2014 16:09:17

Member · 3,501 comments
vitamiins_xc wrote

lai iedod mūža diskābeli un orgi atkal būs "balti un pūkaini"

Par nesportisku rīcību LRF var iedot diskābeli uz LRF gonkām  uz noteiktu laika periodu + naudas sodu CHF izteiksmē, tā, kā vipsport nav nac.kalendārā, tad diskābeli var iedot paši organizatori pēc saviem uzskatiem.
Vipsport ja kāds grib uzskatīt par gonku, tad no starta var aizbraukt prom un priecāties par tukšu trasi, lai aizbrauktu prom no starta diži iesvīst nevajag.
Vīri sarkanajos kreklos ir iesācēji izņemot to pašu Aleksandrovu un varbūt vēl kādu. Vairums no viņiem uz riteņiem ir tikai nesen uzkāpuši!
Nemetu visus vienā maisā, jo no viņiem ir arī daži daudzmaz sakarīgi cilvēki, bet vairums tur dajebko uzskata par pro gonku. Atbrauc viena tjotja uz sētas mačiem un viena pati uzkāpj uz pjedestāla, jo citu konkurentu vecuma grupā nav un viss veloclubs stāvā sajūsmā viņu apsveic. Ar šādu filozofiju tad viņi arī brauc Vipsport treniņu!

Last edited by DZ (24.04.2014 16:19:25)


Lielākais serviss Jelgavā - www.activsport.lv

Avatar

By vitamiins_xc 24.04.2014 17:25:36

Member+ · 2,832 comments

Nu es jau to arī domāju (aizmirsu pēdiņās ierakstīt (: ).

11.2. Jautājumus, kuri nav minēti sacensību nolikumā, izlemj tiesnešu kolēģija kopā ar organizatoriem.

bet vispār tāds dīvains nolikums "apļiem" big_smile

10. Izmaiņas sacensību nolikumā
Organizatoriem ir tiesības izdarīt izmaiņas un papildinājumus nolikumā bez iepriekšēja brīdinājuma.
Organizatori nav atbildīgi par nolikuma nezināšanu.


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By Maksims 24.04.2014 18:41:53

Member · 29 comments
kurjers wrote

Šoreiz to nesmukumu uztaisija neviss iesacejs,..bet cilv;eks ar lielu pieredzi.Iesacējam jau nav nemaz duhas tur izpraukties uz prieksu.Tūdi saks tad kad strauji maina trajektorijas grupas ieksienē radot sabremzēsanos aizmugure,..un atliek vienam tanī brīdī but noverstai uzmanībai,..skatiens uz flagu,..uz blakus biedru,..  .Ejot pagriezienos neievero savu cirkuļveida (ta es to nosaucu) trajektoriju,..spiežas virsū pa ieksu braucošajiem,..un tā talak,..itt. Katrai kustibai ieks grupas ir jabut uzmanigai,..pat ar elkoni,..vai celiti japarada ka taisies kaut ko mainīt. Ir jabrauc ta lai nekaitētu aizmugurē braucošajam.

Nu tādu, kas neievēro savu trajektoriju tur ir ļoti daudz, vai kuri nemaz nepadomā, vai nespēj padomāt par to ka kādam varbūt nogriež ceļu itīpaši asi tas redzams uz pēdējā kalniņa, vakar  elkoņa līkumā man viens vispār uzgūlās virsū, bet par laimi nekritu, pirmajā posmā man priekšā pārkārtojās un sagāza mani, paspēju attāķēt 1nu kāju un ~ 40km/h pa asfaltu nobraucu ar stiprinājumu rezultātā klipsis praktiski beigts. Pašu saķeršanos neredzēju redzēju tik slīdēšanu pa asfaltu, bet labi, ka viss vesals jo izskatījās, ka neko nepaspēja atāķet. Lai ātrāk dzīst, un mazāk šādu kritienu.

Forumā atradu šādu linku https://www.youtube.com/watch?feature=p … 0HtuuKTmsQ

Last edited by Maksims (24.04.2014 19:09:32)

Avatar

By averza 24.04.2014 19:04:49

Member++ · 5,039 comments

Jūs tajā elkoņa līkumā tiešām ejat ar 40km/h?

Avatar

By Maksims 24.04.2014 19:10:22

Member · 29 comments
averza wrote

Jūs tajā elkoņa līkumā tiešām ejat ar 40km/h?

Tas nebija elkņa līkumā par tiem 40km/h, tas bija 1majā posmā pie ezera.

Avatar

By DieseI13 25.04.2014 10:34:31

Member+ · 178 comments

Varbut i-neta ir bildes no sha pasakuma?


Bicycle races are coming your way
So forget all your duties oh yeah
Fat bottomed girls they'll be riding today
So look out for those beauties oh yeah

Avatar

By VIPSPORT 28.04.2014 19:33:04

Local.Auth · 44 comments

UZMANĪBU! Izvērtējot VIPSPORT VELOAPĻI 2. posmā treniņa laikā un pēc treniņa notikušos incidentus, organizatori nolemj neļaut startēt VIPSPORT VELOAPĻI 3. posmā sekojošiem sportistiem:
Aleksandram Aleksandrovam - par agresīvu braukšanu,
Jānim Mūsiņam - par nesportisku rīcību.

