Pampera smēre

Avatar

By Taurenis 12.05.2010 14:26:32

Member · 4,677 comments

Assos%20Chamois%20Creme.jpg

Lūdzu pastāstiet tieši kādam mērķim šīs smēres paredzētas un kā jālieto? Tencinu!


The voices are telling me to GO CYCLING AGAIN!!! If I don`t go, they won`t stop.

Avatar

By RK 12.05.2010 16:19:20

Member · 107 comments

gūgles tante saka:

"Tas novērš abrazīviem sajūtu sviedrains zamšāda, bet tas tā, neveicot jums justies kā jūs slīdēšanu pa visu kalnu kaza. Jūs varat piedāvāt atvadu uz berzi starp savu ķermeni un savu šorti, bet jūsu mīļākie šorti joprojām atbilst vēlaties cimdu.

Ir viens nozīmīgs fakts vērā: Šis krēms ir ne tikai Assos šorti, tas ir par jebkuru zīmolu šorti ar jebkura veida kalnu kazu. Vai jums skatīties "Lance hronikas" par OLN? Vai jums redzēt, kā Lance slathered daylights no viņa Nike kombinezona ar krūšdaļu šorti (veic Giordana, ja Jums bija ziņkārīgs) ar Assos krēmu? Diezgan iespaidīgs apstiprinājums.

Tip par Zamšāda Cream lietojums: Uzklājiet to uz ādas, nevis kalnu kaza pati. Tas nav slikti likt to uz zamšādu, bet gan piemērojot to tieši uz jūsu mirstīgo spole tas būs jānodrošina, ka krēms sasniedz visiem jūsu personīgo nooks un crannies.

Assos stāsta jums šo uz etiķetes: krēms ir specificially formulēts gan reāls un sintētisko zamšāda. Tā ir 100% dabiskās sastāvdaļas. Tas pagarina zamšāda dzīvē, novērš baktēriju un sēnīšu infekciju, kas izraisa sedli sores, un tur jūs atdzist, samazinot berzi. 140ml burka."

Braucot garākus gabalus par 150 km es personīgi izlīdzos ar talku, ko bērniem kaisa uz dibena.

Avatar

By Taurenis 12.05.2010 16:28:26

Member · 4,677 comments

Labs smile


The voices are telling me to GO CYCLING AGAIN!!! If I don`t go, they won`t stop.

Avatar

By robs 12.05.2010 17:08:38

Member · 24 comments

+1

Avatar

By DzintarsP 12.05.2010 19:31:47

Member · 1,550 comments

Lieta tiešām noderīga!
Man ar rodās problēmas ja gadās braukt vairāk kā 100 km bez pārtraukuma.
bet paldies Googlei par vakaru ko tā iekrāsoja smaidīgās krāsās smile

Avatar

By Sandis 26.11.2010 10:39:03

Member · 17 comments

SportsBalm ir Ķeizarmeža sporta bāzē esošajā izturibai.lv veikalā, Sport2000 veikalā Olimpijā un veikalā Maratons.

Bilde - http://izturibai.lv/bildes/pampera_smere.jpg


Treniņš - tas ir tik pat svarīgs cik atpūta

Avatar

By MZGD 26.11.2010 14:10:33

Member · 322 comments

neko nesapratu big_smile
tad ko viņa dod? smile kādas sajūtas kad ir tā smēre un kad nav? smile
un kā smēre pareizi jāizmanto? smile

Last edited by MZGD (26.11.2010 14:11:05)

Avatar

By elektrolitr 26.11.2010 14:38:23

Member+ · 606 comments

Nu gadās, īpaši vasarā, kad ir karsti un ritīgi svīsti, ka visās pēcpuses jūtīgās daļās rodas iekaisums- nekā patīkama. Es pagaidām iztieku ar bērnu krēmu. Ir man tāds viens riktīgi biezais, pēc konsistences apmēram kā sviests, ļoti labi palīdz. Kad beigsies, tad arī domāšu par chamoix cream

Lietoju kā gūgle tante saka- biezā slānī ieziežu uz ādas, nevis uz kalna kazas.


Go!Go!Go! Only five days left!
Sudety MTB Challenge, unknown spectator, somwhere in the middle of prologue

Avatar

By Spieķis 26.11.2010 18:14:32

Member · 41 comments

Vari ziest Assos Chamois Creme gan uz "pampera", gav uz sēžamvietas.  Atšķirību nejutīsi. Es ziedu bagātīgi uz "pampera" un mazliet uz problemātiskajām vietām, kur "pampers" neberž, bet rīvējas āda pret ādu. Šīs ziedes derīguma termiņš ir 12 mēneši no atvēršanas brīža. Par to 100% dabīgo vielu esamību it tā, ka sastāvā ir arī metilparabēns, butilparabēns 0,1%, etilparabēns 0,1%, isobutilparabēns 0,1%, propilparabēns 0,1%. Uzziežot no sākuma jutīsi patīkamu vēsumu (mentols 0,1-1%). Es esmu izlietojis 1/3 no vienas bundžas, braucot Transalp un pēc tam treniņus. Vācijā veikalā cena bija līdz 10 EUR. Esmu pirms tam ziedis visādas ziedes, bet par šo labāka neviena nebija, jo pēc šīs ziedes lietošanas nebija nekādas problēmas. Super ziede!

