VIVUS.LV MTB Maratons 2013, 1. posms Ventspils (21.04.2013.)

Avatar

By Martins_L 22.04.2013 00:37:58

Member++ · 755 comments
QQ wrote
Martins_L wrote

Mūsu grupiņu neviens neapstādināja- paši apstājāmies, jo vienā vietā pazaudējām marķējumu un, ņemot vērā kādi "monstri" mūs sāka apdzīt, mums likās, ka esam noīsinājuši trasi.
Kā vēlak noskaidrojās, tad mēs veicām pat par pāris minūtēm garāku maršrutu nekā marķētā trase.

Es rakstīju par situāciju starta - finiša zonā. Visu acu priekšā.

Pēc pirmā apļa tur arī ietusējām.

Avatar

By tjotja_sonja 22.04.2013 01:37:27

Local.Auth · 1,057 comments

Tagad man ir skaidrs, kāpēc man lēnām dudinot pa pakaļgalu pēkšņi pretī brauc grupiņa ar tautiešiem, vai vēl cita grupiņa panesās garām un aiz viņiem neviens kādas 30 min neseko.
Par marķējumu - nu braucot un vērojot dabu noorientēties varēja, bet vienu brīdi pieķēru sevi pie domas, ka pa gadu esmu zaudējusi asumu lentīšu meklēšanā. Bet te mežs šajā ziņā nepateicīgs, šāda tipa mežā pa sūnām starp priedītēm var aizbraukt dajebkur, nepietiek ar to, ka ieraugi vienu lentīti, uzreiz jāsameklē nākamā.
Jebkurā mežā uzrodas kājāmgājēji, kas prikola pēc mēdz nobojāt marķējumu. Uzreiz pēc 24h MTB sacensībām gājām novākt trasi un kāds "labvēlis" bija pārmarķējis trasi tik kvalitatīvi, ka pat nogāzušos kokus bij aizvilcis citur un bultas pārspraudis.

Trase gar jūru bija lieliska smile

Tagad zinu, ka papildus velotreniņiem jāiekļauj riepas mainīšanas treniņš, lai to izdarītu operatīvi. Mīkstais pārsteidza sākot braukt 2. apli. Kamēr aizčāpoju atpakaļ uz starta zonu un tiku pie jaunas kameras jau bija pārāk vēls lai dudinātu 2. apli. Šrkobe jau liela izstājoties un manāma mazuma piegarša. Bet nu neko sezona tikai pašā sākumā ...
p.s. šoreiz trasē mētājās neierasti daudz tukšas želejas paciņas...

Last edited by tjotja_sonja (22.04.2013 01:39:23)


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By Baltais 22.04.2013 01:43:04

Local.Auth · 5,425 comments

1. posma bildes http://www.mtb-maratons.lv/lv/12.foto-g … lerija/11/


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By KKTK 22.04.2013 08:10:04

Member+ · 2,298 comments

Tie, kas kaut reizi ir braukuši Vencpili marķējus bija saskatāms. Izņemot to vietu kur kritušais koks bija pārlocīts pāri pilnīgi otrādi kā tam bija jābūt. Tur nu noteikti kāds vietējais sēņotājs izpalīdzēja...

Toties kā visi degunus pasauļoja tongue

Avatar

By JM 22.04.2013 08:47:57

Member+ · 103 comments

Lai mazinātu to sacensību dalībnieku ''rūgtumu sirsniņās'', kas netika pie rezultāta (ne savas vainas dēļ), un nemazinātu viņu vēlmi piedalīties nākamajos posmos iesaku mainīt šo nolikuma punktu:

Vecuma grupas un MTB Maratona distances kopvērtējuma ieskaitē tiek ņemti 5 (piecu) sacensību posmu labākie rezultāti

uz

Vecuma grupas un MTB Maratona distances kopvērtējuma ieskaitē tiek ņemti 4 (četru) sacensību posmu labākie rezultāti

Kas attiecās uz marķējumu-ieteiktu sarkano bultiņu skaitu pavairot vismaz x5, kā arī dot minimālu instruktāžu sacensību tiesnešiem (virziena rādītājiem?) trasē, lai zinātu kādi ir viņu pienākumi  ...


