Apkārt Alaukstam iespaidi

Avatar

By gaga 07.02.2011 11:26:58

Member+ · 2,160 comments

Pagājušo 4dien izdomāju, ka prikola pēc būtu jāaizbrauc uz Alaukstu paslēpot, samaksāju dalības maksu, aizbraucu, pēc numuriem uz starta tiku pašā pēdējā koridorā ~priekšpēdējā rindā big_smile pagāja ~4 minūtes līdz šķērsoju starta līniju big_smile slēpes slīdēja ļoti labi, bet ~pusi distances nācās bremzēt vai lēnām stumties ar nūjām, lai neuzskrietu virsū priekšā slēpojošajiem, arī pauguros nācās rāpties augšā tā vietā lai normāli uzslēpotu vai arī ar inerci uzslīdētu labu gabalu augšā, rezultātā pulss debesīs un piedzītas kājas jau pirmajā kalnā aiz starta big_smile beigās kad jau varēja brīvi slēpot pa lielo lauku, kas gar šoseju gāja, nebija vairs īsti spēka. Finišā vieta 700nieka sākumā ... vakar atpūtas pēc pa Biķerniekiem pašļūkāju, pulss vidēji 20bpm lēnāks nekā sacenēs, max pulss zemāks par vidējo pulsu sacenēs, slēpes nesmērētas, bet vidējais ātrums 3km/h lielāks nekā sacenēs, lai gan pēc izjūtām Alaukstā slīdēja labāk nekā vakar Biķerniekos big_smile kas to būtu domājis, ka tik liela nozīme vietai startā? bet ko gan var tur daudz gribēt no mūžā pirmajām sacenēm un ja vēl šosezon tik esi sācis slēpot un sacenes ir 17tā reize uz slēpēm big_smile

Avatar

By averza 07.02.2011 11:40:53

Member++ · 5,039 comments

No pēdējā koridora varēja ieslēpot stabilā 500niekā arī ar kalnu slēpēm. Manuprāt, galvenais bija pēc iespējas vairāk tautas apdzīt sākuma daļā un pēc tam savā tempā (kurš būs mazliet zemāks visu stresaino apdzīšanu dēļ) pabeigt distanci. Droši vien neslikts variants ir izmantot "hop-hop-hop" saucienus, lai vieglāk apdzītu lēnākos.

Avatar

By gaga 07.02.2011 11:49:26

Member+ · 2,160 comments

es jau ar centos sākumā tikt garām lielajam vairumam, bet tad pēc laikam kāda trešā kilometra sākās gabals, kur var tikai 2 blakus slēpot un tur bez variantiem - hop-hop vai nehop-hop, viss bija blīvi un lēni un pa lielam līdz pat dzirdīšanas točkai pie 8tā km + ik pa laikam kāds uzkāpj uz nūjas vai iedur nūju starp slēpēm big_smile vienbrīd pat aizdomājos, ka 42km būtu bijis vieglāk noslēpot big_smile

Avatar

By Antuanete 07.02.2011 11:52:44

Member+ · 676 comments

Alauksta starts ir domāts tam, lai pēcāk novērtētu, cik kulturāls ir starts SEBā no pēdējā koridora - neviens ar nūjām nebaksta acīs un uz līdzenas vietas neizplājas ar slēpēm špagatā smile
Averzam taisnība, sākumā jāapdzen, cik vien var (kaut vai stumjoties ar nūjām pa maliņu) un pēc tam var atslābināties.
Šogad trases kvalitāte patika daudz labāk, nekā pagājušogad; arī vispārējā organizācija likās līmenī (organizatorus par nesasalušo zemi stāvvietu plačos vainot nevar) - ja nu vienīgi reģistrācijas letes varēja būt garākas un barošanas rinda īsāka (tajā iestāties nemaz neriskēju).

Avatar

By kurjers 07.02.2011 11:56:22

Local.Auth · 1,399 comments

nu mans izcilais kurjers Rausis ar slalom slepem no beigaam aizsluc alidz 4simtajaam vietaam! Dullajiem piedfer pasaule!


