Projekts: Velosipēdi bērnu namiem par ES fondu līdzekļiem

Avatar

By riexc 13.10.2008 22:22:57

Member+ · 597 comments

Sveika tauta..

Esmu uzgājis vienu ES finansējuma programmu, kuras ietvaros varētu mēģināt pretendēt uz ES līdzfinansējumu brīvā laika pavadīšanas iespēju radīšanai bērniem bērnu namos..

mana doma ir nodibināt biedrību/nodibinājumu, kas organizētu velo un sporta inventāra piegādi ne tikai zvanniekiem, bet arī citiem bērnu namiem, jo, projektam jābūt vismaz 11947.00 LVL lielam (ES finansē 85%, pašu finansējums 15%). Finansējums ir tā lielā problēma ar ko pagaidām saskaros.. sākumā vajag visu naudu, ES atmaksā pēc tam tos 85%.. kā arī ir jāsavāc atlikušie 15% sava finansējuma, kas kā minimums ir ~1800 LVL Finansējums ir nepieciešams, ja projekta pieteikumu apstirpirna,  sākot ar apmēram nākamā gada aprīli, maiju..

Ja, ir cilvēki/uzņēmumi, kas varētu palīdzēt finansiāli, lūdzu atrakstiet uz juris.riekstins_iekš_gmail.com pastāstīšu visu šo sīkāk un saprotamāk.. varam arī satikties..

Protams, ka vēlme palīdzēt savādāk arī tiks novērtēta.. smile

Lai arī šī pagaidām ir tikai 2 stundas jauna ideja, domāju, ka līdzīgi, kā iepriekšējās aktivitātes, arī šo galu galā, var pacelt smile un tas būtu GRANDIOZI!!

Paldies

Juris

Last edited by riexc (13.10.2008 22:44:44)


stresa nav

Avatar

By fusio 14.10.2008 12:53:37

Member · 784 comments

Varbūt var samest detaļas/velosipēdus tādā vērtībā? tas būtu reālāk...

Avatar

By kurjers 14.10.2008 12:56:01

Local.Auth · 1,399 comments

Varbūt griezies pie mūsu lielākajiem velo izplatītājiem- Trek(Cēsu), Gandrs. Šamajiem tā būtu arī reklāma.


[url=]www.avekurjers.lv[/url]

Avatar

By airavs 14.10.2008 12:56:08

Member · 1,643 comments

tas reālais variants lai notiek paralēli grandiozajam, viens pasākums neizlēdz otru.

Avatar

By egils13 14.10.2008 13:21:18

Member+ · 1,204 comments

samest detaļas nevarēs, jo tas ir ES projekts, kas nozīmē, ka ir apstiprināta tāme, ir noslēgtie piegādes līgumi (laikam var arī bez tiem), ir maksājumu apliecinošie dokumenti un pārējā "figņa". nezinu, kā būtu ar vietējo izplatītāju piesaistīšanu, jo projektu varētu noraidīt, ja naudu proejkta īstenošanai dos uzņēmums, kas vēlāk piegādā aprīkojumu (tāds kā interešu konflikts sanāk).

un vēl par to detaļu samešanu - būšu neprecīzi izteicies - samest var vienmēr, bet bez ES līdzfinansējuma smile

Avatar

By riexc 14.10.2008 14:48:04

Member+ · 597 comments
airavs wrote

tas reālais variants lai notiek paralēli grandiozajam, viens pasākums neizlēdz otru.

tieši tā.. tas, kas ir bijis līdz šim - velo vākšana, kopā likšana - ir noticis un notiks bez ES naudām smile

grandiozais ir iespēja piesaistīt ES līdzekļus velo iegādei bērniem.. bet kā jau teicu, ES finansējuma "specifika" - naudu "atdod tikai pēc tam, kad nauda ir iztērēta un diemžēl visu gluži neatdod (85%). 15% ir jāsavāc ziedojumos..

