Velo un citi prieki bērnu nama bērniem

Avatar

By riexc 25.01.2008 10:36:21

Member+ · 597 comments

ir sajūta, ka pāris reižu gadā aizbraukt uz kādu bērnu namu un izbraukt kādu braucienu ar velo, uzspēlēt bumbu vai sadarīt whatever vēl ko citu, varētu būt makten laba lieta smile tā kā šī ir velo kopiena, tad velo izbraucienu, velo braukt mācīšanas sesiju uzorganizēšana man liekas vislabākā, lai sāktu to lietu.. bet ir viens liels BET, tie ir velosipēdi.. esmu diezgan drošs, ka nebūs bērnu namu bērniem katram pa velosipēdam un lai prieks būtu no tāda izbrauciena visiem, arī visiem vajadzētu tos velosipēdus..

patreiz, prātā ir Alsungas bērnu nams..kapēc, laikam tikai tādēļ, ka BGLM to "ieteica"  bet es ar viņiem neesmu vēl īsti kontaktējies, jo man negribās apsolīt, to ko es vēl nezinu, vai es spēšu izdarīt.. un viens to es noteikti neizdarīšu..

gribētu zināt, kādas ir tautas domas par šādu ideju un vai būtu iesākumam iespējams savākt teiksim 20 velosipēdus..
  * paskatoties, vai mājās, kāds nelietots nestāv, varbūt bērni jau ir izauguši no konkrētā velo izmēra
  * varbūt ir iespējams savākt pa daļām.. servisos tak ir daudz dažādu detaļu lieku un es pieņemu, ka meistariem ir arī pa kādai brīvai stundai nesezonā
  * varbūt var arī vnk savākt naudiņu un kkur atrast vienkāršākos modeļus un tad nopirkt, tik cik sanāk

un arī pēc tam, kad tiek savākti tie velo, vēl vajadzētu brīvprātīgos, kas būtu gatavi aizbraukt, pabraukāties ar tiem bērniem jeb vnk sagādāt jaukas brīvdienas..

man liekas, tas būtu baigi forši!! mm?? smile ko sakāt, vai xc foruma dalībnieki kopā varētu ko tādu paveikt?

cerot uz atsaucību

Juris


stresa nav

Avatar

By FOX 25.01.2008 10:42:06

Member+ · 5,298 comments

Pagaidām neko nesolu, bet gan kko varētu arī sadomāt un saorganizēt! Ja no pārējiem arī būs atsaucība, tad kopējiem spēkiem to varētu arī realizēt!


TREK Supercaliber

Avatar

By saule 25.01.2008 11:48:01

Member+ · 84 comments

Super ideja! smile smile
Noteikti piedalos (ar norunu, ka Tu diriģē procesu)! wink

Avatar

By Biker 25.01.2008 12:20:02

Member+ · 954 comments

es arī piedalos, varētu atdot kādu velo detaļu, un paskatīties veco bērnu riteni, bija vēl tāds tīri braucams !


Galvenais ir motivācija.

Avatar

By Mr.FriX 25.01.2008 12:58:59

Guest

Man ar kāda kaudzīte ar detaļām ir iekrājusies. Pilnībā atbalstu pasākumu!!!!

Avatar

By Ponchiks 25.01.2008 21:09:55

Member · 75 comments

Es arī noteikti atbalstu, taču ir vajadzīgs kāds "parādes" komandieris.

Avatar

By sixtym 25.01.2008 21:43:37

Member · 85 comments

Piedalos ar vienu bērnu ritenīti,2pāriem uz 26 jaunām riepām un velostūre!?

Avatar

By Yeti 27.01.2008 04:11:34

Member · 686 comments

ķompām esmu gatavs smile

Avatar

By G.B. 27.01.2008 08:24:43

Guest

ja parādītos konts, esmu ar mieru kādu Ls pārskaitīt

Avatar

By raiter 28.01.2008 17:19:54

Member+ · 3,346 comments

Var piedalīties.
Varu ieziedot vienu riteni, (pilsētas ričuks ar visiem ātrumiem, sieviešu kārtas,  ar dzelzs rāmi, bet labā kārtībā un pilnīgi lietojams).
Bez tā visa, ja laicīgi plāno, var arī piedalīties pasākumā.

Pilnīgi atbalstu ideju par velo-pārgājiena organizēšanu...

Un vēl idejiņa - pasākuma gaitā varētu pastāstīt (parādīt) kas tas velo-sports tāds ir, kādi pasākumi notiek.  Varbūt bērnu namos ir kāds talants, kam var dot iespēju piedalīties sacensībās. To saorganizēt protams nebūs tik vienkārši. Taču varam mēģināt pierunāt organizātorus, lai bērnu nama bērniem dalība ir par brīvu...

