Lasi un raudi

Avatar

By Baltais 12.12.2006 05:22:26

Local.Auth · 5,425 comments

http://www.e-skola.lv/page.aspx?p=notikumi&id=5259

Last edited by Baltais (12.12.2006 05:23:16)


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By LOOK 12.12.2006 14:58:09

Member# · 2,702 comments

Kā jau tur komentāros raksta, tas ir RB-Rīga biznesa plāns, un ar velo attīstību tam ir ļoti maz sakara. Skaitļus gan ir interesanti paskatīties, ja nemaldos pirmo reizi tie ir publiski pieejami. Ļoti apšaubu ka A.Bārenis varētu stimulēt jebkādu velopasākumu, kuru organizētu kāds cits nevis Japiņš, un vēl saņemt no domes līdzekļus.

p.s. Baltajam žetons.


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By FOX 12.12.2006 15:22:09

Member+ · 5,297 comments

Normāls naudas izsaimniekošanas un ieslidināšanas plāns privātās kabatās! Žēl, ka tā!


TREK Supercaliber

Avatar

By Baltais 12.12.2006 23:41:34

Local.Auth · 5,425 comments

Programmas publiskā apspriešana paredzēta decembra vidū Rīgas domē.


Es nepārdodu, es palīdzu nopirkt!

Avatar

By Arturicus 13.12.2006 14:33:53

Guest

interesanti kapec jariko posmu tiesi Kalngale,man liekas ka japins grib startu un fnisu pie savam majam Kalngale taisit,lai nav jatere benzins!!!!:)))))galigais absurds,interesants raksts,bet man liekas ka nakam sezon RB komanda brauks,gan krievi,gan igauni,bet no latviesiem tur jau daudz nav,Smirnovs pat negrib nemt komanda del savam stulbajam personiskajam ambicijam Igoru Dobrovolski.

Avatar

By Andersons 14.12.2006 00:13:17

Member+ · 2,638 comments

Tas jau ir galīgs sviesc:(


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By Agnis 17.12.2006 02:40:39

Member+ · 418 comments

....
kad saku treneties šoseju,musu klubam bija ~1500budzets gadam
pedeja sezona tie bija 800ls!
inwentars-skumjs
detalas-japerk pasiem
biezi,lai tiku uz mačiem bija pašiem jāmetas..
un tāpat warējām dažreiz ar grandiem cīnīties!
bet cik dziredeju,manu bijuso "klubu" sledz..

Greit Sakses!!!
(sick)

Avatar

By stach 19.12.2006 20:42:08

Guest

piem. ZZK, Trek, jau atbalsta sacensības un veido savas riteņbraukšanas amatieru komandas.
nu vo, tas dokumets te visus noliidzina liidz ar zemi, visi ir amatieri!!!

Avatar

By novērotājs 21.12.2006 14:14:41

Member+ · 1,908 comments

Riteņbraukšanas programmas publiska apspriešana 28. decembrī 10.00 Rīgas domē 508. telpā.
Izslaucīsim no acīm asaras un iesim izteikt savas domas!

Last edited by novērotājs (21.12.2006 14:16:52)