Pro Tourist

Avatar

By despecs 22.04.2013 08:53:32

Member · 1,745 comments
JM wrote

Vecuma grupas un MTB Maratona distances kopvērtējuma ieskaitē tiek ņemti 4 (četru) sacensību posmu labākie rezultāti

šo gan nevar, jo tad es līdz pirmajam simtam pat kopvērtējumā netikšu smile.


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/

Avatar

By emils 22.04.2013 08:59:02

Member · 4,816 comments
despecs wrote
JM wrote

Vecuma grupas un MTB Maratona distances kopvērtējuma ieskaitē tiek ņemti 4 (četru) sacensību posmu labākie rezultāti

šo gan nevar, jo tad es līdz pirmajam simtam pat kopvērtējumā netikšu smile.

Ak Tu viltnieks big_smile

Avatar

By six6 22.04.2013 09:03:35

Member+ · 1,287 comments
GR wrote

Coments: Tikai 2 akmeņi organizatoru dārziņā: 1 - mazākais akmens ir ne līdz galam izdomātais starts (Pudeles kakls kalnā! Ja probka rodas pie 27 cilvēka, tad tas ir pieņemams, šeit tā radās jau pēc 5 cilvēka!); 2 - lielais akmens ir trases marķējums, jo nomaldījās ne viens, bet daudzi un pieredzējuši sportisti (1. atruna - naktī norauti marķējumi netiek pieņemta, jo, ja organizators īsi pirms starta neizbrauc un nēpārbauda trasi, tad tas ir noziegums pret sportistiem; 2. atruna -  to kāds izdarīja pēc trases pārbaudes pirms starta netiek pieņemta, jo maz ticams, ka kāds sēdēja krūmos un gaidīja to brīdi, nezinot vai pēc trases pārbaudes nesekos otra. 3. atruna - viss bija OK, paši braucēji bija akli arī netiek pieņemta, jo pirmkārt: nomaldījās daudzi un ļoti pieredzējuši braucējišīs; otrkārt: braucējiem ir jābrauc un jāskatās trases segums, nevis jāmeklē ceļš, kur vispār jābrauc; treškārt: šīs ir MTB nevis MTB - O sacensības.

Pirms mačiem izskanēja teksts no organizatoriem- "Šodien, līdz vakaram trase tiks pilnībā pabeigta marķēt ar lentu.
Bultas tiks izvietotas 6dienas vakarā un 7dien no rīta.
Jau rīt nevajadzētu būt problēmām ātri un bez orientēšanās iemaņām izbraukt trasi, tā ka laipni aicināti uz Ventspili."

Avatar

By vitamiins_xc 22.04.2013 09:06:34

Member+ · 2,832 comments

Pēc bildēm spriežot starta koridori bija izcili marķēti ar reklāmas plakātiem un karogiem (:


Anti-SEB™ // Anti-Ļenganais™ // Anti-ALU™ // Anti-Gravel™ // Neguli.Dzer.Brauc.™

Avatar

By Silikons 22.04.2013 12:03:04

Member · 281 comments

Starta sastrēgums bija lieks lai gan ļoti efektīvs veids kā izretināt publiku.
Par marķējumu runājot brīžiem kontakts ar lentām zuda un tagad skatoties ko Garmin piefiksējis redzu ka vienu vietu katrā aplī esmu izbraucis savādāk. Nezinu vai tikai man traucēja tās lentas kas sakarinātas zaros tā ka sitās pret seju?

Avatar

By saint 22.04.2013 12:25:39

Member · 188 comments

neesmu fotogrāfs, un vakar gaismas un ēnas krita tā, ka liela daļa bilžu nesanāca,
bet kas sanāca,tas te- https://plus.google.com/photos/10098489 … 4459209633

Avatar

By LOOK 22.04.2013 13:03:25

Member# · 2,702 comments

Vivus.lv maratona organizatoru paziņojums:

Ventspils posma rezultāti un ar to saistošie lēmumi tiks apstiprināti
un pieņemts gala lēmums organizatoru kopsapulcē trešdien (24.04.2013.).
Oficiāls paziņojums sekos minētās trešdienas pievakarē.

Ar cieņu, LOOK.