[url=]www.avekurjers.lv[/url]

Avatar

By MLc 07.02.2011 11:56:53

Member+ · 284 comments

1.    Startā nav nekādas uzrunas par starta laiku utt, pasākuma komentētāju dzirdēju tikai pie apbalvošanas.
2.    Koridoru sadalošās lentas atradās savā vietā līdz pat starta šāvienam, kad cilvēki paši tās saplēsa.
3.    Trases kvalitāte nav atbilstoša starptautiskām sacensībām.
4.    Helikopters ir lieks, atpūšoties nobraucienā sanāca pilnīgi apstāties no tā radītā pretvēja. Fotogrāfiem un filmētājiem vajag labākus objektīvus.
5.    Nebija vietu skaitītājs pie pagrieziena tālajā ēdināšanas vietā.
6.    Pats galvenais – nebija tradicionālās uzlīmes ar izcīnīto vietu.
7.    Pēc finiša nebija pieejama tēja.
8.    Pilnīgi tizla starta numuru izdošanas sistēma. Man draugs pieteicās uz vietas un viņam piešķīra 1. koridoru.
9.    Lai gan ir elektroniskā sistēma, nav nekāds starpfiniša rezultāts.
10.    Lai gan ir elektroniskā sistēma, nav LIVE rezultāti.
11.    Lai gan ir elektroniskā sistēma, rezultātu apstrāde ir ļoti ilga.

Avatar

By gaga 07.02.2011 11:59:09

Member+ · 2,160 comments

pirmajos 3km man priekšā izplājās tauta vairākas reizes, 1x arī paķēra līdz, jo nepaguvu apbraukt, labi ka paguvu ar slēpēm neiebraukt mugurā sad
Antuanete, tev noveicās, ka nestāvēji pēc paikas - es pastāvēju un rezultātā dabūju burvīgu aromātu auto salonā visu atpakaļceļu big_smile

Avatar

By gaga 07.02.2011 12:04:10

Member+ · 2,160 comments

par tēju pēc finiša piekrītu, aukstais, atdzesētais ūdens ko deva pēc finiša derēja tikai angīnas ķeršanai smile
arī par numuriem laikam jāpiekrīt, dzirdēju kā viens onka runāja ar tiesnešiem, ka šis regulāri slēpo par 200-300to vietu bet iedots numurs beigās neutral
izdrukāti rezultāti bija redzami ~1h pēc tautas finiša wink

Avatar

By hilss 07.02.2011 12:10:11

Member+ · 865 comments

Ja runa ir par klasisko "Apkārt Alaukstam", nez vai šis pasākums ir jāuztver kā sacensības.
Es liktu vienlīdzības zīmi ar klasisko Vienības braucienu.

Avatar

By Baltais 07.02.2011 12:11:40

Local.Auth · 5,425 comments

nav sacensības, bet ir balvas. kas tas ir?


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By gaga 07.02.2011 12:15:26

Member+ · 2,160 comments

balvas vai pateicības? wink

Avatar

By vasis8 07.02.2011 13:06:56

Member · 5,770 comments
MLc wrote

1.    Startā nav nekādas uzrunas par starta laiku utt, pasākuma komentētāju dzirdēju tikai pie apbalvošanas.
2.    Koridoru sadalošās lentas atradās savā vietā līdz pat starta šāvienam, kad cilvēki paši tās saplēsa.
3.    Trases kvalitāte nav atbilstoša starptautiskām sacensībām.
4.    Helikopters ir lieks, atpūšoties nobraucienā sanāca pilnīgi apstāties no tā radītā pretvēja. Fotogrāfiem un filmētājiem vajag labākus objektīvus.
5.    Nebija vietu skaitītājs pie pagrieziena tālajā ēdināšanas vietā.
6.    Pats galvenais – nebija tradicionālās uzlīmes ar izcīnīto vietu.
7.    Pēc finiša nebija pieejama tēja.
8.    Pilnīgi tizla starta numuru izdošanas sistēma. Man draugs pieteicās uz vietas un viņam piešķīra 1. koridoru.
9.    Lai gan ir elektroniskā sistēma, nav nekāds starpfiniša rezultāts.
10.    Lai gan ir elektroniskā sistēma, nav LIVE rezultāti.
11.    Lai gan ir elektroniskā sistēma, rezultātu apstrāde ir ļoti ilga.