Avatar

By marcello 23.12.2006 22:47:57

Local.Auth · 4 comments

nu, un kas tad tur tāds slikts?Nu, Bārenis parakstijis.... (lika un parakstija), gan jau tas na viņa darbs. Bet būtībā, veči, es ar dažu labu šitajā projektā iesaistīto esmu runājis. Nu, treku viņi grib, un bāzes arī. Nu tad lai dara. Vai kāds no Tiem, kuri te kārtējo reizi nodirš tos, kuri ir sastādījuši šo dekumentu, vispār kaut ko tādu ir savā mūžā uzraksījuši, un mēģinājuši dabūt cauri? Diazgan smieklīgi, ko es te komentos lasīju. Kārtējie plikadīdas un nodirsēji! Parasti tikai no jums šādas atbildes par jeb kādām aktivitātēm ir dzirdamas. Jūs neko neesat sasnieguši un nesasniegsiet, Jūs tikai dirsīsiet. Un tā visu mūšu...... Nīgruļi, sliņķi! Nu kādas asaras? Nu ko tu Dalībniek te kauc? Sorry Tu jau tas profs.... Kas tev sāli uz p.. kāds ber, vai Tevis ieguldītos miljonus Tevis paša dibinātajā klubā bez Tavas ziņas dala ārā, ko, a? Ej tak.....d....
Tagad par dokumentu. Tāds RD bija vajadzīgs lai kaut ko izsistu. Diemžēl tā tās lietas pārsvarā visā pasaulē tiek sāktas kārtot tierši tā. Lai tālāk naudiņa netiktu izvazāta, tad iesaku jums aktīvi iesaistīties darbos, nevis nodiršanā.

Bet, Dalībnieks laikam ir no pro 1 divizijas. Piedod, ka tev te jāmaisās pie mums amatieriem. Kā gan to nevar nezināt, ka mums latvijā ir visīstākais Profu velosports. Amatieri mums nav, un ZZK, TREK, Marss Baltika uc ir pasas profesionālākas komandas profi, vai ne?
Priecīgus ziemassvētkus, un atverie acis, veči! Te neviens jums neko nost neņem. Tikai mēģina iedot. Ejam un kaut ko paši sākam darīt, nevis nodiršam tos, kuri kautko dara..

Avatar

By Vains 24.12.2006 18:23:31

Local.Auth · 402 comments

es tomēr visās niansēs nesapratu no cilvēku nolīdzināšanas runu. Marčello, varbūt vari vēl uzrakstīt kādas pārdesmit rindiņas, lai mums viss baidzot skaidrs. Tik plaša nodiršanas runa te sen nav lasīta smile

Avatar

By Labais 24.12.2006 20:21:32

Member+ · 250 comments
Vains wrote

es tomēr visās niansēs nesapratu no cilvēku nolīdzināšanas runu. Marčello, varbūt vari vēl uzrakstīt kādas pārdesmit rindiņas, lai mums viss baidzot skaidrs. Tik plaša nodiršanas runa te sen nav lasīta smile

Skaidrs ir tas, ka  tas ir cits viedoklis, kas pozitīvi. Jo ne jau viss ir pilnīgs sviests un uzcept šādu rakstu nebūt nav pāris dienu darbs, tā kā visu cieņu. Skaidrs ir arī tas, ka diemžēl šādiem homo sapiens ir sakars ar velosportu (cik var saprast, atvainojos, ja kļūdos).
Gaišus Ziemassvētkus visiem, arī tumši domājošiem !

Avatar

By Paija 25.12.2006 03:18:08

Member++ · 540 comments

Marčello, ko vai nesanāks tā, ka izņemot no teksta visus lamuvārdus, nekas pāri nepaliks?


XC.LV member since 2005

Avatar

By Andersons 25.12.2006 15:33:17

Member+ · 2,638 comments

+1


Team Velo+ Bottari Baltic
From 10km ITT to 1,500km ultra.

Avatar

By novērotājs 27.12.2006 18:58:48

Member+ · 1,908 comments

Cien. Labais!
Pilnīgi piekrītu, ka "uzcept šādu rakstu nebūt nav pāris dienu darbs". Tāpēc arī necep, bet glīti pārraksta (Ctrl-C un Ctrl-V) no iepriekšējiem tāda paša veida sacerējumiem. Ja neticat, ielūkojieties minētā garadarba 23. lpp. kur paredzēts propagandēt ... bērnu un jaunatnes futbolu. (Nesen pieņēma analoģisku futbola programmu). Nākamajam sporta veidam izmantos to pašu. Ātri un ērti.

Last edited by novērotājs (27.12.2006 18:59:23)

Avatar

By Labais 28.12.2006 01:06:35

Member+ · 250 comments

Žēl gan. To jau tad sauc par plaģiātu un tas maina lietas būtību.  Ja būtu kursa vai diplomdarbs, tad tiktu anulēts.

