Sāp plaukstas locītava, iesakiet ko darīt

Avatar

By suugoi 10.06.2013 18:59:52

Member+ · 1,469 comments

Lieta tāda, kādu 1.5 mēnesi atpakaļ, pēkšņi sāka stipri sāpēt labās rokas plaukstas locītava, nekādu acīmredzamu traumu nebiju guvis, vienīgais ko varu iedomaties ir ap to laiku pastiprināti (bet tik un tā svētdienas braucēja līmeni) sāku braukāt ar velo, un nedaudz zemāk nolaidu stūri.

Aptuvena sāpju vieta šajā bildē - http://i.imgur.com/IecuPZl.jpg

Sāpeja tikai kustībā, grozot roku, bet braucot ar velo, atspiežoties pret stūri viss bija ok.

Piemēram, pievelkoties pie stieņa, turot delnu virzienā no sevis varēja normāli pievilkties, turpretīm ja delna bija pagriezta pret sevi, pievilkties nebija iespējams jo uzreiz bija stipras sāpes.

Tā nu tā mēneša laikā sāpes lēnām pazuda, atkal varēju normāli pievilties, jūtot tikai nelielu diskomfortu labajā rokā. Tai laikā arī regulāri braukājos, bet bez īpašas kratīšanās.

Sestdien braucu Mežezera pusmaratonu, un tā laikā sāpes atkal parādijās, asākos pagriezienos vai nobraucienu beigās to varēja ļoti izjust, lai arī kopumā tas stipri netraucē riteņbraukšanai, ja nu vienīgi minētajos gadījumos, kad paliek bail ka roka pēkšņā sāpju brīdi vienkārši nepalaiž vaļā stūri.

Taču ārpus velo braukšanas sāpes ļoti traucē, zūd lielākā daļa plaukstas mobilitātes, acīmredzami kaut kas nav kārtībā.

Tad nu jautājums ir sekojošs, kāds ir saskāries ar līdzīgu problēmu, un vai varat ieteikt kādu labu speciālistu ko patraucēt ar šo jautājumu?


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By Buks 10.06.2013 21:15:16

Member+ · 696 comments

Pats neesmu saskāries ar ko līdzīgu, vismaz tādu, atmiņā paliekošu, bet pavaktē vai turi rokas taisnā līnijā plauksta-apakšdelms. Ir redzēts, ka citi to roku pretīgi izliec, taisnā leņķī. Man tā izliecot, kratoties rodas pretīga sajūta un, liekas, ka Tevis apzīmētā vieta, dabū visvairāk trūkties.


Bērnībā puikas mērīja krāniņus ar lineālu, bet pieaugot - ar hronometru.

Avatar

By suugoi 10.06.2013 22:59:10

Member+ · 1,469 comments
Buks wrote

Pats neesmu saskāries ar ko līdzīgu, vismaz tādu, atmiņā paliekošu, bet pavaktē vai turi rokas taisnā līnijā plauksta-apakšdelms. Ir redzēts, ka citi to roku pretīgi izliec, taisnā leņķī. Man tā izliecot, kratoties rodas pretīga sajūta un, liekas, ka Tevis apzīmētā vieta, dabū visvairāk trūkties.

Kad pirmo reizi kaite piemetās, tieši aizdomājos par šo, jo reizēm biju pieķēris sevi bracot ar izliektām, un kopš tā laika strikti braucu tikai ar taisnām, arī Mežezera laikā tādā ziņā visam bija jābūt kārtībā. Tomēr šaubos ka vaina ir tajā, jo ne visai bieži un pārsvarā pa gludiem ceļiem braucu.


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By kalnminis 10.06.2013 23:11:05

Member · 1,472 comments

Šis gadījums īpaši neatšķiras no citiem tādā ziņā, ka rokai vajadzīgs laiks, lai sadzītu. Cik ilgs laiks, to šeit neviens nepateiks.
Ja vēlies braukt, tad vismaz ar švammes gripiem un gēla cimdiem. Bet visprātīgāk, protams, ir ņemt maksimāli garāku pauzi.
Cietās dakšas faniem (arī man) šādi mēdz gadīties laiku pa laikam. Tad jāmet miers uz pāris dienām.

Last edited by kalnminis (10.06.2013 23:12:11)

Avatar

By nuno 11.06.2013 07:20:16

Member · 84 comments

Man bija līdzīgs gadījums - es nevarēju atspiesties uz abām rokam, jo sāpēja plaukstu locītavas, tādējādi neizsakāmas sāpes sagādāja braukšana pa bedrainu trasi. Palīdzēja osteopāts. Konkrētā gadījumā Dr. Anda Polna. Izrādījās, ka vaina nebija rokās, bet gan kaut kur dziļāk, precīzi nepateikšu. Ar diviem seansiem viss bija O.K.


Brauc uz kuru pusi gribi, atpakaļceļā, tik un tā, būs pretvējš!

Avatar

By suugoi 11.06.2013 21:11:31

Member+ · 1,469 comments

Osteopātija ir tas, kur ar krakšķiem lauž kaklu? Cik tad viens tāds seanss maksā?


1x11 | 2x8 | SS | ¯\_(ツ)_/¯

Avatar

By SEZA 12.06.2013 10:12:32

Member · 118 comments

NoTeipo


Seza