Suņu atbaidītāji

Avatar

By eliina 24.08.2006 13:47:53

Member · 225 comments

Vai kādam ir labs padoms, ko varētu izmantot suņu atbaidīšanai, braucot ar velo? Pēdējā laikā nākas sastapties ar arvien lielākiem un agresīvi noskaņotiem suņiem, kuri it kā sargā "savu teritoriju". Drošības dēļ nokāpju no riteņa, bet tad kādu laiku jāiet kājām, skatoties pār plecu, cik ilgi tas monstrs mani uzmanīs. Gāzes baloniņu gan negribās, jo bieži ir vējš un to suni nespēju pielaist tik tuvu, lai gāze iedarbotos.
Esmu dzirdējusi par kaut kādām svilpēm, ko dzirdot tikai suņi. varbūt kāds zin, kur tādas var nopirkt?

Avatar

By Baltais 24.08.2006 13:52:10

Local.Auth · 5,425 comments

www.sunuveikals.lv/svilpes


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By KKTK 24.08.2006 13:56:55

Member+ · 2,298 comments

Vainu desa, vai akmeņi kabatās wink
Bet pārsvarā pietiek ar to ka nebaidies un pārliecinoši rupji bļauj virsū uz viņu! Nezkāpēc krievu valoda parasti labāk iedarbojas big_smile

Tās svilpītes liekās saucās kautkādas vilku svilpītes. Runāja ka USA tādas esot - man paziņa mēģināja tur pameklēt bet bez rezultātiem...

Avatar

By eliina 24.08.2006 14:40:20

Member · 225 comments
Baltais wrote

www.sunuveikals.lv/svilpes

labs joks

Avatar

By Baltais 24.08.2006 14:44:23

Local.Auth · 5,425 comments

man ar patika smile


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By eliina 24.08.2006 14:45:56

Member · 225 comments

vispār ar tām svilpēm, izrādās, var iegrābties, jo laikam ir arī tādas, kas suni "sauc"...
ar nebaidīšanos būs grūti, jo vienkārši baidos un viss. Ja nokāpju no riteņa, tad bļauju, bet diemžēl manā apkaimē ir parādījušies "klusējošie" suņi, kurus pamani tikai tad, kad viņš jau elš pie kājām.

Avatar

By black 24.08.2006 16:45:38

Member+ · 457 comments

Tu gribi teikt, ka tev uzbrūk agresīvi UN klusējoši suņi? Tā ir ļoti reta kombinācija.

Avatar

By fubar 24.08.2006 16:52:53

Member · 1,811 comments

iistie un visbiistamaakie kluseejot uzreiz metas virsuu, tikai pirms pasha kodiena izdveshot taadu riebiigu reecienu. nevienam nenoveelu ar shitiem saskarties.
tiesa gan ja izdodaas aizbeegt, tad arii shitie izraadaas ka maak riet wink
taas sunju svilpes tieshaam ir domaatas lai sunjus pasauktu. lai gan uz taa pasha principa vareetu buut atbaidoshaas, ar taadu skanju, kas mopsim sit aaraa bungaadinjas.

par skaljiem maates vaardiem pievienojos- maavienam ir jaabuut autoritiivi niknaa tonii, peec iespeejas skalji.
saturs paliek oratora zinjaa, bet kaa zinaams shaadu toni iipashi viegli var panaakt ar attieciigu leksikonu 8)
tas varbuut piesaistiis arii netaalu esoshaa saimnieka uzmaniibu, un miiljuminsh vismaz veelaak tiks nokabinaats nost no upura stilba.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By eliina 30.08.2006 13:23:58

Member · 225 comments

pēc rūpīgiem meklējumiem Latvijas tirgū, secinu, ka svilpes ir pieejamas tikai dresūrai domātās... kā man paskaidroja veikalā, uz satrakojušos suni, kas metas pakaļ, nekādu iespaidu tās neatstās. Veikala darbinieces bija ļoti atsaucīgas un piedāvāja citus risinājumus...
Ļoti patika ieteikums vadāt līdzi automātisko lietussargu un brīdī, kad suns skrien virsū, to "izšaut" smile) Pēc pārdevējas teiktā šī metoda iedarbojoties gandrīz 100%. Tā kā paskaidroju, ka man ar riteni nebūs diez ko ērti vadāt to lietussargu, tad nu nopūtāmies un sapratām, ka nekāda cita varianta, izņemot mukt prom vai lekt nost no riteņa un kliegt, nav sad
Par suņiem... manā braukšanas maršrutā ir ceļa posms, kas iet samērā tuvu lauku viensētai. Tur regulāri man pakaļ metas liela auguma suns. Vairākas reizes esmu kliegusi pagalmā esošajiem, lai taču savāc to briesmoni, uz ko man pajautāja "vai tad viņš jums jau iekoda"? Laipnais saimnieks man izstāstīja, ka tas suns jau zinot, kurā laikā tur braucot ar riteņiem garām (droši vien, ne jau es vienīgā) un gaidot...
Sastopoties ar šādu suņu īpašnieku attieksmi, tiešām vienīgā cerība, ka vēlāk to suni no mana stilba saimnieks nokabinās...
P.s. laikam šodien pirms tās mājas sagatavošu ko metamu