Avatar

By Kārlis 29.12.2006 01:18:51

Local.Auth · 1,015 comments

Beidzot arī es atradu laiku un izlasīju. Pārsteidz daudzās gramatikas kļūdas, vāja vidusskolnieka līmenī, bet tas lai nu paliek...

Par dokumentu pēc būtības - visumā ļoti labi, nesaskatu kas varētu būt zaudētājs no šāda plāna realizācijas.
Paskaidrojošai atkāpei - tad kad Latvijā sākās lielais hokeja atbalsta un ledus haļļu celtniecības bums, man īsti nebija skaidrs kāpēc tieši kautkāds hokejs un tādā apjomā, bet iedziļinoties nāca atklāsme, ka tā taču ir ļoti laba iespēja nopelnīt lielu naudu, šobrīd kad visi jau ir nopelnījuši, man ir skaidrs ka nevienam jau sliktāk no šīm  uzbūvētajām celtnēm nav kļuvis - bērniem labi, tauta sporto pamazām tiek veidota hokeja kultūra valstī un šis sporta veids attīstās utt. Tas pats attiecas arī uz šodienas riteņbraukšanu, tiem kam vajag un kas tajā iegulda darbu un sakarus, nopelnīs! Šis pirmais uzbūvētais treks varbūt būs sākums lielajam treku būvēšanas bumam, līdzīgi kā ar ledus haļļu celtniecību - atlika tikai redzēt vaidu kā nopelnīt tā, ka sabiedrībai kopumā tas izskatās superlabi un superatbalstāmi.
Šis plāns ir lokāls un pārējos (neRīgas) tieši neskar, tāpēc īsti satraukumam nav pamata.

Ja pašvaldības finansējumu var dabūt - tā nauda ir jādabū, pretējā gadījumā to dabūs citi, bet neiztērēta tā notiekti nepaliks.

Tas nu no vidusmēra rīdzinieka (tagat jau exrīdzinieka) viedokļa, kas, protams, ir tikai apzināts skatījums no viena redzesleņķa, pamatā lai atspēkotu nospiedošo negatīvo un neargumentēto uztveri un nicīgās frāzes, par otru medaļas pusi man jau slinkums rakstīt. Neesmu iesaistīts šajā dokumentā aprakstītajos procesos, un tas ir mans pilsoņa personiskais viedoklis.

Domāsim pozitīvi.


Avatar

By Ints 29.12.2006 02:27:27

Member+ · 868 comments

Man ir tikai viens jautājums, vai pie UCI naudas ir iespējas arī tikt neRīgai.Jo visi mūsu spicie veči nebūt nav no Rīgas. Tātad ja ar šādu pat programu startē Kūldīga,Dobele,Smiltene,Ventspils un cita republikas pilsēta vai reāli ir pieejams atbalsts no UCi,vai arī  Rīga šo piķi saņem valsts vārdā ?

Last edited by Ints (29.12.2006 02:28:47)

Avatar

By FOX 29.12.2006 12:47:07

Member+ · 5,297 comments
Avatar

By LOOK 29.12.2006 17:57:47

Member# · 2,702 comments

Negribu nevienu aizstāvēt vai noliegt, bet minēšu lietas kuras šo programmu padara par farsu.