Last edited by raiter (28.01.2008 17:22:38)


Avatar

By trops 28.01.2008 22:29:15

Member · 546 comments

Vienu velosipēdu varētu atdot droši,vēl viens jāpiekomplektē.


Puisis no laukiem

Avatar

By Ints 29.01.2008 10:16:05

Member+ · 868 comments

Starp citu pasākums kas prasītu mazākus ieguldījumus būtu Baldones bērnu nama audzēkņu piesaiste TREK kausiem Riekstukalnā,viņi atrodas dažu kilometru attālumā. Varbūt ir vērts apkopot ziņas par vairākiem bērnu namiem Latvijā, lai nebūtu ka cilvēki kas vēlas palīdzēt ,no Vidzemes  dzenas uz Kurzemi un otrādi.Šeit forumā varētu to visu pasākumu koordinēt.

Avatar

By Baltais 29.01.2008 10:22:37

Local.Auth · 5,425 comments

riekstukalnaa noteikti varetu sarikot tadu lietu.


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By riexc 30.01.2008 12:02:05

Member+ · 597 comments

eee..super, man prieks par atsaucību!!! Ir sajūta, ka tā lieta varētu aiziet smile Tā kā šo lietu iesāku, tad domājams, varētu būt arī sava veida koordinators..

prieks arī par to, ka jau tik daudz mantu ir atradušās.. vienīgi,  ir daudz detaļu, bet būtu vajadzīgi cilvēki, kas māk un vēlās to visu salikt kopā, jo es diemžēl no A-Z velo salikt neprotu..

par kontu, varu atvērt jaunu tukšu personīgo kontu un Jums tad jānotic, ka naudiņa tiks izmantota tikai šādiem mērķiem..vai tas būtu ok??


stresa nav

Avatar

By riexc 30.01.2008 12:40:49

Member+ · 597 comments

..un arī ideja par bērnu iesaistīšanu kādās sacensībās arī ir ļoti pozitīva, par to pats arī esmu domājis... lai redz, kā tas viss notiek un ir motivācija darboties..tas man liekas, ir pats svarīgākais, iedot motivāciju un ticību saviem spēkiem smile

Last edited by riexc (30.01.2008 12:55:07)


stresa nav

Avatar

By AleksandrsBriedis 02.02.2008 13:31:45

Guest

Prieks par tik izdevusos dviiviigu ideju un to, ka tai ir konkreets koardinaators un plasš atbalstiitaaju loks! Domaaju ar detaljaam un lietotiem ritenjiem tiksit burtiski apbeerti. Jautaajums kas jaanokaarto buutu: tehniskaa centra (darbniicinjas) izveide, kur visu so mantiibu vareetu savaakt un sakomplekteet kaut cik braucamaa staavoklii saakumam. Taalaakais: domaaju, ja beernunamos buus sapraatiiga vadiiba, katraa beernunamaa vareetu iedibinaat pa velo klubinjam un komandai ar savaam darbniic telpaam un sacensiibu traseem pasa beernu nama liimenii, kas vareetu kljuut arii par kristalizaacijas centru beernu velosportam visaa apkaartnee, kur liidz sim parasti valda inertums, bet jauno ritenjbrauceeju pietiek. Tas buutu pamats arii beernu namu saustarpeejiem draudziibas mačiem. Bet pats galvenais - beerniem buus radiita lieliska iespeeja iemaaciities straadaat un arii organizeet - iista dziives iemanju skola, kuras cik zinu parasti tik ljoti truukst. Velo federaacijas bosi, taapat skolu sprta federaacija, kuriem ritenjbrauksanas piramiidas pamatnes staavoklis ir pie kaajas, vareetu burtiski apraudaaties kaadu darbu ļaudis un beerni dara vinju vietaa. Domaajams, arii bernu un ģimenes loetu ministrijai šī buus sveeti atbalstaama lieta jo taa taapat arii sporta paarvalde nu pat izsludinaajusas projekt konkursus par liidziigaam teemaam - drosi ieklaujiet so ierosinaajumu Latvijas meeroga projektos, un naudai jaabuut ar garantiju! Pie tam nauda buutu jaapieprasa    ne jau jaunu ritenju pirksanai (Tos tikai salauziis un prasiis veel) bet tiesi sacensiibu koardinaatora darba apmaksai visaa Latvijaa, apmaaciitaaju, konsultantu, izbraukuma tiesnešu apmaksai un truuksoso detalju iegaadei saziedotaa velo parka komplekteesanas, uztureesanas vajadziibaam un sadales organizeesanai kaa arii pasu sacensiibu sariikosanas izdevumiem plasaakaa meerogaa (Pem. pasaakumu apdrosinaasanai) Katram beernu namam un novadam buutu jaapiemeero jau gatavas standarta tāme, tas atvieglos arī projekta kopeejaas tāmes sastaadiisanu Beernu un ģimenes lietu ministrijai un IZM sporta paarvaldei. Neatkariigi no projekta virziibas uzsaakams darbs ar baldones (Riekstukalna) beernunamu. "Riteņvasaras" sacensiibu seriaala riikotaaji - Riigas Jauno Tehniķu centrs - Garantee bezmaksas piedaliisanaas iespeeju visos savos beernu un skoleenu velosporta pasaakumos (RJTC maajas lapaa) un paliidzeet arii jauno tiesnešu vadiitaaju un riikotaaju sagatavosanaa visiem beernu namiem kas veeleesies iesaistiities "Riteņvasaras" kustiibaa un riikot pasi savas šii seriaala sacensiibas    Tel. 29511925, 7288381  B. Upīša 4, LV-1050 Rīga Skijorings-Riga@inbox.lv

