divritenis divgadīgam puikam

Avatar

By dundis 26.07.2012 09:34:25

Member · 77 comments

Sāku meklēt savam 2gadīgam puikam divriteni. Protams gribās labu, lai viegli mīt utt. Esmu dzirdējis arī par alumīnija rāmjiem. Ko iesakiet? Varbūt kādam ir lieks un varat piedāvāt? Puika nav liela auguma.

Avatar

By parazutis 26.07.2012 09:55:53

Member+ · 757 comments

varu ieteikt superioru 12" (ja grib ar pedāļiem), ar alu rāmi
http://veloprofs.lv/shop/bikes/bernu/su … l?Itemid=0
velo labs, tik kantorim serviss pieklibo...

Avatar

By dundis 26.07.2012 16:57:11

Member · 77 comments

tava atvese lieto, ka atzīsti par labu?

Avatar

By parazutis 26.07.2012 17:30:56

Member+ · 757 comments

lietoja. nu jau izaugusi no tā velo (ir jau pārdots). Kā jau rakstīju iepriekš  - par velo varu teikt tikai to pašu labāko. Elegaanti nostrādāts (mums bija bubble krāsa), viens no vieglākajiem 12" velo, kas pieejams

Avatar

By elkasparito 26.07.2012 19:08:32

Member · 396 comments

Pastāsti lūdzu konkrētāk kas šiem servisā pieklibo!

parazutis wrote

varu ieteikt superioru 12" (ja grib ar pedāļiem), ar alu rāmi
http://veloprofs.lv/shop/bikes/bernu/su … l?Itemid=0
velo labs, tik kantorim serviss pieklibo...

Avatar

By parazutis 26.07.2012 22:27:50

Member+ · 757 comments

man sanāca divi gadījumi, viens no tiem pavisam nesen.
Pāris gadus atpakaļ nomainīja velo aizmugurējo ratu, tad nu rezultātā sanāca viena aploce melna, otra balta (varēja gan piirms tam pajautāt vai man tas patiks?). Piedevām pēc diviem mīkstiem īsā laikā (caurumi no kameras iekšpuses, spieķu vietā) servisā teica, ka visss ir kārtībā un vienīgi varot uztīt vēl izolācijas lentu.
Nesen nolūza tam velo ķēdes sargs. Uz pastu tā arī neatbildēja 3 nedēļu laikā, vairākkārtīgi zvanot kaut ko solīja ik pa laikam, un gala atbilde bija, ja jau neatbildējām, tad nav mums tā detaļa un no rūpnīcaas tādu sīkumu nevaram pasūtīt...
Nu kaut kā tā...

Avatar

By elkasparito 26.07.2012 22:39:59

Member · 396 comments

Jocīgi, man gan uz pastiem atbild max 2 h laikā. Par servisu nezinu, bet komunikācija viņiem ir ok. Bet nu kā redzams katram sava pieredze. Tuvākajā laikā dzīšu savu rumaku uz servisu pie šiem, tad arī uzrakstīšu kas un kā.

Avatar

By FOX 26.07.2012 22:52:18

Member+ · 5,297 comments
parazutis wrote

man sanāca divi gadījumi, viens no tiem pavisam nesen.
Pāris gadus atpakaļ nomainīja velo aizmugurējo ratu, tad nu rezultātā sanāca viena aploce melna, otra balta (varēja gan piirms tam pajautāt vai man tas patiks?). Piedevām pēc diviem mīkstiem īsā laikā (caurumi no kameras iekšpuses, spieķu vietā) servisā teica, ka visss ir kārtībā un vienīgi varot uztīt vēl izolācijas lentu.
Nesen nolūza tam velo ķēdes sargs. Uz pastu tā arī neatbildēja 3 nedēļu laikā, vairākkārtīgi zvanot kaut ko solīja ik pa laikam, un gala atbilde bija, ja jau neatbildējām, tad nav mums tā detaļa un no rūpnīcaas tādu sīkumu nevaram pasūtīt...
Nu kaut kā tā...


Protams, vieglāk sarakstīt tik garu penteri, nekā vēlreiz pastu nosūtīt un pajautāt, kā dzīvot tālāk. wink

Par aploku tiešām neatceros, bet baigā izvēle tāda izmēra aplokiem nav. Ja kamera durās no iekšpuses, tad, protams, jāuztin vēl lenta. Kas attiecas uz aizsargu, tad uzreiz tika pārbaudītas iespējas viņu sadabūt uz ātro. Diemžēl, tās nevainagojās ar panākumiem. Tagad gaidam, kad beigsies atvaļinājumu laiks atbilstošajās iestādēs. Domāju, ka ir nekorekti teikt, ka pieklibo serviss, ja konkrētā brīdī tika izdarīts viss iespējamais, lai palīdzētu.