Tātad sāksim ar to ka programmas epicentrs ir vienas riteņbraukšanas skolas izveide un finansēšana. Tiktāl ok. Rīgā patreiz ir divas (Baltika pārdaugavā un Marss kurš pārcelsies uz juglu). Funkcionāru atbilde: divas nevar finansēt, jo tas ir ekonomiski neizdevīgi uzturēt personālu, bla bla bla. To vēl var puslīdz saprast. Tad dokumenta apspriedes laikā atklājas, ka saglabāšot jau abas skolas tikai administrācija būs viena (vot te jau sākas īsts skārds), pievērsiet uzmanību dislokācijai (vismaz 20 km pa gaisa līniju). Ar to vēl viss nebeidzas, dokumentā tiek fisētas summas šīm skolām, un kā smejies vienai uz pusi vairāk. Es jau to nezināju, bet apspriedes laikā atklājās ka programmas izstrādē nav piedalījies NEVIENS velofunkcionārs, velotreneris vai LRF darbinieks (es gribēju teikt ka nav pat painformēti ka tāda programma vispār top). Neskatoties uz to (pateicoties BMX cilvēku aktivitātie!!!) uz sapulci bija ievērojams skaits ieinteresēto un neitrālo (tādi kā mēs - Look, JBB) ar velo lietām saistīto cilvēku. Teikšu godīgi bija jūtama pretestība k-ko šajā programmā mainīt, no izstrādātāju puses. Arī Igo aicināja visus atslābt un pieņemt programmu tādu kāda tā ir (viņam tā liekoties normāla). Man personīgi ir pilnīgi paralēli kurš šo naudu saņems, taču ja tiek no RD saņemta nauda velosporta attīstībai, bet patiesībā tiek papildināta kādas privātas struktūras kase, apejot LRF un treneru padomi, principā ir afēra. Vēl man netapa skaidrs kamdēļ programmā bija jāapspriež veloceliņu jautājums, jo Rīgas domes Izglītības, jaunatnes lietu un sporta departamenta Sporta pārvaldes kompetencē ir TIKAI ORGANIZĒTAIS SPORTS. Savukārt bērnu velosacensību seriālu "atšuva" aci nepamirkšķinot. Tik pat veikli tika "uzmesti" BMX. Par MTB neviens pat dzirdēt negribēja, tipa ja programmu uztaisīs pārāk smagu, tad var naudu nedabūt vispār. Tikai neviens nespēja atbildēt, kāpēc būtu jāgrūž līdzekļi šosejā nevis piemēram MTB. BMXam pat nelīdzēja 3!!! eiropas čempionu tituli šogad, lai pavirzītu to nedadz citā gultnē. Ir jau labi ja naudiņa tiek iztērēta lietderīgi kaut vai vienai disciplīnai labu mērķu vārdā, bet ja gadījumā k-kas tajos aprēķinos saiet greizi, cietīs VISAS velodisciplīnas, un finansējumu no valsts vai pašvaldībām nesaņems neviens un ilgi. Tāpēc jau arī te cepamies.

p.s. referencei šajā projektā plāns ir naudu saņemt no Rīgas domes budžeta, tātad pašvaldības naudas (nejaukt ar valsts naudu - tas ir cits budžets). Par UCI centru neko neteikšu, tas jau pēdējā laikā tā nesvaigi smaržo, un ja izies cauri šis projekts (iepriekšējā vislatvijas shēma izgāzās), tad rajoni var atpūsties, viņiem nespīd.


Karbons vienkārši brauc ātrāk!

Avatar

By cello 29.12.2006 18:33:44

Local.Auth · 4,686 comments

(

Ints wrote

Man ir tikai viens jautājums, vai pie UCI naudas ir iespējas arī tikt neRīgai.Jo visi mūsu spicie veči nebūt nav no Rīgas. Tātad ja ar šādu pat programu startē Kūldīga,Dobele,Smiltene,Ventspils un cita republikas pilsēta vai reāli ir pieejams atbalsts no UCi,vai arī  Rīga šo piķi saņem valsts vārdā ?

Lai kā arī gribētos Tevis pieminētās Pilsētas pie UCI centra(itkā naudas)netiek,jo tā lieta jau no "Eiropas"puses ir iestumta Rīgas sliedēs!Bija plāns par MSĢ,bet tā arī palika uz vēstulēm.
Reāli jau tas Uci caur kokrēta cilvēka firmu iedod(nopērk par uci naudu) riteņus kuri der ziemas treniņiem,bet ari tas ir labi tikai kreņķis ka ar tiem pašiem jāstartē mačos.
lai apzinātu reālo siuācijuvarat paši apskatīt cik juniori brauc ar sora(shimano) vai daytona(campagnolo) aprikojumu
Par Rigas programmu - tā tika 1reiz tā nepilnīgi(tikai shēma) parādita treneru padomē par ko Igo neesot bijis priecīgs.
Ja jau tā Rīgas velosaimniecība attīstās uz šās lietas rēķina tad ir ok,bet nez vai tā notiks...Laiks rādīs!