īsumā, ir nepieciešams aizņemties mazliet vairāk kā 10'000 īstermiņā un savākt ziedojumos ~2'000 LVL, lai projekta ietvaros nopirktu vairāk kā 100 jaunus velosipēdus..kopumā tad sanāktu, ka viens velo ziedotājiem "izmaksā" ap 20 latiem...

Bet ir divi "BET"
* viss aiziet, ja projekta pieteikumu man apstiprinās
* ir nepieciešama tā nauda


stresa nav

Avatar

By Legionary 14.10.2008 15:15:25

Member+ · 481 comments
riexc wrote

Sveika tauta..

Esmu uzgājis vienu ES finansējuma programmu, kuras ietvaros varētu mēģināt pretendēt uz ES līdzfinansējumu brīvā laika pavadīšanas iespēju radīšanai bērniem bērnu namos..


Juris

Varu mēģināt sniegt padomu, bet tad vajadzētu nedaudz vairāk info un nedaudz sīkāk par šo programmu?
- kas to administrē (LIAA, kāda ministrija utml.)
- kas var pieteikties uz finansējumu (privātie, vai valsts un pasvladību iestādes - bērnunami utml.);
- no kādu finanšu instrumentu naudas ir finansējums (struktūrfondi, kaut kādas palīdzības programmas utml.)

Bet principā, ja šī programma vai pakšprogramma ir apstiprināta, tad ir jābūt arī ministru kabineta noteikumiem, kur viss tas ir parakstīts, t.sk. projektu vērtēšanas kritēriji utt.

Avatar

By riexc 14.10.2008 17:51:50

Member+ · 597 comments
Legionary wrote
riexc wrote

Sveika tauta..

Esmu uzgājis vienu ES finansējuma programmu, kuras ietvaros varētu mēģināt pretendēt uz ES līdzfinansējumu brīvā laika pavadīšanas iespēju radīšanai bērniem bērnu namos..


Juris

Varu mēģināt sniegt padomu, bet tad vajadzētu nedaudz vairāk info un nedaudz sīkāk par šo programmu?
- kas to administrē (LIAA, kāda ministrija utml.)
- kas var pieteikties uz finansējumu (privātie, vai valsts un pasvladību iestādes - bērnunami utml.);
- no kādu finanšu instrumentu naudas ir finansējums (struktūrfondi, kaut kādas palīdzības programmas utml.)

Bet principā, ja šī programma vai pakšprogramma ir apstiprināta, tad ir jābūt arī ministru kabineta noteikumiem, kur viss tas ir parakstīts, t.sk. projektu vērtēšanas kritēriji utt.

Paldies.. pa lielam tikšu galā, tas mans maizes darbs..varbūt pēc tam varēsi quality check uztaisīt smile  Ja interesē, tā ir apakšaktivitāte Nr. 3.1.4.4, administrē VRAA..


stresa nav

Avatar

By KarlisB 14.10.2008 18:14:28

Member+ · 911 comments

Būtu es velo tirgotājs noteikti ar tevi sadarbotos, visiem labi smile sanāktu


FS 29er

Avatar

By vells 15.10.2008 14:32:14

Member · 182 comments

riexc
Nosūtiju tev  info uz meilu! Ja liekas ķa varam kautko apvienot tad dod ziņu!


Avatar

By riexc 15.10.2008 17:06:45

Member+ · 597 comments
vells wrote

riexc
Nosūtiju tev  info uz meilu! Ja liekas ķa varam kautko apvienot tad dod ziņu!

neesmu neko sanjemis sad pamegini velreiz juris.riekstins_iekš_gmail.com


stresa nav

Avatar

By vells 15.10.2008 23:16:05

Member · 182 comments

Dīvaini man rāda ka e-pasts nosūtīts, bet nosūtīju vēlreiz.