TREK Supercaliber

Avatar

By smartins 27.07.2012 09:45:11

Member · 72 comments

Es gan loti ieteiktu shito BMW Kidsbike panemt:

http://www.ss.lv/msg/lv/transport/bycyc … fcgxn.html

Vinam var nonemt klanjus ar visu centrabloku, aizmuguree ratu parliek augstak (rezultataa gemometrija mainaas uz stabilo pusi) un izmantot kaa skrejriteni lai iemaciitos turet lidzsvaru. Kad maak, var likt pedaljus un braukt. Rati ir 14 collu ar big apple riepaam, kas viegli ripo. Lidz ar to pietiks ilgaak par 12 collu velo.
Sedeklis gan nav parak eerts, bet stute ir standarta 27.2 izmeraa, lidz ar to var uzlikt jebkuru citu sedekli. Kamer macas tureet lidzsvaru, orginalais ir ok. Es veelak liku Velo Scion.S2 benki, vienkarshaaku shii sedekliisha modeli no Velo razhotaja var tepat zzk nopirkt. Stuti arii naksies pirkt, orginalaa ir speciali tam benkjim taisiita, pie tam, lidz nakoshaa ir loti iisa (ir arii garaka pieejama, bet tad jasuuta atsevishkji no moving-children.de- tieshi shie kadri arii razho to velo zem BMW nosaukuma.).

youtubee ir klipinji redzami.


Man pasham arii ir shads velo un ar to esmu apmacijis vairakus bernus braukt. Manejais ar sho velo brauca daudz un sirsniigi un vinam vinsh loti patika.

Ar konkreto sludinajumu man nekada sakara nav. smile

parazutis wrote

varu ieteikt superioru 12" (ja grib ar pedāļiem), ar alu rāmi
http://veloprofs.lv/shop/bikes/bernu/su … l?Itemid=0
velo labs, tik kantorim serviss pieklibo...

Last edited by smartins (27.07.2012 09:57:19)

Avatar

By dundis 31.07.2012 11:13:36

Member · 77 comments

Jautājums smartins, līdz kādam augumam tavi bērni brauca? Izskatās diezgan pamazs velo un ja paceļ sēdekli, nebūs jābrauc saliektam?Šis izskatās labs variants, jo var arī patrennēt līdzsvaru bez klaņiem.

Avatar

By smartins 31.07.2012 11:49:32

Member · 72 comments

Godigi sakot, jau neatceros, lidz kadam metram augumaa vajadzetu buut ok. Daudzkas atkariigs jau arii no berna "geometrijas", piemeram, manejais puika ar vienu kaiminu meiteni lidziigos augumos, bet ja meitenei sedekli noregulee pareiza augstumaa, manejais knapi var pedaljus aizsniegt. smile
Likumaa jasaliecas nebus, jo stures stienis ir diezgan pagarsh. Vismaz manejais ar visu 250mm sedeklja stuti sedeja eerti.

Protams, shis velo nav labakais veids, kaa ietaupiit...

dundis wrote

Jautājums smartins, līdz kādam augumam tavi bērni brauca? Izskatās diezgan pamazs velo un ja paceļ sēdekli, nebūs jābrauc saliektam?Šis izskatās labs variants, jo var arī patrennēt līdzsvaru bez klaņiem.

Avatar

By dundis 31.07.2012 14:01:43

Member · 77 comments

ietaupīt nevar, bet ja salīdzina citus velo ar šo, tad nav žēl piemest naudu:) dēlam tak pērk velo:) Vēl viens jautājums tīri no praktiskā viedokļa. Nav nācies saskarties ar to, ka mazie iemācas braukt bez papildus ritenīšiem. Taviem maziem nebija problēmas ar to, ka nav papildus ritenīši?

Avatar

By smartins 31.07.2012 17:25:46

Member · 72 comments

Bernu velo vispar ir naudas izmeshana kopumaa nemot, tomer ja vismaz divi berni brauc ar tiem velo, summari nemaz tik traki nesanak... Te gan ir veel viena probleema- parasti valda uzskats, ka ko tad bernam labu vajag, lai tak brauc ar kraamu... Tikai berns pie ta pierod un dalja taa arii brauc ar kramiem bez bremzeem, bez gaismaam visu dziivi... Jaa, dalja nesaprata, kapec es pat 16" velo uzliku dinamo rumbu un speciigas modernas gaismas. Bet kad gaja runa par jaunu velo, pirmais puikas jautajums bija- a gaismas arii buus? Tas arii ir tas, kas tas investicijas atmaksaa- nebrauks vinsh pa tumsu bez gaismam pa ielu (es ta ceru:)).

