Apavi un atsauksmes

Avatar

By Baltais 17.01.2006 15:17:38

Local.Auth · 5,425 comments

palasīju esports.lv un tur iepatikās 1 topiks - dzeki raxta par saviem basketa apaviem un recenzē ar zvaigznēm no 1-5.

mēs varētu par saviem veloapaviem! wink

es 2 gadus nobraucu ar SIDI Eagle 5 (līdz pavasarim vēl braukšu)

mceagle5.jpg

Cena: ***veikalā mazliet zem 100Ls
Svars: **** gramus nezinu, bet vieglas
Ērtums: *** sākumā labi pieguleja kājai, taču ar laiku (mirtums, kaltēšana utt) ir nedaudz sarāvušās un brīžiem spiež virspusē
Vizuālais: **** pietiekami agresīvas un modīgas smile
Praktiskums (tīrīt, mazgāt) **** labi tīrās un ja kas arī veļas mašīnas tūre neko nemaina. vienīgi somijas akmeņi apakšējo plastmasu ir saskrāpējuši.

2006. gadā būs Lance edition Nike Cycling kurpes:

102mtb101.jpg

102mtb101_01.jpg

102mtb101_02.jpg

102mtb101_03.jpg

102mtb101_04.jpg

102mtb101_07.jpg

102mtb101_08.jpg

Veikala cena mazliet zem 200Ls. atsauksmes būs vēlāk...


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By kurjers 17.01.2006 16:15:41

Local.Auth · 1,399 comments

Nau drusciņ pa dārgu? Vizuāli tādas pašas kā sidi. Pats nobraucu 1 sezonu artādām pašām sidi kā tu. Ļoti apmierināts. Pie mums kurjerdarbā var dot testēt da'dzas lietas. NW tupeles netur, lūzt zoles.


[url=]www.avekurjers.lv[/url]

Avatar

By kurjers 17.01.2006 16:41:28

Local.Auth · 1,399 comments

Ā, nu jā maināmā zole. Bet viņa būss pēcāk pieejama?


[url=]www.avekurjers.lv[/url]

Avatar

By Kārlis 17.01.2006 16:49:59

Local.Auth · 1,015 comments

Arī es 1 gadu nobraucu ar SIDI Eagle 5, bet no mitruma un žāvēšanas uz radiatora tās sarāvās tā ka savas 2 sezonas sakumā sāka spiest un ziemas treniņos sala pirksti, vērtējumā varu PILNĪBĀ PIEKRIST A.god. Baltajam.

Nācās iegādāties citas un izvēlējos SIDI MTB Action 2 srs (apzināti iegādājos 1 izmēru lielāku kā iepriekšējās SIDI)
MCACTION2-NENE.jpg
Cena: ** (2) veikalā ar atlaidi 120Ls
Svars: ***** (5) nezinu, bet ļoti vieglas
Ērtums: ** (2) vispār vetilējas, jaunas bija cietas, bet pastiepjoties ir palikušas "šķidras", manuprāt, šī supertehnoloģija sevi neattaisno
Vizuālais: ***** (5) smalkas, hi-tech, un    ...melnas!
Praktiskums (tīrīt, mazgāt) **** (4) labi tīrās. teorētiski ļoti laba opcija ir maināmās / pārskrūvējamās pazoles - nodola,- nomaini, vēl nav nodilušas. Nesaraujas, bet ir nedaudz pastiepušās.
Kopējais vērtējums: *** & 1/2 (3.6)

Nākošās kurpes izvēlēšos tādas kuras nav no dabīgās ādas, tas izslēdz izmēra izmaiņas lietošanas laikā.
Nākamās meklēšu budžetam saudzīgākas - lai var mierīgu sirdi lietojot sačakarēt.