Avatar

By Sandis 04.04.2011 12:34:33

Member · 17 comments

Sportsbalm ir pārbaudīts! Liekas, ka pats Lance savu pamperu iesmērē ar šo! smile
http://www.izturibai.lv/sportsbalm

Last edited by Sandis (04.04.2011 12:36:41)


Treniņš - tas ir tik pat svarīgs cik atpūta

Avatar

By DzintarsP 04.04.2011 15:22:54

Member · 1,550 comments
Sandis wrote

Sportsbalm ir pārbaudīts! Liekas, ka pats Lance savu pamperu iesmērē ar šo! smile
http://www.izturibai.lv/sportsbalm

Kādas ir cenas?

Avatar

By lelde 04.04.2011 21:46:46

Member · 24 comments

Pret uzberzumu ziede @velolietas:

http://velolietas.lv/lv/product/century-riding-cream/

Pēc pieredzes mazāk asa sajūta nekā Assos produktam, bet ar mazliet spēcīgāku mentola aromātu, dēļ dabīgajām ēteriskajām eļļām.


Avatar

By cello 06.04.2011 00:11:41

Local.Auth · 4,686 comments
lelde wrote

Pret uzberzumu ziede @velolietas:

http://velolietas.lv/lv/product/century-riding-cream/

Pēc pieredzes mazāk asa sajūta nekā Assos produktam, bet ar mazliet spēcīgāku mentola aromātu, dēļ dabīgajām ēteriskajām eļļām.

Lelde sievietēm no Assos smēres ir asas sajūtas???
Cik zinu no sava d....a un citu braucēju atsauksmēm tad sajūta ir atvēsinoša nevis asa!!!
Nez vai braucējs braucot var sajust aromātu savās biksēs brauciena laikā,ja nu vienīgi aizmugurē braucošie...

Avatar

By cello 06.04.2011 01:03:03

Local.Auth · 4,686 comments

Šī manta ar nav zemē metama.
http://www.morganblue.net/morganblue.htm

Avatar

By viesiiic 08.04.2011 14:40:29

Member · 100 comments

Kas notiek ar pamperi nākamajā treniņā, ja pēc lietošanas nav sanācis izmazgāt? Jautājums ir par pašsajūtām uzvelkot un braucot + vai pamperi tas nečakarē?


Galvenais ir mīt!!!!!

Avatar

By Taurenis 08.04.2011 15:20:29

Member · 4,677 comments

Man tas aukstuma efekts pāriet jau pēc kādām 20min intensīvas mīšanas. Ja arī nesanāk izmazgāt, tad velkot velobikses atkārtoti nekas nemainās, un pamperi tas, pavisam noteikti, nečakarē.

Last edited by Taurenis (08.04.2011 15:21:15)


The voices are telling me to GO CYCLING AGAIN!!! If I don`t go, they won`t stop.

Avatar

By viesiiic 08.04.2011 15:25:18

Member · 100 comments

ja es ņemtu un iesmērētu pamperi ar ķermeņa sviestu, tas jau droši vien pēc treniņa/izbrauciena tur paliktu un sacietētu radot smilšpapīra efektu... Vai arī mans "domu gājiens" ir nepareizs?


Galvenais ir mīt!!!!!

Avatar

By Delfins 08.04.2011 15:29:01

Member+ · 3,575 comments

Pamperi mēdz būt dažādi.

Avatar

By pumpido 08.04.2011 15:32:48

Member+ · 322 comments

Es jau sagaidu, ka tūlīt panesīsies mana lamāšana, bet man liekas, ka pakaļa pa sēdekli nav jārīvē un, ja sēdeklis preizi noregulēts un nav iedzimta nelabojama tendence lēkāt, kad pedalē, var iztikt bez līdzīgām vazelīnveidīgām ziedēm. Vajag tikai regulāri mazgāt pamperu un slaucīt pēcpusi. Ieziest varbūt vajaga, lai apmierinātos, bet normāli bez tādām ziedēm var iztikt. Atvainojos par savām pārdomām. Ceru uz izpratni.


Neaizmirstiet, ja kas nepatiks, Jūs no šejienes ātri izdzēsīs.

Avatar

By DzintarsP 08.04.2011 16:34:47

Member · 1,550 comments
pumpido wrote

Es jau sagaidu, ka tūlīt panesīsies mana lamāšana, bet man liekas, ka pakaļa pa sēdekli nav jārīvē un, ja sēdeklis preizi noregulēts un nav iedzimta nelabojama tendence lēkāt, kad pedalē, var iztikt bez līdzīgām vazelīnveidīgām ziedēm. Vajag tikai regulāri mazgāt pamperu un slaucīt pēcpusi. Ieziest varbūt vajaga, lai apmierinātos, bet normāli bez tādām ziedēm var iztikt. Atvainojos par savām pārdomām. Ceru uz izpratni.