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By Riha 22.04.2013 13:18:26

Member · 528 comments
Dinchiks wrote

Zinu, ka izredžu nekādu, bet varbūt kādam izdevies atrast VDO C4 odometru kaut kur pēc finiša....

Sveiks, viens atrasts ventspilī vdo ir veikalā Veloprofs (maskavas 240-3)

Avatar

By QQ 22.04.2013 13:22:32

Member · 844 comments
LOOK wrote

Vivus.lv maratona organizatoru paziņojums:

Ventspils posma rezultāti un ar to saistošie lēmumi tiks apstiprināti
un pieņemts gala lēmums organizatoru kopsapulcē trešdien (24.04.2013.).
Oficiāls paziņojums sekos minētās trešdienas pievakarē.

Ar cieņu, LOOK.

Varbūt ir jēga apzināt dalībnieku pārstāvjus, kuri varētu dot informāciju, kur palīdzētu pieņemt iespējami pareizāko lēmumu šajā nepatīkamajā situācijā? Piemēram, mūsējie no 7 nenomaldījās tikai viens. Visi pieredzējuši braucēji.


In Bike We Trust.  4EVER

Jānis

Avatar

By tjotja_sonja 22.04.2013 13:29:38

Local.Auth · 1,057 comments
saint wrote

neesmu fotogrāfs, un vakar gaismas un ēnas krita tā, ka liela daļa bilžu nesanāca,
bet kas sanāca,tas te- https://plus.google.com/photos/10098489 … 4459209633

Jejeje, paldies smile Beidzot es esmu kādā bildē, nevis aiz fotoaparāta smile)


Tavs lielākais izaicinājums - 24h MTB
velo24.lv

Avatar

By day2 22.04.2013 13:32:39

Member+ · 612 comments

Pats nebraucu, bet vērojot mājās Endomondo people live, tad katram piektajam tur bija sava trase smile (bija doma uztaisīt printscreen)
Visai amizanti izskatijās, kad kāds no dalībniekiem aizbrauc pasēņot ...

p.s Ja SEBā šāda laža būtu, tad noteikti, ka te viss eksplodētu smile Bet te iecietīgi, pieklājīgi un tomēr - visiem viss patika ?

Lai izdodās nākamais posms labāks!


custom čuguna radiators - ONE. AND ONLY.
https://www.facebook.com/Cainiki/

Avatar

By Aleksandrs1975 22.04.2013 13:35:18

Member · 238 comments

Nu galvenais, lai pieņemtais lēmums būtu korekts arī pret tiem, kuri pamanījās neapmaldīties....

Avatar

By Gjikars 22.04.2013 13:37:21

Member · 3 comments

Braucu pusīti, bet nu īsti problēmas ar marķējumu neradās. Jāsaka, ka trasi jau biju braucis 2 iepriekšējos gadus. Taču nepiekrītu ka marķējums bija pilnīga laža vai katastrofa - un liekas muļķīgi ka tagad kāds baigais nazis, kas brauca uz rezultātu pašu trasi nebija izbraucis pirms posma...

Starta posms bija nevajadzīga lieta... taču domāju, ka tāpat trase pietiekoši gara lai spēcīgākie panāktu pārējos. Šoreiz laikam pāris kāpumos neizdevās tikt un nācās stumties, bet tikai tāpēc ka jau stūmēju bariņš priekšā izveidoja sastrēgumu.

saint wrote

neesmu fotogrāfs, un vakar gaismas un ēnas krita tā, ka liela daļa bilžu nesanāca,
bet kas sanāca,tas te- https://plus.google.com/photos/10098489 … 4459209633

Paldies, arī esmu bildē!!!:)

Last edited by Gjikars (22.04.2013 13:38:36)

Avatar

By Gjikars 22.04.2013 13:40:27

Member · 3 comments
Riha wrote
Dinchiks wrote

Zinu, ka izredžu nekādu, bet varbūt kādam izdevies atrast VDO C4 odometru kaut kur pēc finiša....