... jā, es arī labprāt ietestētu tās Nike Lance Edition smile


Avatar

By Baltais 17.01.2006 17:34:57

Local.Auth · 5,425 comments

nu tad arī ietestēsi big_smile


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By Andersons 18.01.2006 01:35:10

Member+ · 2,639 comments

Nu jā es arī kādreiz gribētu ietestēt šosejas varianta Nike Lance edition! Starp citu dzeltenā krāsā redzēju ebay.com.

Last edited by Andersons (18.01.2006 03:59:25)


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By SiSe 18.01.2006 02:24:32

Member++ · 775 comments

tie pirmie sidi labi. patīkami, ka kurpei cieta āra, kājas neļurkās uz visām pusēm.

Avatar

By cello 18.01.2006 04:47:17

Local.Auth · 4,686 comments

vispār jau velokurpes nav paredzētas žāvēšanai uz radiatora!ja gadījumā mitras tad uz kājas vislabāk žūst - pārbaudīts!

Avatar

By tumšais 18.01.2006 13:48:55

Member+ · 485 comments

Ļoti laba žāvēšanas metode, kas to vēl nezin, ir piebāzt tās ar avīzēm. Nākošajā dienā ir sausas.

Avatar

By wheelie 18.01.2006 13:54:37

Member+ · 2,605 comments

Braucu ar gaerne vertical, cenas/kvalitates zinjaa ir ok. 

vertical_black.jpg

Arii metu aci uz SIDI SRS vairak praktiskuma zinjaa.. Jautajums SIDI ipashniekiem - Vai kurpes neliekas bishki pa shauru? Vispar es par visiem itaalju razotajiem to dzirdeju ka tada problema ir. Manejam gaerne ari ta ir - druscinj deretu platak pie degungala... Un izmeru jaizvelas uz vienu izmeru augstak nekaa parastiem apaviem...

Lai gan Sidi ir modelis dominator - speciali platam kajam. Bet LV laikam nav tadu jeb es kljudos?


keep rollin'

Avatar

By fubar 18.01.2006 18:14:02

Member · 1,811 comments

man ir 2 northwave modelji-

IGUANA
brand_BG_shoes_clothing.jpg

Funkcionalitaate: **** tas ripulis augsheejam savilceejam nav paaraak eerts, ja gribi pievilkt braucot.
zole deelj titaana plaaksnes ljoti stingra, veiksmiiga meelites konstrukcija. purns un papeedis labi tur triecienus pret cietiem priekshmetiem (DH tas nav mazsvariigi)

Cena: ****veikalā ap 110 Ls

Svars: **** pietiekoshi vieglas.

Ērtums: ***** ideaali,  rodas iespaids, ka taisiitas tieshi uz manu kaaju. labi ventileejaas kaaja.

Vizuālais: **** ir ok.

Praktiskums un izturiiba ***** vairaakas mazgaashanas veljas mashiinaa neko nav mainiijushas ne eertiibu, ne arii izturiibas zinjaa. aatri zhuust gan uz kaajas, gan savaadaak. man gadiijaas salauzt to ripuli, bet pats vainiigs, nevajag taisiit durvis ciet ar kaaju wink saliimeju un tur.

kopeeajais verteejums: 4+

otras ir HYDROGEN

m242_shoehydrogen.jpg

Funkcionalitaate: **** 3 velcro strepi, kalashnjikova uzticmiiba un vienkaarshiiba. parasta meeliite, bet nespiezh, zole diezgan cieta, bet protektors nav tik veiksmiigs, dubljos sliid.

Cena: ****veikalā ap 60Ls

Svars: *** ok.

Ērtums: **** labi, ventileejas ljoti labi.