Avatar

By cello 29.12.2006 18:35:43

Local.Auth · 4,686 comments
LOOK wrote

Negribu nevienu aizstāvēt vai noliegt, bet minēšu lietas kuras šo programmu padara par farsu.

Tātad sāksim ar to ka programmas epicentrs ir vienas riteņbraukšanas skolas izveide un finansēšana. Tiktāl ok. Rīgā patreiz ir divas (Baltika pārdaugavā un Marss kurš pārcelsies uz juglu). Funkcionāru atbilde: divas nevar finansēt, jo tas ir ekonomiski neizdevīgi uzturēt personālu, bla bla bla. To vēl var puslīdz saprast. Tad dokumenta apspriedes laikā atklājas, ka saglabāšot jau abas skolas tikai administrācija būs viena (vot te jau sākas īsts skārds), pievērsiet uzmanību dislokācijai (vismaz 20 km pa gaisa līniju). Ar to vēl viss nebeidzas, dokumentā tiek fisētas summas šīm skolām, un kā smejies vienai uz pusi vairāk. Es jau to nezināju, bet apspriedes laikā atklājās ka programmas izstrādē nav piedalījies NEVIENS velofunkcionārs, velotreneris vai LRF darbinieks (es gribēju teikt ka nav pat painformēti ka tāda programma vispār top). Neskatoties uz to (pateicoties BMX cilvēku aktivitātie!!!) uz sapulci bija ievērojams skaits ieinteresēto un neitrālo (tādi kā mēs - Look, JBB) ar velo lietām saistīto cilvēku. Teikšu godīgi bija jūtama pretestība k-ko šajā programmā mainīt, no izstrādātāju puses. Arī Igo aicināja visus atslābt un pieņemt programmu tādu kāda tā ir (viņam tā liekoties normāla). Man personīgi ir pilnīgi paralēli kurš šo naudu saņems, taču ja tiek no RD saņemta nauda velosporta attīstībai, bet patiesībā tiek papildināta kādas privātas struktūras kase, apejot LRF un treneru padomi, principā ir afēra. Vēl man netapa skaidrs kamdēļ programmā bija jāapspriež veloceliņu jautājums, jo Rīgas domes Izglītības, jaunatnes lietu un sporta departamenta Sporta pārvaldes kompetencē ir TIKAI ORGANIZĒTAIS SPORTS. Savukārt bērnu velosacensību seriālu "atšuva" aci nepamirkšķinot. Tik pat veikli tika "uzmesti" BMX. Par MTB neviens pat dzirdēt negribēja, tipa ja programmu uztaisīs pārāk smagu, tad var naudu nedabūt vispār. Tikai neviens nespēja atbildēt, kāpēc būtu jāgrūž līdzekļi šosejā nevis piemēram MTB. BMXam pat nelīdzēja 3!!! eiropas čempionu tituli šogad, lai pavirzītu to nedadz citā gultnē. Ir jau labi ja naudiņa tiek iztērēta lietderīgi kaut vai vienai disciplīnai labu mērķu vārdā, bet ja gadījumā k-kas tajos aprēķinos saiet greizi, cietīs VISAS velodisciplīnas, un finansējumu no valsts vai pašvaldībām nesaņems neviens un ilgi. Tāpēc jau arī te cepamies.

p.s. referencei šajā projektā plāns ir naudu saņemt no Rīgas domes budžeta, tātad pašvaldības naudas (nejaukt ar valsts naudu - tas ir cits budžets). Par UCI centru neko neteikšu, tas jau pēdējā laikā tā nesvaigi smaržo, un ja izies cauri šis projekts (iepriekšējā vislatvijas shēma izgāzās), tad rajoni var atpūsties, viņiem nespīd.

rajonu cerība MSĢ cerams ar šo soli netiks sagrauta...zemūdens akmeņus redzēsim pēc laika,diemžēl!

