Sildošās smēres kājām.

Avatar

By Plicis 23.06.2005 16:47:32

Member · 390 comments

Tēvs pirms katras gonkas uzbāžas ar capsicam ziedi, kas ir kodīga, smakojoša un varbūt pat indīga. Saka, lai zieķelēju kājas un tad būs labi, kāju muskuļi un locītavas siltas utt. It kā jau kājas paliek siltākas, nu vismaz ādas virsējais slānis noteikti.
Tāds jautājums: vai šāda veida ziede būtu nepieciešama pirms katras gonkas, kādos laika apstākļos, varbūt ir alternatīvas ziedes un tam speciāli paredzētās? Vai varbūt tam nav pilnīgi nekādas jēgas, ja pirms gonkas labi iesildos? Kāds noteikti ir saskāries ar šo lietu. Pastāstiet lūdzu arī man un citiem nezinīšiem. Jau iepriekš milzīgs paldies par info!


Give your bike a trail.

Avatar

By Biker 27.06.2005 17:24:25

Member+ · 954 comments

nu nevajag ja nebrauc pa pirmajām vietām.

bet ja kas ir speciāla ziede, noder aukstā laikā (bet ieisldīties tikun tā vajag!!!)


Galvenais ir motivācija.

Avatar

By IrenaB 27.06.2005 23:18:13

Member+ · 320 comments

Es manīju, ka daži smērē Apizartron (varbūt drusku nepareizi to nosaukumu uzrakstīju), kurš satur bišu indi. Un man radās spoža ideja - palaist trasīti caur kādu bišu dravu! Es domāju, ka bites tad varētu kļūt par riteņbraucējiem draudzīgajiem dzīvniekiem, apsteidzot šai ziņā pat suņus.

Avatar

By fubar 27.06.2005 23:32:04

Member · 1,811 comments

big_smile
tautas klasei caur bishu dravu, sporta gar sirsenju midzeni smile
kaadi skaisti sprinti buutu veerojami wink

P.S. es ziezhos ar Akileine Start,  muskulji mazaak saap sac. laikaa un peec tam.
a krampjiem arii diezgan labi tiek galaa,pamatdarbs vitamiiniem un  energjijas dzeerienam protams.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By Kalpax 28.06.2005 00:35:34

Member+ · 373 comments

Tēvs neuzbāžas ar Capsicam ziedi, bet piedāvā Finalgon, Mārtiņ.:)) Capsicam ir virspusējas iedarbības ziede, kas piemērota varbūt vienīgi aukstam laikam- lai nesaltu (galvenokārt startu gaidot). Arī Finalgon nav ideāls, par pakāpīti maigāka un pakāpīti dziļākas iedarbības. Ideālas ir ziedes, kas mazāk asas ādai, bet iedarbojas uz dziļākajiem muskuļiem, kurus nav viegli iekustināt arī iesildoties (profi sildās vismaz stundu un līdz stipri lielai intensitātei). Šādas ziedes palīdz neatdzist kājām līdz pat startam, tādejādi mazinot muskuļu "piedzīšanos" pirmajos km, mazinot muskuļu traumu (sastiepšanu utml.) iespējamību.
Vecāmamma un vecaistēvs, kuru sporta un sporta traumu pieredze ir mūža garumā, Tev teiktu to pašu, bet tēva padoms jau nav tik vērtīgs, vai ne?:)) Kaut gan- man patīk, ka centies zināt, izzināt un salīdzināt pats.
Pai.


Mēs visi izliekamies. Tāpēc ļoti uzmanīgi jāizvēlas, par ko izlikties.

Avatar

By Optimists 28.06.2005 04:51:11

Member · 34 comments

Tikai mazgājiet pēc tam rokas... smile A, ta sanāks jums kā pagajušaja gadā, nu tāāāāds paātrinājums, riktīgs Caps-icum.