Vizuālais: **** ir ok, drusku taada peleeciiba,

Praktiskums un izturiiba ** vai pat * formu gan nemaina, BET diezgan aatri atliimeejaas abas zoles!! man taa nebija probleema, ar kvalitatiivu epoksiidu saliimeejot tur veel joprojaam, bet nu baigaa lazha cieniijamai kompaanijai.

kopeeajais verteejums: 3, iesaku kaa trenninju kurpes.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By LOOK 19.01.2006 21:28:43

Member# · 2,703 comments

SIDI eagle 5 (2005) līdzīgas kā Baltajam, bet nākamā gada modelis.
http://www.totalcycling.com/ProductDeta … yID/127/v/

Cena: **** veikalā mazliet zem 100Ls
Svars: **** 880 gr. ar SPD dzelzīšiem
Ērtums: **** sākumā it kā nevisai labi piegulēja kājai, taču mitrums utt. ātri nolika visu pa vietām (der kā uzlietas).
Vizuālais: ***** pietiekami agresīvas un modīgas (no visām čībām patīk vislabāk, tieši vizuāli).
Praktiskums (tīrīt, mazgāt) **** labi tīrās, taču pārāk slapināt negribas, lai nemaina formu. Akmeņi apakšējo plastmasu ir saskrāpējuši, arī virspusē ir švīkas. Nenormāli laba ventilācija tāpēc ja gadās braukt ziemā lietoju Adidas.

p.s. no iepriekšējas pieredzes pirku par 1,5 izm. lielākas (mana kāja 44,5 bet čībām 46)


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By Andersons 13.04.2006 01:22:09

Member+ · 2,639 comments
fubar wrote

man ir 2 northwave modelji-

IGUANA
http://www.bicycleodyssey.com/brand_img … othing.jpg

Funkcionalitaate: **** tas ripulis augsheejam savilceejam nav paaraak eerts, ja gribi pievilkt braucot.

...

Ieteikums aiziet uz ZZK tur var nopirkt jaunus savilcējripuļus ar visu rokturīti tā lai braucot būtu ērti savilkt vismaz bija tādi piedāvājumā aptuveni 5Ls:) ps es arī kurjerēju ar Northwave Iguana un ir tīri ok.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Skotu amerikānis 13.04.2006 03:05:15

Member+ · 662 comments

Kā reiz šodien [2006. gada pavasarī] nopirku savus pirmos klipšu pedāļus un arī kurpes - SIDI Bullet 2.  Smukas, zilas, stāv šobrīd acu priekšā uz galda. smile
mcbullet2-albl.jpg

Parastām kurpēm man nevienām nav 47. izmērs, bet šīm 46. šķita tā kā par šauru, tā kā par īsu, tāpēc nopirku 47.  Tad jau redzēs, kas notiks - sarausies vai izpletīsies.


*Piebilde pēc gandrīz 2 sezonu diezgan aktīvas lietošanas dažādos laika apstākļos - kurpes nav sarāvušās, aizdares sistēma darbojas, vīles nav atirušas un zole arī ir vesela. Esmu ļoti apmierināts.

Last edited by Skotu amerikānis (01.11.2007 14:13:43)

Avatar

By Baltais 13.04.2006 03:42:18

Local.Auth · 5,425 comments

pēc meža uz galda = cool


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By Martins_L 13.04.2006 14:33:10

Member++ · 755 comments

Velo mantas būs cienīt un godāt! (īpaši jaunas)

Avatar

By mariz 31.05.2006 12:15:57

Guest

Kurā veikalā tirgo SIDI velokurpes?

Avatar

By Skotu amerikānis 31.05.2006 13:12:37

Member+ · 662 comments
mariz wrote

Kurā veikalā tirgo SIDI velokurpes?

Es savas nopirku Hawaii

Avatar

By LOOK 31.05.2006 15:19:40

Member# · 2,703 comments

SIDI tikai saraujas, tāpēc ātro žāvēšanu (uz sildītāja vai tml.) neiesaku.


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By mariz 31.05.2006 16:25:34

Guest

Kādau firmu velokurpes vispār vēl pie mums ir pieejamas un kuros veikalos. Kuras skaitās labākas?

