Bāzes likšana

Avatar

By TomsG 18.11.2007 16:51:14

Member · 181 comments

Pa ziemu braucu uz velotrenaziera. Shobrid pa nedeelu nobraucu kaadas 6 stundas, bet no naakoshaa meenesha domaaju saakt likt baazi un braukt kaadas 12. Kaa labaak treneeties. Piemeeram 5 dienas pa 2h 30 min, vai labaak 3 dienas pa 4h. Kas buutu labaak, izstiep iisaakus treninus pa visu nedeelu, vai mazaak dienas, bet krietni garaakus treninus? + 2 dienas nedeelaa man ir trenazieri, kur tiek treneeta kermena augshdala.

Avatar

By dinamits 18.11.2007 18:19:28

Member · 38 comments

Dod virsu,katru menesi.lai jau aprili ir 6h,ta tik rūdas dzels!

Avatar

By Janiss 18.11.2007 20:01:07

Member+ · 578 comments

tas jau vairāk izskatās kā pinīgas slodzes treniņš nevis bāzes likšana - ko ta darīs sezonas sākumā - būsi piekusis :-)

Avatar

By TomsG 18.11.2007 21:41:14

Member · 181 comments
Janiss wrote

tas jau vairāk izskatās kā pinīgas slodzes treniņš nevis bāzes likšana - ko ta darīs sezonas sākumā - būsi piekusis :-)

Domaa ar videejo pulsu 120 izpumpeesies? Luudzu ieteikumus kaa labaak dariit?

Avatar

By FOX 19.11.2007 00:20:27

Member+ · 5,298 comments

Ja tas viss notiek uz ruļļa, tad vieglāk ir braukt vairāk, bet īsākus treniņus. Un to šobrīd arī vajadzētu darīt. Agrā pavasarī varēsi braukt garos treniņus un tad jau ar ričuku! wink

Veiksmi treniņos!


TREK Supercaliber

Avatar

By kpx 19.11.2007 09:45:10

Member · 239 comments

pa nedelu 6h .....maigi izsakoties bik pa maz...

Avatar

By bobcom 19.11.2007 17:45:13

Member++ · 1,217 comments

Nu jaunie džeki, kam ir tika skola un treniņš, var savākt 3-5h dienā pa gaismu arī šajā gadalaikā. Strādājoši ļauzi diez vai . Katrs jau no savām pozīcijām stāsta


Caur atsperēm uz asterēm

Avatar

By cello 19.11.2007 18:50:06

Local.Auth · 4,686 comments
Janiss wrote

tas jau vairāk izskatās kā pinīgas slodzes treniņš nevis bāzes likšana - ko ta darīs sezonas sākumā - būsi piekusis :-)

pinīgas slodzes treniņš-nez kas tā par slodzi par kuru tu te runā???
varbut vari izskaidrot???

Avatar

By artians 19.11.2007 21:31:24

Member · 131 comments

Bet te atkal jautaajien TomamG - kurā SEB klasē tad tu brauc? Un uz kuru klasi tad tu pretendē nākamgad, jo tautas klases braucējiem jau būs savi cipari un profesionāļiem atkal savi.

Avatar

By Janiss 19.11.2007 21:34:43

Member+ · 578 comments
scorpion wrote
bobcom wrote

Nu jaunie džeki, kam ir tika skola un treniņš, var savākt 3-5h dienā pa gaismu arī šajā gadalaikā. Strādājoši ļauzi diez vai . Katrs jau no savām pozīcijām stāsta

uzskatu ka 6h treniņstundas NEDĒĻĀ ir pilnīgs .......,tad varbūt pievērsties kam citam un richuku pakārt uz nagliņas:).gribētu redzēt kā 6-10h nedēļā varētu izstiept sirdi drīzāk kko citu tur varētu izstiept:)ieteikums-vairāk lasiet rokasgrāmatas,un ticiet visam ko raksta:)

VISS ir atkarīgs no mērķiem, kādus katrs vēlas sasniegt šajā sportā, un, ja kādam 6h nedēļā liekas pilnīgs ......, tad tas ir katra konkrētas domas, kuras var arī paturēt pie sevis. No pēdējiem komentāriem apmēram izriet, ka tie, kuri nav spējīgi vai nevar braukt tās 20 - 30 stundas nedēļā var iet nodarboties ar ko citu ne?

Avatar

By TomsG 19.11.2007 22:22:03

Member · 181 comments

Ar domu par maratoniem saaku treneeties tikai pirms 3 meeneshiem. 5 gadus treneejos prieksh 4X (tiiraakais sprints), bet shovasar guvu muguras traumu un diemzeel Latvijaa konkurence ir sameeraa maza un nav iespeejas tik strauji progreseet kaa gribeetos, taadeel arii metu leekaashanu pie malas. Ar riteni tomeer man patiik braukt un taadeel mekleeju ko jaunu, kas man vareetu intereseet.