Avatar

By fubar 28.06.2005 13:31:06

Member · 1,811 comments

njaa, actinjas nevajag berzeet,  piparu gaazes efekts garanteets smile
shur tur citur arii ar taadaam rokaam labaak klaat neskarties wink
ja nu vieniigi tad, ja dikti gribaaas pameegjinaat, kaa juutas gonorejas slimnieks pie pirmajiem simtomiem, excuse my french.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By Kalpax 28.06.2005 13:52:59

Member+ · 373 comments

Jā, Fubar, ir bijuši gadījieni...:)) Uuuuu!


Mēs visi izliekamies. Tāpēc ļoti uzmanīgi jāizvēlas, par ko izlikties.

Avatar

By LOOK 28.06.2005 15:36:51

Member# · 2,702 comments

Tā ir iegadījies ka lietoju Akileine. Ja pavēss laiks tad noteikti Start (siltā laikā >20 C parasti neko nelieku). Ja kājās tāda smaguma sajūta tad Relax. Šogad sanāk krietni vairāk km norullēt un baigi noder NOK ( par cik pēcpuse netiek lutināta). Katrā ziņā šīs smēres braukt netraucē (atšķirībā no visādiem Apizatrona paveidiem) un tas jau ir labi.
Un ja kas braucot rokas taču ir cimdos. 8)


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By cello 30.06.2005 04:22:01

Local.Auth · 4,686 comments

pastastisu nedaudz par savu pieredzi ar sim mantam.finalgons bija liels deficits PSRS laikos,TAGAD PROTAMS LABAKI PIENAKUSI un to tikai smereja nedaudz uz celisiem - nezinu ka var izturet ja ar to iesmere visu kaju....?nu apizatrons vienkarsi nebija deficits.capsikam neesmu meginajis.bet esmu meginajis dazadu firmu produkciju kas vel nav lv noperkama.katrai firmai ir atbilstosi gaisa temperaturai un mitrumam ir smers viss sakas ar starta ellu tad ir jau kaut kas lidzigs zelejai un tumsak iekrasots tas ziekis parasti ir jau vesakam laikam(+10 lidz +15gradi) un lietum tad nakamais ir jau ka atdzeseti tauki(konsistence) kas domati aukstam,lietainam (0lidz +10gradi)laikam.bet so lietus zieki var nomazgat vislabak ar speciali tam paredzetu alkoholu.lieto sis mantas ari jaucot vienu ar otru piemeram uzsmere to dikti karsto(sadomazohisti var smeret visas kajas) nedaudz uz un ap celgaliem(vajakaais punkts) un tad pa virsu uzliek starta ellu lai ta atgruz udeni un viss ir ok.par biksu smeriem ir 2veidu uz vazelina bazes (dzelteniga krasa)un uz krema bazes(balta krasa),personigi ieteiktu krema bazes jo pec pieredzes varu teikt ka vini ir patikamaki dibenam un otrs svarigs faktors ir drebju mazgasana,ja pie biksem kas sasmeretas ar kadu no ellam vai vazelinu ieliksiet klat gaisu kreklu tad krekls mainis krasu uz netiru toni(iesaku mazgat atseviski),bet ja busiet lietojusi uz krema bazes radito smeru, tas izmazgasies bez problemam.vel protams ir visadi relax un atvesinosie kremi karstam laikam utt. ar kofeinu,mentholu un nez ko citu....ritenbrauceji lieto Sports balm(NL),Naqi(bel),ozone(it),sixtus(de darga&laba) utt. lv cik zinu tad visur noperkamas tas pelekas tulbinas(neatceros nosaukumu)...drosi nav slikts!pats lietoju sos smerus tikai zem +10temperaturas,labak lietoju saucamos celisus,ja paliek pa siltu sacensibu laika mierigi bez apstajas vinus novelku nost!ja silta ,sausa laika gribas netiras kajas tad lietojat starta ellu un visi putekli,smiltis bus pie jusu kajam pielipusi!butiba visam sim smerem klat ir vielas kas paplasina aadas virskartas asins kapilarus un rodas siltuma sajuta.pec finisa butu ieteicams sos smerus nomazgat nost ar alkoholu jo auksts udens ar ziepem vinus ipasi nenem nost.pec nomazgasanas parasti vel nedaudz padedzina un smera iedarbiba beidzas.ta baigi gari sanaca,bet ceru kaut ko var saprast.ja tos sildosos smerus uz sacikstem ari smere uz muguras,krutim,rokam(ne plaukstam),pedam.un parasti to iesmeresanu veic kads cits nevis pats sportists sev un tas smeretajs tad nomazga rokas ar ziepem lai nav acu un gono... varianti!!!labak lai spid saule!!