Vai esi braucis 3/4/5 un 6 stundas no vietas?
Ja ne, tad nerunā, jo 1 un 2 stundu ilgam braucienam tiešām neko nevajag...

Avatar

By triscilveks 08.04.2011 18:27:04

Member · 382 comments

vecā labā olīveļļa neder? zinu, ka skrējēji to smērē padusēs un kāstarpēs.


Trek 6500

Avatar

By pumpido 08.04.2011 18:43:20

Member+ · 322 comments
DzintarsP wrote
pumpido wrote

Es jau sagaidu, ka tūlīt panesīsies mana lamāšana, bet man liekas, ka pakaļa pa sēdekli nav jārīvē un, ja sēdeklis preizi noregulēts un nav iedzimta nelabojama tendence lēkāt, kad pedalē, var iztikt bez līdzīgām vazelīnveidīgām ziedēm. Vajag tikai regulāri mazgāt pamperu un slaucīt pēcpusi. Ieziest varbūt vajaga, lai apmierinātos, bet normāli bez tādām ziedēm var iztikt. Atvainojos par savām pārdomām. Ceru uz izpratni.

Vai esi braucis 3/4/5 un 6 stundas no vietas?
Ja ne, tad nerunā, jo 1 un 2 stundu ilgam braucienam tiešām neko nevajag...

Tu zini, stundas neesmu skaitījis, bet esmu kādreiz braucis no vietas 180, 210 un 240 km, vairāk gan laikam nē smile


Neaizmirstiet, ja kas nepatiks, Jūs no šejienes ātri izdzēsīs.

Avatar

By novērotājs 08.04.2011 19:02:21

Member+ · 1,908 comments

Dzintar, tev atliek pieņemt, ka pumpido pieveica tos 200 km divās stundās...
big_smile

Avatar

By parazutis 08.04.2011 19:11:42

Member+ · 757 comments

Ātri gan visss mainās. Ja nemaldos pagājušo pavasari DzintarsP šturmēja savu pirmo Seb tautas klases maču, bet nu jau iesaka izmantot iespēju paklusēt cienījamiem veterāniem

Avatar

By egils13 08.04.2011 19:42:34

Member+ · 1,204 comments

ar tiem smēriem ir tā - ja nav izteiktas problēmas ar pēcpusi, smērus nevajag. bet ja problēmas ir, tad smēri palīdz tās novērst. saku no personīgās pieredzes. kamēr nedēļā nebraucu vairāk par 8 stundām, nekādu problēmu nebija. kopš treniņos nedēļā nobraucu 12-16 stundas, smēru lietoju vienmēr, jo pēc pāris saasinājumiem uz pēcpuses eksperimentēt vairs nevēlos. var jau būt, ka visi manis izmēģinētie 6 beņķi ir sūdīgi, bet pašam gan liekas, ka problēma ir citur. jo personīgi man nekas netiek saberzts (nu tā, ka varētu teikt, ka ir pušumi utt.), bet ilgstoši braucot uz ādas rodas sīki bojājumi un karstā laikā svīstot pamperī savairojas baktērijas, kas, ieperinoties zemādas slānī, pie kairīnāšanas izraisa pamatīgus iekaisumus. tad nu pamperu smērs ir tas, kas, pirmkārt, šos mikrobojājumus mazina un ,otkārt, šie smēri ir antibakteriāli un novērš baktēriju vairošanos.
pieļauju, ka šādas problēmas nav visiem, bet pazīstu daudzus braucējus, kuriem iet līdzīgi.
Te ir atbilde uz jautājumu: protams, var ar šortiem braukt arī ar vecu smēru, bet labi tas nav, jo šāds pampers ir pamatīgs baktēriju perēklis un var iedzīvoties lielākās problēmās. daudz patīkamāk un drošāk veselībai ir braukt ar tīru pamperu.

Avatar

By Kaspars 08.04.2011 19:51:09

Banned · 2,164 comments
parazutis wrote

Ātri gan visss mainās. Ja nemaldos pagājušo pavasari DzintarsP šturmēja savu pirmo Seb tautas klases maču, bet nu jau iesaka izmantot iespēju paklusēt cienījamiem veterāniem

Skat, pirms pāris mēnešiem jau teicu par tiem 'trīs sebu expertiem' kas pumpido (vai dažiem citiem kam gara sacensību pieredzes bārda) runā pretim smile
Tās sēdvietu smēres 99% tiek lietotas jo ir nepareizs sēdeklis. Ar pareizu sēdekli nekas neberzīsies, nebūs diskomforta. Smēras jālieto tikai tad, kad tiešām jābrauc DAUDZ. Un ar 'daudz' es nedomāju pat divas SEB sporta klases pēc kārtas.

Last edited by Kaspars (08.04.2011 19:51:41)


Life is too short not to ride quality tubulars.
Record/Red/Dura-ace/XTR

#108