Avatar

By Yeti 02.02.2008 21:44:09

Member · 686 comments
riexc wrote

eee..super, man prieks par atsaucību!!! Ir sajūta, ka tā lieta varētu aiziet smile Tā kā šo lietu iesāku, tad domājams, varētu būt arī sava veida koordinators..

prieks arī par to, ka jau tik daudz mantu ir atradušās.. vienīgi,  ir daudz detaļu, bet būtu vajadzīgi cilvēki, kas māk un vēlās to visu salikt kopā, jo es diemžēl no A-Z velo salikt neprotu..

par kontu, varu atvērt jaunu tukšu personīgo kontu un Jums tad jānotic, ka naudiņa tiks izmantota tikai šādiem mērķiem..vai tas būtu ok??

vai Tu jau taisīji līdzīgu akciju (šeit)?

Avatar

By Yeti 02.02.2008 21:46:17

Member · 686 comments
AleksandrsBriedis wrote

....

oi!

Avatar

By G.B. 03.02.2008 17:58:39

Guest

Ver tik vaļā kontu ,kapēc lai neticētu ! Vismaz būs ko samaksāt nelielu atlīdzību tiem , kas savedīs kārtībā riteņus.

Avatar

By riexc 05.02.2008 10:45:06

Member+ · 597 comments

pedējie jaunumi - sazvanīju Baldones bērnu namu! Cik nu nopratu, kkādi velosipēdi viņiem ira un līdz ar to visvairāk viņi būtu ieinteresēti, ja mēs saveidotu kādu kopīgu izbraucienu, pastāstītu jauniešiem par to kas tas mtb ira un iespējams radītu viņos interesi par šo lietu!  Šāda izbrauciena laikā varētu arī konstatēt, kas ir tās lietas ar ko mēs varētu vēl palīdzēt (kkādi velo remonti, apģērbs vai varbūt palīdzība dalībai sacensībās).
Baldonē ir 15 jaunieši, visi esot pusaudži, jaunākajam 10 gadi.
Vislabākais laiks šādam izbraucienam būtu pavasara skolēnu brīvdienas kkad martā (vai kāds varētu lūdzu precizēt?) Nezinu, cik reāli būtu kko tādu sataisīt kādā no teiksim šīs nedēļas darba dienām? Principā var arī jebkurā sestdienā/svētdienā vai arī uz Lieldienām (21-24.Marts).

Komentāri, ieteikumi??

Last edited by riexc (05.02.2008 10:45:55)


stresa nav

Avatar

By raiter 05.02.2008 11:31:28

Member+ · 3,346 comments

Pieļauju ka lielakam viarumam Sestdienas būtu pieņemamkās. Lieldienas gan ne, ļaudīm tad visdrīzāk ir citi plāni tajā laikā.