Vienlaikus vēlamies aicināt visus VIPSPORT VELOAPĻI dalībniekus apzināties, ka šīs nav sacensības. Saprotam, ka ir grūti apslāpēt sportisko cīņas garu, bet lūdzam ikvienam pirmajā vietā likt savu un citu dalībnieku drošību.

Pieredzējušiem braucējiem lūdzam rēķināties ar to, ka grupā var braukt arī ne tik pieredzējuši riteņbraucēji un uzvesties ne tik pareizi.
Mazāk pieredzējušiem lūdzam apzināties, ka braucot grupā pieskaršanās blakus braucošajam ar plecu vai neliela pagrūstīšanās ir normāla parādība, tādēļ nevajadzētu uzreiz bremzēt vai kā citādi pārlieki satraukties, bet saglabāt līdzsvaru un kustības virzienu, un atcerēties, ka talkā Tev nāks Viņas augstība Inerce - masas tieksme saglabāt uzņemto kustības virzienu.

Ja nejūties drošs braucot grupā, atstāj sev priekšā mazliet brīvas vietas, lai Tev ir laiks noreaģēt, ja priekšā kas notiek. Lai gan zināms ir arī tas, ka vieta tukša nekad ilgi nepaliek.

Brauksim droši, bet ne agresīvi!

Avatar

By averza 28.04.2014 22:25:17

Member++ · 5,039 comments

Iespējams, ka tas traktējams kā nesportiska rīcība, taču vīrietim reizēm vislabāk pielec tieši pēc sejas punktu masāžas.
Un nez, vai Jānis jau pēc nedēļas ir ierindā (skatoties uz tām drausmīgajām fotogrāfijām).

Last edited by averza (28.04.2014 22:30:08)

Avatar

By Beka 28.04.2014 22:34:12

Member · 118 comments

Tas kas nesportiskā rīcība bija vienīgais un arī pareizais situācijas atrisinājums - mums visiem ir skaidrs kā diena.
No organizatoru viedokļa - protams, to nedrīkst atsāt bez ievērības.
Gan jau JM pārdzīvos to 3. posmu. smile

Avatar

By suugoi 28.04.2014 23:18:29

Member+ · 1,469 comments

Kur ir apskatami tie foto? Gribetos redzet to zavalu


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By Plicis 29.04.2014 16:56:06

Member · 390 comments
suugoi wrote

Kur ir apskatami tie foto? Gribetos redzet to zavalu

Tur taču bija pilns ar sporta reportieriem. Ja nemaldos, tad no helīša arī filmēja, kaut kur netā bildēm noteikti jābūt. Paguglē cītīgāk.


Give your bike a trail.

Avatar

By alx 29.04.2014 17:19:01

Member · 329 comments

asinis 2:50, bet arī pārējo ir vērts paskatīties, paklausīties;)

[youtube]lhitcQagrXw[/youtube]


MTB - 29er Superior 829
Road - Concorde Squadra

Avatar

By Kriksis95 30.04.2014 21:05:57

Member · 215 comments

Šodienas vipsports atkal bez zavaliem neiztika. Šoreiz 35km/h grupā, bet nekas liels

Avatar

By Slowmo 30.04.2014 21:36:11

Member+ · 1,166 comments

Man liekas, ka tur vairāk kā viens kritiens bija.

Avatar

By Aluminijs 30.04.2014 21:58:45

Member · 220 comments

Kritiens bija 3 aplī, pirmajā grupā, vienam laikam dakša pušu, uz trases mētājās arī salauztas elektronikas un pudeļu atliekas. Pašiem it kā nekas liels. Es par mata tiesu izvairījos no kritiena, bet atkritu no 1 grupas, nākamos 3 apļus dabūju strādāt viens, kamēr mani panāca nākamā grupa.


Filter

Avatar

By arevuar 30.04.2014 22:24:14

Member · 224 comments

Pirmajā grupā 2 stulbi kritieni. Jēdziena par braukšanu grupā pusei nav- kā mērkaķi ar granātu- nav zināms, kurā bridī kādu triku uztaisīs

Avatar

By toms79 30.04.2014 23:19:53

Member · 465 comments

Pirmajā kritienā man priekšā braucošais RRS jaunietis aiz neuzmanības ieskrēja vienā "stāvošajā" braucējā, kurš bij nolēmis atkāpties uz aizmuguri caur grupas vidu, nevis normāli - pa malu.


Avatar

By dodge 30.04.2014 23:20:35

Member · 238 comments

Jā iedzīvojos pirmajā asfalta kritienā arī es 35 grupiņā. Kas interesanti, apģērbs vesels bet nobrāzumi tādi, ka liekas, ka šortiem jābūt lupatās ?! smile Cerams pārējiem ar veselību viss ok....

Avatar

By team hozols99 30.04.2014 23:21:15

Member · 126 comments
arevuar wrote

Pirmajā grupā 2 stulbi kritieni. Jēdziena par braukšanu grupā pusei nav- kā mērkaķi ar granātu- nav zināms, kurā bridī kādu triku uztaisīs

Tiessi taadell tas arii ir treninns, labaak tur nekaa iistaa gonkaa. Man arii nepaveicaas un iekluvu kritienaa bet vismaz vesels esmu.

Last edited by team hozols99 (30.04.2014 23:23:26)