Avatar

By Baltais 30.08.2006 13:34:00

Local.Auth · 5,425 comments

kabataas Rakveres ciisinus un uz priekshu


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By plezna 30.08.2006 13:36:32

Guest

vajag vajag sagatavot kaut ko metamu:))) vislabāj jau sākt mest pirms tās mājas- i drosmes būs vairāk, i garastāvoklis labāks, i anestēzija tajā pašā laikā, ja suns tomēr nenobīsies:)))

Avatar

By Markins 30.08.2006 13:46:17

Member · 15 comments

bet nedaudz vajag atstāt arī pēc mājas - dezinfekcijai big_smile

Avatar

By KKTK 30.08.2006 14:14:44

Member+ · 2,298 comments

Nu tad tādiem saimniekiem vajag atbildēt, ka nākamreiz kad brauksi garām paņemsi līdzi desu ar žurkuzālēm - lai nebūtu jājautā "vai tad viņš jums jau iekoda?"

Avatar

By ugunde 30.08.2006 15:03:06

Member+ · 72 comments

Līdz brīdim, kad man virsū metās vairāki suņi arī biju pārliecināta, ka pilnīgi pietiek ar uzbļaušanu. Uz vienu suni tas vēl atstāj kaut kādu iespaidu, bet esot barā, šie ar savu riešanu vēl viens otru uzkurina un tad var bļaut vai nebļaut...viņus tas pilnīgi neinteresē.

Avatar

By plezna 30.08.2006 15:16:46

Guest

Nezinu, nezinu. Man par laimi parasti uzbļāviens krievu valodā ar netiklas sievietes piesaukšanu ir palīdzējis (liekas, ka arī latviešu saimniekiem ir krievvalodīgi suņi). Nu bet ir jābūt "komaņģirskij golos"- pie tā ir jāpiestrādā. Bet ja negrib piesaukt pagrimušas personas var mēģināt :"Sobaka stoi! Raz, Dva!"

Avatar

By kurjers 30.08.2006 21:58:21

Local.Auth · 1,399 comments

Tas no malas būtu baigi smieklīgi par to "Sobaka......... ,Dva".  Tas sauklītis būtu jāielāgo.


[url=]www.avekurjers.lv[/url]

Avatar

By Uldis17 01.07.2007 12:06:03

Member · 337 comments

Naakamreiz pie ļaunā suņa ej bez riteņa, bet ar gaiseni pār plecu un skrotim kabatā!


Pedal to the Metal

Avatar

By BaboonLord 01.07.2007 20:40:13

Member · 17 comments

šito es nesaprotu - ja suns nāk virsū, tad kāpēc no riteņa jākāpj nost?


Gear Lists Are For Boys Who Masturbate Too Much.

Avatar

By tasmanian 02.07.2007 09:29:24

Member+ · 50 comments

esot ultraskanjas baidiitaaji. par iedarbiibas efektivitaati nezinu.
dabuunami kaut vai ebay: http://cgi.ebay.co.uk/DOG-REPELLER-TRAI … dZViewItem
.
buutu interesanti dzirdeet atsauksmes, ja kaadam taads ir.

Avatar

By fubar 03.07.2007 00:49:31

Member · 1,811 comments

ja man uzbruks, es neskaitīšu metrus līdz mājai. ja diplomātiskā daļa izgāžas un aizmukt nevar, to suni vaik mērcēt klozetā. kādi sūdi gan var sanākt par pašaizsardzību? varbūt nākošo (Bobiku 2) saimnieks izdresēs labāk.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By Yeti 31.07.2007 23:47:12

Member · 686 comments

gāzes pistole?

Avatar

By blieztunmaukt 01.08.2007 02:25:08

Member+ · 1,548 comments

mir druzhba zhivachjka smile

Avatar

By Udzha 01.08.2007 09:26:57

Member+ · 192 comments

a kā var dabūt šitādu naidu pret suņiem????
jau 19 gadus ljoti intensiivi braukaaju ar riteni, bet ar sunjiem veel nekad neesmu nokjeeris nevienu konfliktu???