Avatar

By wheelie 31.05.2006 18:52:03

Member+ · 2,605 comments

sidi it ka skaitas labakas (un dargakas),  pieejamas hawaii express kengaragaa un  veloveikalaa cesu ielaa(11 laikam)...Ir ok vel Adidas un Diadora  - Trek veikalaa Brivibas ielaa, vel Gaerne Elkor Sport Brivibas 201 un ieksh Buru sports Caka ielaa ka ari Northwave ieksh jebkura ZZK viss pietiek apnika raxtit sad((


keep rollin'

Avatar

By Biker 31.05.2006 19:30:03

Member+ · 954 comments

funkcionāli labākas ir tās ar karbona zoli - vieglākas un cietākas, tātad vairāk spēka transformējas no kājas/pēdas uz pedāļiem un uzrāviens labāks.
mīnuss - cena wink


Galvenais ir motivācija.

Avatar

By Grey 31.05.2006 19:35:27

Member# · 1,688 comments

Mariz, ja Tevi interesee shaadi jautaajumi, luudzu, taisi jaunas teemas.

Avatar

By Eduards 31.05.2006 20:03:36

Member# · 2,686 comments

Kādi būtu komentāri tieši par zoles cietību? Plusi puslīdz skaidri, bet mīnusi praksē?

Avatar

By LOOK 01.06.2006 17:00:29

Member# · 2,703 comments
Eduards wrote

Kādi būtu komentāri tieši par zoles cietību? Plusi puslīdz skaidri, bet mīnusi praksē?

Jo cietāka zole jo labāk. Nav jēga ražot cietus klaņus, CrMo pedāļu asis utt., ja brauc ar kedām, kur tas viss spēka pārnešanas moments pazūd nirvanā. 8)


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By KKTK 01.06.2006 22:07:03

Member+ · 2,298 comments

Man ir kautkādas Adidas...
Nav nekas no karbona, bet apaksha cieta kanu. Iešanai neder - tātad piedzīvojumu sacīkstēs neder nekādi, bet stingrība minot laba!
Pumpas apakšā baigās, var stāvu kalnā uzkāpt un skrienot pa zālīti sajūtas kā ar naglenēm manēžā big_smile
Labi ventilējas, pilnīgi kājas salst. Tagad vairs nē, bet pirms 2x mēnešiem toč sala ar parastajām zeķēm yikes
Žūstot nesaraujas - nav jau nekādi SIDI :]
Aiztaisās ar 3x gariem regulējamiem lipekļiem.
Maxāja 45Ls pie Arkādija!
Svars gan ir atbilstoš cenai.

Iet jau otro gadu un nekas nav noplīsis. Aiziešu mājās paskatīšos precīzu modeļa nosaukumu.
Lai var parekomendēt tādiem, kas nepelna 600Ls stundā wink

Avatar

By Andersons 14.10.2007 22:30:49

Member+ · 2,639 comments

Piedodiet ka rakstu vecā tēmā bet man kurjerējot Exustar mtb čības ar karbona zoli ilgi neizturēja jebšu karbona zole pārlūza uz pusēm pēc ~3 mēnešu kurjerēšanas un es viņas pirku ar atlaidi pa 79Ls, smukas jau pēc izskata viņas ir un likās arī ērtas tikai par šo cenu gribētos sagaidīt ilgāku kalpošanas laiku. NW tupeles vilka vismaz 6-10 mēnešus atkarībā no apstākļiem un modeļa jo pa šiem kurjerēšanas gadiem esu jau noplēsis vismaz 5 pārus ja atmiņa neviļ.
Cena **** 79 ar atlaidi,
Svars ****1/2 nosvērt nav sanācis bet ir vieglas
Vizuālais **** ir smukas ar 2 karbona velcro strapiem un mehānisko savilcēju kas pilda savu funkciju perfekti,
Praktiskums **** ir ok,
Izturība * vismaz mani netur!
Gribētu redzēt arī citu šā brenda apavu lietotāju atsauksmes, varbūt man vienam nav paveicies ar šo pirkumu.


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.