______ šitos čīkstētājus....braucu ne pirmo gadu, uzskatu ka viss lielos vilcienos bij štokos, protams visādas niansītes jau var pielabot, bet tas nav pat īsti diskusiju vērtas. 
Eu un tev kā dalībniekam - kam tev LIVE rezultatus??? big_smile

Last edited by Grey (07.02.2011 14:36:24)


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By Velomens 07.02.2011 13:16:10

Member+ · 1,681 comments

Ja es slēpotu pirmajā desmitniekā, tad man būtu svarīgi LIVE rezultāti. Mana atbalsta komanda pa rāciju paziņotu manu pašreizējo pozīciju trasē...:)


Veloceļojumi www.velomens.lv

Avatar

By Delfins 07.02.2011 13:17:06

Member+ · 3,575 comments
vasis8 wrote

Eu un tev kā dalībniekam - kam tev LIVE rezultatus??? big_smile

Es arī šito nesarotu. Varbūt viņam ir brilles ar iebūvētu ekrānu !?

Avatar

By MLc 07.02.2011 13:25:51

Member+ · 284 comments

Vasim (astoņi) - droši vien tu esi vienīgais, kas slēpo vairāk nekā vienu gadu.
Manā izpratnē, ja pasākumam ir tik plašs mārkentigs un reklāma, tad arī produktam jābūt spēcīgam.
Ja godīgi, ne ar ko neatšķīrās laiki, kad rezultātus fiksēja ar roku un finiša koridors bija viena cilvēka platumā. Tagad ir tikai smukāki uztaxti un publiski ieradās LNT brigāde.
Piemēram slēpojumā Vasaloppet tavs rezultāts starpfinišos pa sms tiek nosūtīts draugiem, kuri seko tavam startam.

Avatar

By vasis8 07.02.2011 13:45:49

Member · 5,770 comments
MLc wrote

Vasim (astoņi) - droši vien tu esi vienīgais, kas slēpo vairāk nekā vienu gadu.
Manā izpratnē, ja pasākumam ir tik plašs mārkentigs un reklāma, tad arī produktam jābūt spēcīgam.
Ja godīgi, ne ar ko neatšķīrās laiki, kad rezultātus fiksēja ar roku un finiša koridors bija viena cilvēka platumā. Tagad ir tikai smukāki uztaxti un publiski ieradās LNT brigāde.
Piemēram slēpojumā Vasaloppet tavs rezultāts starpfinišos pa sms tiek nosūtīts draugiem, kuri seko tavam startam.

No tava teksta saprotu ka pats arī ne pirmo gadu slēpo un te paburšķēsi un slēposi akal citu gadu! big_smile
Tiešām SMS draugiem ir tik svarīgi lai tagad te ceptos un noliktu pasakumu?


vasis8@inbox.lv
VISS PIEDĀVĀJUMS:  https://mtb.xc.lv/search.php?action=sho … er_id=2705
P.S. Protu apieties ar Omnivas aparātiem

Avatar

By MLc 07.02.2011 13:55:18

Member+ · 284 comments

Atkārtošu priekš īpaši gudriem cilvēkiem - ja tiek lietota elektroniskā sistēma ir stulbi neizmantot tās potenciālu.

ps. Tie ir mani iespaidi un man ar viņiem būs jasadzīvo vesalu gadu vai vairāk, ja nebūs piemēroti sniega apstākļi. Tev dzīve jau tagad ir vieglāka.