Avatar

By Ints 10.11.2008 11:37:12

Member+ · 868 comments

Vai gadījuma ja tas ir ES projekts ,tad piegādātajiem velo nevajadzētu būt ES valstu izcelsmei ? Vismaz  sākumā visur citur tā bija,nezinu kā tagad.

Avatar

By riexc 10.11.2008 18:44:57

Member+ · 597 comments
Ints wrote

Vai gadījuma ja tas ir ES projekts ,tad piegādātajiem velo nevajadzētu būt ES valstu izcelsmei ? Vismaz  sākumā visur citur tā bija,nezinu kā tagad.

nav ierobežojumu!


stresa nav

Avatar

By fubar 10.11.2008 19:42:03

Member · 1,811 comments

vai pavisam zema līmeņa velo arī var piedāvāt? nu reālu "kocenieku"? nākošais -tas tomēr ir 26' mtb ar palielu (19) rāmi.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By riexc 10.11.2008 20:12:39

Member+ · 597 comments
fubar wrote

vai pavisam zema līmeņa velo arī var piedāvāt? nu reālu "kocenieku"? nākošais -tas tomēr ir 26' mtb ar palielu (19) rāmi.

sajutos reāls nezinītis žargonā - kas ir "kocenieks"??

galvenais kritērijs varētu būt paša izvērtējums vai tas velo ir spējīgs "paciest" kaut neilgu bet nežēlīgu lietošanu smile

un vai tas velo Tev tagad nespiež sānus un var pastāvēt pie Tevis vēl kādu laiku?


stresa nav

Avatar

By Kalvis 11.11.2008 12:24:45

Member+ · 156 comments

Varētu būt, ka tie paši  a/s "Latvijas valsts meži" var palīdzēt ar kādām naudiņām, vienīgi tur tāpat kā visur ir jāiet individuāli runāt. Ja ir interese dažus kontaktus varu iedot. Diemžēl pats šobrīd to izdarīt nevaru, jo neatrodos Latvijā.


There is no growth in the comfort zone;
And there is no comfort in the growth zone

Avatar

By fubar 11.11.2008 12:36:17

Member · 1,811 comments

īstenībā spiež gan sānus, es labprāt no tā šķirtos pēc iespējas drīz sad
kocenieks tieši to arī nozīmē, ka visas detaļas ir ļoti zemas klases, un nežēlīgu apiešanos neizturēs.
ar tādiem "a ļa maksimniekiem" gan ir pilni lauki, kaut kā jau tie kroplīši uz priekšu ripo- pēc mūsu kritērijiem avārijas stāvoklī, bet tomēr- ripo.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By riexc 21.11.2008 19:42:29

Member+ · 597 comments

..par 80% esmu nosliecies par to, ka ES naudas projektu tomēr nepieteikšu, jo dziļāk mežā, jo lielāka birokrātija atklājas... formāli, lai piesaistītu tos 10 tkst ES naudas, ir jāuztaisa un jāuztur kādi 3 dienas centri.. jo šis atbalsts ir domāts īslaicīgajai aprūpei, bet savukārt bērnunams ir ilglaicīgās aprūpes iestāde.. un apdomājot šo, esmu nonācis pie secinājuma, ka savākt ziedojumus, uztaisīt kādu akciju kopā ar kādu tirdzniecības ķēdi būs mazāk pūļu un līdzekļu prasoši..

Sou, nekas jau neapstāsies, vnk darbosimies citā virzienā..

Paldies visiem, kas izrādīja interesi un vēlējās palīdzēt..atvainojos tiem dažiem, kam šķiet, ka neatbildēju uz e-pastiem - vnk esmu diezgan aizņemts pēdējā laikā..tā nav kkāda neveselīga lepnuma pazīme smile

keep on, velo tauta!!


stresa nav

Avatar

By KarlisB 22.11.2008 16:12:26

Member+ · 911 comments

Giro lietotu ķiveri varu atdot aprīkojumam sīču sacencībām


FS 29er