Last edited by cello (30.06.2005 04:31:05)

Avatar

By reegs 30.06.2005 14:01:12

Member+ · 81 comments

cello, vareetu ko bishku vairaak par bikshu smeeriem?

Avatar

By kristsp 12.07.2005 00:12:48

Member · 47 comments

Te vel informacija par tam Akileine smerem, ja nu kas:
http://www.asepta.com/pages/en/aki_sport.htm

BTW kur tas pie mums var nopirkt?

Last edited by kristsp (22.06.2008 09:20:37)

Avatar

By fubar 12.07.2005 01:31:16

Member · 1,811 comments

gjimenes aptiekas, celjotaajs (daargaak)


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By Kasparz 17.08.2007 20:31:12

Guest

Jēj, tiku pie Alkileine Start. To var dabūt Ģimenes aptiekā, tikai iepriekš jāpasūta. Pasūtiju pirms nedēļas, šodien atveda - aizgāju pakaļ. Maksā 5.30Ls. Pirmstam biju izstaigājis vēl kādas ~5-7 vietējās aptiekās, kur uz mani skatijās kā neēdušu(nebiju ēdis jau arī) un divās no tām kautko nomurmināja par sadomazohismu un piedāvāja kapsikamu.

Avatar

By fubar 17.08.2007 20:40:35

Member · 1,811 comments

pēc Kalpaka (ja nekļūdos) ieteikuma biju pēc Start uz Mola aptieku. tur ir nopērkams bez kādas pasūtīšanas un neviens arī neko nemurmina smile šķiet ka bija lētāk par 5 ls.


taisnās rokas ir atpakaļ in da LV.
26565222

Avatar

By cello 23.08.2007 14:07:18

Local.Auth · 4,686 comments

varu piedāvāt Sportsbalm produkciju.starta eļļas ar krāsojošu efektu un bez tā.ir pat kaut kāda pret krampjiem ar Cajeputhi eļļu vai kaut kāds tāds nosaukums.7-9Ls

Avatar

By beksons 19.05.2008 16:36:10

Guest

A kas ir ja uzsmeere kaadu no taam  freez , saucamajaam aukstaas ziedeem....? Vaitad juus smeereejat lai kaajas nesalst, vai lai muskulji nesaap, un arii freez iedarbiijas ka saapju neitralizeejoshaa   Ai

Avatar

By cello 19.05.2008 16:46:55

Local.Auth · 4,686 comments
beksons wrote

A kas ir ja uzsmeere kaadu no taam  freez , saucamajaam aukstaas ziedeem....? Vaitad juus smeereejat lai kaajas nesalst, vai lai muskulji nesaap, un arii freez iedarbiijas ka saapju neitralizeejoshaa   Ai

tās saucamās freez cik zinu domātas karstā laikā pēc sacensībām(parasti uz bundžas ir lietošanas instrukcija),pats esmu mēģinājis sacensībās kur +35 regulāri,man patika ļoti.
piebilde - parasti to smēri pielietoju pēc masāžas.
Bet tikai pēdas iesmērēt karstā laikā man patika ļoti.