Sveiks, viens atrasts ventspilī vdo ir veikalā Veloprofs (maskavas 240-3)

Arī saprotu, ka nav cerības, bet varbūt arī sarkanas Nike sporta brilles uzrodas... Pakāstas starta posmā vai pirmajā kalna uzbraucienā big_smile

Avatar

By KKTK 22.04.2013 13:50:16

Member+ · 2,298 comments
day2 wrote

Pats nebraucu, bet vērojot mājās Endomondo people live, tad katram piektajam tur bija sava trase smile (bija doma uztaisīt printscreen)
Visai amizanti izskatijās, kad kāds no dalībniekiem aizbrauc pasēņot ...

Nu tad tikai pēc Endo ierakstiem arī ieskaitīts rezultātus big_smile
Es un vēl daži norāvās no trases dēļ tā nolauztā koka. Salīdzinot ar nobraukto nevar teikt, ka noīsinājām wink
Screen_Shot_2013-04-21.png
Taču meklējot, trasi ap 28 bumbiņu sastapām palielu grupiņu ar ātrajiem, no kuriem es tik #105 atpazinu. Šie brauca pretējā virzienā, laikam brauca atpakaļ meklējot kur pēdējo reizi vēl bija merķējums. Mēs turpinājām Vencpils virzienā un atradām trasi!

Last edited by KKTK (22.04.2013 13:52:39)

Avatar

By ieris 22.04.2013 13:53:52

Member · 315 comments

Arī man tas pats, un maniem paziņām Endomondo... big_smile

Avatar

By Inars 22.04.2013 14:11:26

Member+ · 1,303 comments
Avatar

By Mītavnieks 22.04.2013 14:31:52

Member · 221 comments

Skatoties Garmina failu.. Galīgi nav skaidrs, kā man 1.aplī izdevās nomaldīties un iebraukt pretējā virzienā pie smilšainā ceļa, bet 2.aplī aizbraukt pareizi... Marķējums jau netika mainīts pa to laiku.

Avatar

By jaga 22.04.2013 14:38:17

Member · 219 comments

man tieši tas pats, pirmais aplis - garais (pa moto sliedi un viltus marķējumiem)
marķējums netika mainīts, bet otrajā aplī bija vairāk velo sliedes - pareizajā virzienā...


HE Team
If You are so fast, why are You pedaling behind me?

Avatar

By Spameris Tominjsh 22.04.2013 14:38:31

Member · 390 comments

Mītavniek,  kaut kādi priekšā trasei nolikti koki un sashkjobiitas bultas sameeraa operatiivi tika novākti un zīmes pareizi grozītas.


Ļoti viegls rāmis, ... dakša ar mīkstinātu atsperes regulējumu, dubultās aploces

Avatar

By Inars 22.04.2013 14:41:28

Member+ · 1,303 comments
KKTK wrote

Es un vēl daži norāvās no trases dēļ tā nolauztā koka. Salīdzinot ar nobraukto nevar teikt, ka noīsinājām wink

Taču meklējot, trasi ap 28 bumbiņu sastapām palielu grupiņu ar ātrajiem, no kuriem es tik #105 atpazinu. Šie brauca pretējā virzienā, laikam brauca atpakaļ meklējot kur pēdējo reizi vēl bija merķējums. Mēs turpinājām Vencpils virzienā un atradām trasi!

Hmm, te jau spēcīga velo špūre iebraukta bij. Tas gan, ka norobežojošā lenta uz mototrases nebij.

Avatar

By despecs 22.04.2013 14:42:58

Member · 1,745 comments

Marķējums tika kārtots pēc pirmā apļa, manā gadījumā tas notika pirmā apļa laikā. Tādēļ arī pusīte nobrauca bez problēmām.
Par to trases iepriekšbraukšanu ir divējādi, katram sava telpas izjūta un atmiņa "pie kuras priedes pa kreisi". tur kur trase sakrita ar pagājušo gadu lielo daļu atcerējos, bet tas nedeva priekšrocības šajās šaubīgajās vietās un pateikt vai tās pašas vietas bija arī pagājušajā gadā es nevaru.

par marķējumu kopumā runājot un kā tas tika veikts, jau kuro gonku mani nepamet doma, ka būtu vismaz zemē iedzinuši 4 cm vadziņu vietās kur jāmaina virziens, tās pašas zaru lentas var nejauši noraut tie paši braucēji. nu kaut vai blakus takai uzpūtuši dabai draudzīgu krāsu vai tml.


Sajūti zemes vibrācijas. /cietā dakša/