Avatar

By cello 05.02.2008 11:33:48

Local.Auth · 4,686 comments
riexc wrote

pedējie jaunumi - sazvanīju Baldones bērnu namu! Cik nu nopratu, kkādi velosipēdi viņiem ira un līdz ar to visvairāk viņi būtu ieinteresēti, ja mēs saveidotu kādu kopīgu izbraucienu, pastāstītu jauniešiem par to kas tas mtb ira un iespējams radītu viņos interesi par šo lietu!  Šāda izbrauciena laikā varētu arī konstatēt, kas ir tās lietas ar ko mēs varētu vēl palīdzēt (kkādi velo remonti, apģērbs vai varbūt palīdzība dalībai sacensībās).
Baldonē ir 15 jaunieši, visi esot pusaudži, jaunākajam 10 gadi.
Vislabākais laiks šādam izbraucienam būtu pavasara skolēnu brīvdienas kkad martā (vai kāds varētu lūdzu precizēt?) Nezinu, cik reāli būtu kko tādu sataisīt kādā no teiksim šīs nedēļas darba dienām? Principā var arī jebkurā sestdienā/svētdienā vai arī uz Lieldienām (21-24.Marts).

Komentāri, ieteikumi??

skolēnu brīvdienas 20-30marts.

Avatar

By riexc 06.02.2008 11:49:42

Member+ · 597 comments
G.B. wrote

Ver tik vaļā kontu ,kapēc lai neticētu ! Vismaz būs ko samaksāt nelielu atlīdzību tiem , kas savedīs kārtībā riteņus.

konts:
LV17HABA0551019851634
Juris Riekstiņš
150283-11217

un lūdzu, tie, kas kko pārskaita, lūdzu padodied ziņu uz juris.riekstins@gmail.com

Paldies

Last edited by riexc (08.06.2009 08:51:17)


stresa nav

Avatar

By raiter 06.02.2008 15:42:36

Member+ · 3,346 comments

Eu, ļaudis. Tik nepazūdiet ar šito tēmu.
Diskusija beidzās pie raksta ar konta numuru (pēc kā sapratu ka visi raks'titāji aizskaitīja Rieksc-am lielo piķi, šis apmierināts, pārējiem arī miers smile ).

Klau, Riekxc, lūdzu neaizmirsti atjaunot šito tēmu forumā, tad kad ir skaidrs kad un kur notiek kād pasākums, lai ļaudis neaizmirst un piedalās.

Lai izdodas.


Avatar

By Baltais 06.02.2008 15:58:08

Local.Auth · 5,425 comments

Jā, Juri, ja kaut kas notiek skolas brīvdienās martā, tad braucam ar T**K nomas riteniem uz Baldoni un pavizinamies kopā ar bērniem pa turienes mežiem.

Kā jau teicu, varu dot 10-15 28" velo un ķiveres uz tādiem izbraucieniem. Baltais_Tevs to varetu apstiprināt smile, jo jau Vienības braucienā Valmieras bērni startēja ------->

1192814651_49.jpg


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By riexc 06.02.2008 16:23:46

Member+ · 597 comments
raiter wrote

Eu, ļaudis. Tik nepazūdiet ar šito tēmu.


Klau, Riekxc, lūdzu neaizmirsti atjaunot šito tēmu forumā, tad kad ir skaidrs kad un kur notiek kād pasākums, lai ļaudis neaizmirst un piedalās.

nu bet protams.. stresa nav.. daudzi mani arī pazīst un spēs sadzīt rokā, ja nu liksies, ka esmu apgreidojis savu velo par to saziedoto naudu big_smile

Bet ja nopietni, tad par šo netaisos aizmirst, vnk tagad pārāk bieži līst, lai tagad februāra vidū ieplānotu šādu izbraucienu + daudzi jau tagad "ziemā" nebrauc.. domāju, ka šāds izbrauciens tiks saorganizēts uz Lieldienu laiku, cerībā, ka tad jau pavasara saulīte mūs lutinās bik biežāk..

p.s. paldies Baltajam par info..ņemšu vērā!!


stresa nav

Avatar

By riexc 07.02.2008 09:19:15

Member+ · 597 comments
FOX wrote

Piedāvājums to apģērbu būšanu iegriest mazliet citā, sabiedrībai noderīgā gultnē!!! Proti, pie katra uztaisītā apģērba gabala pieliekam klāt dažus latus, kā ziedojumu tiem pašiem bērnu namu audzēkņiem un mēģinam par šo naudu arī uztaisīt vismaz velokreklus (cik nu tur iznāks no saziedotās naudas). Ko sakāt?

Lai mani labo kāds bērnu psihologs, ja es kļūdos, bet, ja tos kreklus taisa, tad tie ir nepieciešami visiem bērniem, jo man ir radies priekštats, ka bērnunams ir tā vide, kur kko dod vai nu ne vienam vai visiem, jo ja iedos dažiem, tad būs kašķis.. bet savādāk ideja laba, un domāju, ka tos velokreklus var arī izmantot citiem vasaras sportiem..


stresa nav