Avatar

By ktn 07.02.2011 14:34:53

Member+ · 1,643 comments

Paldies foruma biedram vārdā Oskars (niks mazliet savādāks) par dāvāto iespēju piedalīties šajā pasākumā. Varu piekrist, ka elektroniskās sistēmas priekšrocības netika izmantotas pilnībā, toties es pilnībā izmantoju TREK busa priekšrocības turp, tur un atpakaļ! smile Paldies! Šogad nūjas finišā bija tikpat taisnas, kā startā, arī tas priecē.


Coffee & Racing. Adventures, too.

Avatar

By PTZ 07.02.2011 17:04:24

Member · 454 comments

labs tautas skrējiens tautai
lielākā daļa šeit pausto pārmetumu ir pilnīgi nevietā

reģistrējoties uz vietas un startējot no pēdējā koridora, tūrisma režīmā diezgan vienkārši varēja finišēt 300-400 vietā. jāskatās uz pozitīvo - tik daudz apdzītu dalībnieku (:


Pain is inevitable. Suffering is optional.

Avatar

By gaga 07.02.2011 17:26:26

Member+ · 2,160 comments

lai tūrisma režīmā finišētu 300-400tajā vietā vajadzēja tur nokļūt pirmo 2km laikā, pēc tam līdz kādam 8tajam kilometram kāpt uz augšu bija grūti dēļ šaurās trases, pēc 8tā jau varēja normāli, brīvi slēpot bet tie kas varēja aizmukt bija jau aizmukuši

Avatar

By Kaspars 07.02.2011 17:42:04

Banned · 2,164 comments
Velomens wrote

Ja es slēpotu pirmajā desmitniekā, tad man būtu svarīgi LIVE rezultāti. Mana atbalsta komanda pa rāciju paziņotu manu pašreizējo pozīciju trasē...:)

Lielās un nopietnās gonkās tā notiek. Riteņbraukšanas gonkās ir sava FM frekvence, kurā komentators raida visus notikumus gonkā un tālāk komandu menedžeri paziņo informāciju braucējiem.
Starpcitu, nezinu kā tagad, jo par SEBu apsolūti nav intereses, bet agrāk kautkādā radiostacijā translēja tiešraidi no Montavit(ex SEB) maratoniem.


Life is too short not to ride quality tubulars.
Record/Red/Dura-ace/XTR

#108

Avatar

By velomens92 07.02.2011 17:43:35

Member · 476 comments

ka tad ta tev nav intreses par SEBu??

Avatar

By laumiic 07.02.2011 22:18:27

Member+ · 208 comments

pie tādas reklāmas pasākumam varēja arī uzlabot izdangāto trases posmu pirms dzirdināšanas. bet gods, kam gods, ka organizatori ar to tur augšā sarunājuši, ka šogad nebija pretvējš klajumā (trases otrā puse) līdz pat finišam kā tas ir iepriekšējos gadus.
bet tā jau tīri labi bija paslēpot.


10 minūtes, lai tiktu kalnā
10 sekundes - lejā

Avatar

By gaga 07.02.2011 22:33:59

Member+ · 2,160 comments

man kā neprašam iesācējam no trases nepatikās tas nobrauciens samērā netālu no beigām, kur stāvs nobrauciens un beigās lejā starp kokiem vieta tikai vienam slēpotājam + ja kāds noliekās slīpi, tad nav iespējas apbraukt, tās dangas īsti netraucēja

Avatar

By averza 07.02.2011 22:36:09

Member++ · 5,039 comments

Vajag jau kādu odziņu!

Avatar

By gaga 07.02.2011 22:48:09

Member+ · 2,160 comments

profiņiem jau jā, bet tautai nevajag dzelteno sniegu big_smile

Avatar

By sausis 07.02.2011 22:54:26

Member · 114 comments

domāju, ka "Apkārt Alaukstam" bez Alphas Baltic bija labāks.