Last edited by Udzha (01.08.2007 09:27:22)


Motivation to train is much more important than a fancy pair of aero wheels!

Avatar

By ants 01.08.2007 11:45:42

Guest

Par savu pieredzi. Pats sava dzive esmu cietis no suna kodiena braucot ar velo, jo suns tomer ir daudz veiklaks neka velo braucejs un ka pamats suns braucejam skrien nopakal, lidz ar to ari nemani, kura bridi tas ir sadomajis iekost apaksstilba. Nekada veida neparliecina saimnieku teiktais, ka vina suns nekodis, jo jau fakts, ka suns agresivi reage uz velobrauceju, norada par saimnieka (cilveka) nespeju kontrolet si suna ricibu. Gadijuma, ja jau savlaicigi nav bijusi izdeviba tomer nogriezties pa citu tacinu un izvairities no iespejama konflikata, tad patreiz vislabak man ir palidzejusi manis pasa agresiva riciba - proti, kapju nost no velo un agresivi "noradu" sunim, ka es vinam uzbruksu, piedevam demonstreju, ka nemu no zemes akmeni vai koku, lai aizstavetos - uzbruktu. Patreiz visos gadijumos ir palidzejis, pat pret loti lieliem lauku setas suniem (pat vinu nosacitaja teritorija) un agresivo sugu suniem. Ka saprotu, sada metode nestadas pret macitiem suniem. Tacu gribetos apgalvot, ka macitie un gudrie suni neuzbruk. Vel esmu saskaries ar situaciju, ka ja jau savlaicigi redzu saimnieku staigajam ar suni, tad savlaicigi pieversu saimnieka uzmanibu un piebremzeju - sada situacija, saimnieks pietur suni pie sevis, lidz esmu pabraucis garam. Proatms vienmer paliek rugtums par stesinu un iekseju dusmas uz stulbo saimnieku.

Avatar

By burkanbeins 01.08.2007 12:08:35

Member · 1,082 comments

nezinu, man problēmas ar suņiem bijušas tikai vienu reizi samērā ilgi un samērā aktīvi braucot - tuk tuk tuk, kaut kur jāklapē laikam, lai neizaicinātu (Lielo Suņu) likteni big_smile un arī tad pats izprovocēju suni uz dzīšanos man pakaļ. šķiet, ka ir diezgan grūti nepamanīt suni, kas jau sācis dzīties pakaļ - nu gadās, protams, varbūt arī tā, bet izkļučiteļno redko. parasti pat pie lauku mājām suņi jau pa gabalu ir redzami, tad var piebremzēt, varbūt izveidot acu kontaktu ar suni, un mierīgi nobraukt garām - ar saimniekiem tāpat. ir ļoti daudz suņu, pirms kuriem gribās bremzēt, jo izskatās lieli un traki, bet tad ievēro, ka viņi nepievērš ne mazāko uzmanību braucējam - un tā arī pabrauc garām palielā ātrumā, kamēr šis mierīgi ganās. manuprāt, galvenais ir īpaši nestresot un nebaidīties - pēc vecajām sāmu leģendām, suns to jūtot big_smile

Avatar

By Yeti 01.08.2007 12:15:50

Member · 686 comments
Udzha wrote

a kā var dabūt šitādu naidu pret suņiem????

nav man naida (visu mūžu visdažādāko sugu un nesugu suņi blakus ir bijuši), bet ja ir situācija, kad nevar glābties, tad jāmeklē risinājums...

P.S. pavasarī iegādājos lietotu velo tikai, lai uzturētu suni formā big_smile, tad dabūju āķi lūpā, nopirku jaunu...  tagad šeit apgūstu visu no sākuma...:)

Last edited by Yeti (01.08.2007 12:27:25)

Avatar

By ubmars 01.08.2007 14:40:29

Member · 40 comments

Būs jāmēģina tas variants, ka nokāpj no velo un norāda niknajiem suņiem, ka tūlīt arī es uzbrukšu ( kā ants rakstīja). Tieši aizvaar sanāca saķerties uz Salu tilta labajā pusē zem braucamās daļas virzienā uz Pārdaugavu. Apmēram Lucavsalas rajonā ir riktīgs klaiņojošu suņu midzenis. Parasti redzu tos tupam lejā krūmos, uz ietvi reti kad tie iznāk. Bet šoreiz skatos, divi sēž uz ietves. Neko ļaunu nenojauzdams, joņoju garām. Un sākās... Kādus 150-200metrus griezu cik iekšās. Pēc tam šļaugana sajūta.