Avatar

By raiter 19.05.2008 17:40:59

Member+ · 3,346 comments
IrenaB wrote

Es manīju, ka daži smērē Apizartron (varbūt drusku nepareizi to nosaukumu uzrakstīju), kurš satur bišu indi. Un man radās spoža ideja - palaist trasīti caur kādu bišu dravu! Es domāju, ka bites tad varētu kļūt par riteņbraucējiem draudzīgajiem dzīvniekiem, apsteidzot šai ziņā pat suņus.

big_smile Iesaku skudras. Pagājšgad Baiļos ipiezemējos tieši skudru pūznī... ar galvu iekšā. Kad piecēlos, īsti nezināju kur esmu pabijis ... bet kad sāku braukt, sajutu kņudoņu zem ķiveres un krekla....
Nu baigias dopings smile:):)


Avatar

By viks 19.10.2008 23:14:19

Member · 283 comments

smāķa jautājums aktualizējas. vai LV normāli ir nopērkams kautkas no dabīgas produkcijas, kas aizsargātu nedaudzu un sildītu ceļus. protams labāk būtu nopirkt ūdenslīdēja tērpu, bet ar to būs grūti pamīties.

Avatar

By Ansis 19.10.2008 23:50:14

Member++ · 3,681 comments
IrenaB wrote

Un man radās spoža ideja - palaist trasīti caur kādu bišu dravu! Es domāju, ka bites tad varētu kļūt par riteņbraucējiem draudzīgajiem dzīvniekiem, apsteidzot šai ziņā pat suņus.

Vienreiz kaut ko ļoti līdzīgu piedzīvoju, otrreiz vairs negribas.
Tas bija vienā skriešanas treniņā septembrī. Mēs skrējām gar Lielupes krastu Priedaines pusē, un vienā nomaļā vietā tur uz leju veda pusaizaugušas koka trepītes. Pamatīgi paļurkājot satrunējošos dēlīšus, mēs pa tām skrējām lejā, un tad atklājās, ka zem tiem pakāpieniem lapsenes posās uz ziemas miegu. Viņas izlidoja no turienas ārā, aizvien vairāk, izveidoja spietu, un lidoja mums pakaļ. Skrienot no lapsenēm aizbēgt ir grūti. Nācās raut nost virskreklus un cīnīties. Mani 3 vai 4 vietās sadzēla, pirms tiku no lapsenēm vaļā. Nevarētu gan teikt, ka skrēju uz mājām fiziski labākā kondīcijā:(

Par salstošiem ceļgaliem: vai nevar lietot garās bikses ar windstopper'a  oderi?

Avatar

By viks 20.10.2008 10:06:17

Member · 283 comments

bikses laikam nebūtu slikti, bet tagad jau iepirku bik siltākas. vajadzēja tomēr sameklēt kārtīgākas ar windstoperi.

Avatar

By cello 20.10.2008 11:00:56

Local.Auth · 4,686 comments
viks wrote

smāķa jautājums aktualizējas. vai LV normāli ir nopērkams kautkas no dabīgas produkcijas, kas aizsargātu nedaudzu un sildītu ceļus. protams labāk būtu nopirkt ūdenslīdēja tērpu, bet ar to būs grūti pamīties.

Man ir Windose produkcija kas ražota no dabīgajām izejvielām.tai skaitā arī sildošā smēre.
Windtex bikses ar ir.

Last edited by cello (20.10.2008 11:01:20)

Avatar

By onkulis 20.10.2008 21:11:45

Member · 432 comments

ja kāds izdomā paprovet Histalgānu (sarkano) tad esat gatavi ka majās (varbūt arī citur) kāds noteikti pajautās kāpēc ķiplokus saēdāties .  Uzsūcoties smērei dvaša kā pēc ķiplokiem smile

Avatar

By viks 27.10.2008 23:12:05

Member · 283 comments

uzgāju šitādu. http://madalchemy.com/Products.html
žēl, ka tik tālu jāsūta, bet varētu noprovēt.

Avatar

By Jurons 23.09.2010 14:11:56

Member · 413 comments

Vai kādam ir informācija , kur Rīgā pašlaik var iegādāties Akileine Start krēmu?

Avatar

By cello 23.09.2010 14:47:20

Local.Auth · 4,686 comments

Man ir Sortsbalm medium balm