Starp citu, tam kidsbike kravnesiiba ir... ...50kg! Sametinats jau vinsh ir vnk masiivi, shadaa zinjaa, protams, nav zheel, tas nav kinieshu kraams.
Veel sakumaa brinejos, kapec vinam nevar stuuri sagriezt ar ratu perpedikulari velo ramim, ir ierobezhotajs. Bet tad pats redzeju, ka meitene pagalmaa pamanijas braucot tadu triku izpildiit ar kinieshu kramu- rezultataa lidojums pari ragiem uz asfalta... Tad man pieleca, ka kidsbike autori tomer  teemaa par bernu velo ir iedzilinajushies...

Attieciibaa uz sanu riteniishiem- problemas ka reizi ir tiem, kuri ar viniem brauc... Pirmaa ir ta, ka tads berns, palicis bez sanu ritenjiem, pa taisni maak braukt, bet virazhas/likumus izbraukt nevar- bail svert riteni. Tieshi ar to stumdiishanos arii iemaacaas braukt likumos. To es reali noveroju praksee uz citiem pagalma berniem, kuri macijaas braukt "tradicionali".
Otraa ir ta, ka sanu riteni medz iekrist bedrees un ir kritiens. Vai arii piebrauc pie trotuara malas.. Rezultataa bernam vispar ir paniskas bailes no velo sveershanas uz saniem...

Stumdiishanaas vispar loti atri piespiezh atrast lidzsvara punktu- stumt skiibi esoshu velo ir loti neerti...

Ta ka manejiem velo celsh sakaas ar klasiskaas piedzinjas triisriteni, kad iemaciijaas miit, taa uz kidsbike bez pedaljiem, pec nedeljas arii pedalji klaat. un pirmaja braucienaa ar pedaljiem nezinaatajs nekad nepateiktu, ka vinsh pirmo reizi brauc normala veidaa ar divriteni (likumos lika tik zemu, ka pedalji saka sisties pret zemi, nezinaja tak berns, ka ar pedaljiem nevar taa likt likumos kaa gribas tos minot:)).

dundis wrote

ietaupīt nevar, bet ja salīdzina citus velo ar šo, tad nav žēl piemest naudu:) dēlam tak pērk velo:) Vēl viens jautājums tīri no praktiskā viedokļa. Nav nācies saskarties ar to, ka mazie iemācas braukt bez papildus ritenīšiem. Taviem maziem nebija problēmas ar to, ka nav papildus ritenīši?

Avatar

By dundis 01.08.2012 08:13:21

Member · 77 comments

Paldies "smartins" par izsmeļošo aprakstu:) Ļoti noderēja un piekrītu par tiem ritenīšiem. Pats arī neatceros, ka būtu braucis ar papildus ritenīšiem! Konkrētais velo iekš ss.lv ir pārdošanā, jāiet ievērtēt un ja viss ok, jāpērk tik un lai puika sāk trennēties:)

Avatar

By Didzis Sulcs 01.08.2012 08:59:22

Member+ · 205 comments

Mūsu vecākais puika sāka savu vello braucēja karjeru 2.5 gadu vecumā uz Merida Lion 12" vello ar palīgriteņiem un uz saliekamā skrejriteņa, kas tika saregulēts "uz zemāko". Ar vello sākumā tika apgūta pedalēšana, paraleli stumdoties ar skrejriteni tika apgūts līdzsvars. Līdzsvaru aptvēra nedēļas laikā, pedalēšanu vismaz divās nedēļās.
Jaunākajam (patlaban 2.5 g.v) puikam līdzīga situācija - Rock Machine 12" ar palīgriteņiem un 12" balansbaiks no piemājas maizes veikala (PRISMA). Ar balansbaiku puiks sāka reāli braukt (nevis stumties stāvot virs riteņa) apm. nedēļu pēc iegādes. Pedalēšana uz Rock Machine joprojām nav apgūta.
Par konstrukciju jāpiekrīt - būvēti tā, ka es ar saviem 65 kg nabaidos ar tādu bērnu vello līkumu pa istabu izmest. Svara ziņā smagāki par vecākā puikas (9 gv) sacīkšu BMX.
Lai labi ripo!

Avatar

By dundis 02.08.2012 10:40:02

Member · 77 comments

Paldies visiem, kas iekomentēja pa tēmu un ieteica variantus:) Rezultātā iegādājos savam puikam BMW Kidsbike, ko ieteica "smartins". Velo lietots, bet ļoti labā stāvoklī un protams, kvalitāte perfekta, pat schwalbe ripuļi virsū:) Jāmāca puikam tik braukt un uz SEBu prom:)