Esmu students, arii piestraadaaju, bet laiku sportam vienmeer atradiishu. Vienkaarshi man nav iipashi lielas sajeegas par treniniem prieksh velomaratoniem. Baazi taisos saakt likt no decembra, shobriid braucu taas 6h tik taadeel, lai neaizmirstu kaa tas ir smile

Pirmo gadu noteikti braukshu tautas klasee, tad skatiishos kaadi rezultaati un peec tiem arii domaashu par sporta klasi. Mani jau vairaak piesaista tie 50-60 km nevis 25-30.

Avatar

By bobcom 19.11.2007 22:56:53

Member++ · 1,217 comments

ja visi sebu gonščiki, kas brauc ap tām 6h ned (t.i. 3x2h vai 4x1.5h ned. - tiešām baigi maz?) sakārtu riteņus uz naglām, pasākums bankrotētu... 30h lai dabūtu, jābrauc 5h (nevis 3) ik dienu, sv. brīva. 5h hobijam ik dienu veltīt tomēr ir liela greznība, ko ne tuvu katrs var atļauties. cita lieta, ja mērķi ir tālejošāki un ambīcijas augstākas


Caur atsperēm uz asterēm

Avatar

By TomsG 19.11.2007 23:13:56

Member · 181 comments

4X ir sprinta discipliina kur trasee dodas 4 cilveeki. Starsts saakas kriitot BMX tipa barjerai. Trase praktiski ir BMX lejaa no kalna.

pbpic228198.jpg

Latvijaa iistas 4X trases nav, taadeel ir jaadodas uz treniniem Igaunijaa un Polijaa. Latvijaa galvenokaart treneejos BMX trasees, braucu mazliet DH un leekaaju pa dirtiem, ziemā treneejos BMX indoor trasees.

DSC06171.sized.jpg

DSC04180.sized.jpg

DSC02737.sized.jpg

Avatar

By KKTK 20.11.2007 10:37:46

Member+ · 2,298 comments

Ak šie sliņķi tikai-lejā braucēji - tev pirmais kas paziemu ir jāizdara, ir morāli jānobriest, ka tagad kalnā pašam būs jāmin big_smile

A ja nopietni, tad man liekas ka lielākā problēma tev TomsG būs sadalīt spēkus visai XC, vai SEB-šosejas gonkai. Redz, ja esi trenējies tajās 2min izlikt VISU, tagad tev jāmācās ir 1h laikā sataupīt to pašu VISU, cik nu ir. Lai ar smaidu var finišā iebraukt :]

Man pēc vieglatlētikas sprinta trenniņiem skolas laikā bija grūti ar 1600m un grākiem labu laiku. Tik palēnām nākot gadiem un pieredzei iemācījos piebremzēt sevi sākumā.

Avatar

By cello 20.11.2007 11:00:57

Local.Auth · 4,686 comments
TomsG wrote

Pa ziemu braucu uz velotrenaziera. Shobrid pa nedeelu nobraucu kaadas 6 stundas, bet no naakoshaa meenesha domaaju saakt likt baazi un braukt kaadas 12. Kaa labaak treneeties. Piemeeram 5 dienas pa 2h 30 min, vai labaak 3 dienas pa 4h. Kas buutu labaak, izstiep iisaakus treninus pa visu nedeelu, vai mazaak dienas, bet krietni garaakus treninus? + 2 dienas nedeelaa man ir trenazieri, kur tiek treneeta kermena augshdala.

TomsG - nezinu cik tev gadu un kādi tavi sasniegumi ārzemēs,cik zinu tad 4X latvijā ir bērnu autiņos,bet tas nav galvenais.atsūti info uz PM pamēģināsim kaut ko sadomāt.iespējams ka tev citas disciplīnas piemērotākas ja esi sprinteris(tādam vajadzētu būt 4X-ā).

Last edited by cello (20.11.2007 11:01:21)

Avatar

By TomsG 20.11.2007 11:42:05

Member · 181 comments

Tur jau taa lieta, ka autinos. Taadeel jau man taa interese zuda. Mees bijaam kaadi 4-5 cilveeki, kas savaa starpaa ciiniijaamies, paareejie peec pus trases bija jau labu gabalu atpalikushi. Shoziem gonkaas gaaju pa pirmo un otro vietu. Vareeju arii ar BMX brauceejiem BMX trasees paciiniities. Man padevaas tieshi starti, cik zinu man pieder taads kaa neoficiaalais starta taisnes rekords (Ziemas treninu trasee Beitees) ar MTB riteni Latvijaa + veel shis rezultaats iekabina labam berinam BMX brauceeju. Par vecumu runaajot, augustaa palika 20.