Avatar

By novērotājs 29.12.2006 21:01:43

Member+ · 1,908 comments

Nerūpējoties par riteņbraukšanas piramīdas pamatni (lasi - pagaidām vēl neorganizētajiem jaunajiem braucējiem), uz lielu attīstību un panākumiem laikam cerēt pagrūti. Žēl, ka to nesaprata programmas autori un, kā raksta LOOK,  "bērnu velosacensību seriālu "atšuva" aci nepamirkšķinot". Tādas lietas gan būtu lietderīgi visādi atbalstīt un - galvenais - vērst plašumā ne tikai Rīgā vien. Ar vienu Uzvaras parku ir krietni par maz!

Avatar

By dadi 29.12.2006 21:03:28

Member+ · 111 comments

Es tikai nesaprotu kā varētu pamatot naudas nepieciešamību MTB, kādas tur infrastruktūras nepieciešamas, kādas būves? Ja uzcels treku tad tajā varēs gatavoties gan šosejnieki gan trekisti un varbūt pat BMX-isti, bet diezvai uz tāda kāps braukāt MTB braucēji.
Naudu izsaimniekot pa ārzemju treniņnometnēm, vai kam? Kam Jūsuprāt nauda būtu jāgulda, lai ieguvēji būtu visi, gan augstas klases sportisti, gan tautas masas?

Avatar

By cello 30.12.2006 04:43:07

Local.Auth · 4,686 comments

Look vai ir pareiza info ka 15.janv. būs vēlviena sēde par šo jautājumu?

Avatar

By cello 30.12.2006 04:48:41

Local.Auth · 4,686 comments
dadi wrote

Es tikai nesaprotu kā varētu pamatot naudas nepieciešamību MTB, kādas tur infrastruktūras nepieciešamas, kādas būves? Ja uzcels treku tad tajā varēs gatavoties gan šosejnieki gan trekisti un varbūt pat BMX-isti, bet diezvai uz tāda kāps braukāt MTB braucēji.
Naudu izsaimniekot pa ārzemju treniņnometnēm, vai kam? Kam Jūsuprāt nauda būtu jāgulda, lai ieguvēji būtu visi, gan augstas klases sportisti, gan tautas masas?

manuprāt latvijā MTB braucēji ir tikai tautas klase,sporta klases spice gribi vai negribi ir otru kažoku uzvilkuši šosejnieki.trekā var trenēties jebkurš riteņbraukšanas veids(triāls un velobols laikam nebūs jēgas).

Avatar

By LOOK 30.12.2006 19:06:00

Member# · 2,702 comments
cello wrote

Look vai ir pareiza info ka 15.janv. būs vēlviena sēde par šo jautājumu?

Līdz 15.janv. ir jāiesniedz rakstiski labojumi esošai prorammai, un līdz 20.janv. tos izskatīs sēdē (nezinu vai tā būs atklāta, vai slēgta).
Ar zināmu pretestību no Villeruša k-ga puses, tomēr tika panākts ka projekta bīdīšanas komisijā būs arī kāds LRF pārstāvis. Caur viņu tad arī būs iespējams k-ko vismaz ietekmēt, ja ne mainīt.

p.s. par treka būvniecību nav pamata būt optimistam, jo 5. milj. no domes nekad neizspiedīs (pat 1 tuvākā nākotnē diezvai). Runa varētu būt par kautkādiem tūkstošiem kuri tiks apsaimniekoti Baltikā, un varbūt vēl Rīgas Kausam k-ko iedos. Iespējams ka Veloklubs Rīga (kas patiesībā ir RB) arī tiks pie kādas kapeikas. Protams kas vienam ir kapeikas otram visas sezonas budžets.


Karbons vienkārši brauc ātrāk!